Jump to content

serek

Users
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralna

About serek

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Location
  51°1'53.8" N 17°20'12.4" E

Recent Profile Visitors

297 profile views
 1. Teraz czekamy na długo brakujące EPG.
 2. Jak masz antenę skierowaną na Wałbrzych to odbierasz Trutnov Černá hora, a jak Opole to Jesenik Praděd. https://www.digitalnitelevize.cz/vysilace/lokalita-154430-503909-trutnov.html https://www.digitalnitelevize.cz/vysilace/lokalita-171352-500459-jesenik.html Co do Niemców to z czasów analogu odebrałem tylko raz jeden kanał jako zaśnieżony obraz. Obecnie nie mam wzmacniacza antenowego więc u mnie lipa z odbiorem.
 3. Dzięki za info o EPG. Jakiś nowy kanał planujecie dodać/zdjąć z MUX'a?
 4. Niedługo miną 2 miesiące a EPG ani widu.
 5. ECHO24 moim zdaniem ma za wysoki poziom dźwięku w stosunku do innych kanałów nadawanych z tego MUX'a. Co do kanałów z Czech, to ich kanały SD do polskich SD, dla mnie są bardziej milsze dla oka.
 6. Co do zapchania kanałami HD, dałem znak zapytania, co w domyśle oznacza że jest ich za mało. Czy po zmianie kodeka na nowy pod TV 4K, będą nadawane kanały choć w połowie co do obecnej ich ilości w Full HD? - osobiście wątpię. Większość pozostanie nadal jako SD i jedynie na czym nowy kodek zyska w stosunku do obecnego, to na upchaniu więcej takich kanałów w jednym Mux'ie. Nie napisałem że żal. 4 letni TV to moim zdaniem nie aż taki zabytek, aby myśleć o kupnie nowego. TV wisząc obecnie na ścianie, wygląda estetycznie i kombinowanie o umiejscowieniu dekodera, wiszące kable ... jednak najlepiej gdy TV to jedna całość.
 7. Rodzice mają TV zakupiony w 2015 roku i znowu trzeba myśleć o zakupie nowego, bądź podłączeniu pod obecny TV dekodera. NTC jest tak zapchany kanałami HD, że potrzebuje nowego kodeka? Ciekawe co znowu wymyślą po 2022 roku w przeciągu 5 lat.
 8. Ciekawe czy wraz z Mux'ami ogólnopolskimi, tematyczny przejdzie na H.265/HEVC.
 9. Co masz na myśli % sygnału? Mamy siłę i jakość sygnału, napisz o jaki parametr Tobie chodzi. U mnie siła 100%, jakość 90-95%., nie zauważyłem żadnych zmian. --- Wiadomo kiedy EPG powróci?
 10. Kiedy przynajmniej na kanałach HD będzie EPG?
 11. Echo24 zniknęło z eteru, zatem już po testach. 😉
 12. TVR i TO!TV do kiedy będą miały "TEST" ?
 13. Wiadomo coś o nadawaniu ECHO24 ?
 14. Jeśli jest strategia z naciskiem na poważnych nadawców, co oczywiście popieram, gdyż nie lubię co chwilę zmieniać kanałów w TV to może powinna być faktycznie zwiększona moc nadawania jak wyżej nadmienia asiafan. Większa moc, to większy zasięg do potencjalnych odbiorców, a to powinno przełożyć się na poważniejsze traktowanie takiego MUX'a przez poważnych nadawców. Myślę, iż przy obecnym czyli małym zasięgu, ciężko będzie zachęcić poważnych nadawców, ale życzę sobie abym się mylił.
 15. Lubię ten mux, jednak co chwilę jakiś kanał w nim zabierają, innym zastępują i tak wkoło. Wygląda na to że właściciel nie ma wizji co ma być nadawane. Tele5 od chyba 3 tygodni nie ma obrazu ale EPG jest i bądź tu mądry o co tutaj chodzi. Stars tv zniknie, będzie chwilę spokoju i znowu pewnie zrobią przemeblowanie.
×
×
 • Create New...