Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według naszych nieoficjalnych informacji nadawca szykował się do startu w piątek. Nie komunikował tego, bo nie miał pewności, czy ten plan wypali. Termin startu oficjalnie nadal jest nieznany. Wiadomo, że prowadzone są testy. Może ruszy 12 września, a może nie - to na razie tylko przypuszczenia, bo nikt nie chce tego oficjalnie potwierdzić, przynajmniej na razie. Chciałabym dodać, że informacje udzielane indywidualnie na infolinii nc+ nie są żadnym potwierdzeniem - mogą się sprawdzić albo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiałbym Wasze żale, jakby przynajmniej powtórki przerywali reklamami(jak to robią niektóre stacje). A to, że zobaczymy w przerwie czy pomiędzy meczami kilka reklam? Może i lekko śmieszne w kontekście tego co zapowiadali, ale już nie tacy robili gorsze rzeczy.

 

 

A kto Wam powiedział, że produkt jest wart 30-40 zł?

Paczka C+ kosztuje 70 zł(chodzi mi o nowego abonenta). Wiadome, że to nie tylko sport ale też filmy i seriale. Niech paczka sportowa C+ będzie warta połowę tego, czyli 35zł. Uważam, że oferta Eleven jest trochę słabsza, więc 30 zł to moim zdaniem realna wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za lament o te reklamy :D Rozumiem, że wszyscy narzekający w trakcie przerwy w meczu nie przełączali kanału i bite 15 minut gapili się w tv i oglądali setny raz powtórki tych samych bramek i akcji. Brak reklam był tylko miłym dodatkiem podkreślającym wyjątkowość oferowanego nam produktu, ale dopóki nie przerywają transmisji reklamami, to nikt z odrobiną oleju w głowie nie powinien krytykować Eleven za ich wprowadzenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd ten lament, reklam jest mało, a po waszych postach można by sądzić że puszczają tyle co w polsacie i tvn. Jakoś w c+ sport nikt nie narzeka na reklamy ,a płacą 2 razy więcej

Właśnie narzekają  szczególnie ci co nie posiadają  tych kanałów :lol2: Jak będzie to taka znikoma ilość jak w C+ to żaden problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego zaskoczenia w kwestii reklam. Przypomnę wywiad z dyrektorem ESN z sierpnia ubiegłego roku:

WirtualneMedia: Kiedy w waszych kanałach pojawią się reklamy?
Danny Menken: Naszym pierwszym zadaniem jest zbudowanie wystarczającej dystrybucji, dopiero później zajmiemy się reklamami.

 

WirtualneMedia: Z którym brokerem reklamowym zamierzacie współpracować?
Danny Menken: Na razie nie możemy tego powiedzieć. Myślę, że poinformujemy o tym do końca bieżącego roku.

Te słowa padły w niecały miesiąc po starcie Elevenów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi reklamy nie przeszkadzają raczej chodzi mi o pokazanie jakie mieli priorytety czym się mieli najpierw zająć a co ostatecznie widzowie dostaną - nie trzeci kanał nie studio nie wysyłanie komentatorów na stadiony (mówił Mirosławski, że i do Włoch i Francji w tym sezonie będą wysyłani komentatorzy) i co i jak przytoczył

Mr.Chiquita najpierw mamy to co miało być załatwiane na końcu - reklamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to Stano wygadał się, że przedłużają się prace nad studiem do jego programu i pewnie zakończą się w drugim weekendzie października:

https://twitter.com/K_Stanowski/status/774349402232193024

 

Pytanie tylko, czy chodzi o studio Eleven, czy o studio do programu "Stan Futbolu"?

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie będzie to samo studio?

 

Jeśli to to samo studio (a na 90% tak jest) to Eleven albo ma pecha do wszystkiego, albo problem z logistyką. Sprawa studia ciagnie się już długi czas, jeszcze to "wejście" EE na satelitę.

Kwestia czy będą mieli 1 czy więcej. Przede wszystkim kupili powierzchnie w budynku który był na etapie kończenia budowy gdzie termin oddanie się przeciągał to raz, a dwa lepiej niech zbudują wszystko na spokojnie a budują od zera tak aby było idealnie a nie żeby potem mieli to poprawiać x razy.

 

Z 2 strony teoretycznie mogli robić już wcześniej w jakiś knajpach czy hotelach czy na stadionach, przecież to nie jest żadna nowość, sam Mirosławski w sumie robił taki program a Stan Futbolu idealnie nadaje się do takiego miejsce (osobiście wydaje mi się, że klimat studio popsuje troszkę program).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem stoper i sprawdziłem, najdłuższy blok reklamowy miał  3 minuty, tragedii nie ma. Już wolę żeby zarabiali reklamami, a nie puszczali wciąż te same spoty.

 

Pomiędzy powtórkami meczów PSG i Interu wstawili jedną reklamę. W porównaniu do takiego Polsatu Sport gdzie potrafią powtórki przerywać reklamami(i wrócić nie tam gdzie skończyli przed reklamami, tylko tak jakby w trakcie przerwy materiał cały czas leciał, tak było np. z F1)to niebo a ziemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...