Jump to content

serek

Users
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About serek

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Location
  51°1'53.8" N 17°20'12.4" E

Recent Profile Visitors

107 profile views
 1. U mnie samo naprawa.
 2. NUTA ewidentnie zamilkła na pięciolinii.
 3. Echo24 niedługo rusza, zatem pilnujmy pojawienie się nowego kanału na mux'ie L4.
 4. Jest osobny temat apropo Czeskiej TV na Dolnym Śląsku. U mnie, tj. 30 km od Wrocławia sygnał wygląda tak Moja antena na wszystkie mux'y: https://forum.satkurier.pl/topic/11860-mux-l4/?do=findComment&comment=1439504
 5. Terminy wyłączenia starych mux'ów z nadajników Trutnov – Černá hora oraz Jeseník – Praděd .
 6. Podałbym numery LCN wszystkich kanałów, jednak mój TV nie pokazuje tych numerów. Dla mnie LCN i tak byłoby zbytecznie, gdyż listę kanałów ustawiam pod siebie. :)
 7. Na dodatek Stars TV z EPG. 😉
 8. NUTA.TV posiada już EPG ... małe nic, a cieszy. Jednak dla mnie TVN HD już z EPG daje większą radość, gdyż bez tego, przełączałem chwilowo na TVN ze Ślęży, aby zobaczyć co w danych godzinach będzie nadawane.
 9. Oczy nie bolą, bynajmniej mnie. Teledyski z lat 80'ch wiadomo że jakością nie grzeszą, aczkolwiek nie jest źle i lubię ten kanał.
 10. Potwierdzam, są Power TV i Nuta TV. :)
 11. Podłącz do 1 TV, powinno być lepiej.
 12. W linii prostej 23 km. W puszce Dipolowski symetryzator antenowy SA IV-V https://www.dipol.com.pl/symetryzator_antenowy_sa_iv-v_C0002.htm MUX 8 również bez problemu łapie, choć myślałem że będę musiał zmienić na Symetryzator antenowy SA I-V.
 13. Mieszkam 30 km od Wrocławia (południowy-wschód) i obecnie na sygnał nie mam co narzekać. Owszem, zatnie się przy sporym deszczu 2 czy 3 razy, jednak w "bez deszczu" wszystko wg. norm technicznych. Zrobiłem latem fotkę na pamiątkę mojej anteny z symetryzatorem na której odbieram wszystko, łącznie z Czechami, gdy zobaczyłem balon na antenie.
 14. Jakoś rok temu EPG był, a teraz już nie udostępniają, ciekawe dlaczego? Polsat HD ma EPG na tym muxie, a z TVN HD wycofali się rakiem - szkoda. Teraz dla EPG przelączam się chwilowo na TVN SD, co jest trochę męczące.
 15. Przejściowy do czasu wyłączenia starych mux'ów. Jak wyłączą stare z kodowaniemH.264/MPEG-2 , to pozostaną na stałe te co podałeś (przejściowy zmieni się w stały), wszystko po to, aby Czesi mogli spokojnie przejść na nowy kodek H.265/HEVC . W częstotliwościach starych muxów tj. od 31 kanału, TV w Czechach już się nie poogląda jako że te częstotliwości będą wykorzystywane wyłącznie do internetu LTE.
×
×
 • Create New...