Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no bez jaj, VH1 jest częścią ogólnoświatowej marki i musi wprowadzić nową oprawę. Mnie osobiście nie odpowiada obecna oprawa, jest sztuczna (głównie to niebieskie logo w górnym lewym rogu) i należy jak najszybciej wprowadzić nową. Ja na ich miejscu wprowadziłbym ją od września i w miejsce VH1 Music, VH1 Hits i Music for the Masses wprowadził jedno uniwersalne pasmo, żeby nie robić trzech nowych czołówek. To się wydaje bardzo logiczne z perspektywy lenia, a ludzie pracujący w zarządzie VH1 są bardzo leniwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nawet gdyby chcieli zmienić oprawę na tę w wersji europejskiej , też zbytnio nic nie musza robić, bo dostaną wszystko stamtąd, tak jak VIVA Polska. Przynajmniej tak mi się wydaje. Logo i oprawę ekranową, a czołówki, dostaną, i wystarczy dodać tylko do nich tytuły własnych pasm , tak jak w przypadku siostrzanych stacji. Tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Top 10 tematem była "klasyka polskiego hip-hopu". To o tyle ciekawe, bo nie pamiętam, kiedy ostatnio w Top 10 tematem nie był konkretny artysta. Dla ciekawych spiszę tu siedem pierwszych miejsc, gdyż tylko tyle udało mi się obejrzeć.

 

#1 O.S.T.R. - Odzyskamy Hip-Hop

#2 Abradab ft. Gutek - Rapowe ziarno 2 (Szyderap)

#3 Eldo - Nie pytaj o nią

#4 Liroy vs. Jason Nevins - Scyzoryk 2001

#5 Tede - Wielkie Joł

#6 Fisz / Emade - Nie bo nie

#7 Sokół ft. Pono - Uderz w puchara

 

Trochę śmiech przez łzy, ale pamiętam że bodajże 3-4 lata temu było tak samo nazwane notowanie i większość jak nie wszystkie piosenki były takie same, jedynie może miejsca się zmieniają. No, ale w końcu klasyki się nie zmienia i na zawsze zostaję już klasyką to może dlatego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Niby coś się ruszyło, ale nadal brakuje nowych tematów.Ostatnie 3 Final Countdown to w kolejności chronologicznej Featuringi,muzyka filmowa i teraz klasyka rocka.A pamiętam, że dawno temu przed likwidacją w Final Countdown tematem była jesień, a w VH1 Kontra były tematy w lesie,w teatrze,na scenie itp.Na VIVIE zlikwidowali Top 10, więc już nie ma takich list.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale restrukturyzacje w firmach to coś normalnego i nie zawsze wiąże się to z tym, że biznes się sypie. VIVA i MTV nadają śladowe ilości muzyki, reszta to programy kupowane w USA albo pochodzące z centrali, więc z tego wynika, że potrzeba wielu osób do dbania o to. Poza tym jak można przeczytać w artykule, kilka osób dostało propozycje pozostania w strukturach spółki, jednak wiąże się to z wyjazdem do Amsterdamu... Taką mamy skomplikowaną strukturę Viacomu w Europie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki oglądalności w przypadku VH1 nie mają największego wpływu na utrzymanie tego kanału. VH1 jest kanałem płatnym, co oznacza, że przynosi większe zyski, niż darmowy Power TV, którego wyniki oglądalności są bardzo podobne, czy może nawet mającego 2 razy większą oglądalność Stars.TV. Najważniejsze, że jest rentowny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...