Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już wiadomo, pojawił się dosyć interesujący artykuł dotyczący absolutnej zmiany (czyt. Rebranding) na kanałach Boomerang.

 

Pod artykułem na łamach SatKurier, niektórzy dyskutują na temat zmian nadchodzących w tejże stacji - część narzekając, inni rywalizując z innymi - mniejsza z tym...

Chciałbym tylko dla niedowiarków, którzy myślą, że w USA kanał jest nad wyraz jakiś nowoczesny, pokazać wersję Boomerang ze Stanów Zjednoczonych i uświadomić takim osobom, że kanał ten nadal stosuje stare logo, format 4:3 i jest jednym z lepszych kanałów, gdyż pokazuje mnóstwo kultowych kreskówek.

Nie wiem jak będzie wyglądał Boomerang US i ramówka po zmianach w 2015 r. - mam taką cichą nadzieję, że kultowe kreskówki pozostaną w dużej ilości na antenie.

Boomerang US - stare logo, format 4:3, dużo kultowych kreskówek (zap z DirecTV)

92e4dc4d2a47f030ea79344cd72e692a.png

 

Boomerang Latin America - całkowicie odmieniony, z nowym logo i z nową oprawą (zap z Sky Mexico)

73f6a4aa3cec5a6c668f53278af41a28.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli że co. Że nasz Boomerang by musiał też wyemitować np. jakąś rosyjską produkcję?

 

Nieoficjalnie tak.

 

Dla mnie rebranding byłby na plus, gdyby powrócono do starej koncepcji kanału: więcej klasycznych seriali animowanych i mniej nowości. :P. Przecież w archiwach Turnera marnują się polskie dubbingi do starych seriali, do których robiono dubbing w 2008 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pomyślałem o wilku i zającu. No ale właśnie czy w naszej wersji będą emitować z wszystkich krajów gdzie jest Boomerang CEE czy tylko z rosji. Bo wtedy doszedł by taki powiedzmy Bolek i Lolek a z Węgier czy Rumuni to oni nie mają ciekawych kreskówek. Zresztą wtedy 50% ramówki by było zapchane na krajowe produkcje. Chyba że każdy kraj w tym samym momencie by miał swój blok i wtedy własne produkcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd w ogóle pomysł, że nasz Boomerang ma emitować lokalne produkcje? Dla nich lokalna produkcja może oznaczać to, co już nam serwował CN (czyli np. teleturnieje).

Niemiecki Boomerang emitował swego czasu "ruską" kreskówkę - kultowe Smeszariki (Kikoriki), które u nas leciały na Nicku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami, najelpsza ramówka Boomerangu była na samym początku wejścia na polski rynek. Kanał powinien być zdominowany przez produkcje wychodzące "spod kreski" a nie na grafice 3D (typu Garfield etc.)

Logo...hmm, nie uważam za złe, teraz bardziej pasuje do grupy TURNERA: TCM i CN można powiedzieć, że będą tworzyć spójną całość.

Nie dla bajek 3D na tym kanale, chodź pewnie zostanie tak jak jest :!: Może zmiany programowe już zaszły, ramówka uległa zmianie już dawno a teraz przyjdzie nam jedynie czekać na zmianę szaty graficznej stacji :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ten kanał to już dla mnie trup. To już nie jest to samo, co chociażby w 2009 roku. Boomerang EMEA, jest dużo lepszy od CEE. Teraz jeszcze będą chcieli tam wrzucać nowe kreskówki, które obecnie lecą na CN? Naprawdę, już odpuszczam sobie oglądanie tego kanału. Czas, aby Turner uruchomił w Europie Tooncast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ostatni warty uwagi kanał dziecięcy niedługo skończy swoje istnienie. Do jasnej [beep]y, dlaczego nie może być kanału z klasycznymi kreskówkami, dzięki którym człowiek może przypomnieć sobie bajki ze swojego dzieciństwa? Aż się łezka kręci w oku, jak jeszcze pamiętam 6-7 lat temu człowiek oglądał Boomerang od rana do wieczora, bo zawsze coś fajnego się znalazło. A to "Scooby Doo", a to "Flinstonowie", "Kocia Ferajna" czy inne. Szkoda, ogromna szkoda, ale cóż, nikt takiego kanału dla hipsterów nie stworzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, Nick ma się dobrze.

 

Teen Titans to nie jest klasyka.

 

Oczywiście że jest. Tak samo jak Samuraj Jack, Batman TAS, Liga Sprawiedliwych czy X-Men Ewolucja, nie mówiąc już o wielu seriach anime w USA kojarzonych z CN. I takiej klasyki nam trzeba, a nie Scooby'ego na ośmiu kanałach równocześnie.

 

Polski Boomerang od dawna jest nic niewart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jasnej [beep], dlaczego nie może być kanału z klasycznymi kreskówkami, dzięki którym człowiek może przypomnieć sobie bajki ze swojego dzieciństwa?

No bo grupą docelową są dzieci, a nie stare pryki. Szczególnie te amerykańskie bardziej lubią nowości. Zyski się liczą, nie sentymenty. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam gdzieś zyski, już wolę taką sytuację Boomeranga w 2009 roku, niż obecną. O ile dobrze policzyłem, na Boomerangu pozostało 8 klasycznych kreskówek, a tych nowszych jest więcej! Chyba zapomniano, jaki cel ma ten kanał, te całe cyrki z Cartoonito... Po co to było? I teraz mamy, dwie klasyczne kreskówki na krzyż na 6 godzin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I raptem z Boomeranga CEE który był na początku kanałem kierowanym tylko do 3 krajów zrobiła się kopia Boomeranga EMEA (naszego PAN). Ja bym chciał w końcu całkowicie Polskiego Boomeranga a nie jakiegoś Europejskiego.

@Sam E250 a jak to jest z tą Holandią? Od stycznia oni będą mieć swoją własną wersję Boomeranga? Czyli dla Holandii czy jakaś inna wspólna wersja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sam E250 a jak to jest z tą Holandią? Od stycznia oni będą mieć swoją własną wersję Boomeranga? Czyli dla Holandii czy jakaś inna wspólna wersja?

 

Tak, z tego co nieoficjalnie się dowiedziałem, Holendrzy w 2015 r. żegnają się z Boomerangiem CEE i dostają oddzielny przekaz. Z tego co się dowiedziałem, Holendrzy w Boomerangu CEE będą mieli swój oddzielny blok reklamowy (tylko dla Holandii po holendersku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...