Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie jest to wina ECP, jak jeszcze miałem moduł w abonamencie to w czasie testów pokazywało błąd 1000 - "wybrany program nie może zostać wyświetlony" a teraz jest błąd 204 - "kanał niedostępny". EPG pokazuje prawidłowo.

Stąd pytanie: czy ktoś z użytkowników TNK w miesięcznym okresie po aktywacji miał dostęp do Canal+ NOW, czy też nie wchodzi on w skład promocyjnego pakietu?

Edytowane przez xMaraSSx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hollex jak jeszcze mieli. Jak mi się miesiąc gratisowy skończy to mogę Ci odsprzedać, i tak nie mam cameleona.

A wracając do tematu, dziwna sprawa - testy ECP na ogół kończyli między 16 a 18, a tutaj nadal ciemność i błąd 204, co może sugerować że nie o ECP tutaj chodzi.

Edytowane przez xMaraSSx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, xMaraSSx napisał:

Pytanie taki: czy po aktywowaniu zestawu nc+ tnk (moduł ci+ Ecp) w ramach pakietu canal+ przez miesiąc jest aktywny dostęp do canal+ now? Nawet c+4K działa, a na c+ now wywala błąd 204.

 

U mnie nie działał. Wszystkie pozostałe C+ (łącznie z 4K) działały równo 30 dni.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, juhuhu napisał:

C+Premium okno otwarte na DOMOWY HD+ podobno tylko dzisiaj

 

Dzisiaj jest premiera serialu Król. W wielu sieciach kablowych C+ Premium również niekodowany. 

W przeszłości było wiele niekodowanych okien, ale pakiet Domowy HD+ nigdy nie "świecił" 

Miłe zaskoczenie :)  Niekodowane okno trwa do jutra do 6:00 :) 

Edytowane przez dj sat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dj sat napisał:

W przeszłości było wiele niekodowanych okien, ale pakiet Domowy HD+ nigdy nie "świecił" 

Świecił, świecił, fakt nie zawsze ale np. w marcu C+3 i C+4 też dali na weekend gdy zaczynał się lockdown, pamiętam że już kilka lat temu też odkodowali ze względu na mecz Lech - Legia.

Ciekawe czy jest w tym jakaś logika czy po prostu chaos w uprawnieniach którego sami nie ogarniają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy  pakiet  Optimum+   który zastąpił  komfort+   jest  dostępny w ofercie pre paid?Czy jest  kierowany tylko i wyłącznie dla abonentów jako  umowa?

 

 

Oraz

 

Patrząc się na cennik  tutaj :

https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte/aktualna-oferta

Zjeżdżamy na dół   mamy opcje  HBO  oraz  Eleven Sport.   Czy można mieć i jedno i drugie czy albo    ,   albo?

 

Dotychczas było  64,99 zł za  Komfort+  + Multiman pack. 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optimum+ jest dostępny tylko i wyłącznie na abonament, jeśli chodzi o HBO i Eleven Sports, to na spokojnie można obie pakiety naraz zamówić SMS-em w TNK (tylko na uaktywnienie pakietu HBO w TNK trzeba mieć 25 zł, a na Eleven Sports trzeba mieć 15 zł na koncie w TNK).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...