SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Cyfrowa Vectra

Odbiór kanałów TV poprzez sieci kablowe oraz dostawów IPTV - pytania, problemy, dyskusje

Cyfrowa Vectra

Postprzez Vectra-01 » 21 lis 2011, o 13:22

Will: Szkoda że vectra-01 nie udziła informacji na moje 2 pytania.
Poza tym ciekawe jak Vectra zareaguje na taki temat
http://satkurier.pl/news/70250/zamow-or ... lowki.html

gangrena: Telekomunikacja Polska rozszerza dostępność kanału telewizyjnego Orange sport. Zainteresowane telewizje kablowe będą go mogły włączyć do swojej oferty bez ponoszenia opłat. "pod adresem: podkabluj@orangesport.pl stacja przyjmuje zgłoszenia od widzów, którzy chcieliby oglądać Orange sport w "swojej" telewizji kablowej. Wystarczy podać jej nazwę - przedstawiciele handlowi Orange sport skontaktują się z operatorem.
http://media2.pl/media/85884-Orange-spo ... -domu.html

Jak myślicie Vectra włączy nam ten kanał w złotym? Lobbujcie w Vectrze i Orange sport ja już to robię

webforms: will napisał(a):
Poza tym ciekawe jak Vectra zareaguje na taki temat
http://satkurier.pl/news/70250/zamow-or ... lowki.html

Pewnie coś takiego: Włączenie nowego programu do oferty to długi proces, często związany z trudnymi negocjacjami. Niestety, na dzień dzisiejszy nie umiem powiedzieć więcej.

Will: Zapewne tak, ale mimo to warto dawać znać że klenci czuwaja nad informacjami w kwestii kanałów

golbi_84: Tylko ze HBO chyba nadal nie jest pełna ofertą gdzie jest HBO OD czy HBO GO?
A czy trzeba koniecznie brać wersje HD czy nie można podzielić tego na HBO SD i HBO HD jakoś N posiada tylko wersje HD a wiec można rozdzielić i oferować tylko SD lub tylko HD


EUROSPORT 2 jest odkodowany

golbi_84: Jak kanał ma być oferowany za darmo to rozmowy powinny być krótkie

tester19: Już znamy problemy Vectry z Kanałem Czwórka Radio na Wizji. Oczywiście opoźnienie do wszystkich platform i sieci kablowych z włączeniem kanału o 3 miesiące. Co do Orange Sport tu pewnie będzie tak samo nie spodziewałbym się szybkiej reakcji jak w ogóle go włączą. Uważają, że oferte mają ekstra na dzień dziś

arczi1280: Orange Sport ma dość ciekawą ramówkę i do tego kanał za darmo więc można go wprowadzić do oferty, ale znając opieszałość Vectry możemy się nawet nie doczekać tego kanału w ofercie.
Podobno ktoś tu podawał, że nowe kanały HD z paczki C+ miały być w połowie listopada w ofercie Vectry


Will, gangrena, webforms, golbi_84, tester19, arczi1280: Jedyne, co mogę odpowiedzieć, to że obecnie rozmawiamy z nimi.

pawel1902: Vectra-01

Gdy będzie już pan wiedział coś więcej to niech pan tylko napisze tu na forum kiedy będą włączone do oferty kanały C+ GOL HD i C+ WEEKEND HD z góry dziękuje i to tyle już nic nie pisze w tej sprawie.


Pawel1902: Zawsze informujemy naszych abonentów o wszelkich zmianach programowych, wykorzystując różnego rodzaju narzędzia komunikacji. Oczywiście jak tylko będę coś wiedział na temat włączenia kanałów, o których piszesz dam znać na forum.

Scorpion: Vectra-01 napisał(a):
umowę rozwiązać możesz zawsze. Jeśli podpisałeś ją na warunkach promocyjnych będziesz musiał liczyć się z karą, która wynika z podpisanego zobowiązania.

Proszę nie straszyć klientów karami, bo to niezgodne z prawem! Jeśli wypowie umowę ze względu na zmianę oferty programowej (o tym napisał!), to nie będzie miał żadnej kary.


