Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, kfm877 napisał:

choć za stówkę.

 

119 brutto, w tym jest VAT - czy Sklep sprzedaje dekoder za niecałe 97 pln, i w tym pewno ma ze 30 złotych marży.

 

Poza tym, gdyby dali nie 1 miesiąc tylko np. 3 miesiące gratis C+, to za tym "złomem" ustawiałyby się kolejki społeczne ...

:lol2:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"DSIW74 ma zastąpić dotychczasowy dekoder ADB ITI 2851S. Dekoder na własność a kanały opłacasz i oglądasz kiedy chcesz":

https://www.wasserman.eu/p/15214/telewizja-na-karte-z-dsiw74-wifi-1-miesiac-canal?gclid=CjwKCAjw092IBhAwEiwAxR1lRuaOpYWr10iySLcgs9T2WA4nd0iIjTi82MUQEOJWu1g2aFjVENfnBxoCKOoQAvD_BwE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby za te prawie 120 pln dali 6 miesięcy gratis Start+ 1 miesiąc C+ to za tym towarem ustawiałyby się kolejki społeczne. A tak poleży na regale, zakurzy się, raz na tydzień obsługa sklepu przesunie w inne miejsce i może od czasu do czasu jakiś niezorientowany w temacie klient dokona zakupu.

 

Na dodatek pewno zrobili jak kiedyś z własnościowymi ITI 5800 w ofercie na kartę, że jak nie doładujesz po upływie darmowego, dodatkowego miesiąca - to nawet FTA nie pooglądasz.

:lol2:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo dawno nie korzystałem z oferty telewizji na kartę i chciałbym się dowiedzieć czy w dalszym ciągu obowiązuje promocja "Dodatkowe kanały HD za ZERO" https://pl.canalplus.com/-/media/ncplus/files/telewizja-na-karte/telewizja-smart-hdplus/warunki_promocji_dodatkowe_kanay_hd_za_zero_zl_0705.pdf ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@markar Jeżeli wybierzesz pakiet Komfort+ w TNK PC+, to nie będziesz mógł powrócić do pakietu Start+.

 

EDIT: Masz tu regulamin odnośnie korzystania z pakietu Komfort+:

file:///C:/Users/kontr/Downloads/20171005_komfort_regulamin_szczegolowych_warunkow_cennik.pdf

Edytowane przez Darek z Ozimka
Dodanie odnośniku do regulaminu pakietu Komfort+.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zdecyduję się przejść na ofertę z umową czyli: Entry+ Mix lub Comfort+ Mix lub Extra+ Mix to czy będę mógł dobierać w trakcie umowy dodatkowe pakiety Canal+, HBO czy Cinemax. Inaczej mówiąc czy będę traktowany jak każdy abonent z umową czy przy ofercie MIX są inne zasady. Interesuje mnie Comfort+ MIX - czy będzie możliwość dobrania Dopełnienia do Extra+ za 10/15 zł?

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2021 o 16:46, mariusz100 napisał:

Czy też u Was działa Eurosport 2 w pakiecie komfort?

 

W Smart HD+  z pakietem Multi działa, chociaż wcześniej nie miałem.

 

Za to zauważyłem, że zniknął mi:

Discovery Historia na 79.

Podobnie 13 Ulica na 65,

Romance TV na 59

NatGeo People na 151

NickMusic na 160 (zamiast MTV Music 24)

AXN Spin na 194

TV Republika na 216

MTV Music 24 na 160

 

Doszedł:

NickMusic na 160 (zamiast MTV Music 24)

Super Polsat kanał 43

nSport+ na 112

Eurosport 2 na 114

Antena na 154

Museum 4K na 197 (podobnie jak w Eurosport 2 pojawia sie plansza, że kanał kodowany, którą trzeba zamknać)

 

History i History 2 w Smart HD+ nie działa.

 

 

Edytowane przez styro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, markar napisał:

Jeżeli zdecyduję się przejść na ofertę z umową czyli: Entry+ Mix lub Comfort+ Mix lub Extra+ Mix to czy będę mógł dobierać w trakcie umowy dodatkowe pakiety Canal+, HBO czy Cinemax. Inaczej mówiąc czy będę traktowany jak każdy abonent z umową czy przy ofercie MIX są inne zasady. Interesuje mnie Comfort+ MIX - czy będzie możliwość dobrania Dopełnienia do Extra+ za 10/15 zł?

