Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Już znamy problemy Vectry z Kanałem Czwórka Radio na Wizji. Oczywiście opoźnienie do wszystkich platform i sieci kablowych z włączeniem kanału o 3 miesiące. Co do Orange Sport tu pewnie będzie tak samo nie spodziewałbym się szybkiej reakcji jak w ogóle go włączą. Uważają, że oferte mają ekstra na dzień dziś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange Sport ma dość ciekawą ramówkę i do tego kanał za darmo więc można go wprowadzić do oferty, ale znając opieszałość Vectry możemy się nawet nie doczekać tego kanału w ofercie.

Podobno ktoś tu podawał, że nowe kanały HD z paczki C+ miały być w połowie listopada w ofercie Vectry :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYFROmaniak: Vectra-01 czy jesteście zainteresowani kanalem FOX HD?

Dla mnie to właściwie ostatni "potrzebny" mi do pełni szczęścia programik, no może jeszcze BBC HD. Mógłbym prosić o jakieś info?

CYFROmaniak: Niestety, ale na obecną chwilę nie planujemy włączyć wymienionego przez Ciebie kanału.

Misiek1939: Do Vectry 0-1:

Skoro jak twierdzisz jesteś autoryzowanym reprezentantem Vectry,to powinieneś wykazywać się większą kompetencją.

Zignorowałeś całkowicie mą wypowiedź z 07 listopada -nie potrafi się odpowiedzieć na niewygodne pytania?Czy tak trudno dowiedzieć się u swoich szefów i konkretnie napisać kiedy:

1).pojawi się EPG na tych kanałach,na których go nie ma (naliczyłem takich 15).

2).czy pojawi się na Waszej stronie internetowej sensowny konfigurator "paczek"umożliwiający każdemu abonentowi na wybranie takich składników "paczki",jakie mu odpowiadają (nie każdy chce np.mieć internet mobilny,czy flashnet o szybkości 24 MB,może wystarczy mu 8,czy 16 MB)

3).czy nowe kanały TVN-u w wersji HD,jak np. TVN 7 HD,TVN Style HD,TVN Turbo HD...itd w ogóle pojawią się w ofercie,czy robi się coś ,aby je wprowadzić ?

4).Czy brakujące kanały sportowe w wersji HD Pakietu Premium Canal+ (za który już się płaci) pojawią się i kiedy?

Nadmieniam,że takie posunęcia wprowadza się chyba nie "ad hoc" w ostatniej chwili,ale planuje się wcześniej,więc autoryzowany reprezentant Firmy musi mieć na ten temat wiedzę,bo czemu ma służyć taki reprezentant,który nic nie wie?

Misiek1939: Na wiele pytań już odpowiedzieliśmy. Przypominam też, że nie zawsze mogę udzielić precyzyjnej odpowiedzi i nie jest to wynikiem braku kompetencji z mojej strony. Ale po kolei:

 

1. Prace nad wprowadzeniem EPG na wszystkich kanałach trwają. Przypominam, że nie jest to zależne jedynie od nas, ale również od nadawców programów telewizyjnych.

 

2. Planujemy wprowadzić nową wersję konfiguratora paczek. Niestety, dzisiaj nie jesteśmy w stanie podać terminu jego wdrożenia, ani tego jak będzie wyglądał. Na precyzyjną odpowiedz jest jeszcze za wcześnie.

 

3. Na obecną chwilę nie planujemy włączyć wymienionych przez Ciebie programów.

 

4. Nie pobieramy opłat za usługi, których nie świadczymy. Obecna opłata pobierana jest jedynie za programy, które dostępne są już w ramówce. Jeśli chodzi o włączenie wymienionych przez Ciebie kanałów, to aktualnie nie planujemy ich udostępnić.

Webforms: Dobra wiadomość dla użytkowników TVOnline - zmniejszono wymagania do 8 Mb (tak jak w becie), dodano 3 kanały. Nadal dziwią duże wymagania na ofertę mood (24 i 16).

Argumenty o pożyczaniu dekodera sąsiadowi to skandaliczne traktowanie własnych klientów. Spójrzmy jakie możliwości ma klient Vectry - w lokalu zostawi internet, analog puści do jednego sąsiada, cyfrę do drugiego, a telefon do kolejnego. Przyznajcie po prostu, że macie ograniczenia techniczne lub tak wygląda polityka firmy. W sytuacji, gdy nka pozwala podłączyć 6 odbiorników nie wyobrażam sobie, aby ktokolwiek z PR śmiał napisać, że jeden pakiet będzie oglądać cała kamienica!

A co do UOKIK - bardzo dobrze że otrzymaliście karę i pewnie niedługo dostaniecie kolejną, bo nadal nie wywiązujecie się rzetelnie z obowiązku informacyjnego.

P.S.