Scorpion: nie straszę tylko informuję. W przypadku rozwiązania umowy na czas określony (tzw. Promocji) naliczana jest odpowiednia kara. Przyznaję Ci również rację, że w przypadku wypowiedzenia umowy na podstawie zmiany oferty programowej abonentowi przysługuje prawo rozwiązania umowy bez jakichkolwiek konsekwencji z zachowaniem obowiązującego, trzydziestodniowego okresu wypowiedzenia, zgodnie z Regulaminem Świadczenia usług Telekomunikacyjnych.

golbi_84: Vectra-01 napisał(a):
Golbi_84: Opłata za dekoder PVR uzależniona jest od posiadanego pakietu. Jeśli powiesz, którą opcją jesteś zainteresowana wówczas udzielę konkretnej informacji

Szerze się jeszcze zastanawiam kilka opcji
1. Platyna + HBO + Canal+ + dekoder PVR + internet 8 Mb + Multiroom (SD)
2. Platyna + HBO + Canal+ + dekoder PVR + internet 16 Mb + Multiroom (SD)
3. VIP + dekoder PVR + internet 8 Mb + Multiroom (SD)
4. VIP + dekoder PVR + internet 16 Mb + Multiroom (SD)

Wszystko zależy o mniej więcej cen
Formalnie każda propozycja paczki bez telefonu minimum z platyną PVR i 8 MB

A i jeszcze jedno czy to prawda o TV1000 od stycznia? I czy będą kanały nPremium?


Golbi_84: W pakiecie platynowym aktywacja dekodera PVR kosztuje 150zł. W ofercie VIP opłata ta wynosi 50zł. Informacje na temat aktualnych promocji możesz znaleźć na stronie internetowej: http://www.vectra.pl/telewizja/telewizj ... /promocje/

James28: Witam Wszystkich. Mam pytanie i mam nadzieję, że mi pomożecie. Kwestia dotyczy rozwiązania umowy. Dzisiaj byłem się pytać w BOK-u odnośnie rozwiązania umowy w związku z faktem otrzymania informacji odnośnie wycofania z oferty kanału "MOVIES 24". Do tej pory byłem przekonany, że mogę złożyć pismo dot. rozwiązania umowy do 30 dni od otrzymania informacji, że dany kanał został wyłączony z oferty. Jednak Pani w BOK-u poinformowała mnie, że powinienem złożyć pismo o rezygnacji w ciągu 14 dni od dnia otrzymania powyższej informacji. Czy udzielono mi prawidłowej odpowiedzi??? Z góry dziękuję za odpowiedź pomoc w tej sprawie. Jeżeli byłoby to jednak 30 dni to prosiłbym o podanie art. na który powinienem się powołać rozmawiając jeszcze raz w BOK-U.
Scorpion: Wszystko masz w Regulaminie świadczenia http://www.vectra.pl/pdf/regulamin_glowny.pdf konkretnie pkt 4.6, cytuję:
". W przypadku, o którym mowa w pkt. 4.3.b., Abonent uprawniony będzie do rozwiązania Umowy, pod warunkiem doręczenia Dostawcy Usług oświadczenia w tym zakresie w formie pisemnej, w terminie 30 dni od dnia otrzymania pisemnego powiadomienia o zmianie bądź modyfikacji Usług, o którym mowa w pkt. 4.4"

Jak widać, Pani w BOK nie zna regulaminu firmy, w której pracuje...


James28: Potwierdzam, masz 30 dni na wypowiedzenie umowy od dnia otrzymania pisemnego powiadomienia o zmianie oferty programowej (pełen okres rozliczeniowy). W przypadku braku akceptacji zmian należy poinformować Vectrę o rozwiązaniu umowy pisemnie lub osobiście w lokalnym Biurze Obsługi Klienta, zachowując obowiązujący okres wypowiedzenia umowy.


Pepe1974: Vectra-01 napisał(a):
Maliniaq: Witam.
Podobno Canal +3d nadaje codziennie o godz 20tej programy w 3D , a u mnie czarny ekran ?
Czy wiecie coś na ten temat?

