Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Musiał to być jakiś jasnowidz :D Domena zarejestrowana 4 sierpnia a informacje o nazwie kanału podano 22. Tak na marginesie w połowie sierpnia zarejestrowano także domenę tvnsport.pl ale u innego rejestratora niż powyższą więc w tym przypadku to jakiś łowca domen. W sumie dziwne że dopiero teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że na Wirtualnych Mediach podano nieoficjalną nazwę kanału 22 sierpnia, nie oznacza, że ktoś nie miał informacji o planach wcześniej. Przecież pierwsze info o zmianach w TVN pojawiło się pod koniec lipca. Mało osób pracuje na Wiertniczej?

 

No, ale dobrze zostańmy przy Twoim, że Miszczak albo Pieczyński wprowadzają nowe standardy i zarejestrowali domenę na osobę prywatną. Pachnie amatorką, ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeżeli będzie sporo informacji o polityce zagranicznej zagranicznym biznesie i tym czym żyją obecnie inne narody to nawet ja przeciwniki TVNu zajrzę na tą stację.Bo TVN 24/TVP info itp to istne "soap opery" informacje i żółte- czerwone paski z byle jakiego powodu.Tylko czy znajdzie zainteresowanie taka stacja ? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jest taka zasada że: Jak zagrają emocje, to i rozum się podda.

I jeszcze jedno bliżej nieokreślone zjawisko, to pranie mózgów.

A wracając do tematu, co takiego innego poza zmianą wizerunku może przynieść nowopowstający TVN24 Biznes i Świat?

Nowych dziennikarzy, nową grafikę, nowe nazewnictwo poszczególnych programów? Odważniejsze reportaże ze świata biznesu i biedoty?

Czymś to będą musieli wypełnić. Jednak rewelacji nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że ten kanał będzie czymś więcej niż cnbc i reportażami ewartowej. Na głównym TVN 24, z resztą jak na innych kanałach informacyjnych, jest bardzo mało informacji ze swiata. TVN 24 potrafi wałkować jeden mało znaczący temat przez cały dzień.

 

Na TVN 24 BiŚ powinno być oczywiście pasmo biznesowe (otwarcie, zamknięcie sesji na GPW), w ciagu dnia normalne rozmowy z gośćmi byznesowymi, analizy, przewidywania. Oczywiście tez w tym czasie serwis informacyjny świat (nic z Polski), wieczorami by się przydało jakiś program typu dzień po dniu, moze zatytułowany dzień po dniu na świecie. Moze jakaś dogrywka szkła kontaktowego o zagranicy?

 

Pomysłów dużo, tylko pytanie, które zrealizuje stacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwis informacyjny świat (nic z Polski)

A to dlaczego nie z Polski? Wszytko mamy poukładane? I wszystko gra?

I nie sugerujcie się tym, że nie ma w nazwie i w logo tego kanału słowa "Polski"

wieczorami by się przydało jakiś program typu dzień po dniu, moze zatytułowany dzień po dniu na świecie. Moze jakaś dogrywka szkła kontaktowego o zagranicy?

Boże tylko nie to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że taki kanał powinien prezentować informacje o trzech newralgicznych godzinach (18,20,22). Wtedy w TVN 24 nie ma żadnych serwisów informacyjnych. Tu też powinny być przeniesione programy "Horyzont" i "Ewa Ewart poleca". Tu także mógłby się pojawić nowy sobotni program "Polska i Świat extra" (podobne do CnB).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to Ty się naucz co znaczy słowo propaganda

 

"Ogólną zasadą propagandy jest apelowanie do emocji a nie do rozumu" Dlatego propaganda to krótkie słowa powtarzane do znudzenia wpadające w ucho.

Nie pouczaj mnie,bo jesteś laikiem w stosunku do mnie jestem o tym przekonany. Po drugie wiem jak rzeczywistość gospodarcza naszego kraju była przedstawiana w TVN CNBC więc wątpię by coś się zmieniło. Zresztą jakbyś nie zauważył była to aluzja do nazwy i skrótu kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...