Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

@d107 Witaj w klubie, zawsze znajdą się osoby które będą usilnie twierdzić że VECTRA jest najlepsza, 7 lat temu Vectra wchłonęła TELSAT (tzw. braciszka z gdańska w której byłem od 1991r.) w mojej miejscowości, jak tylko zaczęli wsadzać palce i usuwać programy (min. Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Viasat Explorer - wówczas analog) to powiedziałem dziękuję i zasiliłem szeregi konkurencji, w tym roku jak ludzie zaczęli masowo odchodzić z Vectry (jedni zakładali satki, drudzy zasilili konkurencję) bojąc się utraty abonentów, Vectra chciała przejąć konkurencję, ale to się nie udało, teraz chodzą plotki, że przyszłość Vectry w mojej miejscowości jest pod znakiem zapytania, cichutko lecz coraz częściej mówi się że Vectra rezygnuje z prowadzenia działalności w Czarnej, a miało być tak pięknie, obiecywali dużo a dali więcej...do zapłaty !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zadowolony z UPC brak Eurosport HD i kanały HD w dodatkowym pakiecie ale najważniejsze VOD i na żądanie :D

 

UPC jest jak Cyfra+ płac, płac

 

Raczej też bym był zadowolonym użytkownikiem UPC niż Vectry. Co z tego, że w UPC brakuje Eurosportu HD czy Eurosportu 2 HD raptem 2 kanałów. W Vectrze brakuje 7 Polsatów, 2 Universali, usługi VOD , usług interaktywnych 8) Golbi_84 Twoje stwierdzenie jest troche bezsensu patrząć na to co oferuje Vectra i UPC. Acha no i w UPC nie ma sytuacji ciągłgo podmieniania kanałów za to Vectra bardzo lubi praktykować.

 

Druga sprawa wejdz na facebooka samo jęczenie i proszenie ciągle o nowe kanały :lol2: To tylko w Vectrze :lol2:

 

Ja W Cyfrze + za takie same pieniądze jak w Vectrze za platyne mam o wiele lepszą oferte programową + multiroom i nagrywarką PVR. Wieć cena też tu nie ma nic do rzeczy bo można upolować dobre promocje a po skończeniu jeszcze lepszą cene wytargować. A Twoje stwierdzenie "Płać płac" to raczej do Vectry bardziej pasuje :D no ale cóż jak się nie jest w tym rozeznanym to nie dziwie się ze tak twierdzisz 8) i nie bój się zmian one nie bolą :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UPC brak nSport, nSport HD - za chwile przejmują Puchary, Sportklub+ a i Universalu nie pełne brak Scifi, i osobny pakiet HD, nie pełna oferta HBO HD i Canal+ HD, brak Cinemax HD (16 zł za pakiet SD). Mniej HD od Vectry :D O kanały się wszędzie proszą poczytaj komentarze ludzi z UPC. Co więcej podobno testują kanały już pół roku. Jeśli do tego dodam jakie kanały HD np Sudance HD czy myZen.tv HD to Vectra jeszcze bardziej bije UPC na głowę. To trzeba być naprawdę skończonym idiotom naciągającym ludzi na kasę by po nazwaniu pakietu MAX HD robić jeszcze dodatkowy pakiet Super HD

 

Uważam że Vectra zawaliła trzeba było zamiast Movies 24 postarać się o powrót Universal Channel w końcu ten sam nadawca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z golbi_84

Obecnie jestem w Aster, ktor się połączyło z UPC.

Na szczęście na klatce od niedawna jest również Vectra.

W Vectra za pakiet Platyna (12 HD) z netem 24 M/b i tel zapłacę jakieś 110 pln/m-c

W UPC MAX HD + net 24 MB+ Spuper HD koszt 130 pln/m-c

Do tego w UPC PVR-y są za 10 pln/m-c a multiroom kosztuje prawie 20 pln/m-c

Więc jak ktoś chce fajny pakiet z PVR i multiroom do Vectra moim zdaniem bije na głowę UPC.

W Vectra NIe ma Polsatów jak już wiele osób pisało ale można bez nich żyć i nie sądzę żeby one kosztował aż tyle kasy

i podobno Polsat Sport jest w analogu, więc by mi wystarczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JUSTKA777 U mnie Vectra za Platynę + net 24 Mb + Pakiet Telefoniczny Rozmowy 30 pobiera 124 zł + 10 zł za RVR razem wychodzi 134 zł, więc zbytniej różnicy w cenach nie widzę jedyna różnica to oferta programowa.

