Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko komu oni chcą zrobić na złość? Przecież Polscy rolnicy, sadownicy dostali pieniądze za tę żywność którą się niszczy w Rosji. Niszcząc ją narażają na straty swoich przedsiębiorców którzy tę żywność sprowadzili i za nią zapłacili. No ale w tamtejszych mediach pewnie idzie przekaz że to Polacy tracą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne to co się dzieje w Rosji z polską żywnością, niszczą i wyrzucają zamiast dać potrzebującym, jak nie w Rosji bo tam polskich np. owoców nie tolerują to niech odeślą lub wyślą np. do krajów afrykańskich.

A przepraszam bardzo, Unia Europejska co robi, jak nie niszczy jak jest nadmiar? No właśnie, pewnie ta sama sytuacja. Swoją drogą fakt - to jest wkurzające jak się jedzenie wyrzuca. Jeszcze rozumiem, jak coś jest nie zdrowe, ale jak jest zdrowe, dobre, świeże, to po co to wyrzucać? Logika zionów... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że aż z żalem wczoraj patrzyłem na to, jak buldrożer jeździ i niszczy te jabłka... :/ I to mimo świadomości, że polscy producenci otrzymali za te jabłka odpowiednią zapłatę.

Natomiast w Rosji straty poniosą ci, którzy te jabłka tam sprowadzili, mimo obowiązywania embarga.

Ja również wolałbym, aby te jabłka Rosja przekazała do innego kraju, gdzie ludzie głodują, skoro Rosja nie chce ich u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu niestety oszustwo jest na porządku dziennym, bez udawania. Cena światowa ropy wzrasta - u nas zaraz drożeje paliwo, transport, cena spada - u nas nic się nie zmienia. To samo jest np. z podzespołami komputerowymi. Producent obniża cenę i dodatkowo dodaje darmową grę - u nas cena oczywiście nie tylko nie spada, ale idzie w górę, bo przecież dostajemy jeszcze grę. Niby darmową...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Opolu w tej chwili cena benzyny 95-tki waha się w przedziale 4,97 zł - 4,99 zł. I od dłuższego czasu nic nie spada, mimo ciągle taniejącej ropy. :?

Ja też już dawno temu zaobserwowałem to, że gdy ropa tanieje to benzyna u nas wcale tak zaraz nie tanieje, tylko te obniżki są widoczne po dość długim czasie. Stacje benzynowe tłumaczą to zazwyczaj posiadaniem jeszcze zapasów "starej", droższej benzyny. Ale, jak jest podwyżka cen ropy to na stacjach ceny benzyny podnoszone są natychmiast, bez czekania na wyczerpanie się zapasów wcześniej zakupionej, tańszej benzyny. To jest nie w porządku! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podam ceny w Rzeszowie, najtaniej jest chyba w Auchan w Krasnym, bo benzyna kosztuje 4,48 zł, a ropa 4,18, gaz LPG 1,73, w ostatnich dwóch tygodniach zauważyłem wyraźną tendencję spadkową, bo jeszcze z dwa miesiące temu benzyna była nawet po 5,20 za litr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie o tym "pociagu ze zlotem", Bedzie tam zloto lub cos innego po hitlerowskiego? Jezeli tak, to Nasi powinni sie zabezpieczyc przed ruskimi i zydkami oraz niemcami, tak jak ruski robia z naszym wrakiem tupolewa. Nie dac sie dostac obcym w te tereny, i pomalutku wszystko wyczyscic i ulokowac w skarbie panstwa. Haha ale sie rozmarzylem, Choc Duda i spolka mogli by sie wykazac, a i obecny Rząd, pokazac choc raz ze jest propolski, i walczyc o zachowanie tego w naszym kraju i za iles tam lat, splacic czesc dlugu publicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek w Gdańsku tankowałem ON za 3.99 ;)

 

Z tymi cenami to jakiś czas temu się dowiedziałem, że ceny hurtowe mogą być wyższe dlatego, że mają niskie stany magazynowe. Ale ostatnio dużo ON wyprodukowali i u nas już leci cena w dół. A z prywaciarzami na stacjach to dobrze wiecie jak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...