Tester19: Wina leży po stronie Vectry. W Cyfrze + na kanale Canal + 3D jest plansza kanału bądz zapowiedz programu który ma byc nadawany. Nie widziałem przez ostatnie dni żeby tam była jakaś ciemność ale w Vectrze jak zawsze na odwrót

Maliniaq, Tester19:(...)
Canal+ 3D jest dostępny bezpłatnie dla wszystkich abonentów Vectry posiadających pakiet Canal+ HD z dekoderem HD (trzeba też dysponować telewizorem 3D).
w tej chwili kanał jest na liście... [czyt. jest dostępny] ale dlaczego nie "świeci"?

Cornee: Sprawdziłem jak sie ma sprawa z Canal+3D w UPC - tam cały dzien jest plansza z napisem Canal+3D albo z zapowiedzią najblizeszego programu a wieczorem o 20 leci jakis program (widzialem mecz i widzialem koncert) - czyli dokładnie tak samo jak na dekoderach Cyfry+. Oczywiscie w nadziei ze u nas tez tak jest nastawiłem 12.11 dekoder by nagrac reklamowany przez Canal+3D koncert KYLIE MINOGUE I "APHRODITE" i oczywiscie nic sie nie nagrało. Myslę że Vectra standardowo przeoczyła (o czym świadczy powyższy wpis Vectra-01) ze Canal+3D to juz nie tylko pasmo pomocnicze wykorzystywane raz w miesiacu by pokazac w 3d premierę tego co leci jako 2d na Canal+ (a w pozostale dni technicy mogą to spokojnie wyłączyc). Vectro prosimy o pobudkę...


Pepe1974, Tester19, Cornee: Obecnie wszystko powinno działać jak należy. Czy mógłbyś sprawdzić i potwierdzić?
Vectra-01
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
 
Posty: 42
Dołączył(a): 3 sie 2011, o 09:32

Cyfrowa Vectra

Postprzez jaceksobczak » 21 lis 2011, o 13:48

Dnia 21 października otrzymałem z Vectry maila w którym informowano o zmianach programowych i o wprowadzeniu od 1 grudnia Kino Polska Muzyka. Natomiast wczoraj otrzymałem pismo datowane 28 października z którego wynika że Kino Polska Muzyka będzie od stycznia . Vectro , więc jak to wreszcie będzie ?
Vectra - pakiet VIP + internet 30 Mb
jaceksobczak
Czasami wpadam
Czasami wpadam
 
Posty: 161
Dołączył(a): 10 maja 2007, o 18:18
Lokalizacja: Olsztyn

Cyfrowa Vectra

Postprzez scorpion » 21 lis 2011, o 14:03

Vectro-01: czy kontaktujecie się z osobami, które wypowiedziały umowę ze względu na zmianę oferty programowej? Macie jakiś program utrzymaniowy? Nie wiem, czy czekać na propozycję pozostania, czy nie mieć złudzeń i wybrać już teraz ofertę konkurencji...
Platyna PVR (5810CDX) + Sport na Ostro + Multiroom Platyna HD (3830CD) + USB PVR + Internet 40 Wifi = 83,96zł
Avatar użytkownika
scorpion
Jestem tu stałym bywalcem ;)
Jestem tu stałym bywalcem ;)
 
Posty: 572
Dołączył(a): 12 paź 2008, o 20:23
Lokalizacja: Świętochłowice

Cyfrowa Vectra

Postprzez tester19 » 21 lis 2011, o 15:07

Vectra-01 napisał(a):
Pepe1974: Vectra-01 napisał(a):
Maliniaq: Witam.
Podobno Canal +3d nadaje codziennie o godz 20tej programy w 3D , a u mnie czarny ekran ?
Czy wiecie coś na ten temat?

Tester19: Wina leży po stronie Vectry. W Cyfrze + na kanale Canal + 3D jest plansza kanału bądz zapowiedz programu który ma byc nadawany. Nie widziałem przez ostatnie dni żeby tam była jakaś ciemność ale w Vectrze jak zawsze na odwrót

Maliniaq, Tester19:(...)
Canal+ 3D jest dostępny bezpłatnie dla wszystkich abonentów Vectry posiadających pakiet Canal+ HD z dekoderem HD (trzeba też dysponować telewizorem 3D).
w tej chwili kanał jest na liście... [czyt. jest dostępny] ale dlaczego nie "świeci"?

