Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz mieć dobry sprzęt, to najlepiej nowy, nie przerabiany, z supportem, z 2 letnią gwarancją i z pewnego źródła. Nbox do takich nigdy nie należał i nie należy. A jeśli żal Ci wyłożyć trochę więcej, to kup byle co, a najdalej za rok będziesz znowu kombinował co kupić. Twój wybór, "chytry dwa razy traci".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli potrzebujesz korzystać z modułu to może być. Poszukaj czy nie masz gdzieś w swojej okolicy sprzedawcy (sklepu stacjonarnego z tv-sat) wtedy to jest najlepsza możliwa opcja, bo kupujesz bezpośrednio w sklepie.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem już tego sposobu. :( Caly czas otrzymuję komunikat "Nie udało się nawiązać połączenia z serwisem.  Problemy techniczne. Prosimy spróbować za jakiś czas". I tak ciągle jest (nie jest to chwilowy problem), a próbowałem od dłuższego czasu i na różnych urządzeniach. 

Edytowane przez soon1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, soon1987 napisał:

Próbowałem już tego sposobu. :( Caly czas otrzymuję komunikat "Nie udało się nawiązać połączenia z serwisem.  Problemy techniczne.

 

Myślałem, że tylko moją kartę to spotkało. Mam ten sam problem z jedną z kart, i mimo zgłaszania problemu na infolinii od początku istnienia tej stronki - batmany z infolinii - po podaniu im numeru karty - odpowiadają mi, że mają chwilowy problem z internetem. Po miesiącu takich bredni próbowałem zgłosić reklamację, ale tam (nc+) nie ma nikogo, kto rozumie co się do niego mówi ....

:-D

Myślałem, że są granice niskiego IQ, ale w przypadku infolinii NC+ nie ma takiego limitu ....

:grin:

 

 

4 godziny temu, dvbx napisał:

Doładuj Telewizję na Kartę. Otrzymasz od nas dodatkowe doładowanie 10 zł w prezencie

 

Miałoby to sens, gdyby o 10 pln byłaby od razu zmniejszana wniesiona opłata za okres rozliczeniowy.

A tak sensu to nie ma, biorąc pod uwagę co dostaje Konsument za 20 pln ....

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość dobrania HBO i kanałów Filmbox!!

Filmbox: 

Aktywacja Pakietu Start+  Filmbox: Wyślij SMS o treści "XXX A300"

Aktywacja Pakietu Komfort+  Filmbox: Wyślij SMS o treści "XXX A400"

pod numer: +48 725 72 72 72

HBO:

Aktywacja Pakietu Start+  HBO: Wyślij SMS o treści "XXX A900"

Aktywacja Pakietu Komfort+  HBO: Wyślij SMS o treści "XXX A1000"

pod numer: +48 725 72 72 72

XXX - Numer karty z dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2020 o 18:49, soon1987 napisał:

Próbowałem już tego sposobu. :( Caly czas otrzymuję komunikat "Nie udało się nawiązać połączenia z serwisem.  Problemy techniczne. Prosimy spróbować za jakiś czas". I tak ciągle jest (nie jest to chwilowy problem), a próbowałem od dłuższego czasu i na różnych urządzeniach. 

U mnie to jakoś działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...