Skocz do zawartości

Power TV


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

1 października br. Anna Zawiślińska objęła stanowisko dyrektor muzycznej kanałów MWE Networks. Odpowiada za: Power TV, Nuta TV, Nuta Gold, Junior Music. W przyszłości będzie też nadzorowała nowe projekty muzyczne MWE Networks, które mają zostać zaprezentowane na początku 2024 roku i - jak zapewnia nadawca - będą one „wyróżniać się na tle innych mediów muzycznych”. Ponadto, od 20 października widzowie mogą zobaczyć nową oprawę Power TV, która ma być stopniowo ulepszana, zarówno pod kątem kreacji, jak i technologii.
 

https://satkurier.pl/news/232209/mwe-networks-z-dyrektorem-muzycznym-wkrotce-nowa-oprawa-power-tv.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakiś czas temu toczyłem wojnę z kablówką w sprawie emisji kanałów HD....w standardzie SD. I właśnie przykładem był Power TV. Kablówka się tłumaczyła złym dosyłem od nadawcy  ,potem złymi koderami. Następnie tym że w przypadku problemów z reemisją uruchamia się łącze zapasowe i stąd kanał w emisji SD  Że świeci albo ta wersja,  albo żadna. :D Na oficjalnej liście kanałów widniało jak byk że  kanał jest w standardzie HD.  I to był koronny argument. Naprawili ten problem, przy okazji modernizacji sieci pod światłowód  I od dłuższego czasu problemów z Powerem HD już nie ma. Przynajmniej w kablu. Ale trzymam rękę na pulsie : )

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@PowerTV Witam dzięki za  te stare teledyski  Disco Polo z  lat 80 które dzisiaj były emitowane na kanale POWER TV gratuluję nowa pani Dyrektor Muzyczna ma kobieta głowę a teraz podsuwamy wam pomysł @PowerTV a może uruchomicie,taki kanał ze starą muzyką Disco Polo lata 90  na stałe

@PowerTV fajnie by taki kanał było oglądać 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare utwory często brzmią gorzej niż ich nowe wersje dlatego ludzie wolą nowsze wersje z lepszym brzmieniem ale tak samo melodyjne jak ich pierwowzory ;) ale ja DJ nie jestem i nigdy nie byłem, no i się nie znam.

Co do kanału z disco polo tylko z lat 90 to za wąska specjalizacja.... Zrób sobie playlistę na YT i zobaczymy jak długo będziesz z tego korzystać ;)

Są na świecie kanały np. z muzyką rockową, ale czy ograniczono je do np. Rock'90s?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że Ty @PowerTV nie emitujesz pasma z disco polo z lat 90-tych codziennie, fajnie dobrałeś playlistę z disco polo z lat 90-tych.

 

1 godzinę temu, Mr. Music napisał(a):

ludzie nie chcą starego dp.

Tu się akurat mylisz! Są ludzie (w tym i ja), którzy chcą stare disco polo, które jest o wiele lepsze od dzisiejszego.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...