Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

A ja wlasnie na razie na tel wzialem umowe z Vectra.Mialem od nich tylko neta 8Mb i prestiz w Cyfrze.Teraz bedzie net 16MB+platyna+pvr+canal+ +sport na ostro+xbox360 i to za 197zl mi wyliczono(a w lokalnym punkcie minimum 215 przy 8 MB),dotychczas placilem 189.Moim celem bylo miec C+,duzo bajek i jeszcze gratisik mieszczac sie w 200 zl i udalo sie.Nie potrzebuje juz mikro TV jak w Cyfrze i N.Umowa na 36 miesiecy wprawdzie,ale przynajmniej nie skonczy mi sie latem...jak tamci chcieli mnie wycykac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory Vectra jest znana z tego że jako jedyny operator w Polsce nie ma w swojej ofercie kanałów Polsatu oraz z braku VOD(kolejny termin, chyba już z dziesiąty wprowadzenia tej usługi to podobno marzec 2012) a teraz jeszcze gdyński operator pod wzgledem ilości abonentów spadnie na trzecie miejsce bo Multimedia łyka Stream Communications. Wprowadzenie Travel Channel HD które notabene oglądam z wielką przyjemnością oraz Kino Polska Muzyka i wreszcie po kilkunastu miesiącach molestowania TVP HD to jedyne plusy mijającego 2011 roku. Jak na drugiego (jeszcze) gracza na rynku kablowym w Polsce to bardzo skromniutko. Czy tylko ja mam wrażenie że Vectra właściwie staneła w miejscu? Pisząc te słowa jednocześnie na drugim monitorze oglądam mecz Wisły z Odense. Właśnie Małecki strzelił piękną brameczkę a ja rzucam kur...wami. Zgadnij Vectro kto jest adresatem moich przekleństw? W 2012 roku Vectra powinna reklamować się nowym hasłem "Dajemy coraz mniej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/media/86474-Orange-Sport-w-Multimedia-Polska.html

 

Prosze ORANGE SPORT w Multimedii a Vectra to co ?? dalej nic C+ GOL HD C+ WEEKEND HD ORANGE SPORT EUROSPORT 2 HD KANAŁY POLSATU!!!

 

 

No ale w artykule przynajmniej jest informacja że z Vectrą trwają rozmowy więc poczekajmy jeszcze chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników Vectry w Bielsku-Białej. Jak oceniacie jakość usług internetu/tv w tym mieście? Mam na myśli awaryjność, czas naprawy usterki, długość trwania awarii, ping w grze, szybkość ściągania a łącze za które się płaci w dzień i w nocy.

Byłbym wdzięczny za wszystkie opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KENZO masz racje bo tak samo na facebooku pisali że prowadzą rozmowy z C+ w sprawie dodania brakujących kanałów HD do oferty Vectry i co ? dalej nic pewnie dalej rozmawiają heh żałosne...

 

Vectra-01 Jako Przedstawiciel mógłby pan coś wkońcu napisać czy naprawde prowadzicie rozmowy z C+ wiem że pisał pan że nie chcecie pisać za wcześnie żeby potem nie rozczarować klientów ale przydałoby sie coś obojętnie w tej sprawie napisać tak samo w sprawie kanałów POLSATU i EPG na tych kanałach które napisałem w wcześniejszych postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę już podsumować- od stycznia będę płacił 103 zł za Canal HD+złoty+pvr+sport na ostro+Net 8MB+wifi w Vectrze. Do tego w N-ce tzw. pakiet Hollywood(wszystkie pakiety+NpremiumHD+HBOHD)+turbodekoder 500GB za 68 zł+ multiroom(wszystkie w/w kanały, a nie tak jak w Vectrze bez kanałów premium) za 10 zł. Czyli razem 181 zł za wszystkie kanały filmowe premium, dwie nagrywarki, wifi, multiroom i mnóstwo kanałów niedostępnych w Vectrze. Teraz tylko czekam na Canal+gol i weekend w HD i kanały sportowe Polsatu(zastanawiałem się przez chwilę nad CP, ale jak zaoferowano mi ofertę za 65 zł bez żadnego kanału filmowego i tylko z kilkoma HD, to ich wyśmiałem).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam informację, która może być ciekawa dla fanów koszykówki: mecze z udziałem drużyny ENERGA CZARNI Słupsk rozgrywane w hali Gryfia, są transmitowane na żywo w programie TV Słupsk, który jest dostępny w sieci Vectra. Dotyczy to tych rozgrywek, które nie są nadawane na antenie TVP Sport lub w internecie na stronie Polskiej Ligi Koszykówki. Najbliższy mecz już 4 grudnia. Komu nie udało się kupić biletu lub chce obejrzeć sportowe wydarzenie przed telewizorem zapraszam do TV Słupsk o godzinie 18.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon: cisza w eterze. Ostatnio dzwoniłem na infolinię w sprawie multirooma i przy okazji zapytałem o to, czy mogę poznać ofertę utrzymaniową. Dowiedziałem się, że w systemie nie ma żadnej rezygnacji... Przeszedłem się do BOK i dowiedziałem się, że rezygnacje są wprowadzane do systemu 3 dni przed wyłączeniem. Na moją odpowiedź, że do innych ludzi dzwonią w ciągu tygodnia od złożenia rezygnacji, pani tylko wzruszyła ramionami i napisała w systemie monit o kontakt ze mną w sprawie rozwiązania umowy. Właściwie to jedną nogą jestem już w Cyfrze. Za 101zł miesięcznie (aaa, do końca marca 0zł) mam pakiet Canal+ optimum z PVR, drugim dekoderem HD (z opcją PVR via USB), na drugim dekoderze wszystkie programy jak na głównym, łącznie z Canal+ i opcją HD Optimum Promo. Do tego internet u mojego operatora osiedlowego symetryk 35Mb za 49zł i za równe 150zł mam usługi, których Vectra mi nie da nigdy w tej cenie... Tak więc powoli pozbywam się złudzeń i przyzwyczajam Rodzinkę, że EPG się zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w Cyfrze + można mieć Canal + Hbo za 99 zł + Multiroom za 5 zł + PVR za 10 zł = 114 zł. Do tego można dobrać internet 8mb od Vectry za 45 zł i łączna kwota abonamentu wyniesie 159 zł :D Chyba lepsza oferta Cyfry :P z resztą to zalezy od gustu :D

 

Ja osobieście mam Canal + Optimum i łącznie z PVR i multiroom płace 98 zł dodatkowo wezme internet od Vectry za 45 zł 8 mb i łaczny abonament wyniesie Mnie wtedy 143 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...