 

ps. sprawdzone źródła moja rodzinka ma Vectre więc wiem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek-podlasie »

Oferty pewnie mają różne w różnych regionach.Jak dzwoniłam do Vectry to mi powiedzieli że za PVR zapłacę tylko aktywację chyba ze 150 pln a m-cznych opłat nie ma. Do tego multiroom SD jest za jakieś 5 pln a HD 12 (+ opł. aktywacyjne)

A w UPC za multiroom bym zapłaciła m-cznie 20 pln. W miom przypadku UPC jest dość sporo droższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zaraz rozpoczniemy walkę, która to kablówka jest lepsza i pod jakim względem ( analogicznie do tego co wyprawiają fanboye cyfry+, n i CP ). Ja bym oponował, aby czegos takiego nie robić. Vectra jest lepsza w jednym, UPC w drugim. Proste, nikt nie jest idealny...

 

Pozwole sobie nawiązać do wypowiedzi golbi-84

Co więcej podobno testują kanały już pół roku. Jeśli do tego dodam jakie kanały HD np Sudance HD czy myZen.tv HD to Vectra jeszcze bardziej bije UPC na głowę. To trzeba być naprawdę skończonym idiotom naciągającym ludzi na kasę by po nazwaniu pakietu MAX HD robić jeszcze dodatkowy pakiet Super HD

 

@golbi_84 każdy operator popełnia błędy w nazewnictwie pakietu, w doborze oferty do pakietu etc. A co do nowych kanałów, to się nie martw, na pewno się pojawią i to w większej liczbie. Jeśli chodzi o kanały SUNDANCE HD (tak się poprawnie piszę) to jest to dość oryginalny w przekazie kanał. Nie będę się rozpisywał, więcej do poczytania w sieci. Dla mnie jest on znacznie lepszy niż taki FOX LIFE HD ( wiadomo rzecz gustu ). A MY ZEN HD sama przyjemność już patrzeć na tego typu krajobrazy, gdy np. za oknem szara rzeczywistość. Więc, nie wydziwiaj, proszę Cię.

 

@JUSTKA777 zależy od promocji, ja np. w tej samej cenie, co płaciłem w vectrze, w UPC dostałem znacznie więcej, niż proponował mi gdyński operator. Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak kanały warte dodatkowych pieniędzy kompromitujesz się :D Chcesz HD płac dodatkowo i brak kanałów premium wiesz FOX Life HD mi lotto HBO już nie tym bardziej że UPC ma droższe. Skoro wolisz płacić dodatkowo za SUNDANCE HD niż mieć pełne HBO HD. Twój wybór Tylko UPC i Cyfra+ każe sobie dodatkowo płacić za HD W UPC jest jeden kanał sportowy w jakości HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak kanały warte dodatkowych pieniędzy kompromitujesz się :D
- bez komentarza

Mnie HBO nie jest potrzebne, bo z filmami jestem na bieżąco i to znacznie szybciej

W UPC jest jeden kanał sportowy w jakości HD
widać ,jak się znasz na ofercie upc. Matematyka w jednym paluszku nie ma co...

Jednym słowem sieć sobie w tej Vectrze, a ja w swoim - koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to gdzie- w Vectrze! Napisałem pismo o rozwiązanie umowy i zadzwonił do mnie konsultant z propozycją jej przedłużenia. Między innymi zaproponował mi sport na ostro za 2 zeta. Gdyby nie ogromne braki programowe w Vectrze, tę ofertę brałbym bez zastanowienia, a tak czekam na rozwój wypadków i promocje świąteczne w platformach cyfrowych. Moim zdaniem przy obecnej konkurencji na rynku to my klienci możemy dyktować warunki. Naprawdę nie należy obawiać się, że nie znajdziemy operatora odpowiedniego dla siebie. Wiem, że to nudne, ale gdyby tylko były sportowe Polsaty, moja odpowiedź byłaby natychmiastowa, tym bardziej że pozostałe brakujące kanały mam w N-ce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kupił sobie Cyfrowy Polsat trzy tygodnie temu i napisał wypowiedzenie z Vectry, również do nie go dzwonili z VECTRY dla śmieszności dodam że z Gdańska, gdyż jak się okazało Vectra z Czarnej B-ckiej zarządzana jest przez Gdańską Vectre (wypowiedzenie również musiał pisać na Gdańsk), z nową ofertą Złoty + PVR + Canal HD + net 8 MB + sport na ostro w promocji za 99 zł, i gdyby nie CP pewnie by się skusił :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ GOL HD, Canal+ WEEKEND HD, Polsat HD, Polsat 2, Polsat News, Polsat Film, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Futbol, Polsat Sport HD, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Jim Jam, Polsat Sport News, BBC HD, Nfilm HD 1 i 2 ( od 15 grudnia Npremium HD 1 , 2 , 3 i 4 ) MGM HD, AXN HD, FOX HD, Universal Channel, Sci Fi Universal, Eurosport 2 HD, Orange Sport. Pewnie to nie wszystkie ale najważniejsze kanały których nie ma w ofercie Vectry

 

 

VECTRA 0-1 które z tych wymienionych kanałów będą w ofercie Vectry ?? czy kiedyś będą w ogóle .... czy prowadzicie rozmowy jakieś przynajmniej czy coś ? może do końca roku będą jakieś nowe kanały ? lub na początku nowego roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...