Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jarosław Kulczycki- zasłynął gdy Łukasz Warzecha wypowiedział swoje zdanie,a on zapytał ile płaci mu sztab danej partii, skandal niebywały. Adam Feder- miał przekichane i u poprzednika. Co do Maślaka nie mam zdania. Lewicka-  wyjątkowo stronnicza, nierzetelna dziennikarka, która wyborców obecnej partii rządzącej nazwała wyznawcami. To mi się zwyczajnie nie podoba, szanujmy się nawzajem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP, Wiadomości TVP i TVP INFO są nie do poznania! Ten cały Adrian Klarenbach, o którym już w ogóle zapomniałem, jest bardzo konkretnym dziennikarzem. "Minęła 20" w jego wykonaniu, tzn. poprzez moderację rozmowy między gośćmi jest bardzo ciekawym programem, a nie płukanką propagandową, jak to było do tej pory, gdy ukrywano ważne informacje ze świata, do których i tak miał każdy dostęp w internecie. :P Dobór gości był bardzo dobry! Podobnie było chyba w niedzielę wieczorem na TVP INFO w "Bez retuszu" prowadzonym przez Czyża, którego za bardzo nie lubię. Jednak okazało się, że odpowiedni dobór gości i nawet taki Czyż potrafi poprowadzić lepszą rozmowę niż Lis. Widać teraz wyraźnie, że poprzednio ukrywano pewne fakty i problemy, co jest absurdalne w czasach powszechnego dostępu do szerokiego spektrum obiegu informacji w internecie. Cała TVP bardzo dużo straciła razem z dziennikarzami na swoim wizerunku, a dla stronniczych i udawanych dziennikarzy nie powinno być miejsca po prostu. Wcale mnie nie dziwi, że się żalą za granicami Polski.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic polityczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bez retuszu" może było z luftem, a może bez luftu, ale nie oglądałem wcześniej. Czyż się za bardzo gorączkował, gdy było to zamieszanie z "atakiem na placówkę NATO" i pamiętam, jak stwierdził wtedy na antenie TVP INFO mniej więcej, że "to nie są żarty proszę Państwa... artykuł 5 NATO może zostać użyty". :D Może mu jakiś głos w słuchawce tak mówił, a on tylko powtarzał? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeden transfer z Republiki już praktycznie załatwiony. Swoją drogą dobrze że nie dali go do Wiadomości, bo moim zdaniem on się tam nie nadaje, ale też z drugiej strony to chyba nigdy takiego młodego szefa nie było. Ciekawi mnie czy teraz, pracując w TVP, będzie miał na uwadze to, że jest w telewizji publicznej, i będzie kierować publicystyką w sposób obiektywny?

 

Przy okazji, to trochę się zastanawiam, w jaki sposób nowe władze telewizji wybierają ludzi do odstrzału? Patrzą na ich dorobek czy poglądy? Bo jeśli chodzi np. o Kulczyckiego, to w zasadzie jego wywalono tylko za wywiad z Warzechą. I znowu zrobiono to trochę w złym stylu, nie pozwalając się pożegnać z widzami. Mogliby go np. przenieść do Panoramy, skoro Lis ma wylecieć z tego programu to miejsce by się znalazło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie . Przyzwyczaimy się do nowych twarzy. Moim zdaniem szczególnie w programach informacyjnych powinna być rotacja. Albo programy autorskie.

Jakimi marnymi metodami manipulacji posługują się tzw "ałtorytety" pokazał wczoraj wroński z wybiórczej.

On (i pewnie kumple z Czerskiej) usłyszał w oredziu p. premier, że powodem hejtu niemieckich mediów są programy 500+ i leki dla seniorów. Ja słyszałem, że podattki na handel i banki....dobrze, ze pluralistycznie grono rozmówców osmieszyło wrońskiego do reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, to trochę się zastanawiam, w jaki sposób nowe władze telewizji wybierają ludzi do odstrzału? Patrzą na ich dorobek czy poglądy? Bo jeśli chodzi np. o Kulczyckiego, to w zasadzie jego wywalono tylko za wywiad z Warzechą. I znowu zrobiono to trochę w złym stylu, nie pozwalając się pożegnać z widzami. Mogliby go np. przenieść do Panoramy, skoro Lis ma wylecieć z tego programu to miejsce by się znalazło.

Albo za sporządzenie listu w obronie Lewickiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słaby program. Wszyscy źli, tylko nie rządzący. Gdzie tu obiektywizm? W dodatku to propagandowe przemówienie pani Premier - chcemy dobrze, ale nas wszyscy atakują, bo chcą nas zniszczyć.
 

Myślałem, że pomyliłem programy. Twarze jak z TV Republiki.

Edytowane przez Mr.Chiquita
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego mój post wyleciał do kosza, jak mocniejsze wpisy, ale w drugą stronę (np. wyżej Bata) są publikowane.

Powtórzę w skrócie: wydaje się, że w TVP INFO będzie teraz jasny przekaz: głównym winowajcą wszystkich grzechów władzy będzie opozycja, nigdy władza. I tyle w temacie.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...