Cornee: Sprawdziłem jak sie ma sprawa z Canal+3D w UPC - tam cały dzien jest plansza z napisem Canal+3D albo z zapowiedzią najblizeszego programu a wieczorem o 20 leci jakis program (widzialem mecz i widzialem koncert) - czyli dokładnie tak samo jak na dekoderach Cyfry+. Oczywiscie w nadziei ze u nas tez tak jest nastawiłem 12.11 dekoder by nagrac reklamowany przez Canal+3D koncert KYLIE MINOGUE I "APHRODITE" i oczywiscie nic sie nie nagrało. Myslę że Vectra standardowo przeoczyła (o czym świadczy powyższy wpis Vectra-01) ze Canal+3D to juz nie tylko pasmo pomocnicze wykorzystywane raz w miesiacu by pokazac w 3d premierę tego co leci jako 2d na Canal+ (a w pozostale dni technicy mogą to spokojnie wyłączyc). Vectro prosimy o pobudkę...


Pepe1974, Tester19, Cornee: Obecnie wszystko powinno działać jak należy. Czy mógłbyś sprawdzić i potwierdzić?


Vectro-01 Ja aktualnie jestem na wypowiedzeniu z wami umowy i już na dzień dzisiejszy zmieniłem dostawce telewizji wieć nie mam możliwości sprawdzenia :P Ale za to znalazłem odpowiedź pare postów wcześniej :
cornee napisał(a):Dzisiaj juz działa Canal+3D tak jak powinien - Podziękować:)


Wynika z tego, że wszystko jest już dobrze :P
Canal + Optimum + HBO HD + Cinemax HD + PVR HD + Multiroom = CYFRA +
Internet 16 Mb/s = Vectra
NTC = Kielce
=========
166 zł
tester19
Zaglądam regularnie
Zaglądam regularnie
 
Posty: 307
Dołączył(a): 14 sie 2006, o 14:47
Lokalizacja: Kielce

Cyfrowa Vectra

Postprzez misiek1939 » 21 lis 2011, o 15:38

przez Vectra-01 » 17 lis 2011, o 16:07

CYFROmaniak: Vectra-01 czy jesteście zainteresowani kanalem FOX HD?
Dla mnie to właściwie ostatni "potrzebny" mi do pełni szczęścia programik, no może jeszcze BBC HD. Mógłbym prosić o jakieś info?

CYFROmaniak: Niestety, ale na obecną chwilę nie planujemy włączyć wymienionego przez Ciebie kanału.
Misiek1939: Do Vectry 0-1:
Skoro jak twierdzisz jesteś autoryzowanym reprezentantem Vectry,to powinieneś wykazywać się większą kompetencją.
Zignorowałeś całkowicie mą wypowiedź z 07 listopada -nie potrafi się odpowiedzieć na niewygodne pytania?Czy tak trudno dowiedzieć się u swoich szefów i konkretnie napisać kiedy:
1).pojawi się EPG na tych kanałach,na których go nie ma (naliczyłem takich 15).
2).czy pojawi się na Waszej stronie internetowej sensowny konfigurator "paczek"umożliwiający każdemu abonentowi na wybranie takich składników "paczki",jakie mu odpowiadają (nie każdy chce np.mieć internet mobilny,czy flashnet o szybkości 24 MB,może wystarczy mu 8,czy 16 MB)
3).czy nowe kanały TVN-u w wersji HD,jak np. TVN 7 HD,TVN Style HD,TVN Turbo HD...itd w ogóle pojawią się w ofercie,czy robi się coś ,aby je wprowadzić ?
4).Czy brakujące kanały sportowe w wersji HD Pakietu Premium Canal+ (za który już się płaci) pojawią się i kiedy?
Nadmieniam,że takie posunęcia wprowadza się chyba nie "ad hoc" w ostatniej chwili,ale planuje się wcześniej,więc autoryzowany reprezentant Firmy musi mieć na ten temat wiedzę,bo czemu ma służyć taki reprezentant,który nic nie wie?

