Skocz do zawartości

Radiowy Kanał Roku 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie, po raz czwarty w plebiscycie na Radiowy Kanał Roku, tyle, że teraz 2013. Jak to się mówi, jak i Telewizja jest ważna, tak i Radio jest też ważne... . Póki co, w swoim imieniu, życzę wszystkim uczestnikom plebiscytu Wesołych Świąt i Szczęśliwego Starego Roku 2013 i Nowego Roku 2014.

 

Jeśli ktoś chce sobie przypomnąć plebiscyt z poprzedniego roku: zapraszam ->https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=23&t=29383&hilit=Radiowy

 

Regulamin jest znany, jak i dla starych userów, bawiących się w poprzednich latach, jak i teraz będą go znali użytkownicy głosujący w tym plebiscycie, w tym roku.

 

REGULAMIN:

1. Głosujemy od dnia 20.12.2013 od godz. 17:00 do dnia 10.01.2014 do godz. 15:00. Głosy oddane dzień póżniej po zamknięciu plebiscytu nie będą wliczane do plebiscytu.

2. W czasie gdy piszemy na jakie radio głosujemy, musimy podać powód, dlaczego oddaliśmy na to radio głos.

3. W plebiscycie, udział może wziąć każdy, od wieku lat 10, do wieku lat 99.

4. Wyniki głosowania muszą pozostać tajne do czasu, aż główny organizator plebiscytu nie poda wyników.

5. Pamiętaj! To jest nie konkurs, tylko tutaj dobrze się bawimy.

6. Zakaz spamowania linkami do stacji radiowych w internecie na czas plebiscytu.

 

Kategorie są takie same, jak w poprzednim roku!

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania:

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania:

3. Najlepsze radio polskie w internecie:

4. Najgorsze radio polskie w internecie:

5. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym:

6. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym:

7. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej:

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym:

9. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej:

10. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania:

 

Życzę miłej zabawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Jedynka Polskie Radio (za bardziej wartościowe audycje, głównie transmisje sportowe z udziałem reprezentacji Polski w piłce nożnej)

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: RMF Maxxx (za promowanie głupoty, doprowadzenie do szału i utraty równowagi, jak również demoralizuje młodych)

3. Najlepsze radio polskie w internecie: Radio Rytm (muza non stop z przerwami na serwisy informacyjne, prawdopodobnie bardzo mało reklam)

4. Najgorsze radio polskie w internecie: RMF Maxxx (taki sam jak w 2.)

5. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Jedynka Polskie Radio (taki sam jak w 1.)

6. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: RMF Maxxx (taki sam jak w 2. i, 4.)

7. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: Jedynka Polskie Radio (taki sam jak w 1. i 5.)

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: RTL 102,5 (za bardzo dobrą muzę w najlepszym wydaniu)

9. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: RTL 102,5 (taki sam jak w 8.)

10. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Kielce (za dobrą muzę i dobre przeboje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Polskie Radio Rytm ( gra lepszą muzykę niż stacje komercyjne)

 

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio VOX FM ( szalona playlista, często bo ostrym rocku leci sobie Disco Polo)

 

3. Najlepsze radio polskie w internecie: 100% Dżem w pakiecie OPEN.FM ( bardzo dobrze ułożona lista dla fanów Ryśka Riedla )

 

4. Najgorsze radio polskie w internecie: Odgłosy natury w pakiecie OPEN.FM ( jeśli chce posłuchać natury to wybieram się do lasu a nie słucham radia)

 

5. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Polskie Radio Jedynka ( przede wszystkim za audycje sportowe)

 

6. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio ZET Gold ( za słabą muzykę jaką gra)

 

7. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: Radio Bajka >DVB-T MUX4< ( jest to jedyne radio dostępne dla dzieci bez internetu)

 

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: CRo Radiozurnal (za bardzo dobrą muzykę)

 

9. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: CRo Radiozurnal >czeski MUX1 DVB-T< ( za dobrą muzykę)

 

10. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Piekary 88,7 FM (jedyne radio które nadaje najwięcej informacji dla aglomeracji GOP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: RMF FM (za dobrą muzykę i felietony pana Olbratowskiego).

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Maryja (za propagowanie pewnej partii politycznej).

