Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rezygnuje z cyfrowego polsatu bo Eleven ma F1 - nc+ jest dla mnie platformą pierwszego wyboru. Gdyby nie F1 to bym wykupywał Eleven tylko na mega hity- Real-Barca etc. Umówmy się , że nc+ zrezygnowało z lig : włoska i francuska z pełną premedytacją , a hiszpańską stracili przez własną głupotę i niedoinwestowanie za te prawa. Ilość ludzi oglądających daną dyscyplinę  mnie nie dziwi - stąd jest tak jak w wynikach oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie dziwią tak niskie wyniki oglądalności lig zagranicznych w Eleven, bo ja w weekend właściwie Eleven mam włączone na okrągło, ale rzeczywiście prawdą może być, że wiele osób prostu wykupiło Eleven dla F1. I nic poza F1 nie ogląda. Ciekaw jestem ile % abonentów CP wykupiło Eleven tylko dla F1. Stawiam, że jakieś 90%. Oni przyzwyczaili się do tego sportu, a gdyby chcieli oglądać najlepsze ligi europejskie już dawno mieliby kablówkę lub nc+.

Dlatego moim zdaniem wyniki oglądalności mogą być miarodajne i rzeczywiste. Mam znajomych, którzy mają pakiet C+ w kablówkach, a nie wykupili pakietu Eleven. Takich osób jest mnóstwo.

 

I jeszcze jedno. Dla mnie przejście lig europejskich do Eleven jest super rozwiązaniem. Coraz chętniej oglądam teraz Ligue 1, bo gra tam wielu Polaków. Czy wyobrażacie sobie w C+ transmisje meczów Olympique Lyon (Rybus), Monaco (Glik) i Rennes (Grosicki) w kolejce? Bo ja nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale temat oglądalności był już tu wałkowany (sam w tym uczestniczyłem). Jak się zrozumie, że E/ES (ale też inne kanały sportowe) nadają sport na żywo tylko praktycznie w weekendy, a liczy się średnią oglądalność z tygodnia, czy miesiąca to tak naprawdę 3 dni nabijają im statystyki, a pozostałe 4 dni je obniżają. Do tego dochodzi dostępność kanałów i już wtedy wiadomo skąd taki wynik Orange Sport.

 

Dla mnie ciekawsze są porównania miesiąc do miesiąca - czy te liczby są na tym samym poziomie, czy się zwiększają/zmniejszają, bo myślę, że to by realnie pokazało jak się zachowuje widownia tych kanałów. Z resztą F1 dobitnie pokazuje, że kontent premium jest w cenie, a jak się go jeszcze opakuje (nie mnie oceniać, czy dobrze, czy jednak trochę tabloidowo) to i oglądalność może nieco podskoczyć. To taki punkt wyjścia do dyskusji, czy jest sens domagać się tego studia przed i po meczach. Mnie to np. strasznie męczy w C+ (i przy GPS i przy LM), ale mój gust nie jest na szczęście w żaden sposób znaczący i brany pod uwagę :)

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak F1 może wychodzić wyżej niż mecz Barcy czy Realu, bo jeszcze włoskie to rozumiem, bo masa "januszów" ogląda F1, no ale bez przesady....

Widocznie mało rozumiesz- bo ja właśnie Elevany mam dla F1 a taki mecz Barcy czy Realu zwisa mi jak kilo kitu,gdyby nie zwisało to bym dawno był w C+/nc+

 

Ja rezygnuje z cyfrowego polsatu bo Eleven ma F1 - nc+ jest dla mnie platformą pierwszego wyboru.

A mógłbyś tak nieco rozumniej pisać :?: CP nie jest pierwszego wyboru,ale rezygnujesz właśnie z CP choć ten ma Elevany w których leci F1

kompletny bełkot z Twojej strony

 

prawdą może być, że wiele osób prostu wykupiło Eleven dla F1. I nic poza F1 nie ogląda. Ciekaw jestem ile % abonentów CP wykupiło Eleven tylko dla F1. Stawiam, że jakieś 90%. Oni przyzwyczaili się do tego sportu, a gdyby chcieli oglądać najlepsze ligi europejskie już dawno mieliby kablówkę lub nc+.