Dobra wiadomość - http://gsmonline.pl/portal/news/news.jsp?s0n_id=30097

Może zwiększenie mocy transmisyjnych pozwoli na dodanie większej ilości kanałów telewizyjnych.

Webforms: Porównywanie pojedynczych aspektów oferty Vectry z innymi operatorami nie ma sensu. Mamy różne propozycje, inne cenniki oraz indywidualną politykę i strategię biznesową. Jeden dostawca pobiera większe opłaty za usługi jednego rodzaju, drugi za coś innego.

Golbi_84: Jaka jest oplata za dekoder PVR bo na stronie piszą że od 0 zł czy jest aktywacja jakaś?

 

Tez jestem za FOX ale SD najlepiej pakiet złoty

 

Dziwi mnie tylko jedna propozycja paczki z dekoderem PVR właściwie wszystko w niej jest brak np wersji bez telefonu

 

zainteresowany byłbym np

 

Platyna + HBO + Canal+ + dekoder PVR + internet 8 Mb + Multiroom

Golbi_84: Opłata za dekoder PVR uzależniona jest od posiadanego pakietu. Jeśli powiesz, którą opcją jesteś zainteresowana wówczas udzielę konkretnej informacji

Pepe1974: Ja - uzasadniam: na FTV HD są pasma w 3D, wtedy mój TV może pokazać pełnie możliwości... /// czy mogę na szybko zrezygnować z umowy z Vectrą ze względu na zmianę oferty programowej?

 

Arkon: Do kiedy można rozwiązać umowę? Obecnie płacę 130 za pvr+ złoty+Canal HD+ HBOHD+ wifi+ internet 8MB- mogę uzyskać lepszą ofertę? Mam jeszcze N-kę za 48 i zastanawiam się nad całkowitą rezygnacją z Vectry i zostawieniem tylko internetu? Pytanie do testera19- ile płacisz za sam internet?

Pepe1974, Arkon: umowę rozwiązać możesz zawsze. Jeśli podpisałeś ją na warunkach promocyjnych będziesz musiał liczyć się z karą, która wynika z podpisanego zobowiązania.

will: Mam pytanie w sprawie kanału Playboy TV.

Zarówno w programie TV na stronie Vectry jak EPG podaje co leci na tym kanale, a w rzeczywistości od 6 do 21 na tym kanale jest co innego.

Na stronie nie podano informacji że program jest tylko w godzinach nocnych, więc vectra powinna dać całodobowy zgodnie z EPG.

Will: Kanał Playboy w ofercie Vectry udostępniany jest w godzinach nocnych z tego względu, że dostępny jest w szerokim pakiecie. Stosujemy taką politykę, ponieważ chcemy zapobiegać oglądaniu treści erotycznych przez dzieci. Wersja ta jest proponowana przez nadawcę. Vectra nie ingeruje w godziny nadawania programu ani jego treść. Dla osób, które szczególnie zainteresowane są treściami erotycznymi polecamy pakiet erotyczny, który emituje w/w filmy przez całą dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowę rozwiązać możesz zawsze. Jeśli podpisałeś ją na warunkach promocyjnych będziesz musiał liczyć się z karą, która wynika z podpisanego zobowiązania.

Proszę nie straszyć klientów karami, bo to niezgodne z prawem! Jeśli wypowie umowę ze względu na zmianę oferty programowej (o tym napisał!), to nie będzie miał żadnej kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem tak byłem kilka lat w Vectrze ,,

I kto ma możliwość ucieczki do platform cyfrowych dodam każdych niech to robi jak najszybciej..

A faktycznie nadal jestem użytkownikiem wspomnij kablówki mam niejako z urzędu pakiet stalowy za który miesięcznie pare groszy płacę w ramach czynszy wynajmu mieszkania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o włączenie wymienionych przez Ciebie kanałów, to aktualnie nie planujemy ich udostępnić.

 

nieźle ale żal pozostaje nam oglądać mecze w C+ GOL I WEEKEND W SD haha ciekawe jak długo pewnie za rok może włączą je do oferty ale żal i po co na facebooku pisali że prowadzą rozmowy z C+ ... kurna no nie chyba zrezegnuje i biorę Cyfrę+ zobaczcie za 99zł jaka tam jest oferta C+ i HBO w HD wszystkie kanały to jest SKANDAL !!! czemu cała PACZKA C+ nie jest w HD będziecie te kanały rok włączać do oferty haha paranoja a o kanałach TVN w HD i Polsatach już lepiej przemilczę ten temat po prostu no comment....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maliniaq: Witam.

Podobno Canal +3d nadaje codziennie o godz 20tej programy w 3D , a u mnie czarny ekran ?

Czy wiecie coś na ten temat?

