Skocz do zawartości

Power TV


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, KiriKiri napisał(a):

Czytajcie ze zrozumieniem. Problem dotyczy platformy Canal+.

Sądzisz że kanał mógłby być zakodowany tylko dla jednej platformy? Nie przypuszczam.

Podejrzewam że gdyby był kodowany zakodowano by dostęp ze wszystkich źródeł na stacji czołowej z której leci emisja, z dodaniem szyfrowań wykorzystywanych przez różne platformy.

Ja bym jednak wrócił do zadania ponownie pytania Twojej platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Sądzisz że kanał mógłby być zakodowany tylko dla jednej platformy? Nie przypuszczam.

Podejrzewam że gdyby był kodowany zakodowano by dostęp ze wszystkich źródeł na stacji czołowej z której leci emisja, z dodaniem szyfrowań wykorzystywanych przez różne platformy.

Ja bym jednak wrócił do zadania ponownie pytania Twojej platformie.

 

Nie chodzi że zakodowany systemowo a jednym słowem wyłączył uprawnienia dla tego kanału? Jak wg was to nazwać. Nie ma znaczenia po prostu jaja jak berety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś technicy popsuli ? Jaki masz dekoder ?

 

Na moim Ultraboxie jak przełączyłem z Power TV na TVP1 miałem brak uprawnień pomogło przełączenie na chwilę na inny kanał i zaskoczyło bez ponawiania uprawnień. 

Zastanawia mnie to zniknięcie uprawnień w czasie oglądania Power TV, a nie pamiętam czy leci on z tp. Canal+.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vigoo napisał(a):

Jaki zakodowany? Nie ma tam żadnego CAID, żadnego kodowania. Kanał śmiga sobie wolny, jak dzika świnia po lesie...

Potwierdzam, leci FTA, oraz brak jakiejkolwiek flagi CA, która by powodowała błędną identyfikację ze strony dekodera. 😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Promocja alkoholu w teledysku zespołu Weekend. KRRiT nałożyła 30 tys. zł kary

Cytat

Przewodniczący Krajowej Rada Radiofonii i Telewizji nałożył na nadawcę stacji Power TV 30 tys. zł kary za wyemitowanie w tzw. czasie chronionym teledysku zespołu Weekend, pokazującego mężczyzn pijących alkohol. Stacja od wielu miesięcy czeka też na decyzję KRRiT przedłużeniu jej koncesji. Michał Winnicki nie chce dyskutować z decyzją szefa KRRiT. Informuje Wirtualnemedia.pl, że nie zdecydował jeszcze, czy stacja odwoła się od decyzji o karze. Teledysk już od dawna nie jest pokazywany na antenie Power TV. Winnicki podkreśla, że klip emitowany był też przez inne stacje muzyczne w Polsce. Nic nie wiadomo o tym, by KRRiT również je wzięła pod lupę.

Źródło: Wirtualnemedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Power TV nie może doczekać się przedłużenia polskiej koncesji. Planuje wystąpić do zagranicznego regulatora
 

Cytat

Choć koncesja dla kanału Power TV wygaśnie za nieco ponad dwa miesiące, to Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nadal jej nie przedłużyła. Właściciel stacji Michał Winnicki w rozmowie z Wirtualnemedia.pl zapowiada, że wystąpi o koncesję w innym państwie Unii Europejskiej. 

- Jestem mocno zaniepokojony faktem, że KRRIT jeszcze nie przedłużyła koncesji dla programu telewizyjnego Power TV. Jeśli nie otrzymamy nowej koncesji do końca lipca, to będziemy musieli złożyć wniosek o uzyskanie koncesji gdzieś zagranicą np. w Czechach lub w Hiszpanii czy Holandii, gdzie koncesje posiadają zagraniczne koncerny medialne działające też w Polsce. Ja jako Polak wolałbym, aby moje polskie programy telewizyjne płaciły podatki w Polsce, bo tutaj nadają i tutaj dają miejsca pracy – mówił kilka dni temu właściciel Grupy MWE.

Źródło: Wirtualnemedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...