Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jest takie jak pani Pieńkowska sobie poradzi.

 

Ona po prostu nie nadawała się jako dziennikarka programu rozrywkowego, typu śniadaniówka. Ma doświadczenie w programach informacyjnych, mocno interesuje się wydarzeniami na świecie, więc jest szansa, że sobie poradzi. Musi jednak zrezygnować z kilku manier i rozmawiać z gośćmi "normalnie", a nie robiąc "wielkich oczu". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

W listopadzie pojawiła się Katarzyna Karpa-Świderek, prowadząca TVN CNBC, która po prostu przez ostatni rok była na urlopie macierzyńskim, a od października serwisy prowadzi Agata Wolna, która w latach 2007-2008 była prezenterką TVN24, a potem jedynie reporterką poznańskiego oddziału stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przy okazji rocznicy debiutu TVN24 BiŚ, zastanawiam się, czy doczekamy się wersji HD w/w kanału. Szukam w pamięci jakiejkolwiek informacji na ten temat, ale nie mogę się dogrzebać. Czy rzeczywiście nikt o tym nie mówił i nie ma póki co zamiaru tworzyć takowej (przejście na DVB-S2 w maju-czerwcu byłoby dobrą okazją), czy mam jakieś luki w pamięci (po Sylwestrze :wink: )?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej jutro "na żywo" w TVN 24 BiŚ start misji CRS-5. Jest to o tyle ciekawe, że po raz pierwszy odbędzie się próba aktywnego, kontrolowanego lądowania pierwszego stopnia oddzielonej rakiety. Utrudnieniem w oglądaniu może być start nocny(czasu na Florydzie). U nas będzie to ok. godz. 12:15 jeśli pogoda pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani współprowadząca teraz program ma głos wybitnie niemikrofonowy. W radiu pracy by raczej nie znalazła.

 

Tak sobie oglądam te transmisje z pościgu we Francji. I tak sobie myślę że gdybym kiedyś chciał zostać terrorystą to te transmisje są doskonałym poradnikiem jak uniknąć złapania :D Byli antyterroryści rozpisują na czynniki pierwsze jak teraz postępują francuskie służby. Rysują scenariusze na przyszłość. Na ekranie widzę co się dzieje. Takiego przeszkolenia jak w kanałach informacyjnych nie zapewni ani Al Kaida ani ISIS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani współprowadząca teraz program ma głos wybitnie niemikrofonowy. W radiu pracy by raczej nie znalazła.
Patrząc na godzinę Twojej wiadomości i na to kto pracuje w tej stacji to na pewno masz na myśli Karolinę Hytrek-Prosiecką. Faktem jest, że jej głos jest charakterystyczny, ale nie można jej zarzucić profesjonalizmu - jak dla mnie jest jedną z najlepszych dziennikarek newsowych w kraju - zawsze dogłębnie analizuje wszystkie informacje w swoich reportażach czy programach na żywo.

 

Z kolei druga dziennikarka stacji (również z bardzo charakterystycznym głosem ;) ) Magdalena Ogórek odchodzi ze stacji i kandyduje z ramienia SLD na Prezydenta RP.

http://tvnfakty.pl/ogorek_kandydatka_sld_na_prezydenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby biznes, niby świat, niby poważny kanał a ekscytują się chwilowymi skokami kursów jak dziecko nową zabawką. Cały dzień nawijają o kursie franka a nie trzeba być ekonomistą że w tydzień wszystko wróci do normy. Tak samo było z rublem. W jeden dzień skoczył do 100 rubli za 1 EURO. Kuszyński powiedział na ich antenie że to tylko wykres bo nikt po takiej cenie nie sprzedaje ani nie kupuje i nie ma sensu o tym mówić. Ale ci dalej nawijali. Następnego dnia wszystko wróciło do normy. Podczas przemówienia Putina rubel mocno stracił. Wrzucili wykres jak traci plus oczywiście odpowiednia informacja na pasku. Po kilku minutach zdjęli wykres live bo rubel wrócił do swojego kursi. Niby tak troszczą się o frankowiczów, wszystko tłumaczą a bardziej swoim działaniem straszą ludzi niż pomagają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej jutro "na żywo" w TVN 24 BiŚ start misji CRS-5. Jest to o tyle ciekawe, że po raz pierwszy odbędzie się próba aktywnego, kontrolowanego lądowania pierwszego stopnia oddzielonej rakiety. Utrudnieniem w oglądaniu może być start nocny(czasu na Florydzie). U nas będzie to ok. godz. 12:15 jeśli pogoda pozwoli.

Troszku lądowanie się nie udało :)

https://vine.co/v/OjqeYWWpVWK

Czy TVN24BIS pokazywał start czy był zbyt zajęty Frankiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A tak w ogóle jak podsumujecie ten rok TVN 24 BiŚ? Dla mnie bardzo fajny i przemyślany kanał.

Dla mnie odwrotnie. $Ceniłem$ tvn cnbc biznes! Wiedziałem co się dzieje w spółkach, w branżach, były tez informacje ze świata i z polski (własny sensowny serwis). Wedle tego kanału można było kupować akcje i nie tracić! Teraz co się dzieje w spółkach nie wiem.

Bardzo dobrym programem była tez "górna półka", odpowiednika brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hmm... Za mało biznesu w tym kanale. Dużo tematyki światowej na plus. Ale dużo też jest programów nie związanych z tematyką kanału, co przerabia trochę TVN 24 Biznes i Świat w jakieś TVN 24 2, np. "Fakty", "Fakty po Faktach", "Inny punkt widzenia", "Xięgarnia", "Drugie śniadanie mistrzów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mija miesiąc odkąd frank skoczył. Ciut się pomyliłem ale mniej niż eksperci w TVN24 BIS. Frank nie wrócił do normy ale bardzo mądrzy ludzie dawali sobie rękę odciąć że frank będzie trwał przy kursie powyżej 4 zł ze wskazaniem na okolice 4,2. Jakiś pan zapytany kiedy frank zejdzie poniżej 4 zł bez namysłu powiedział że na pewno nie w tym roku. Szkoda że nie zapisałem sobie nazwisk tych ekspertów lub tego nie nagrałem. Pewnie dalej pojawiają się w telewizji i sypią mądrościami. Te ich wywody to bardziej pasowałyby do telewizji z wróżkami niż poważnego kanału biznesowego. A prowadzący łykają wszystko bez zająknięcia. W sumie im to wisi. Odwalą dniówkę a kto za kilka dni będzie pamiętał że jakiś ekspert się pomylił. Za kilka dni to będą pytać eksperta o co innego. Brakuje mi w tv Bumerangu (tego z Markiewiczem) pokazywanego kiedyś na Polsacie. Doskonale było widać jakie brednie wygłaszają dziennikarze. Zwłaszcza jeśli się porównywało materiały z różnych stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie da się wszystkiego przewidzieć. Zwłaszcza, że sytuacja w regionie nie jest jakaś przyjemna, co wszystko przekłada się na gospodarkę. Frank szaleje. Z dolarem spokojnie, u nas. Na wschodzie też ruletka. A funt od lat nie był na tak wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...