Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wbrew pozorom wielu Polaków ogląda TVP INFO w postaci FTA właśnie poza granicami kraju i dla nich niekoniecznie sport jest najważniejszy.

Jakieś dane? Wielu tzn. ilu? Z jakich krajów? Po zakodowaniu była jakaś akcja na FB? Miliony zaprotestowały?

 

To jest oficjalne koto szefa TVP?

https://twitter.com/KurskiPL/status/690956155930173441

O czym on mówi? Gdzie miała wejść komercyjna konkurencja?

Edytowane przez Be89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra decyzja o odkodowaniu. Zresztą nie rozumiem działań TVP . Kodują, później słynna krytyka ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego,że był w Berlinie i nie mógł oglądać TVP INFO,a inne stacje informacyjne są obecne np. Russia Todayi TVP odkodowuje sygnał TVP INFO. Teraz znowu go zakodowuje. Śmieszne były te działania TVP kiedy było wiadomo,że na dniach przyjdzie nowy zarząd, który zwolennikiem takowej decyzji nie jest. Polacy za granicą powinni mieć możliwość oglądania kanału informacyjnego z Polski, ja zauważyłem,że niektórzy się powołuje na rozwiązania zachodnie kiedy im to wygodnie,a kiedy nie są tego zwolennikami, bo nie widzą materiału wideo z jakiś zawodów( sport jest niewielkim dodatkiem całego kanału) to tego nie czynią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wzrosła i skąd te dane? Skoro zakodowanie napędza klientów platformom to pan prezes powinien iść za ciosem i  wrzucić TVP Sport do NTC. Polacy powinni mieć darmowy dostęp do mediów NARODOWYCH. Czyż nie? Tym bardziej że wszyscy będą na nie płacić wraz z energią elektryczną.

 

Czy wcześniej TVP INFO pokazywało mecze Radwańskiej na materiałach filmowych? Jeszcze wczoraj widziałem jakiś fragment meczu z AO a dzisiaj od rana Radwańska na zdjęciach w TVP INFO. Jeszcze w zeszłym tygodniu widziałem jakieś fragmenty meczów piłkarzy ręcznych a dzisiaj tylko wywiady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę zrobić coś osobom odpowiedzialnym za aplikacje TVP Stream. Z tego co widzę w panelu z streamami live zamiast symbolu newsowej stacji Telewizji Polskiej jest logo... TVP3 która to w tym przypadku jest chyba głównym powodem zmian w aplikacji.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdzałem na moim laptopie i wszystko jest ok, aczkolwiek niezwykle irytujące jest to, że kanał informacyjny nadawcy publicznego mogę obejrzeć dopiero po 2 minutach reklam i informacją, że dzięki tym reklamom łaskawie dadzą mi możliwość obejrzenia za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zmiana w TVP Info:

Serwis przewidywany w ramówce na 18:50, rozpoczął się o 18:56, prawie 18:57. Przedtem, przez cały czas opóźnienia leciały reklamy!!! Mało tego, w międzyczasie zakończyli jeden blok, puścili jingiel i następny blok.

A na Polsacie niby jak jest że aż film opóźniony jest nieraz 10 minut tylko tvnie ramówkę epg ma w porzadku. Edytowane przez viva-91_91
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz w wiadomościach mówią, że Piotr Staruchowicz pseudonim Staruch a później, że Piotr C. pseudonim Staruch. Oj coś nie dobrze z tą nową odsłoną informacji

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wiosennej ramówce TVP Info pojawią się nowe programy:

 

''Extra Świat'' (od 1 marca o godz. 17:30. Emisja od poniedziałku do piątku).

''Program publicystyczny (?) (od 1 marca o godz. 19:10. Emisja od poniedziałku do piątku).

''Program publicystyczny-satyryczny'' (od 1 marca o godz. 21:50. Emisja od poniedziałku do soboty) - prawdopodobnie Marcin Wolski będzie prowadził ten program.

''24 minuty'' (od 5 marca o godz. 21:15. Program będzie emitowany w soboty).

 

Od 1 marca ''Panorama Dnia'' będzie o godz. 21:00. Znikają z ramówki ''Info Newsroom'', ''Puenta'' i ''Kod Dostępu''.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy nowy program Marcina Wolskiego będzie nawiązaniem do ''Szkła Kontaktowego''?. Jeśli tak, to najprawdopodobniej stałymi komentatorami pewnie będą Ryszard Makowski, Paweł Piekarczyk i Jan Pietrzak.

Edytowane przez Frontowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...