Jump to content

ssszaman

Users
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About ssszaman

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://satkurier.pl/news/190894/tvregionalnapl-we-wroclawskim-mux-l4.html Który to już kanał na tym muxie? 14 kanał? Wdać tam coś jeszcze? Obecność TV Regionalnej z Lubina we Wrocławskim nadajniku ma sens, choć jeszcze wiekszy widziałbym we współpracy nadawców Echo i TV Regionalnej co do wymiany kontentu i ograniczeniu liczy powtórek.
 2. Szkoda, że przy tym cały hypie na programy newsowe, który obecnie trwa, Polsat nie wykorzysta któregoś serwisu informacyjnego i nie wrzuci go do ramówki TV4. Byłaby to świetna promocja dla kanału.
 3. Odświżyłem dziś listę kanałów, żeby zerknąć na Biznes24. Jakość obrazu na tym muxie I wcześniej nie powalała, ale tu jest to prawdziwym dramatem. Myślałem, że gorzej niż Polsat News na Mux-4 być nie może, ale jednak zawsze się da. Na moim 42 calach jest takie mydło, że mimo, że nie mam problemu że wzrokiem, nie jestem w stanie przeczytać napisów na jasnym pasku. To przegięcie.
 4. Od nie dawna mam dostęp w NTC do Polsat News, bo mieszkam w centrum Wrocławia i jestem w zasięgu mux4. Wcześniej oglądałem tylko kanał na iPli. I powiem tak, jeśli odkodowanie kanału miało posłużyć promocji mux4, to wydaje mi sie to działanie wybitnie nie trafione. Jestem zaskoczony jak słabą jakość obrazu można nadawać... Jeśli cały mux4 tak wygląda, to jestem w szoku, że ktoś może za to płacić.
 5. http://luzyce.info/2019/08/01/szanowni-panstwo-drodzy-widzowie-internauci/
 6. Już nadają. Tomek Pajączek wraca na antenę
×
×
 • Create New...