Skocz do zawartości

Czy wykupiłeś dostęp na Polsat Boxing Night ?


andi12
 Udostępnij

Czy wykupiłeś dostęp do obejrzenia gali Polsat Boxing Night ?  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wykupiłeś dostęp do obejrzenia gali Polsat Boxing Night ?

    • TAK
      4
    • NIE
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Lubię oglądać boks. To sport dla pasjonatów. Ludzi silnych i potwierdzających swoją siłę techniką. Gali nam się namnożyło wszelakich. I media je rozgrzewają do granic możliwości. Bez względu na to, co taka gala sobą niesie. Czy mają w tym interes?

Nie lubię takich inscenizacji. A wam to się podobało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykupiłem dostęp do gali, do tej pory wykupiłem wszystko co było. Podchodzę do tego tak, nie mam nikogo na utrzymaniu (żony, dzieci), więc kupuje. 50zł to nie majątek raz na 4-5 miesięcy. Choć teraz żałuję, bo znajomy oglądał na streamie za 2,46zł (koszt sms) całą galę w bardzo dobrej jakości, a ja widać, że przepłaciłem :lol2::lol2::lol2:

Jednak rozumiem tych wszystkich co płacą abonamenty za 100zł miesięcznie i są zdegustowani tą sytuacją. Mogli by zrobić coś takiego płacisz abonament premium PPV KSW, Boks masz za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chodzi o sport, ale wyłącznie o kasę... Poznajdują jakichś knypków, najlepiej z ciemną przeszłością i robią z nich gwiazdy boksu - to jest żałosne po prostu...

Adamkowi też niestety chodzi już tylko o jedno - próbował zawojować w polityce, nie wyszło więc nie wierzę w szczere intencje sportowe...

 

To jest wyłącznie napychanie kasy - takie współczesne sportowe niewolnictwo, bo jak nazwać działania organizacji, promotorów , TV, które robią biznes z lania kogoś po gębie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykupowałem, gdyż 45 złotych w moim przypadku to za dużo za takie show. Gdyby była opcja tak jak wcześniej miałem w TV Mobilnej, że opłacam rachunek 3 X 14,90 zł lub jak to ostatnio było 6 x 14,90 zł to mógłbym w taki układ wejść, a tak to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to była walka dwóch gwiazd boksu, dwóch świetnych bokserów to bym się zastanowił. Płacić tyle kasy za walkę Adamka, będącego u schyłku swojej kariery i Szpilki, solidnego boksera, który być może coś osiągnie w przyszłości bo na ten moment jest jeszcze młodym, nieźle aspirującym bokserem jest dla mnie mało opłacalne. Są rożne sposoby, żeby tego typu rzecz oglądnąć za darmo, albo za niższą kwotę np. pójść do baru albo do kolegi. 40 zł to zbyt dużo dla mnie, żebym zapłacił za jedną walkę, bo tylko walka wieczoru mnie interesowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I media je rozgrzewają do granic możliwości. Bez względu na to, co taka gala sobą niesie. Czy mają w tym interes?

Nie lubię takich inscenizacji. A wam to się podobało?

 

Oczywiście, że się nie podobało. Głównie przy PPV mamy taką "oprawę" i na siłę budowanie jakiegokolwiek prestiżu wydarzenia, które od strony sportowej ma niewiele widzowi do zaoferowania. No ale cóż, skoro ludzie łykają taki marketing, to nie mają innej możliwości, jak przygotowywać propagandowe reklamy o kolejnej walce stulecia.

Mnie też śmieszyło, że w razie ktoś miałby wątpliwości do kogo należy Superstacja, to i oni w serwisie sportowym mocno reklamowali tę galę PPV :jupi: (a pewnie wielu normalnych widzów nie wie, kto jest właścicielem której stacji).

 

Oczywiście gali nie wykupiłem, nie oglądałem i oglądał nie będę, PPV mówię stanowczo nie. Na szczęście tylko nasze pseudo walki pokazują w tym systemie (pomijając MŚ w siatkówce), a większość normalnych imprez światowych na poziomie można obejrzeć albo w ramach płatnych kanałów, kanałów FTA lub na dosyłach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Wolałbym kupić bilet na galę za 300, czy 200zł i być tam na miejscu niż wydawać 40zł na jedno wydarzenie w TV. PPV to taka idea szklanego uczestniczenia w wydarzeniu, jak dla mnie bardzo słaba. Co innego wydać kasę na pakiet TV na miesiąc niż na jedną rzecz. Dlatego też te 40zł wydałem w ten dzień na koncert na którym byłem realnie, a nie przed TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...