Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Darek z Ozimka napisał:

Mam pytanie, czy w czasie dostępu do pakietu Komfort+ z Filmbox można aktywować kanały C+ Sport 3 i 4?

PS: Mam dostęp do Komfort+ z Filmbox do 05.06.2021 roku.

Jak jesteś na okresie promocyjnym, to może być problem z aktywowaniem czegokolwiek.

 

W tamtym roku miałem taką sytuację z pakietem Start+ z okresem promocyjnym 12 miesięcy. Miesiąc przed jego upływem chciałem aktywować Komfort + Filmbox. Doładowałem, aktywowałem pakiet. I się okazało, że pakiet będzie aktywny dopiero po zakończeniu promocyjnego Start+. Być może coś się od tego czasu zmieniło, może warto zadzwonić na infolinię. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.03.2021 o 13:00, dvbx napisał:

W pakiecie Start+ świecą:

 

21 Polsat News HD

46 Superstacja HD

54 FOX HD

61 Polsat Film HD

119 Polsat Play HD

144 Polsat Cafe HD

153 Polsat Seriale HD

175 Disco Polo Music

Super promocja!! Włączam Polsat Film , a tu dwa stare odcinki Kiepskich pod rząd!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, djrafik napisał:

Super promocja!! Włączam Polsat Film , a tu dwa stare odcinki Kiepskich pod rząd!!

No bo to są takie kanały. Albo trafisz na stary odcinek Kiepskich albo na reklamy :-) :-) :-) 

Zapychacze listy kanałów i nośniki reklam nic więcej :-) Nie ma tam nic ciekawego, a jeśli coś ciekawego jest to są to powtórki z głównego Polsatu. Mając te kanały wiele lat w kablówce a teraz w pakiecie Canal Plus nigdy niczego na nich nie obejrzałem. Ani minuty.

Najciekawszy jest Polsat News ale ten jest w naziemnej TV odkodowany....

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2021 o 13:00, dvbx napisał:

W pakiecie Start+ świecą:

 

21 Polsat News HD

46 Superstacja HD

54 FOX HD

61 Polsat Film HD

119 Polsat Play HD

144 Polsat Cafe HD

153 Polsat Seriale HD

175 Disco Polo Music

Kanały mają być do 31 marca jako tzw. otwarte okno. Czytałem na stronie cyfry+ na fb. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Digital-Forum od wczoraj również kaput, a oni również są w OVH. 😯 EOT

 

 

W dniu 9.03.2021 o 16:58, Darek z Ozimka napisał:

Skoro od Września 2019 roku nie ma już nc+, to może by pora zmienić nazwę tematu na C+ Telewizja na Kartę.

 

W dniu 9.03.2021 o 18:31, maniek357 napisał:

N na kartę jest tego najlepszym przykładem. 😃

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2021 o 20:37, bugmenot napisał:

Atman miał wczoraj dużą awarię o od 17 do północy i ogólnie dużo operatorów ma jakieś czkawki.

Chyba się jednak myliłem i pl.canalplus.com stało w OVH bo to wszystko za dlugo już trwa i pojawił się komunikat o problemie w serwerowni zagranicznej ;).

 

Ciekawe, ze pchają wszystkie strony przez drogi cache Akamai, a sam fizyczny serwer był w jednej z najtańszych serwerowni i tyle zajmuje im przywrócenie strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...