Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dobrze że nie puszczają jakichś badziewi. Jak jakieś badziewia chcesz sobie pooglądać, to włącz MTV (Music Television)

 

 

EDIT: Już mamy TVN CNBC

 

 

Kilka moich uwag - grafika dalej w syf-mode (OKROPNOŚĆ!!!!!!!!)

logo po prawej, nareszcie zegarek cyfrowy - ogólnie grafika ładniejsza niż ta poprzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krokodyl, no właśnie chciałem to napisać o tym PB. CP będzie miał PB kodowany na wyłączność. W życiu nie trafi do CP. Jak z kanałami TVNu nie wszedł do CP to już nie wejdzie wogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko te logo zasłania pasek informacyjny, mogliby je dać maksymalnie na prawo.

Że niby jak zasłania? Jest tam w ciul miejsca żeby przeczytać go... nie wiem co ludziom przeszkadza, że pasek pojawia się wcześniej niż logotyp jest umiejscowiony..

 

Nie obyło też dziś sie bez wpadek, no ale tak zawsze bywa jak sie pracuje na nowym sprzęcie.

Awaria Komputera Graficznego.

wmplayer201008301555140.jpg

Wpadka z przełączeniem kamery tak jak dawniej w serwisie porannym.

startcnbc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że na prawie wszystkich kanałach, które nadają w formacie 16:9.. logo kanałów jest przesunięte bardziej w środek.. :)

 

Więc nie mogli zrobić loga bardziej w prawą stronę... szkoda, że nie powstała wersja TVN CNBC HD... bo mają teraz do tego możliwości, a co do loga to zmiana na wielki plus:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam nową grafikę powiedzmy (mam nadzieję jeszcze) za niedopracowaną, chociaż są też plusy :D .

 

Po pierwsze logo NIE MOŻE moim zdaniem tak jak teraz zasłoniać części "scrooli" (skoro się twierdzi, że nowa oprawa ma być bardziej czytelna) i powinno wrócić do poprzedniego miejsca (według mnie zegary z czasem w Nowym Jorku i Tokio są zbyteczne - chyba biznesmeni potrafią sobie policzyć różnicę czasową, zresztą Ci co w tym siedzą mają ten czas już na stałe w głowie :D ), albo ewentualnie znaleźć się w lewym dolnym rogu (obok "belki" z podpisami itp.).

 

Po drugie wykresy pokazywane na grafice (np. wykres dzienny kursu danej spółki) są teraz mniej czytelne (te żółte były lepsze), a nazwa danego pasma (np. "pieniądze od rana") powinna pójść maksymalnie na prawo.

 

Co do plusów to oczywiście na pierwszym miejscu jest cyfrowy zegar, bo ten wcześniejszy wskazówkowy był słabo widoczny, no i dodatkowy "scrool" z informacjami gospodarczymi, na które wcześniej trzeba było czekać do serwisów, a teraz są zawsze dostępne :D .

 

Ogólnie żałuję trochę starej oprawy, bo ona przynajmniej była oryginalna, a teraz jest to w zasadzie kopia (z małymi zmianami, moim zdaniem na gorsze, tzn. te zegary Nowego Jorku i Tokio) grafiki z "CNBC Europe" (pewnie amerykanie właśnie na nich tę zmianę wymusili, a mi dalej ręce opadają, że "TVN" ciągle od dłuższego czasu większość rzeczy kopiuje, oczywiście na podstawie licencji itp., ale przydałoby się więcej kreatywności ! - nie sztuką jest coś kupić, ale wymyśleć i wypromować, jako własne !)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...