Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.12.2021 o 13:41, andjaw napisał:

Nie ma się co bawić w składaki. Sprawa jest prosta - Stówka na blat i Superpremium 4K - tam jest wszystko co potrzeba bez kombinowania. Wesołych Świąt

Za stówkę to zobaczy Superpremium 4k jak świnia niebo.

Dla stałych abonentów jest za 109,99. 

 

W dniu 24.12.2021 o 13:02, czerstwy napisał:

A to  to co jest ?😂  https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/extra-24?dllist=zco   jak przerasta cie odnalezienie oferty na stronie to daj sobie spokój ze składakami.

Po co czytać. Zawasze ktoś łaskawy przecież ładnie opiszę i da jak na tacy.

 

W dniu 24.12.2021 o 14:06, cidik napisał:

W takim razie poprosze o składaka z odpowiednikiem Superpremium 4K za 80 zł emoji23.png

Chyba żarty sobie robisz z tu obecnych, albo naprawdę nie wiesz, że takie coś można mieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, andjaw napisał:

Ale to jest wątek dla początkującego. A początkujący nie ma pojęcia że coś można poskładać. Jak ktoś nie trafi na to forum to nawet będąc abonentem 10 lat nie będzie o tym wiedział ;)

Faktycznie kosmos wejść w strefę abonenta i kliknąć w poszesz swoja ofertę😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Coś dla początkującego:

mieszkam w bloku, w ścianie mieszkania znajduje się gniazdo tv sat. Chciałbym się do niego podpiąć, lecz nie wiem w jaki sposób i jaki dekoder od C+ wykorzystać. Nie chodzi mi o bajery tylko dostęp do podstawowych kanałów. Myślałem o kupieniu za ok 100 zł tunerka z dedykowaną kartą (po aktywacji - 1 m-c gratis). Czy na chwilę obecną C+ udostępnia dekoder za 0 zł (kiedyś była taka opcja). Jeżeli tak to zależy mi by tuner miał wi-fi (bez ciągnięcia dodatkowego kabla). Jaki pakiet (może być abonament) musiałbym brać by tuner dostać za symboliczną opłatą?

Nie wiem czy dobrze się wczytałem ale znalazłem jakiś pakiet comfort+ MIX za ok. 30 zeta. Takie coś by mi odpowiadało tylko co zostanie z kanałów po okresie promocyjnym (w tych promocjach to się gubię).

Jakieś porady i sugestie.....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ircios napisał:

Wtedy dostaniesz dekoder Wifipremiumbox 

Bez względu na pakiet? Nie chodzi mi o filmy, sporty, paręnaście do oglądania... tak jak pisałem za ok. 3 dychy.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy praktyki z wypowiedzeniem umowy, dają szanse na lepszą ofertę przy ewentualnym przedłużeniu? I drugie pytanko czy jak się przeprowadze moge ze sobą zabrać dekoder talerz i przepisać na nowy adres?

Edytowane przez Kiler
Przeniesiono do odpowiedniego tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...