Skocz do zawartości

Układ kanałów platformy CANAL+ – dyskusja ogólna


kanalowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

A czemu ma być nienormalne? Pisałem gdzieś , by oddychać , nie regulować odbiornika ;)

Jutro się bedziesz martwił, gdy nadal nie będziesz miał uprawnień. TVP 4K i tak ma być na 136 pozycji więc wszystko przed nami :P

Kanał oficjalnie jeszcze nie nadaje w PC+

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wczoraj wieczorem włączyłem telewizor LG z Modułem CAM i okazało się, że totalnie rozwaliło mi listę kanałów TVP 1 wylądowało na kanale 2024, kanały od 1 do 11 znikły a pojawiły się na pozycjach powyżej 1000 i 2000. Co mogło być tego przyczyną? Telewizor był na wyłączony, nie było przerw w dostawie prądu. Po ponownym wyszukiwaniu kanałów wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zgaduje że gdzieś pomiędzy muzycznymi :) Jednak powinni zrobić porządek, bo już robi się syf na tej liście. 

Powinno lecieć tak, że Kanały ogólnopolskie + polskie FTA pokroju P1, Tele5, Red Carpet, informacyjne, Canal+, HBO, Film, Dokument, Rozrywka, Sport, Dzieci, Muzyka, RADIO, Erotyka, Inne, France, FTA. Bez dublowania i każdy kanał ma prawdziwą kategorię. Tak jak było w Cyfrze+, że leciało jakby od polskich ogólnych i tak kategoriami, że informacja następnie premium itd. 

Strefę Abonenta wywalić i dać pasmo Stefa Klienta/Canal+ Now i będzie miejsca a miejsca

Edytowane przez Karolek1998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karolek1998 Masz rację, robi się syf na tej liście i trudno będzie upchnąć Music Box Polska.

 

Mi się marzy taki układ: ogólne + informacja, premium, film, wiedza, dzieci, sport, rozrywka + muzyka, noc, FTA (HB + ewentualnie Astra), radio. Bez żadnych dubli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ już dawno powinno zrobić listę z większymi "dziurami" pod ewentualne nowe kanały czy jakieś przesunięcia. 1-39 ogólne/informacja, 40-54 C+, 55-59 HBO/Cinemax, 60-99 film/seriale, 100-149 sport, 150-179 kultura/nauka/świat, 180-199 dzieci, 200-249 muzyka/rozrywka, 250- inne, 300- XXX, 350- zagraniczne. Lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...