Misiek1939: Na wiele pytań już odpowiedzieliśmy. Przypominam też, że nie zawsze mogę udzielić precyzyjnej odpowiedzi i nie jest to wynikiem braku kompetencji z mojej strony. Ale po kolei:

1. Prace nad wprowadzeniem EPG na wszystkich kanałach trwają. Przypominam, że nie jest to zależne jedynie od nas, ale również od nadawców programów telewizyjnych.

2. Planujemy wprowadzić nową wersję konfiguratora paczek. Niestety, dzisiaj nie jesteśmy w stanie podać terminu jego wdrożenia, ani tego jak będzie wyglądał. Na precyzyjną odpowiedz jest jeszcze za wcześnie.

3. Na obecną chwilę nie planujemy włączyć wymienionych przez Ciebie programów.

4. Nie pobieramy opłat za usługi, których nie świadczymy. Obecna opłata pobierana jest jedynie za programy, które dostępne są już w ramówce. Jeśli chodzi o włączenie wymienionych przez Ciebie kanałów, to aktualnie nie planujemy ich udostępnić.
************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Odpowiedzi na moje pytania ,a także innych piszących są po prostu żenujące i bardzo pokrętne.Przecież Ty rzadko kiedy coś wiesz z wyprzedzeniem i potrafisz konkretnie o czymś poinformować.
Po co więc taki "autoryzowany Przedstawiciel Vectry",który zazwyczaj nic nie umie do końca wyjaśnić? Dochodzę do wniosku,że nie ma sensu o nic pytać na tym Forum,gdyż nigdy nie otrzyma się oczekiwanej ,dokładnej odpowiedzi.Mylnie sądziłem,że Forum jest po to,aby móc na nim swobodnie się wypowiadać i zaspokoić swą ciekawość,która chyba nie jest czymś nie właściwym...

A potrafisz przynajmniej odpowiedzieć na to:

1).Komu służy kanał Vectra Media TV-są tam na okrągło wyświetlane dosłownie 3 komunikaty,po co są kanały Vectra 200,Vectra 300 itp...-nic na nich nie ma,to marnowanie częstotliwości!
2).Dlaczego na kanale Vectra Info są mocno przestarzałe komunikaty,powinno się tam informacje pokazywać na bieżąco,czy żaden Wasz Pracownik nie odpowiada za to?
3).Kiedy włączycie EPG na kanałach,które go nie mają (naliczyłem takich 15),czyżby technicy Vectry nie umieli tego zrobić.?To jest obowiązek i kompetencje Vectry,aby żądać od nadawców zapewnienia
EPG,więc proszę nie spychać wszystkiego na nadawców.
4).Czy zmienicie w końcu ten okropny konfigurator paczek na taki,który pozwolił by dobierać indywidualnie pakiety usług wg. życzenia ?Czy takim problemem nawet w tym wypadku jest precyzyjna odpowiedź ?
5).Jesteście potężną siecią kablową i dobrą mimo niektórych niedociągnięć więc nie zastanawia Was to,dlaczego o wiele słabsi operatorzy już włączyli kanały,o które pytałem,a Wy nie.Nie macie am bicji aby być najlepszą TV kablową i zaspokajać całkiem realne do spełnienia.pragnienia swych abonentów
6).Czy nieudolność i opieszałość to muszą być najważniejsze cechy Waszej Firmy?

Uprzejmię proszę o niezwłoczną odpowiedź,która chyba nie wymaga olbrzymiego wysiłku i czasu do namysłu
misiek1939
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
 
Posty: 73
Dołączył(a): 3 sie 2011, o 10:11
Lokalizacja: Vectra-pakiet Platynowy HD z Canalem+ HD+internet+telefon.

