Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak prezydenta pokazywali na uroczystościsch i innych wydarzeniach związanych z prezydenturą to nie jest dziwne, że jest niby na pierwszym miejscu z dużą przewagą. A te dane to widać, że przecież, że niprawdziwe. Przecież były wywiady, jeden tylko z Dudą trwał prawie 20 minut, więc na pewno przez pozostałe miesiące w sumie pokazywali go przez więcej niż 5 minut.

W Marcu?? Kiedy gdzie??

Przepraszam, z rozpedu myślałem, że to z calej kampanii, ale i tak widać, że te wyniki to mocno podejrzane.

Ale też z drugiej strony nie liczy sie zawsze długość a ilość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że dzisiaj debata. Ktoś będzie oglądał? Ja tak, po I turze nie oglądałem, bo ważniejsza dla mnie jest dyskusja kandydatów w II turze. Dalej nie piszę, bo polityka.

 

W TVP Info będą jeszcze komentarze.

 

TVP ponoć proponowała Kraśkę z Gawryluk, a Polsat Gugałę z Ziemcem, ale PiS się nie zgodził. Więc będą Gawryluk z Ziemcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego artykułu wynika nieco inaczej : http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ga ... rezydencka

Zarzuty redaktorów Newsweeka i GW odbieram jako wywieranie presji na faworyzowanie jednej strony by udowodnili,że nie są rzekomo po drugiej. Mogę powiedzieć jedno: Tak Gawryluk pisywała felietony w tygodniku "Uważam Rze" kierowanym przez Pawła Lisickiego i były one neutralne. Jeśli to ma ją dyskwalifikować to podobny zarzut można by wysunąć wobec Moniki Olejnik piszącej dla "Gazety Wyborczej" . To,że oboje mają poglądy konserwatywne jest także bez znaczenia skoro obaj kandydaci deklarują się jako osoby konserwatywne. Rozumiem,że redaktorzy tych dwóch gazet nie słyszeli wywiadu Krzysztofa Ziemca z K. Łaniewską 13.12.2014r. w "Kontrywwiadzie RMF FM" gdzie redaktor przypominał raczej redaktora Lisa. Ponadto redaktor Ziemiec bardzo dobrze sprawdził się jako moderator pierwszej debaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało kilka godzin do rozpoczęcia debaty. I w związku z tym już znamy różnej maści ekspertów przepowiednie i ich wizje. I nie warto się na nie powoływać, by nie zabujać się w obłokach. Obaj kandydaci są ludźmi dojrzałymi. Dadzą radę.

Co do prowadzących, to można mieć zaufanie.

Która debata będzie ważniejsza? Pierwsza, czy druga? Moim zdaniem, to też nie jest ważne. Ważniejszym jest która będzie merytoryczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą dzisiejszą debatę obejrzy na pewno znacznie większa ilość ludzi niż czwartkową i wiele osób może sobie wyrobić zdanie na jej podstawie jeśli jeszcze decyzji nie podjęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, która debata ważniejsza. To się jeszcze okaże. Ale ta późniejsza może być bardziej przez ludzi zapamiętana. Z drugiej strony dostęp do niej będzie bardziej ograniczony. W każdym razie, w moich oczach niczego one nie zmienią. I liczę na jakieś wpadki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie, w moich oczach niczego one nie zmienią.

To prawda. Wyborcy mają już wszystko poukładane. Nawet ci, którzy manifestując nie wezmą udziału w głosowaniu.

Myślę, że frekwencja będzie podobna lub nawet niższa. I zapewne usłyszymy, że to wina wyborców? Choć każdy wie, że to będzie nieprawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...