Tester19: Wina leży po stronie Vectry. W Cyfrze + na kanale Canal + 3D jest plansza kanału bądz zapowiedz programu który ma byc nadawany. Nie widziałem przez ostatnie dni żeby tam była jakaś ciemność ale w Vectrze jak zawsze na odwrót

Maliniaq, Tester19: CANAL+ 3D obecny jest w ofercie Vectry od września i niedawno poszerzył swoje pasmo. Obecnie abonenci mają codziennie trzy godziny programów w trójwymiarze, w tym cotygodniową premierową emisję filmu fabularnego, dokumentalnego lub ważne wydarzenie sportowe.

 

Canal+ 3D jest dostępny bezpłatnie dla wszystkich abonentów Vectry posiadających pakiet Canal+ HD z dekoderem HD (trzeba też dysponować telewizorem 3D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golbi_84: Opłata za dekoder PVR uzależniona jest od posiadanego pakietu. Jeśli powiesz, którą opcją jesteś zainteresowana wówczas udzielę konkretnej informacji

 

Szerze się jeszcze zastanawiam kilka opcji

1. Platyna + HBO + Canal+ + dekoder PVR + internet 8 Mb + Multiroom (SD)

2. Platyna + HBO + Canal+ + dekoder PVR + internet 16 Mb + Multiroom (SD)

3. VIP + dekoder PVR + internet 8 Mb + Multiroom (SD)

4. VIP + dekoder PVR + internet 16 Mb + Multiroom (SD)

 

Wszystko zależy o mniej więcej cen

Formalnie każda propozycja paczki bez telefonu minimum z platyną PVR i 8 MB

 

A i jeszcze jedno czy to prawda o TV1000 od stycznia? I czy będą kanały nPremium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYFROmaniak: Vectra-01 czy jesteście zainteresowani kanalem FOX HD?

Dla mnie to właściwie ostatni "potrzebny" mi do pełni szczęścia programik, no może jeszcze BBC HD. Mógłbym prosić o jakieś info?

CYFROmaniak: Niestety, ale na obecną chwilę nie planujemy włączyć wymienionego przez Ciebie kanału.

 

Wielka szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Mam pytanie i mam nadzieję, że mi pomożecie. Kwestia dotyczy rozwiązania umowy. Dzisiaj byłem się pytać w BOK-u odnośnie rozwiązania umowy w związku z faktem otrzymania informacji odnośnie wycofania z oferty kanału "MOVIES 24". Do tej pory byłem przekonany, że mogę złożyć pismo dot. rozwiązania umowy do 30 dni od otrzymania informacji, że dany kanał został wyłączony z oferty. Jednak Pani w BOK-u poinformowała mnie, że powinienem złożyć pismo o rezygnacji w ciągu 14 dni od dnia otrzymania powyższej informacji. Czy udzielono mi prawidłowej odpowiedzi??? Z góry dziękuję za odpowiedź pomoc w tej sprawie. Jeżeli byłoby to jednak 30 dni to prosiłbym o podanie art. na który powinienem się powołać rozmawiając jeszcze raz w BOK-U.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maliniaq: Witam.

Podobno Canal +3d nadaje codziennie o godz 20tej programy w 3D , a u mnie czarny ekran ?

Czy wiecie coś na ten temat?

Tester19: Wina leży po stronie Vectry. W Cyfrze + na kanale Canal + 3D jest plansza kanału bądz zapowiedz programu który ma byc nadawany. Nie widziałem przez ostatnie dni żeby tam była jakaś ciemność ale w Vectrze jak zawsze na odwrót

Maliniaq, Tester19:(...)

Canal+ 3D jest dostępny bezpłatnie dla wszystkich abonentów Vectry posiadających pakiet Canal+ HD z dekoderem HD (trzeba też dysponować telewizorem 3D).

w tej chwili kanał jest na liście... [czyt. jest dostępny] ale dlaczego nie "świeci"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem jak sie ma sprawa z Canal+3D w UPC - tam cały dzien jest plansza z napisem Canal+3D albo z zapowiedzią najblizeszego programu a wieczorem o 20 leci jakis program (widzialem mecz i widzialem koncert) - czyli dokładnie tak samo jak na dekoderach Cyfry+. Oczywiscie w nadziei ze u nas tez tak jest nastawiłem 12.11 dekoder by nagrac reklamowany przez Canal+3D koncert KYLIE MINOGUE I "APHRODITE" i oczywiscie nic sie nie nagrało. Myslę że Vectra standardowo przeoczyła (o czym świadczy powyższy wpis Vectra-01) ze Canal+3D to juz nie tylko pasmo pomocnicze wykorzystywane raz w miesiacu by pokazac w 3d premierę tego co leci jako 2d na Canal+ (a w pozostale dni technicy mogą to spokojnie wyłączyc). Vectro prosimy o pobudkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Mam pytanie i mam nadzieję, że mi pomożecie. Kwestia dotyczy rozwiązania umowy. Dzisiaj byłem się pytać w BOK-u odnośnie rozwiązania umowy w związku z faktem otrzymania informacji odnośnie wycofania z oferty kanału "MOVIES 24". Do tej pory byłem przekonany, że mogę złożyć pismo dot. rozwiązania umowy do 30 dni od otrzymania informacji, że dany kanał został wyłączony z oferty. Jednak Pani w BOK-u poinformowała mnie, że powinienem złożyć pismo o rezygnacji w ciągu 14 dni od dnia otrzymania powyższej informacji. Czy udzielono mi prawidłowej odpowiedzi??? Z góry dziękuję za odpowiedź pomoc w tej sprawie. Jeżeli byłoby to jednak 30 dni to prosiłbym o podanie art. na który powinienem się powołać rozmawiając jeszcze raz w BOK-U.