Jeśli bierzesz ofertę MIX to jesteś traktowany jako klient z umową (ten sam system, infolinia 223104747, działa strefa CANAL+). Jednakże dodając opcje dodatkowe to poczekaj tak 48h od podpisania umowy, bo wyświetla się standardowa cena za wszystko . Ja migrowałem z TNK w pakiecie Start+ na Nowy Start+ MIX i dwa dni później zrobiłem upgrade do Optimum+, a międzyczasie dobrałem opcje dodatkowe oraz nowy dekoder

Edytowane przez Karolek1998
Dopełnienie wypowiedzi
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Optimum+ płacę 39,99 zł i jest możliwość dobrania dopełnienia do Extra+ za 10 zł. 

https://ibb.co/0CtKPyN - tak wygląda z mojej Strefy Canal+ 

Wychodzi 49,99 zł, lecz zależności jak w systemie mają to, możesz mieć pełnoprawne Extra+ za tą cenę. Nowy Confort+ nie wiem, bo nie rozmawiałem o tym z konsultantem

Za wszystko co mam jak w stopce: Optimum+, History z H2, Mezzo, Adventure TV i Sundance HD płacę 51,95 zł. Za TVBOX+ nie płacę nic, bo wymieniałem mydelniczkę własnościową na sprzęt, który jest własnością Canal+. 

 

Edytowane przez Karolek1998
Dopełnienie wypowiedzi
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy dekodera ITI 2849 (typ odbiornika BOX+ takie info wewnątrz menu). Mam obecnie wersję oprogramowania 0X50 z datą aktualizacji 17.01.18 14.55.27 . Czy jest nowsza wersja oprogramowania do tego dekodera? Nie mam sieci LAN aby to samemu sprawdzić. Dzięki za pomoc.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2021 o 16:16, styro napisał:

 

W Smart HD+  z pakietem Multi działa, chociaż wcześniej nie miałem.

 

Za to zauważyłem, że zniknął mi:

Discovery Historia na 79.

Podobnie 13 Ulica na 65,

Romance TV na 59

NatGeo People na 151

NickMusic na 160 (zamiast MTV Music 24)

AXN Spin na 194

TV Republika na 216

MTV Music 24 na 160

 

Doszedł:

NickMusic na 160 (zamiast MTV Music 24)

Super Polsat kanał 43

nSport+ na 112

Eurosport 2 na 114

Antena na 154

Museum 4K na 197 (podobnie jak w Eurosport 2 pojawia sie plansza, że kanał kodowany, którą trzeba zamknać)

 

History i History 2 w Smart HD+ nie działa.

 

 

Coś namieszałeś w tym spisie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jacek12 napisał:

Mam pytanie do posiadaczy dekodera ITI 2849 (typ odbiornika BOX+ takie info wewnątrz menu). Mam obecnie wersję oprogramowania 0X50 z datą aktualizacji 17.01.18 14.55.27 . Czy jest nowsza wersja oprogramowania do tego dekodera? Nie mam sieci LAN aby to samemu sprawdzić. Dzięki za pomoc.  

Witam

Mam BOX+

Wersja Oprogramowania 0X102

Data Aktualizacji 15.01.20 16:18:45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Jacek12 napisał:

Mam pytanie do posiadaczy dekodera ITI 2849 (typ odbiornika BOX+ takie info wewnątrz menu). Mam obecnie wersję oprogramowania 0X50 z datą aktualizacji 17.01.18 14.55.27 . Czy jest nowsza wersja oprogramowania do tego dekodera? Nie mam sieci LAN aby to samemu sprawdzić. Dzięki za pomoc.  

Mam taką samą wersję oprogramowania co @drago czyli:

Typ odbiornika: Box+

Wersja oprogramowania: 0X102

Data aktualizacji: 15.01.2020 16:18:45

 

CANAL+ Polska S.A. informuje, że Ważność Oferty nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+, zostaje przedłużona do 31.12.2023 r:

https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte/aktualna-oferta

Edytowane przez Darek z Ozimka
Dodanie informacji o przedłużeniu oferty TNK PC+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...