3. Najlepsze radio polskie w internecie: RMF Gold (za dobrą muzykę gatunku oldies).

4. Najgorsze radio polskie w internecie: brak zdania.

5. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: TOK FM (za audycje pana Krzyżaniaka).

6. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Maryja.

7. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: RMF Classic (za puszczanie muzyki filmowej).

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: RTL Radio (za dobrą muzykę gatunku oldies).

9. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: brak zdania.

10. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Polskie Radio Szczecin (za muzykę i wiadomości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Polskie Radio Program IV

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: VOX FM

3. Najlepsze radio polskie w internecie: Antyradio

4. Najgorsze radio polskie w internecie: Radio Polo TV

5. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Polskie Radio Program III

6. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Maryja

7. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: Polskie Radio Program IV

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: BBC Radio 1Xtra

9. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: ----------

10. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio eM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: RMF FM (dobra muzyka i ciekawe audycje w jednym miejscu)

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Afera (nie mój klimat)

3. Najlepsze radio polskie w internecie: RMF Gold (lubię czasem wracać do przeszłości :smile: )

4. Najgorsze radio polskie w internecie: ----------------

5. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym:-------------------

6. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: ---------------

7. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: -------------------------

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: -------------------

9. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: -------------------

10. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Merkury (za informacje z regionu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: RMF FM (z braku laku bo w Chojnicach nic ciekawego nie ma)

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Maryja

3. Najlepsze radio polskie w internecie: Planeta Poznań (co prawda w tym roku już tylko 6 miesięcy, no ale grała jeszcze ;) )

4. Najgorsze radio polskie w internecie: Radio Eska

5. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio ZET Chilli

6. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Antyradio

7. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: Radio ZET Chilli

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: Ibiza Global Radio

9. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: -

10. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Weekend FM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Koszalin

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Weekend (brak słów ostatnio na tę Chojnicką puszkę)

3. Najlepsze radio polskie w internecie: Radio 7 (tylko za muzykę)

4. Najgorsze radio polskie w internecie: Radio Kolor

5. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: brak

6. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: RMF Maxxx

7. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: brak

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: Radio Harmony.fm

9. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: Radio Harmony.fm

10. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: TOK FM (kompletny pluralizm)

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: RMF Maxxx (beznadziejna muzyka)

3. Najlepsze radio polskie w internecie:-

4. Najgorsze radio polskie w internecie:-

5. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Plus (świetny format muzyczny)

6. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: RMF Maxxx (beznadziejna muzyka)

7. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: Radio PIN (ciekawe audycje)

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: Radio Eviva (cudowna muzyka)

9. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: Radio Eviva (cudowna muzyka)

10. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: ex. Radio Plus (za nowe wcielenie) i Radio Zet (za ciekawą ramówkę)

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Eska (za marny Szymorning gdzie lubię tylko utwory MC Dziada)

3. Najlepsze radio polskie w internecie: ex. Radio Plus Opole i KRK FM (za lokalność) oraz Polskastacja (za stacje eurowizyjną)

4. Najgorsze radio polskie w internecie: Paczka stacji RMFon (za zbyt dużą mnogość stacji)

5. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: TOK FM (za audycje pana Wojciecha Krzyżaniaka czyli "Program Telewizyjny").

6. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: RMF Maxxx (za ogłupianie)

7. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: Radio Zet Gold (najprzyjemniejsze radio z zestawu który posiada Cyfrowy Plsat)

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: RTL 102.5 CH (za radio na wizji)

9. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: patrz. punkt 8

10. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Plus (za swój nowy kształt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: RMF FM - w tym roku znacząco poprawiła się playlista, zawsze aktualne i ciekawe fakty, rewelacyjne poranki, świetni prowadzący, mało reklam

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Maryja - tu się nic nie zmienia: mocno upolitycznione, poza tym nie są to moje "klimaty"

3. Najlepsze radio polskie w internecie: RMF Gold - dużo dobrej muzyki z lat dawno minionych :D

4. Najgorsze radio polskie w internecie: Radio Polo TV - playlista tej stacji do mnie nie przemawia

5. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Zet Gold - najlepsze z gatunku "oldies". Dużo lepsze od Radia Złote Przeboje, gdzie jest coraz więcej gadania i nudnych reklam.

6. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Maryja - jak w punkcie 2.

7. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: Radio Zet Gold - tegoroczna nowość w nc+ bardzo cieszy :smile:

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: SRG Radio Swiss Pop - często słucham, bardzo dobra playlista.

9. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: SRG Radio Swiss Pop

10. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Polskie Radio Katowice - ciekawe informacje z regionu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: RMF FM (publicystyka na wysokim poziomie [z Konradem Piaseckim na czele], naprawdę śmieszne felietony Tomasza Olbratowskiego i przy okazji Poplista)

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Maryja (wieje upolitycznieniem :/ niestety wciąż :/ )

3. Najlepsze radio polskie w internecie: Jedynka Polskie Radio (też wysokiej jakości publicystyka, jednak są też transmisje sportowe z legendarnymi komentatorami [Tomasz Zimoch, Andrzej Janisz])

4. Najgorsze radio polskie w internecie: Radio Maryja (powód podany w punkcie 2.)

5. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Jedynka Polskie Radio (powód podany w punkcie 3.)

6. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Maryja (powód podany w punkcie 2. i 4.)

7. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: RMF FM (powód podany w punkcie 1.)

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: brak zdania (nie słucham radia zagranicznego, chyba że jestem poza Polską)

9. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: brak zdania (powód podany w punkcie 8.)

10. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Eska Elbląg (w Elblągu dość ciężko jest znaleźć inne lokalne radio)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Zet

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Eska

3. Najlepsze radio polskie w internecie: ---

4. Najgorsze radio polskie w internecie: ---

5. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym:

6. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: ---

7. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej:

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: Sunshine Live

9. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: RTL 102.5 Groove

10. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Centrum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: RMF FM

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Maryja

3. Najlepsze radio polskie w internecie: Radio Sport

4. Najgorsze radio polskie w internecie: Radio Punk

5. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: RMF FM

6. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Maryja

7. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: RMF FM

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: RTL 102,5

9. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: RTL 102,5

10. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Merkury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: RMF FM

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Maryja (wtrącanie się w politykę i robienie prania mózgu emerytom jest nie na miejscu)

3. Najlepsze radio polskie w internecie: Radio Eska

4. Najgorsze radio polskie w internecie: Radio Polo TV

5. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Zet Gold

6. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Maryja

7. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: Radio Zet Gold

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: RTL 102,5

9. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: RTL 102,5

10. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Zachód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: RMF FM

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Maryja

3. Najlepsze radio polskie w internecie: RMF Gold

4. Najgorsze radio polskie w internecie: Radio Polo TV

5. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Jedynka Polskie Radio

6. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Maryja

7. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: Radio ZET Gold

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: RTL 102.5

9. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: RTL 102.5

10. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Merkury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Jedynka Polskie Radio

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Brak

3. Najlepsze radio polskie w internecie: Jedynka Polskie Radio

4. Najgorsze radio polskie w internecie: Brak

5. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Jedynka Polskie Radio

6. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Brak

7. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: Jedynka Polskie Radio

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - - -

9. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - - -

10. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Jedynka Polskie Radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: RMF Maxxx

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Maryja

3. Najlepsze radio polskie w internecie: RMF Maxxx

4. Najgorsze radio polskie w internecie: Radio Maryja

5. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: RMF Maxxx

6. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Maryja

7. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: RMF Maxxx

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: -------

9. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: --------

10. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: ----------

 

Jestem monotematyczny, jeśli chodzi o radio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Jedynka Polskie Radio

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Maryja .. Dostępne wszędzie

3. Najlepsze radio polskie w internecie: Jedynka i TOK FM

4. Najgorsze radio polskie w internecie: Brak

5. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Jedynka Polskie Radio i RMF Classic

6. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Brak

7. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: Jedynka Polskie Radio i RMF Classic

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - - - brak

9. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - - -

10. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Jedynka Polskie Radio i Trójka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Jedynka Polskie Radio

Od kiedy Jedyna PR jest radiem lokalnym? :]

 

Aż mnie się nie chce zmieniać regulaminu tego plebiscytu w tym roku. No jasne ludzie, że chodzi o radia, te które mają w audycji na przykład wiadomości z twoich okolic, np.: Zamościa, Lublina, itp... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: RMF FM

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Maryja

3. Najlepsze radio polskie w internecie: Polskie Radio Rytm

4. Najgorsze radio polskie w internecie: Radio Maryja

5. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: RMF FM

6. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Maryja

7. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: -

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: -

9. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: -

10. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Jura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...