Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

@dvbtowiec Po wyjęciu karty ten dekoder całkowicie się blokuje. Karta musi być, ale nawet to nie wszystko ... Karta musi dostać uprawnienia na odbiór FTA :) Wygrzebałem taki ADB2849 z szafy po roku "leżakowania", podłączyłem, wysłałem SMS-a z ponowieniem uprawień i już 10 minut czekam na odblokowanie FTA. Także to nie jest takie proste ... o ile w ogóle możliwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, maniek357 napisał:

Po wyjęciu karty ten dekoder całkowicie się blokuje. Karta musi być, ale nawet to nie wszystko ... Karta musi dostać uprawnienia na odbiór FTA :)

A to ciekawe. Logika podpowiada że to FTA powinny działać. Widocznie ktoś poszedł na skróty pisząc oprogramowanie do tunera :)

Albo celowe zagranie na wypadek przedłużenia w przyszłości, żeby karty nie zgubić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak niestety działają wszystkie "poenkowe" dekodery. I to raczej celowo - chcesz oglądać, to płać (przynajmniej od czasu do czasu). U mnie minęło pół godziny oczekiwania i dalej ekran aktywacyjny. Może uprawnienia do FTA też dają tylko przez kilka miesięcy od wygaśnięcia doładowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w kwestii uprawnień do FTA. Ponad 3 godziny trzymałem dekoder ADB2849 na ekranie aktywacyjnym i się nie doczekałem (mimo 2-krotnego ponawiania uprawnień SMS-em). Wynika z tego, że karta dostaje uprawnienia do FTA tylko przez jakiś czas od wygaśnięcia doładowania. Po roku bez doładowania - brak uprawnień. Także jeśli ktoś chce kupić taki dekoder do FTA, to szkoda nerwów - i tak od czasu do czasu trzeba będzie doładować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, maniek357 napisał:

Jeszcze w kwestii uprawnień do FTA. Ponad 3 godziny trzymałem dekoder ADB2849 na ekranie aktywacyjnym i się nie doczekałem (mimo 2-krotnego ponawiania uprawnień SMS-em). Wynika z tego, że karta dostaje uprawnienia do FTA tylko przez jakiś czas od wygaśnięcia doładowania. Po roku bez doładowania - brak uprawnień. Także jeśli ktoś chce kupić taki dekoder do FTA, to szkoda nerwów - i tak od czasu do czasu trzeba będzie doładować. 

Dzięki za przeprowadzone testy. Pozostaje płacić. Lub poszukać inny dekoder FTA po okresie płatnym. 

 

 

Na eurosport 2 jest błąd kodowania. Choć plansza czerwona przesłania obraz można je oszukać, naciśnijcie app. I obraz jest  z belką dolną. Mam start+ u mnie nie ma go w ogóle. 

Edytowane przez Jacek12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w tzw. "mydelniczkach", ale w przypadku ITI 5800 (biały i czarny) po wygaśnięciu pakietu płatnego, przez kolejny 1 miesiąc działa kilka kanałów kodowanych + FTA, a po upływie tego dodatkowego miesiąca wygasa wszystko, łącznie z FTA.

 

Kiedyś dałem się nabrać ITI na kupno tzw. dekodera na własność, bo myślałem, że jak nie będę płacił to przynajmniej pooglądam FTA.

:lol2:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...