Skocz do zawartości

Muzo.TV


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie, kiedy i czy w ogóle będą jeszcze jakieś gruntowniejsze zmiany?? Prezenterzy pewnie już nie wrócą, kilka miesięcy temu odświeżyli wygląd belek, a 26 września nadchodzi - Bisior ma ocenić czy opłaca się jeszcze ten kanał nadawać :) Sam szybko przestałem go oglądać - zbyt dużo wg mnie jest tutaj MTV Rocks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby z kanałów grających nowsze przeboje usunąć muzykę Dance, a Pop mocno ograniczyć, to otrzymalibyśmy ofertę bardzo podobną do tego, co obecnie prezentuje Muzo.tv. Po prostu ten kanał chce podobać sie wszystkim, co moim zdaniem jest błędem. Może gdyby dostosowali ofertę do konkretnej grupy, która oczekuje czegoś więcej, niż jedynie teledysków zespołów, które nawet przeciętny widz zna, oraz wprowadzili pasmo z dużą ilością prawdziwej klasyki, to może mieliby szansę przynajmniej podwoić oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to najlepszy kanał muzyczny na rynku. Grają bardzo fajnie. Nie ma tu tandetnego dance'u, electropopu, popu. Nie spotkamy tutaj klipów Katy Perry, Taylor Swift, Ariany Grande, żadnych Bieberów, Dejwidów Głetów, Miley Cyrus, Rihann, Lady Gag, Sars, Ewelin Lisowskich itp. koszmarków. Problem Muzo.tv polega na tym, że grają ambitniej. Polacy zaś lubią kawałki lekkie, łatwe, przyjemne i mało ambitne. Widać to po wynikach oglądalności Polo TV, Eski TV. Widać to po tym, że hitem wakacji RMF FM została mało ambitna piosenka Sarsy - "Naucz Mnie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Muzo nie musi się tak bardzo patrzeć na oglądalność,jak inne stacje FTA dlatego,że mają opłaty od kablówek i nc+. I dzięki temu właśnie nie zmienili formatu/nie zakończyli nadawania. Oby przetrwali.

 

Polecam te słowa wszystkim "mądrym" co uważają, że kodowanie kanału muzycznego to głupota. Są gatunki, które się nie oglądają dobrze (a mogą się dobrze sprzedawać w płytach - patrz hip hop i rock), wtedy taki płatny kanał jak muzo - idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operatorowi też może zależeć na tym,żeby mieć różnorodną ofertę muzyczną,np w Jambox (według Ich strony Internetowej) jest tak,że MUZO TV jest tam dostępne,a Disco Polo Music już nie.....bo widocznie uznali,że kanałów z Disco Polo jest już wystarczająco dużo i postanowili postawić na Muzo TV,który jest wyróżniającym się projektem i gra muzykę często niedostępną w innych kanałach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj obchodzimy 1. urodziny tej stacji, która niewątpliwie jest najgorszą pod względem widowni, telewizją muzyczną w Polsce. Bisior zakładał, że ten kanał miał być odskocznią od swoich konkurentów co wyraźnie potwierdzają amry. Ja sam go przez chwilę oglądałem, jednak szybko przestał mnie on interesować. Ale teraz, wg marcowego artykułu na WM jego sprawa ma być oceniona po roku nadawania. Jak Wy oceniacie i podsumujecie rok emisji Muzo.tv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och litości. Muzo jest tak samo "niekomercyjne" jak jego radiowy odpowiednik czy inne Eski Rock i Antyradia. To, że gra co innego niż najgorszy pop nie stwarza z Muzo alternatywnej stacji ;D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Od tej soboty, na Muzo nadawane będzie nowe pasmo z filmami dokumentalnymi lub koncertami. Premiera 28/11 o 20:00, a powtórki w każda niedzielę o 15:00. Według mnie bardzo fajna inicjatywa, może przekonają mnie z powrotem do siebie :) Liczę, że gwiezdni i nie tylko też się kiedyś do tego przekonają :wink:

http://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=4905

Edytowane przez Peterownys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie pseudo MTV. Pseudo MTV zaczęłoby się wtedy, gdyby zaczęli wpychać w ramówkę Muzo wszystkie te ich paradokumenty czy inne Polsatowskie zapchajdziury. A filmy dokumentalne, zwłaszcza o muzyce oraz koncerty na kanale muzycznym są przeze mnie mile widziane :) Sami przecież chwaliliśmy horrory na VIVIE, mimo że nic wspólnego z muzyką nie miały, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...