Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Annę Dec widziałem właśnie tylko raz latem w "TVN24", albo "TVN Meteo" w pogodzie "wyjazdowej", chyba z jakiegoś święta mleka, czy coś w tym stylu, a potem już właśnie dla mnie zniknęła, aż do startu "TVN24 BiŚ" i żeby było jasne nie mam NIC przeciwko konkretnej osobie (jest bardzo sympatyczna :D ), tylko patrzę na to z punktu widzenia racjonalności, a ta mi mówi, że skoro mam już zgrany ze sobą i wypróbowany "w boju" zespół prezenterów, to po co ryzykować rzucenie kogoś nowego, do całkiem nowego kanału, który ma się zaprezentować jak najlepiej, a poza tym po co płacić dodatkową pensję :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie był akurat jej debiut w prognozie pogody przy święcie mleka. I akurat jedyny dzień, kiedy była w TVN24 ;) Potem tylko w TVN Meteo (były sytuacje, że np. Maciej Dolega prowadził prognozę z jakiejś miejscowości dla TVN24, a Anna Dec z tego samego miejsca ale tylko dla TVN Meteo. Podobnie było z wyspą Wolin, gdzie Dec była z Tomaszem Zubilewiczem).

poza tym po co płacić dodatkową pensję :D???
Widać chcą kogoś świeżego wypromować, tylko nie wybrali raczej odpowiedniej osoby - śledzę poczynania tej pani od pół roku i dziwię się, że jeszcze przedstawia prognozy. Tu trzeba czegoś więcej niż bycie tylko sympatycznym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się teraz nasunęło, że jeśli chodzi o pogodę w "TVN24 BiŚ", to jeśli musi być do niej osobny prezenter, to najlepszą kandydatką byłaby Weronika Diallo, dzięki swojej egzotycznej urodzie), ale chyba "TVN" już się z nią całkowicie pożegnał, bo od miesięcy jej nie widziałem, a ona na pewno była bardziej doświadczona od Anny Dec, bo była jeszcze w czasach istnienia "TVN Warszawa".

 

A tak w ogóle wiadomo już kiedy wraca do pracy Dorota Gardias, bo na razie widziałem ją tylko jak wspomaga różne akcje charytatywne???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weronika Diallo od 1,5 roku już nie pracuje w TVN :(

A tak w ogóle wiadomo już kiedy wraca do pracy Dorota Gardias, bo na razie widziałem ją tylko jak wspomaga różne akcje charytatywne???
Sama zainteresowana ostatnio wspominała, że jeszcze w styczniu wróci do prezentowania prognoz pogody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy już fanfary opadły, to wtrącę swoje zdanie.

Kanał nie zachwyca, jak dumnie zapowiadano. Swoją żółcią bije po oczach tak, jak kiedyś w Cyfrze+ orangem w wiadomym programie sportowym.

To denerwująca i jak postrzegam jedyna zauważalna dla oczu zmiana. Świata jest tyle ile było w TVN CNBS i obecnie jest w Polsacie Biznes.

Może to jest jeszcze okres przejściowy? Pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się dorzucę do nagany na ten kanał.Ile jeszcze w dni powszednie jest dużo informacji na żywo podzielonych na pół godziny świat i biznes to w weekend a szczególnie sobotę i niedzielę jest beznadziejnie.O ile w biznesie w weekend dużo się nie dzieje w Polsce bo na świecie tak, to na świecie cały czas coś się dzieje.Nie powinno być tak,że informacje są tylko co godzinę i to w trzy sekundowym skrócie a poza tym same nieaktualne powtórki.Co to za telewizja informacyjna,że nawet w weekend nie ma podsumowania dnia na żywo np.w programie '24 godziny'.A miało tak być dużo informacji aktualnych i na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz Węglarczyk (...) wtrącającym swoją opinię co jest bardzo nie profesjonalne ...

 

Na tym właśnie polega profesjonalny program publicystyczny, w którym prowadzący wyraża swoje opinie. I co ważne, wie o czym mówi. Bo jak oglądam np. "Kawę na ławę", gdzie Rymanowski boi się samego siebie, a jego zadaniem jest "napuszczanie" na siebie polityków, to oglądać się odechciewa :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nowy TVN24 BiŚ bardzo podoba. Wyszło ładnie i profesjonalnie. Ja zawsze oglądam sporo informacji ze świata na kanałach typu CNN, BBC News, Euronews, FOX News, DW itp. Więc, dla mnie do duży plus i uzupełnienie ramówki podstawowego TVN24. Jeszcze przydałoby się zwiększenie dostępności kanału (FTA?) oraz jakości (szkoda, że od razu nie wystartowali w HD). Jeszcze przydałby się jakiś cykliczny program o grach wideo pod kątem biznesu. Wystarczy pół godziny co tydzień i streszczenie najważniejszych wydarzeń z branży. W naszym kraju gaming staje się coraz popularniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że na TVN24 BiŚ jest ścieżka tekstu dvb i faktycznie lecą tam napisy dla niesłyszących? Właśnie to zaobserwowałem przełączając z kanału filmowego z włączonymi napisami na audycje "Biznes dla ludzi"

 

update: Druga ciekawostka, jest druga ścieżka audio - org. Obecnie w czasie "24 godziny" to samo co na ścieżce - pol - tyle, że z sekundowym (mniej-więcej) opóźnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem drobną zmianę w TVN24 BiŚ: w piątek po 18.00 pojawił się pasek "Pilne" z informacją o wybuchu w Dagestanie. Pasek ten zastąpił tickera z notowaniami giełdowymi. Moim zdaniem, to jest dobra zmiana. Do tej pory pasek z informacjami pilnymi pojawiał się na normalnym tickerze, co zdecydowanie utrudniało jego przeczytanie. Teraz, kiedy przełączę na TVN24 BiŚ od razu wiem, że stało się coś ważnego. Jak dla mnie, mógłby się ten pasek pojawiać trochę częściej, choć po prawdzie, to w tym roku jakby nic się nie dzieje, jest bardzo spokojnie (może to i lepiej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo idzie! Skoro co rusz jest autopromocja w TVN 24! Że nasza bliźniacza stacja TVN 24 Biznes i Świat nadaje...

To już wszyscy wiedzą. Informacje światowe, choć ważne nie porywają. A gdy już są aż tak ważne, to są one wszędzie.

Zaś język biznesu jest podobny do tego prawniczego. By większości nie było dane zrozumieć.

Przypomniała mi się taka ciekawostka czytając jakiś news na stronie internetowej z dopiskiem: "więcej w wydaniu gazetowym i odwrotnie". Co nie jest prawdą.

A swoją drogą, czy korespondent Dariusz Prosiecki - już drugi dzień - musi być pokazywany taki zmarznięty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...