Jump to content

Recommended Posts

Witajcie. W tym temacie możemy pochwalić się naszymi telefonami. Można również podyskutować o nich.

Mój telefon to Samsung Galaxy S Plus

Zapraszam do dyskusji.

Miałem rok temu Monte , świetny telefon. Potem zmieniłem na Samsunga Galaxy Ace, lecz nie spełnił moich wymogów i zmieniłem na obecny.

Samsung Galaxy Mini - zadzwonię , wyślę sms ,czasami posłucham muzyki, jest wifi i opera mini. Reszta jest nie ważna.

w pracy nokia 3410 :shock: , chyba najlepszy telefon pod względem wtrzymałości , prywatnie sony erickson k-880 i

U mnie HTC HD 2 - telefon legenda. Uruchomiono na nim chyba wszystko co tylko było możliwe :D

Jako, że interesuję się mobilnymi technologiami to posiadam dwa telefony: HTC ONE V (już go nie używam) i Samsunga Galaxy S III :D

Samsung Galaxy Mini 2. Nie narzekam, a przepaść między dotykowym a klawiszowym jest ogromna ;)

Obecnie użytkuje:

PLUS - Samsung Wawe Y

ORANGE - Nokia 100

PLAY- Nokia 6500 slide

Poza tym w szufladzie 34 telefony marki Siemens ( ubóstwiam tą markę), Nokia 6151, Sony Ericson K310 i S312.

Do roboty Nokia E52, do multimediów Samsunga Galaxy III. Filmy ogląda się super. Zestaw czarodzieja.

Poza tym w szufladzie 34 telefony marki Siemens ( ubóstwiam tą markę)

O tak. Siemens to było coś :wink: . Sam w przeszłości miałem telefon tej marki, z paroma innymi miałem styczność i bardzo dobrze wspominam tego niemieckiego producenta. Gdyby produkowali do dziś to pewnie byliby w czołówce rynku..

Galaxy Mini 2 - może mały wyświetlacz i rozdzielczość ale do twittera, FB, Insta i SMS-ów jest bardzo dobry - ewentualnie za tą cene LWW

Obecnie mam iPhone 5.

Ekran dla mnie zaczyna sie robić trochę mały, ale telefon jest tak dobry, że nie mam zamiaru na razie go zmieniać

Mam 4s po przesiadce z galaxy note 2. Z początku doznałem szoku jeśli chodzi o wielkość ekranu ale teraz jest ok. Nc+go chodzi na nim wzorowo pilot błyskawica

Ja ogólnie jestem maniakiem technologii mobilnych i miałem od początku: Alcatel OT View->Trium Astral->Siemens MT50->Nokia 7250->Nokia 2600->Nokia 7650->Nokia N-Gage->Nokia 6600->Motorola A925->Sony Ericsson Z800->Nokia 6630->Nokia N70->Motorola Z8->HTC TyTN->Nokia N73->Samsung F480->Sony Ericsson K850i->Samsung i600->Nokia 5230->Samsung Galaxy Spica->Sony Ericsson W760i->LG GT540->Apple iPhone 3G->LG Optimus One->Sony Ericsson Live with Walkman->Sony Xperia Neo V->Nokia Lumia 610->Nokia Lumia 710

Praktycznie miałem styczność z każdym mobilnym systemem operacyjnym, miałem też do zabawy jako dodatkowe urządzenie jednostki z PalmOS i Blackberry. Osobiście najlepiej mi przypadł Windows Phone 7.8, ciekawy jest iOS ale nie na iPhone 3G, z Androidem to ciężko, każde z urządzeń jakie miałem miało słaby support producenta (w przypadku Sony było lepiej), niestety żaden z modeli nie działał tak idealnie jak Nokie z WP.