/.../

Dokładnie tak jest u mnie,oglądałem jakiś czas F1 na ZDFie,ale podpisując nową umowę wziąłem Elevan głownie dla Formuły a i od czasu do czasu można spojrzeć na LM piłki ręcznej-reszta mi wisi,powiedzmy że wolę na Eurosporcie na snookera popatrzeć bo dla mnie jest bardziej pasjonujący :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ zrezygnowało z lig : włoska i francuska z pełną premedytacją

nc+ po prostu nie miała nic do gadania, została postawiona przed faktem dokonanym. 

 

To trochę tak jakbym powiedział, że mógłbym być szefem Microsoftu albo prezydentem RP, ale zrezygnowałem z tych funkcji z premedytacją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w Eleven:

 

Poniedziałek, 07.11:

 

02:25 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz: Oakland Raiders - Denver Broncos

20:00 E   PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - losowanie drużyn

20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz: Southport FC - Fleetwood Town FC

 

Wtorek, 08.11:

 

02:25 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz: Seattle Seahawks - Buffalo Bills

 

Środa, 09.11:

 

18:25 ES PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Orlen Wisła Płock - THW Kiel

 

Czwartek, 10.11:

 

18:10 ES PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Rhein-Neckar Löwen - HC Zagrzeb

20:40 ES PIŁKA NOŻNA - mecz towarzyski drużyn do lat 21: Anglia - Włochy

21:25 E   PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Kolumbia - Chile

 

Piątek, 11.11:

 

00:00 E   PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Urugwaj - Ekwador

00:40 ES PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Brazylia - Argentyna

02:25 E   FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL

12:55 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Brazylii - 1. sesja treningowa (+ studio od 12:30)

16:55 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Brazylii - 2. sesja treningowa (+ studio od 16:35)

 

Sobota, 12.11:

 

11:00 E   STAN FUTBOLU

13:35 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Brazylii - 3. sesja treningowa (+ studio od 13:35)

16:55 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Brazylii - sesja kwalifikacyjna (+ studio od 16:35)

17:25 E   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: HC Vardar Skopje - KS Vive Tauron Kielce

18:25 ES PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Paris Saint-Germain Handball - FC Barcelona Lassa

 

Niedziela, 13.11:

 

16:45 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Brazylii (+ studio od 16:00)

16:55 E   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Telekom Veszprem - Bjerringbro Silkeborg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleveny zwiększyły zasięg z 3,7% do 3,8% :)

A jak w ten weekend było z ogladalnością?Jeśli dałoby radę to chodzi mi o te transmisje:

Sevilla-Barcelona 20:40(Eleven Sports)

Real-Leganes 11:55(Eleven)

Arsenal-Tottenham 12:55(Canal+Sport)

Legia-Cracovia 17:55(Canal+)

WWE RAW 20:00(Extreme Sports Channel)

WWE NXT 22:00(Extreme Sports Channel)

Mecze były w niedzielę,a wrestling(WWE) w sobotę.

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś świeżą prasówkę z rozpiską. Odniosłem wrażenie że prawa nie footballowe są typowymi zapchajdziurami. Jak nie ma kopanej to dają tyle ile mają, a jak jest regularny piłkarski weekend to ręcznej nie ma wcale. Moim zdaniem, ten weekend wyjaśnia całą strategię stacji. I nie narzekajcie na drugi raz bo to jest nudne. Dla mnie mecze LM będą ciekawe od play-off, bo teraz kto ma przejść ten przejdzie. Gdyby w c+ mieli tyle praw, też nie podokazywaliby ręcznej. Ciekawostką będzie K-1 World Grand Prix Euro: Gala w Belgradzie w piątek o 20-tej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...