Skocz do zawartości

MUX L4 (MWE Teleport)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam.

 

Wczoraj zainstalowałem Turbo T-7 i skierowałem na Sky Tower.

Wyszukałem kanały MUX-4L i na niektórych kanałach nie ma EPG.

Nie ma na TVN HD. Napisałem im maila, a oni piszą ze nie nadają EPG dla naziemnej.

Ale EPG działa na TVN (SD)

 

 

Szanowny Panie,

Uprzejmie dziękujemy za wiadomość oraz zainteresowanie naszą stacją. Informujemy, że nie udostępniamy EPG w odbiorze Naziemnej Telewizji Cyfrowej.

Program telewizyjny dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej. Poniżej przesyłamy link:

http://www.tvn.pl/epg/3/2018-03-02

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i raz jeszcze dziękujemy za kontakt.

Z wyrazami szacunku,

Redakcja Działu Współpracy z Widzami

 

Widziałem poprzednie odpowiedzi tu, ale nie wiem czy to jest na stale czy chwilowo nie dostępne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 1.08.2018 o 17:26, Root.Alex napisał:

Witam.

 

Wczoraj zainstalowałem Turbo T-7 i skierowałem na Sky Tower.

Wyszukałem kanały MUX-4L i na niektórych kanałach nie ma EPG.

Nie ma na TVN HD. Napisałem im maila, a oni piszą ze nie nadają EPG dla naziemnej.

Ale EPG działa na TVN (SD)

 

 

Widziałem poprzednie odpowiedzi tu, ale nie wiem czy to jest na stale czy chwilowo nie dostępne? 

Jakoś rok temu EPG był, a teraz już nie udostępniają, ciekawe dlaczego?

Polsat HD ma EPG na tym muxie, a z TVN HD wycofali się rakiem - szkoda.

Teraz dla EPG przelączam się chwilowo na TVN SD, co jest trochę męczące.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

EPG jak EPG. Fakt, że jego brak jest dokuczliwy, ale to jeszcze idzie jakoś przeboleć. Najgorsze, że prawdopodobnie coś zmienili pod koniec roku w parametrach nadajnika i w odległości powyżej 30km odbiór już jest bardzo kiepski, praktycznie ciężko jest trafić na taki moment, że w ogóle odbiera, a wcześniej był cały czas sygnał żyleta. Ja niczego w swojej instalacji nie zmieniałem i nie tylko ja mam takie odczucia. Generalnie od momentu upadku ECHO TV sukcesywnie jest coraz gorzej z L4 pod różnymi względami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, pietrek1 napisał:

TVN to amatorzy. Jak mogą nie nadawać EPG przy wersji HD swojego kanału? Nawet nie ma co pisać, szkoda słów. Dałem ich na sam koniec. Polsat jednak jest dużo bardziej kumaty...

Operator multipleksa za to odpowiada. Poza tym to było dotychczas po to, żeby zaoszczędzić przepustowość MUX, aby miał lepszy zasięg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gość54321, nie jest to prawda, operator działa na rzecz nadawcy i zgodnie z umową którą podpisali, EPG zajmuje śmieciowe ilości pasma, Polsat HD z tego samego muxa ma EPG, nawet mało istotne kanały z tego samego muxa mają EPG więc sprawa jest prosta, jak się dba to się ma :).

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...