Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale w Polsce jest wszystko dozwolone, widzowie pozwolą na każda głupotę, dlatego np. na TVN24 jest pokazywana w całości Pasterka, która byłaby niedopuszczalna w/w zagranicznych stacjach. Notabene ta Pasterka w TVN24 jest przynajmniej w HD, a w TVP1 HD już zawsze w SD. Takie to cuda w te świąteczne dni wiszą nad TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto przy zdrowych zmysłach na kanale informacyjnym puszcza relacje sportowe .Widzieliście może tak na CNN ,BBC World albo na Polsat News lub TVN 24?

Szwajcarski SF Info puszcza czasem na swoim kanale sportowe transmisję na żywo. Jutro np. o 15.45 puści ligę szwajcarską w piłkę nożną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że za tym idiotycznym ruchem stoją platformy, mało to Polaków za granicą by sobie obejrzało za friko, nie wykupując abonamentu?

tvp jest jak kelner bogatych platform, podobnie jak urzędnicy panstwowi są kelnerami oligarchów co pokazały taśmy, jest pewna nadzieja że sytuacja trochę się poprawi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SF INFO jest kanałem kodowanym na czas transmisji live np. Liga Mistrzów. Z resztą proszę jutro włączyć ten kanał w godzinach 15.45-18.15 bo wówczas puszczana będzie tam liga szwajcarska na żywo i proszę sprawdzić czy nie zakodują tego kanału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radwańska wygrała, na TVP INFO mówią o tej wygranej i pokazują zdjęcia. Kiedy wygrywała półfinał pokazywali końcówkę na żywo na TVP INFO. Rozmowę z Radwańską pokazali z kilkuminutowym opóźnieniem. To jakieś ograniczenia sprzętowe że nie pokazywali tego na żywo w TVP INFO? Wczoraj transmisja była tylko na TVP Sport a dzisiaj i na TVP SPORT i na TVP2. Czy jakieś ograniczenia licencyjne? No ale to wczoraj by ich nie było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakieś ograniczenia licencyjne? No ale to wczoraj by ich nie było?

Nie ma żadnych ograniczeń licencyjnych ,tylko aby kodować  trzeba coś powiedzieć własnemu narodowi 

 Członek Rady Nadzorczej TVP S.A. Bogusław Piwowar:  Nie może być tak, że równolegle na kanale sportowym i na antenie stacji uniwersalnej będziemy pokazywali ten sam materiał. Posiadanie kanału sportowego wtedy straciłoby sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje, co z tym zakodowaniem sygnału satelitarnego TVP Info od 1 listopada? Jest to ciągle aktualne, czy ktoś po prostu puścił kilka tygodni temu plotkę? Zostały tylko dwa dni, a nie widać na ten temat żadnych oficjalnych, publicznie dostępnych komunikatów od TVP. Kiedy kodowano TVP Kulturę i Historię, wiadomość o tym była publicznie podawana przez TVP już dwa-trzy miesiące wcześniej...

 

cytuję email z TVP:

 

Szanowni Państwo,

 

W związku z planowanym na dzień 1 listopada 2015 roku terminem zakodowania sygnału kanału TVP Info na satelicie HotBird pragniemy poinformować, że termin ten zostaje odłożony w czasie. O ostatecznej dacie poinformujemy niebawem.

 

Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że w nocy z 16 na 17 listopada 2015 roku dokonany zostanie 2-3 godzinny test kodowania sygnału TVP Info. Będziemy wdzięczny za wszelkie informacje i uwagi w tej sprawie po dokonaniu testu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko idzie po myśli platform cyfrowych .Teraz kodowany kanał nadawcy publicznego stanie do rywalizacji z kodowanymi kanałami prywatnych nadawców i w tym porównaniu wypadnie niekorzystnie 

Aby pokonać przeciwnika najpierw trzeba go osłabić wtedy łatwiej będzie .Dla wszystkich polaków poza granicami kraju jedynym źródłem informacji "co się w Polsce  dzieje" będzie TV Trwam .BRAWO !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani która prowadzi Panoramę miała pracowite 24 godziny. Wczoraj prowadziła Panoramę na TVP INFO. Rano od 6 była w poranku. I teraz też prowadzi Panoramę. Inna pani która prowadzi Panoramę wieczorem często pojawia się z mikrofonem na mieście. Podobnie Agata Biały. Raz w studiu raz z ulicy. A jej mąż tylko prompter. Ktoś wie od czego to zależy? Sami sobie wybierają czy ktoś za nich decyduje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gliński (ten techniczny z tableta) grozi dziennikarce na antenie ..... coraz ciekawiej sie robi w kraju.