Cyfrowa Vectra

Postprzez pawel1902 » 21 lis 2011, o 16:03

Teraz jest promocja na Pakiet SPORT NA OSTRO jest w nim 10 kanałów i teraz jest to w promocji za 9,91zł miesięcznie umowa na 12 miesięcy gdyby ktoś nie wiedział to pisze teraz bo na stronie vectry nic o tym jeszcze nie pisze a zauważyłem że to jest napisane na kanale Vectra Info i zamówiłem dziś ten pakiet za 9,91zł 10 kanałów według mnie sie opłaca dobra promocja.
Avatar użytkownika
pawel1902
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
 
Posty: 66
Dołączył(a): 25 kwi 2011, o 20:36
Lokalizacja: Świętochłowice - Lipiny

Cyfrowa Vectra

Postprzez Vectra-01 » 21 lis 2011, o 18:03

golbi_84 napisał(a):Arkon: Telewizje kablowe zostały daleko w tyle za platformami cyfrowymi jeśli chodzi o kanały HD- artykuł w media2. Jak zwykle okazuje się, że najwięksi gracze typu UPC i Vectra mają w nosie swoich abonentów, najlepszą ofertę zdecydowanie ma Toya. Coraz częściej zastanawiam się nad odejściem z Vectry i postawieniem na satelitę- im jakby bardziej zależy. To już staje się nudne ciągłe czekanie na sportowe polsaty, canal+ gol i weekend w HD, FoxHD. Dlaczego Toya może, a Vectra nie- nie rozumiem. Może Vectra01 coś nam odpowie, chociaż już w to nie wierzę. W końcu po to są telewizje kablowe, żeby mieć najbardziej urozmaicony repertuar. Dlatego złożyłem rezygnację i czekam na połączenie cyfry z N.

Arkon: Nie można porównywać ofert telewizji satelitarnej i kablowej. Mamy różne propozycje, cennik. To są odmienne technologie, wyzwania i możliwości zarówno dla dostawcy jak i odbiorcy. Vectra może pochwalić się tym, że jako jedyna wśród swoich największych konkurentów posiada w ofercie wszystkie kanały filmowe Premium HD, jakie są dostępne na rynku.
Vectra-01
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
 
Posty: 42
Dołączył(a): 3 sie 2011, o 09:32

Cyfrowa Vectra

Postprzez S93 » 21 lis 2011, o 18:03

Może ktoś zrobić screena z TV z informacją o tej promocji na Pakiet SPORT NA OSTRO. Bo u mnie teraz w kółko 3 plansze lecą i nie ma info o tym, a chciałbym skorzystać z tej promocji.
www.facebook.com/antyncplus
S93
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
 
Posty: 60
Dołączył(a): 19 paź 2011, o 10:42

Cyfrowa Vectra

Postprzez Arkon » 21 lis 2011, o 18:41

Vectra-01 napisał(a):
golbi_84 napisał(a):Arkon: Telewizje kablowe zostały daleko w tyle za platformami cyfrowymi jeśli chodzi o kanały HD- artykuł w media2. Jak zwykle okazuje się, że najwięksi gracze typu UPC i Vectra mają w nosie swoich abonentów, najlepszą ofertę zdecydowanie ma Toya. Coraz częściej zastanawiam się nad odejściem z Vectry i postawieniem na satelitę- im jakby bardziej zależy. To już staje się nudne ciągłe czekanie na sportowe polsaty, canal+ gol i weekend w HD, FoxHD. Dlaczego Toya może, a Vectra nie- nie rozumiem. Może Vectra01 coś nam odpowie, chociaż już w to nie wierzę. W końcu po to są telewizje kablowe, żeby mieć najbardziej urozmaicony repertuar. Dlatego złożyłem rezygnację i czekam na połączenie cyfry z N.

Arkon: Nie można porównywać ofert telewizji satelitarnej i kablowej. Mamy różne propozycje, cennik. To są odmienne technologie, wyzwania i możliwości zarówno dla dostawcy jak i odbiorcy. Vectra może pochwalić się tym, że jako jedyna wśród swoich największych konkurentów posiada w ofercie wszystkie kanały filmowe Premium HD, jakie są dostępne na rynku.

