Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam pytanie. Gdzie najlepiej w necie wykupić Eleven? Ipla? Player? WP Pilot? czy na ich stronie? Chodzi mi głównie o jakość i stabilność transmisji. Mam zamiar oglądać to na tv i chciałbym żeby się nie cięło i obraz był w miarę płynny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie. Gdzie najlepiej w necie wykupić Eleven? Ipla? Player? WP Pilot? czy na ich stronie? Chodzi mi głównie o jakość i stabilność transmisji. Mam zamiar oglądać to na tv i chciałbym żeby się nie cięło i obraz był w miarę płynny.

Miałem jakiś czas temu darmowy miesiąc w ich autorskiej aplikacji na telewizorze Samsung i działało to przyzwoicie jak na streaming. Dodatkowo była możliwość przełączania kanałów za pomocą pilota jak normalnych kanałów linearnych za pomocą CH+ / CH-. ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z Facebooka Eleven:

Dziś zmodyfikowaliśmy ofertę na www.elevensports.pl!

 

Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i przy pierwszej rejestracji oferujemy 10-dniowy okres próbny. Wypróbujcie bezpłatnie przez 10 dni dostęp do naszych kanałów na www.elevensports.pl!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zmodyfikowaliśmy ofertę na www.elevensports.pl!

Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i przy pierwszej rejestracji oferujemy 10-dniowy okres próbny. Wypróbujcie bezpłatnie przez 10 dni dostęp do naszych kanałów na www.elevensports.pl!




Wykupiłem tak 2 miesiące temu i napiszę szczerzę: dno dna.
Pomimo mojego dobrego neta transmisję się zacinały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W ramach 30. kolejki Bundesligi Bayern Monachium zmierzy się 14 kwietnia br. z Borussią Mönchengladbach. [...] będzie można oglądać także w Sky Sport News HD, czyli w ogólnodostępnym, niekodowanym kanale - m.in. z pozycji orbitalnej 19,2°E."

No to nieźle dla tych co nie mają C+, bo Schalke-BVB będzie na ES, a mecz Bayern-Gladbach na SkySN, czyli FTA z Astry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mecz BVB - Stuttgart 8 kwietnia o 15:30 w ES3.

 

I to jest dobra informacja. Z tego co widzę to mecz Schalke - BVB również w Eleven. W sumie to strata dwóch meczów na rzecz C+ nie była aż tak bolesna, bo jednak najciekawsze mecze zarówno Bayernu jak i Dortmundu były / będą w Eleven. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest dobra informacja. Z tego co widzę to mecz Schalke - BVB również w Eleven. W sumie to strata dwóch meczów na rzecz C+ nie była aż tak bolesna, bo jednak najciekawsze mecze zarówno Bayernu jak i Dortmundu były / będą w Eleven. 

 

Ale czy wszyscy oglądają wyłącznie najciekawsze spotkania. Strata meczu drugiego wyboru to jest ogromna strata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy wszyscy oglądają wyłącznie najciekawsze spotkania. Strata meczu drugiego wyboru to jest ogromna strata. 

Czy aby na pewno? Skoro wszyscy przywołują właściwie jeden przykład czyli Dortmund- Lipsk to znaczy,że chyba za wiele innych ciekawych meczów nie stracili. Bundesliga niestety,ale obecnie to nudna liga, mimo naprawdę fatalnego startu Bayernu uzyskał on gigantyczną przewagę nad konkurentami większą niż nawet City w Premier League. O czymś to świadczy.. To kto oprócz Bayernu zagra w pucharach też ma nie za duże znaczenie, bo inne poza Bayernem kluby nie odgrywają istotnej roli w Europie. Nawet ja oglądam Premier League, Serie A , ostatnio nawet Lique 1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...