Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt ci nie odpowie na to pytanie, bo LTE nie jest wyznacznikiem prędkości. Np. u mnie, dużo szybciej działa 3G T-Mobile niż Playowe LTE. Co do jakości i przycinania, to ostatnio porównywałem Eleveny z Ipli i player.pl. Ipla - lepsza jakość, ale częściej przycinało na stabilnym, bardzo szybkim internecie. Sam jestem ciekaw, jak działa pakiet bezpośrednio ze strony Eleven.

Edytowane przez Barti
Poprawiono nieco pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co studio, skoro i tak nie będzie na nie czasu...

 

Jak będą mieli 3 anteny to na dwóch dadzą więcej reklam, a to trzecie może będzie ze studiem, gdzie będą omawiać mecze ze wszystkich anten. A gdy nie będzie studia to mogą sobie reklamy rzucać. 

 

Widzę że jednak Radosław Majdan wraca do Eleven.

Do tego dwa mecze Mateusza Święcickiego w LaLiga.

 

Za chwilę Old Firm Derby :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanie. Wyjechałem z domu na weekend na Ranczo. Chciałbym obejrzeć wieczorny mecz Barcy. Jaka jakość jest tego pakietu Eleven? Na LTE spokojnie obejrzę bez zacinania się?

 

Tzn. chcesz wykupić ten pakiet w Player.pl lub Ipli? Czy Ty przypadkiem nie korzystasz z MultimediaGO? Z tego co widzę, to przy kanałach Eleven nie ma tam dopisku, że są dostępne jedynie w lokalu abonenta.

Zatem jest bardzo prawdopodobne, że dasz radę obejrzeć własnie przez MultimediaGO. Ja niestety nie jestem w stanie tego sprawdzić, bo na razie pozostałem przy MMTV, które we wrześniu nadal działa.

Jeśli chodzi o LTE, to zasadniczo powinieneś dać radę bez problemu oglądać ten mecz, ale zależy to od zasięgu jaki tam masz, a także od obciążenia nadajnika. Może się okazać, że potrzebujesz antenę zewnętrzną do LTE.

Ja na przykład we Wrocławiu, gdzie co zrozumiałe jest bardzo dobry zasięg LTE, oglądałem bez problemu na komórce niektóre transmisje z igrzysk przez TVP Stream. Nie miałem żadnych zacięć, a trzeba przyznać, że TVP nadawała to w bardzo wysokiej jakości i było to widać też po tym jak szybko kurczył się mój pakiet danych. Ostatnio obejrzałem cały mecz Kazachstan - Polska na Polsat Sport przez MMTV, gdzie jakość była wyraźnie gorsza niż na TVP Stream i też oczywiście nie było przycięć, ale i tak zjadło mi ok. 5GB.

Edytowane przez strzala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

No to mamy wg Mirosłąwskiego nowoczesny kanał.. Dziękujemy za takie coś.. Kompromitacja, żenada, amatorszczyzna, prostactwo, jak to jeszcze nazwać ? Panie Mirosławski, panu już dziękujemy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Mirosławski nie jest za to odpowiedzialny. On tylko kompletuje redakcje, wybiera mecze i obsadę komentatorską. Nie odpowiada za kwestie techniczne, a merytoryczne na antenie. 

 

To, że kanał nie wystartował w zapowiedzianym przez nc+ terminie to jest już kompromitujące, musieli mieć jakąś umowę. 

 

To, że pościli końcówkę meczy Milanu - wynikało chyba, z tego że mają jakąś wersję demo Eleven Extra - Milan miał tam być transmitowany.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak nc+ winne temu ze jakis [beep] z elevenow zdecydowal puscic reklamy i  wchodzenie pilkarzy na murawe niz koncowe 3 minuty meczu na ktory sie przelaczyli


 

 

To, że kanał nie wystartował w zapowiedzianym przez nc+ terminie to jest już kompromitujące, musieli mieć jakąś umowę. 

 

a gdzie ty miales zapowiedziany termin dodanie eleven extra przez nc+?

byly tylko domysly i jakies plotki z sat kuriera glownie nigdzie oficjalnego info od nc+ czy eleven nie bylo

Edytowane przez Mr. Orbita
To nie były żadne domysły. Datę 9.09 dostały m.in. APS-y nc+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...