http://natemat.pl/162775,to-nie-jest-reportaz-gdzie-mnie-pani-przeslu[beep]e-glinski-awanturuje-sie-z-dziennikarka-na-wizji

 

Tutaj w linku jest calosc.

http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/minela-dwudziesta/wideo/22112015-2010/22458025

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty wątek polityczny, połączone posty, gdyż środkowe wyleciały (polityka na forum - regulamin).
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed kilkoma chwilami obejrzałem ten "program publicystyczny" nazywany "wywiadem". Chciałbym być obiektywny, ale w przypadku TVP INFO należącego do głównych mediów (mainstream) nie jestem w stanie. Każdy może sobie to obejrzeć na streamie VOD i wyciągnąć wnioski. Nie pamiętam, jak redaktor Lewicka rozmawiała z przedstawicielami poprzedniego rządu, bo od dawna nie ogladam TV, a w szczególności TVP INFO właśnie z przyczyn wymienionych przez ministra kultury i zarazem wicepremiera Glińskiego w tym programie prowadzonym w przykry sposób przez redaktor Lewicką. Nie docierało do tej pani, że swoją agresywną postawą nie umożliwia profesorowi i ministrowi Glińskiemu wypowiedzenia się. Widać to i słychać wyraźnie i tak zapamiętałem właśnie tą całą panią redaktor już dawno temu. Jej praca nie miała w mojej ocenie nigdy nic wspólnego z wywiadem, a tylko z właśnie przesłuchaniem. Nie byłoby w tym nic gorszącego, gdyby nie jeden szczegół. Przecież ona próbowała wielokrotnie zagadać i zagłuszyć ministra Glińskiego. Mogła sobie strzelać pytaniami nawet pod tezę, którą forsowała odpowiednim spreparowaniem kierunku dyskusji. To nie jest przypadek, że tak się to skończyło tym jej zawieszeniem. To był po prostu szczyt bezczelności w mojej ocenie. Takie ch[beep]am.stwo ma miejsce codziennie w różnych istytucjach. Wielokrotnie się z tym spotykałem i czasem stawiałem opór. Według mnie zawieszenie nic nie da, ponieważ prawdopodobnie prawie cała ekipa zarówno TVP nie pełni w ogóle żadnej roli i misji publicznej. Upolitycznione media nie są niczym złym, ale stronniczość i zakłamanie mediów publicznych, czyli nas wszystkich, niezależnie od poglądów i interesów własnych poszczególnych obywateli, to już poważne wykroczenie przeciwko Konstytucji i naszej wspólnej wolności.

 

EDIT: Twitter się zagotował https://twitter.com/search?q="TVP%20Info"

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty fragment o mediach niemieckich - nie na temat.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim po równo cisnęła jak były odcinki z piatką polityków przy stole, a w sytuacjach 1na1 rzadko ja widywałem to nie wiem.

Prezes zachowuje sie jak schizofrenik najpierw podpisal list protestacyjny pracowników TVP Info a potem zawiesił Nowicką.

 

Najlpszy komentarz do sytuacji :

https://twitter.com/KonradPiasecki/status/668545063451025408

 

Edytowane przez dilf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta rozmowa wyglądała w mojej ocenie tak jakby podejrzany został doprowadzony przez oblicze prokuratora i ten zadaje pytanie: Dlaczego Pan zabił?? Na co podejrzany odpowiada: Ja nikogo nie zabiłem, ja.. w tym momencie mu przerywa prokurator: Mnie nie interesuje Pana stanowisko, proszę odpowiadać na pytanie!! W takim stylu była ta rozmowa. Zadaniem dziennikarza wbrew temu co mówi Lewicka nie jest przerywanie niemal każdego zdania i wygłaszanie własnych tez, które niekoniecznie pokrywają się z rzeczywistością. Zresztą ostatnio jeden z gości- nie polityk zwrócił tej samej Lewickiej uwagę,że powód takiego wydarzenia może mieć zupełnie inną przyczynę niż w przedstawionej w pytaniu przez nią tezie.  

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...