Zawsze mi się wydawało, że bogatszą ofertę mają sieci kablowe, ale ostatnio zostaliście daleko w tyle. Przepraszam Cię Vectro-01, ale nie macie NfilmHD (niedługo NpremiumHD), który to kanał posiada choćby Toya. Poza tym mnie skłoniłaby do pozostania u Was informacja o szybkim włączeniu kanałów sportowych Polsatu, FoxHD, Canal+ gol i weekend HD i w/w NpremiumHD. A tak na razie macie dobry internet i pvr, ale ogromne braki w ofercie programowej. Naprawdę tak trudno dogadać się z Polsatem? WSZYSTKIM sieciom kablowym to się udało- może czas zmienić sposób negocjacji? Czasem odnoszę wrażenie, że nie zależy Wam na bardziej wymagających klientach.
Vectra pvr+ platyna+ sport na ostro+ Cinemax+50MB VIII 2017= 77,80zł
NC+ turbo+Comfort+Extra+6xCanal+HBO II 2016+Cinemax do V 2015= 53,26zł
Arkon
Na forum jestem 24/7
Na forum jestem 24/7
 
Posty: 2298
Dołączył(a): 30 lip 2010, o 06:58

Cyfrowa Vectra

Postprzez scorpion » 21 lis 2011, o 20:24

Dokladnie Arkon, jak Ty, wychodzilem z przekonania, ze kablowki maja ta przewage nad platformami satelitarnymi, ze moga laczyc w swojej ofercie to, co najlepsze w kazdej z platform satelitarnych. Tymczasem Vectra jest dumna ze swoich osiagniec i nie przyjmuje krytycznych uwag

Kiedy wybralem kilka lat temu Vectre, byli najlepsi, bo laczyli Polsat z TVN. Mialem i programy grupy Polsat (niedostepne w Cyfrze i Nce) i programy grupy TVN (niedostepne w Cyfrowym Polsacie). Vectra laczyla najlepsze pozycje rynku satelitarnego.

Minelo kilka lat, swiat poszedl do przodu. Platformy satelitarne sie dogadaly miedzy soba, roznice miedzy nimi zacieraja sie z miesiaca na miesiac. Konsolidacje na rynku przypieczetuje polaczenie Cyfry i Nki. Sieci kablowe (nie tylko Vectra) stracily swoje funkcje. Juz nie wyrozniaja sie na rynku laczeniem oferty operatorow satelitarnych, juz nie sa wyjatkowe, bo mozna je ogladac na dwoch telewizorach. Musza na nowo znalezc swoje atuty tak, by klient wybral ich oferte, a nie powiesil anteny na balkonie. Pakiety uslug? To dobry kierunek, ale Cyfrowy Polsat tez juz to ma. Uslugi dodatkowe? Konsola, telewizja online, mood? Dobra rzecz. Ale dla Klienta najwazniejsze sa dwie rzeczy:

1) Szeroka oferta. Lapcie do oferty wszystko, co interesuje klientow, i wrzucajcie jako pakiety dodatkowe. Polsat Sport za drogi u nadawcy? Nie szkodzi, kupcie i wrzuccie do oferty jako Premium za 10zl miesiecznie. Kto chce, zaplaci. Stancie sie unikalni, niech Wasza oferta sklada sie nawet z 30 cegielek, z ktorych kazdy zbuduje pakiet dla siebie.

2) Cena. Jesli przestaniecie byc konkurencyjni cenowo, Klienci odejda. Za rzeczy, ktore chce ogladac na dwoch TV, u Was musze zaplacic 170zl (w paczce z Internetem). U konkurencji bede to mial 30zl taniej (rocznie oszczedze 360zl). Zlozylem wiec wypowiedzenie. I co? I nic. Nikt nie zadzwonil i watpie, czy zadzwoni.

Pomysl Vectro o tym. Albo nie mysl. Twoj wybor.
Platyna PVR (5810CDX) + Sport na Ostro + Multiroom Platyna HD (3830CD) + USB PVR + Internet 40 Wifi = 83,96zł
Avatar użytkownika
scorpion
Jestem tu stałym bywalcem ;)
Jestem tu stałym bywalcem ;)
 
