Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież 3 kanał jutro nie wystartuje, przed chwilą na meczu Mirosławski zasugerował, że 3 kanał będzie za około 10 dni, bo wtedy La Liga gra w środku tygodnia, jak i Serię A, czy Puchar Ligi Angielskiej. Wspomniał o nowych kanałach, które będą uruchamiane.

 I co głupio teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie leci z obydwu transponderów (10719 i 11488). Na 10719 jest lepszy bitrate, momentami nawet powyżej 10 MBit. Na 11488 max. to 7 MBit czyli tak, jak pozostałe kanały Eleven.

Nie zmienia to jednak faktu, że na razie mają kiepsko "kodek" ustawiony bo jest straszne "mydło". No chyba, że to upscaling z SD do HD ;)

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~szunaj, to i tak nic. Są tu na forum też tacy, którzy byli pewni na 1000%, że kanał będzie uruchamiany tylko wtedy, gdy będą 3 kolidujące ze sobą transmisje. Prawda absolutna i nawet nie próbuj się nie zgodzić, mimo że nie ma żadnych informacji.

 

Nie, tylko na weekendy będzie uruchomiany ;)

 

(...) Eleven Extra będzie tylko uruchomiany tylko na weekendy lub ewentualne mecze w środku tygodnia. Więc NC+ tylko po raz kolejny tylko się skompromituje bo taka wyłączność na nic się nie zda a druga sprawa jest także ze szefowie Eleven od początku mówili że nie będzie żadnej wyłączności bo to tylko dodatek ;)

Edytowane przez boss509
Nie obrażamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie leci z obydwu transponderów (10719 i 11488). Na 10719 jest lepszy bitrate, momentami nawet powyżej 10 MBit. Na 11488 max. to 7 MBit czyli tak, jak pozostałe kanały Eleven.

Nie zmienia to jednak faktu, że na razie mają kiepsko "kodek" ustawiony bo jest straszne "mydło". No chyba, że to upscaling z SD do HD ;)

Ach ten Eleven i te ich ciągłe problemy z jakością obrazu. Dlaczego tak jest, że jak inni nadawcy wchodzą z sygnałem na satelitę to rach-ciach i nadają poprawnie obraz, a z Elevenami PREMIUM jest zawsze coś nie tak? Przecież szefostwo Eleven Sports Network zapowiadało nam wszystkim niespotykaną jakość na polskim rynku. To jest ta jakość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Poker Stars) News Flash aktualnie na Eleven Sports. To coś nowego, czy zwyczajnie nie zdarzyło mi się trafić?

W programie zaczęli od Novaka Djokovicia, potem Balotelli (liga francuska), później hiszpańska, włoska.  Na koniec info że sponsorem programu była firma w nawiasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Poker Stars) News Flash aktualnie na Eleven Sports. To coś nowego, czy zwyczajnie nie zdarzyło mi się trafić?

W programie zaczęli od Novaka Djokovicia, potem Balotelli (liga francuska), później hiszpańska, włoska. Na koniec info że sponsorem programu była firma w nawiasie.

O której godzinie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach ten Eleven i te ich ciągłe problemy z jakością obrazu. Dlaczego tak jest, że jak inni nadawcy wchodzą z sygnałem na satelitę to rach-ciach i nadają poprawnie obraz, a z Elevenami PREMIUM jest zawsze coś nie tak? Przecież szefostwo Eleven Sports Network zapowiadało nam wszystkim niespotykaną jakość na polskim rynku. To jest ta jakość?

W nc+ mówią,że nikt nie narzeka na jakość obrazu.

Eleven wysyła sygnał 16 Mb/s na satelitę też,a na tp pewnie jest włączony jakiś limit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłają tyle ile pasma kupili i tutaj nie ma żadnego czary mary - stars.tv pisał ile kosztuje pojemność satelitarna.

Na początku mieli 8,5mbit, po pierwszym występie na żywo (gran derbi w Madrycie) obniżyli już na stałe do 6,8mbit video i 0,2mbit audio.

 

Jaja będą jak teraz się okaże, że każdy z operatorów będzie na nowo renegocjował umowy aby dostać kanał extra. I albo będą schodzić ze swojej marży ale będą walić podwyżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...