Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Pamiętaj o jednym, to co tu widzimy to nie jest liczba abonentów, ludzi którzy wykupili dostęp. To ruch z głównej strony na którą może wejść każdy

Ludzie mając smart telewizor, tv box-a czy smartfona oglądają takie serwisy przez stronę internetową a nie aplikację?

Edytowane przez G2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Anita Kaźmierska napisał:

Afrykańskie rozgrywki w Viaplay - Puchar Narodów Afryki, także w kobiecym wydaniu, oraz Liga Mistrzów CAF:

https://satkurier.pl/news/211752/puchar-narodow-afryki-transmisje-w-viaplay.html

To mnie ciekawiło, PNA 2022 w styczniu w Viaplay! Wszystko super i nie dziwne, że wzięli, bo w styczniu aż tyle Bundesligi nie ma, ale kto to skomentuje. Jak pokazują el.MŚ to praktycznie większość meczów bez komentarza.

4 godziny temu, Sorek21 napisał:

 

Ja im dawałem 1mln na koniec 2022r. jak będą mieli Premier League. Cena 34zł odstrasza, tym bardziej, że jakość nie powala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek wymiata😉, czego on nie komentuje na Eurosporcie. 

@fillion Akurat za Borkiem nie przepadam, jeżeli tak będzie jak mówisz, to może dadzą szansę młodym.

 

 

Międzynarodowy turniej hokeja na lodzie o Puchar Spenglera, rozgrywany tradycyjnie pod koniec grudnia w szwajcarskim Davos od 26.12.2021r. obejrzymy na kanałach Polsat Sport, Polsat Sport Ekstra i Polsat Sport News. Finał tradycyjnie 31.12.2021r. o 12.10. Wystąpią: Team Canada, HC Sparta Praga, Frölunda HC, HC Ambri-Piotta, HC Davos oraz KalPa Kuopio. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja to biznes, a w biznesie trzeba być elastycznym. Tu nie ma miejsca na sentymenty. Wiele firm stacjonujących w miejscach konfliktów zbrojnych układa się z obiema stronami, bo to się bardziej opłaca. Gdyby Solorz przejmował się ideologiami, którymi przejmują się zwykli zjadacze chleba to dziś byłby jednym z tych Cześków i Mirków marznących za paradokumenty i reklamy od TVN. Poza tym Polsat nie może nagle stać się drugim TVN, bo przez lata tworzył inną telewizję. Bardziej przyjazną obecnej władzy niż zbieżną z światopoglądem TVN. Telewidzowie TVP to w wielu przypadkach ci sami prości ludzi, którzy włączają potem kanały Polsatu (kabareciki, disco-polo i inne tego typu kiczowate formaty, których ostatnio przybyło w TVP). Może trochę uogólniłem, ale tak to widzę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie przepadam za Polsatem, ale jeśli mam do wyboru świetnych komentatorów i słabą jakość(Viaplay) i słabych oraz bardzo dobrą jakość(PSP), to jednak wybieram to drugie. Oczywiście fajnie jakby można połączyć jedno z drugim, ale o to w Polsce ciężko. Liczę na posiłki z Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...