 

Wszystko masz w Regulaminie świadczenia http://www.vectra.pl/pdf/regulamin_glowny.pdf konkretnie pkt 4.6, cytuję:

". W przypadku, o którym mowa w pkt. 4.3.b., Abonent uprawniony będzie do rozwiązania Umowy, pod warunkiem doręczenia Dostawcy Usług oświadczenia w tym zakresie w formie pisemnej, w terminie 30 dni od dnia otrzymania pisemnego powiadomienia o zmianie bądź modyfikacji Usług, o którym mowa w pkt. 4.4"

 

Jak widać, Pani w BOK nie zna regulaminu firmy, w której pracuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Scorpion. Ale mam jeszcze taką jedną wątpliwość. Czy możliwość złożenia wypowiedzenia dotyczy także Abonentów, którzy mają podpisaną umowę na zasadach promocyjnych (chodzi mi o paczkę Premium max), gdzie zobowiązałem się by korzystać z tej usługi przez 2 lata. Pozostał mi jeszcze rok i czy w tej sytuacji mógłbym zrezygnować z całego pakietu tzn. Platyna + internet + "Premium max" czy tylko mógłbym zrezygnować z platyny i internetu???

A jeżeli złożyłbym wypowiedzenie na cały pakiet to czy nie musiałbym zwrócić kwot przysługujących mi ulg???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

james28: wypowiadasz UMOWE. Jesli na jednej umowie masz tv+internet to wylacza sie cala paczka i nie placisz kary. Gdybys podpisal oddzielna umowe na TV i osobna na Internet, wowczas moglbys wyppwiedziec tylko TV. Jesli na Premium podpisales oddzielna umowe, to Operator powinien sie okreslic, czy moze Ci dostarczac tylko Premium, bez uslugi Telewizja. Jesli nie to Premium tez ulega rozwiazaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizje kablowe zostały daleko w tyle za platformami cyfrowymi jeśli chodzi o kanały HD- artykuł w media2. Jak zwykle okazuje się, że najwięksi gracze typu UPC i Vectra mają w nosie swoich abonentów, najlepszą ofertę zdecydowanie ma Toya. Coraz częściej zastanawiam się nad odejściem z Vectry i postawieniem na satelitę- im jakby bardziej zależy. To już staje się nudne ciągłe czekanie na sportowe polsaty, canal+ gol i weekend w HD, FoxHD. Dlaczego Toya może, a Vectra nie- nie rozumiem. Może Vectra01 coś nam odpowie, chociaż już w to nie wierzę. W końcu po to są telewizje kablowe, żeby mieć najbardziej urozmaicony repertuar. Dlatego złożyłem rezygnację i czekam na połączenie cyfry z N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - platformy tworzą własne kanały kablówki nie mamy takie hity jak nSport HD, Kuchnia HD czy Domo HD ostatnio tez chybione TVN Style HD czy TVN 7 HD. Za chwile mająca ofertę premium na 2 kanały N stworzy 4 kanały nPremium

Po drugie Toya ma trochę mniej abonentów łatwiej w rozmowach

Po trzecie - analog który tez na razie trochę zawadza

 

Dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie Muxow DVB-T te mogły by nadawać kanały naziemne (TVP, Polsat, TV4, TVN, TVN 7, Puls) a Vectra zyskała by miejsce na nowe kanały. Tylko czy to technicznie da rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze mam pytanie odnośnie tego nieszczęsnego multiroomu. Jako posiadacz opcji VIP, jestem zdziwiony, ze na drugim dekoderze jest max platyna. Przeciez VIP to VIP jest to scalona oferta i jako takowa widnieje, a nie Platyna + wszystkie opcje premium. Czyż nie Vectro? Tutaj bym się zwrócił do UOKiK. Na stronie Vectry jak byk napisane "Pełna oferta cyfrowa na drugim dekoderze." A to już jest chyba oszustwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...