Posty: 572
Dołączył(a): 12 paź 2008, o 20:23
Lokalizacja: Świętochłowice

Cyfrowa Vectra

Postprzez golbi_84 » 21 lis 2011, o 21:24

Toya Toya i Toya ile ta kablówka ma abonentów oni są chyba tylko w 3 miastach tylko? FoxHD, Canal+ gol i weekend HD, nFilm/nPremiumHD nie posiada ani UPC, ani Vectra ani Multimedia. Naprawdę Vectra nie jest zła jak słyszę co gadają ludzie z UPC - brak Eurosport HD, Multimedia - brak Eurosport 2. Owszem narzekam na Vectrę chciałby FOX czy Polsat'y uważam ze należ wywalić kanały zagraniczne ten niemiecki muzyczny to jego powinien zastąpić Kino Polska Muzyka dalej wywalić Pro7, EWTN, Movies 24, RTPi czy France 24 Eng i robi się miejsce na FOX i FOX HD.
Cyfrowa Vectra: Platynowy HD + internet 40 Mb/s + telefon plan rozmowy 300
golbi_84
Forum to mój drugi dom
Forum to mój drugi dom
 
Posty: 1047
Dołączył(a): 9 cze 2008, o 12:23

Cyfrowa Vectra

Postprzez bob1969 » 22 lis 2011, o 20:27

--->Vectra-01

Czy każdy kto złożył wypowiedzenie umowy otrzymuję "ofertę utrzymaniową"? Bo ja wysłałem rezygnację z tydzeń temu, ale może jednak bym pozostał w Vectrze ...
bob1969
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
 
Posty: 37
Dołączył(a): 25 maja 2008, o 15:07
Lokalizacja: BL

Cyfrowa Vectra

Postprzez combigan » 22 lis 2011, o 22:13

scorpion-->>nie przejmuj się,bo na pewno ktoś z vectry w końcu zadzwoni do Ciebie,z jakąś propozycją.

Ja jak złożyłem rezygnację pod koniec sierpnia,to w ciągu 6 dni do mnie oddzwonili z propozycją lepszej oferty.

do jednego odezwą się wcześniej,do drugiego później,ale nie sądzę żeby komuś odpuścili bez żadnej próby negocjacji.Poza tym w Vectrze panuje totalny bałagan i całkowity brak organizacji pracy i współpracy pomiędzy działami - jednym słowem totalne dno.Więc pewnie chwilowy brak odzewu jest spowodowany głównie i tylko tymi czynnikami.
VECTRA - VIP + Internet 40 Mb/s Wifi
combigan
Czasami wpadam
Czasami wpadam
 
Posty: 87
Dołączył(a): 17 mar 2011, o 00:19
Lokalizacja: Warszawa

Cyfrowa Vectra

Postprzez d107 » 23 lis 2011, o 00:41

combigan napisał(a):do jednego odezwą się wcześniej,do drugiego później,ale nie sądzę żeby komuś odpuścili bez żadnej próby negocjacji.

@combigan nie byłbym tego taki pewien. Kiedy ja złożyłem wypowiedzenie, nikt nawet "nie [beep]" z biura obsługi, a tym bardziej z infolinii z sprawie zatrzymania mojej osoby. A paczka moich usług była łakomym kąskiem dla Vectry. M.in. dlatego postanowiłem zakończyć z nimi współpracę. Teraz mam święty spokój. Nie muszę się bać, czy operator łaskawie zabierze mój ulubiony kanał. A to, że oni mają tzw. "Stajnię Augiasza" to jest to tajemnica Poliszynela :smile:
UPC: PAKIET SELECT HD + dwa dekodery PVR HD + HBO HD za 0,- + Cinemax HD za 1,- (40 HD)
Avatar użytkownika
d107
Forum to mój drugi dom
Forum to mój drugi dom
 
Posty: 894
Dołączył(a): 17 wrz 2007, o 16:18
Lokalizacja: Wszechświat

Cyfrowa Vectra

Postprzez rtl7fan » 23 lis 2011, o 00:45

pamiętam jak w Vectrze jeszcze w zeszłym roku za tv+net płaciłem jakieś 170zł i także nie miałem nawet jednego telefonu po złożeniu wypowiedzenia, ale cóż każdy operator ma swoją strategię :D
nc+/comfort+/multi+/extra+/premium sport&film/multiroom
Avatar użytkownika
rtl7fan
Zaglądam regularnie
Zaglądam regularnie
 
Posty: 414
Dołączył(a): 14 maja 2009, o 14:05

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sieci kablowe i IPTV: dyskusja ogólna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości