Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

To w Cyfrze + można mieć Canal + Hbo za 99 zł + Multiroom za 5 zł + PVR za 10 zł = 114 zł. Do tego można dobrać internet 8mb od Vectry za 45 zł i łączna kwota abonamentu wyniesie 159 zł :D Chyba lepsza oferta Cyfry :P z resztą to zalezy od gustu :D

 

Ja osobieście mam Canal + Optimum i łącznie z PVR i multiroom płace 98 zł dodatkowo wezme internet od Vectry za 45 zł 8 mb i łaczny abonament wyniesie Mnie wtedy 143 zł :)

Szału nie ma, ja jednak wolę swoją ofertę- bo za niecałe 40 zeta więcej mam dostęp do wszystkich kanałów filmowych premium, Foxa, mimo wszystko Nsport(LM!), dwóch świetnych nagrywarek i wifi w cenie. Ale każdy lubi co innego.

Do scorpiona: dzwoniłeś na infolinię Vectry?- spróbuj jeszcze raz i powiedz, że czekasz na ofertę dla siebie, nie rezygnuj tak szybko!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie TV Disco jest podana informacja, że kanał wchodzi do Vectry od 30 grudnia. Kolejny kanał muzyczny, bo przecież tych kanałów mamy najmniej w ofercie.

 

I co,znowu kolejny,następny kanał muzyczny? :lol2::lol2: - Vectra,kiedy wy wreszcie,pójdziecie po rozum do głowy? :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vectra traktuje klientów jak wiejskich miłośników disco polo i daje kolejny [beep] disco polo podobny jak tak dalej pójdzie to czuje że nowa platforma cyfrowa zgarnie sporo klientów

Naprawde nick wiele mowi...Ja mam ze swojego tunera...ale wk... mnie cigle przelaczanie...a Cyfra nie daje wcizaz...wiec uciekam z Cyfry do Vectry...nie tylko po to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie TV Disco jest podana informacja, że kanał wchodzi do Vectry od 30 grudnia. Kolejny kanał muzyczny, bo przecież tych kanałów mamy najmniej w ofercie.

 

I co,znowu kolejny,następny kanał muzyczny? :lol2::lol2: - Vectra,kiedy wy wreszcie,pójdziecie po rozum do głowy? :lol2::lol2::lol2:

 

Od przybytku głowa nie boli. Nie ma co narzekać, bardzo dobrze że w ogóle coś wprowadzają. Co z tego że jest to kolejny kanał mużyczny. Telewizja kablowa właśnie powinna być od tego aby w swojej ofercie mieć wszystkie dostępne polskojęzyczne kanały. Osobiście liczę że w ofercie znajdzie się rownież NEXT Music+HD oraz startujące Fresh tv....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanałów w ofercie powinno być jak najwięcej. Nie zależnie od ich jakości. To abonent decyduje co ogląda, a żeby móc oglądać musi mieć wybór. W Vectrze z wyborem jest ciężko bo zamiast dodawać nowe kanały to jedne zastępują drugimi, a to do niczego dobrego nie prowadzi. Oczywiście tak jak inni oczekuje na konkretne kanały ale z drugiej strony boje się że jak je wprowadzą to wyłączą inne. Czy taka polityka firmy nie jest chora? Krritv ma rację mówiąc że tv kablowe są rynkiem dostawców, a nie odbiorców. Ci ostatni nie mają nic do gadania. W Vectrze widać to dobitnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie TV Disco jest podana informacja, że kanał wchodzi do Vectry od 30 grudnia. Kolejny kanał muzyczny, bo przecież tych kanałów mamy najmniej w ofercie.

 

I co,znowu kolejny,następny kanał muzyczny? :lol2::lol2: - Vectra,kiedy wy wreszcie,pójdziecie po rozum do głowy? :lol2::lol2::lol2:

 

Od przybytku głowa nie boli. Nie ma co narzekać, bardzo dobrze że w ogóle coś wprowadzają. Co z tego że jest to kolejny kanał mużyczny. Telewizja kablowa właśnie powinna być od tego aby w swojej ofercie mieć wszystkie dostępne polskojęzyczne kanały. Osobiście liczę że w ofercie znajdzie się rownież NEXT Music+HD oraz startujące Fresh tv....

 

 

Chyba nie zrozumiałeś sarkazmu wynikającego,z tonu mojej wypowiedzi.Ja nie mam nic do kanałów muzycznych,chociaż osobiście rzadko kiedy któryś włączam.Chodzi o to że Vectra usilnie nie wprowadza tych kanałów,z których abonenci byliby naprawdę zadowoleni i na nie czekają (nie będę ich tu wyliczał,bo lista byłaby całkiem spora),tylko dadzą coś,co jakiś czas,jakąś typową 'zapchajdziurę' i tylko udają że tak się troszczą o swoich klientów. :lol::lol:

 

Edit

Ale 'od przybytku głowa nie boli' - i tu masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tester19: NIe będzie modułow w Vectrze gdyż ta firma twierdzi, że abonenci oszukiwali by np dająć moduł sąsiadowi. Oczywiście dla Vectry abonent to oszust Dziwne bo oni sami nas oszukiwali m.in w regulaminach

tester19 napisał(a):

NIe będzie modułow w Vectrze gdyż ta firma twierdzi, że abonenci oszukiwali by np dająć moduł sąsiadowi

 

Cyfrowy_x: dziwne, że jakoś inni dostawcy Tv kablowej inaczej do tego podchodzą.A może nie dziwne tylko normalne.

 

A jeżeli nawet do takiego procederu by doszło, to co w tym złego, sąsiad ogląda ale ja w tym czasie nie oglądam . Pobór sygnału i ilość korzystających odbiorników nie zwiększyłby się przez takie postępowanie. Ja zapłaciłem za usługę i co komu do tego kto ogląda program TV.

Jeżeli goście do mnie przyjdą to co, też mają siadać tyłem do telewizora.

 

Rafiusz: Vectra-01 napisał(a):

...

Istnieje jeszcze jedna przyczyna, dla której nasza usługa jest tak skonfigurowana - chcemy unikać sytuacji, kiedy abonent płaci raz i daje urządzenie np. sąsiadowi, który już nie musi wykupywać regularnego abonamentu....

 

Hmmm, wiecie co, ręce opadaja jak sie czyta takie posty... toż oficjalnie przedstawiciel Vectry przyznał, że jako jedyni w Polsce traktuja swoich abonentów jako potencjalnych złodziei... to by było nawet śmieszne gdyby nie było tragiczne.

Tester19, Cyfrowy_x, Rafiusz: Wasze zarzuty uważam za poważne nadużycie. Multiroom to usługa dodatkowa, którą poszczególni operatorzy świadczą na różnych warunkach - gdyż posiadają odmienne oferty i strategie.

 

Zapewniam, że nie jesteśmy jedynym operatorem, który pragnie uniknąć nadużyć ze strony abonentów. Wszystkie firmy stosują jakąś formę zabezpieczeń i/albo ograniczeń, gdyż zależy im, aby więcej osób stawało się regularnymi abonentami

Misiek1939: Do Vectry 0-1"

 

Cytuję fragment z Twojej ostatniej odpowiedzi-...."Kanały Vectra Media TV, Vectra Info pozwalają nam utrzymać kontakt z abonentami i informować ich o wprowadzanych zmianach. Nie każdy abonent ma dostęp do internetu. Dla wielu z nich, jest to jedyne źródło informacji na temat operatora. Niektóre komunikaty mogą być nadawane dłużej np. do czasu publikacji nowych....."

Zgadzam się z tym,ale trudno mi zaakceptować to że na 1-szym z tych kanałów lecą na okrągło tylko 3 nikogo nie obchodzące komunikaty, a na kanale Vectra Info zbyt rzadko dodaje się aktualne wiadomości.

 

Po za tym mam prośbę do Vectry:

Do Vectry:

Opracowaliście nowe propozycje paczek,ale czy nie możecie Państwo dla tych,którzy nie potrzebują internetu mobilnego i WiFi dodać paczkę:TV Platynowy HD+internet 16 MB+telefon 100 (lub 300 min.).Była by ona nie wiele droższa od paczki za 89,90 zł występującej obecnie w zestawie-TV Platynowy HD+internet 8 MB ,a na pewno cieszyła by się dużym powodzeniem.Wystarczy do niej dodać telefon.

Misiek1939: Konfiguracja nowych paczek to czasochłonny proces, wymagający starannych przygotowań i obliczeń. Dziękuję jednak za sugestię. Przekażę je do właściwego działu.
pawel1902: Vectra-01

 

Dalej nic nie wiadomo o kanałach C+ GOL HD, C+ WEEKEND HD i ORANGE SPORT ??

 

I co z tym EPG na C+ WEEKEND, Nsport HD, Sportklub+ i innych kanałach ?

Pawel1902: Jeżeli będę coś wiedzieć, od razu dam znać
Bob1969: O jakości (a raczej braku jakości) usług telefonicznych też by można było coś napisać.
Bob1969: Czy możesz napisać o jakich problemach technicznych dotyczących usługi telefonicznej piszesz i z jakiej jesteś miejscowości. Wówczas będę w stanie udzielić merytorycznej odpowiedzi. Być może w sieci, w której masz usługi była awaria.
KENZO: Do tej pory Vectra jest znana z tego że jako jedyny operator w Polsce nie ma w swojej ofercie kanałów Polsatu oraz z braku VOD(kolejny termin, chyba już z dziesiąty wprowadzenia tej usługi to podobno marzec 2012) a teraz jeszcze gdyński operator pod wzgledem ilości abonentów spadnie na trzecie miejsce bo Multimedia łyka Stream Communications. Wprowadzenie Travel Channel HD które notabene oglądam z wielką przyjemnością oraz Kino Polska Muzyka i wreszcie po kilkunastu miesiącach molestowania TVP HD to jedyne plusy mijającego 2011 roku. Jak na drugiego (jeszcze) gracza na rynku kablowym w Polsce to bardzo skromniutko. Czy tylko ja mam wrażenie że Vectra właściwie staneła w miejscu? Pisząc te słowa jednocześnie na drugim monitorze oglądam mecz Wisły z Odense. Właśnie Małecki strzelił piękną brameczkę a ja rzucam kur...wami. Zgadnij Vectro kto jest adresatem moich przekleństw? W 2012 roku Vectra powinna reklamować się nowym hasłem "Dajemy coraz mniej"

 

KENZO: Loocash.b tylko ciekawe że Vectra zawsze rozmawia najdłużej. Albo oni tacy gadatliwi albo nie rozumieją co mówią do nich nadawcy...Vectro Ty znać Polska język?

 

Pawel1902: KENZO masz racje bo tak samo na facebooku pisali że prowadzą rozmowy z C+ w sprawie dodania brakujących kanałów HD do oferty Vectry i co ? dalej nic pewnie dalej rozmawiają heh żałosne...

 

Vectra-01 Jako Przedstawiciel mógłby pan coś wkońcu napisać czy naprawde prowadzicie rozmowy z C+ wiem że pisał pan że nie chcecie pisać za wcześnie żeby potem nie rozczarować klientów ale przydałoby sie coś obojętnie w tej sprawie napisać tak samo w sprawie kanałów POLSATU i EPG na tych kanałach które napisałem w wcześniejszych postach.:

KENZO, Pawel1902: Negocjacje wymagają czasu i pracy. Zwłaszcza, jeżeli zależy nam nie tylko na poszerzaniu oferty programowej, ale również oferowaniu usług w przystępnych dla abonenta cenach. Z tego powodu też, chcemy unikać przedwczesnych deklaracji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisać wam coś śmiesznego ??

 

Otóż tak ja mam pakiet platynowy + Canal+ HD + Pakiet Sport Na ostro i 11 dni temu nieoczekiwanie miałem wszystkie kanały odkodowane nie wiem jakim cudem ale wszystkie kanały HBO Filmboxy Cinemaxy i Kanały Erotyczne wszystko miałem przez 11 dni włączone czyli cały pakiet VIP to jakiś błąd ?? przez 11 dni miałem wszystkie kanały jakie są w ofercie Vectry za darmo dopiero wczoraj wyłączyli te kanały które napisałem już teraz mam normalnie znów platyne C+ HD i Sport na ostro heh ciekawe czy ktoś miał podobny przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

will: W moim miejscowości pakiet podstawowy (tzw. stalowy) analogowy nie zawiera programów Polsat, TVN, TV puls.

Ciekawe kiedy nastąpią zmiany.

Ta wiadomośc ucieszy znajomych jeżeli nastapią zmiany

https://satkurier.pl/news/70324/krrit-po ... iecie.html

will: Napisz proszę, z jakiej miejscowości jesteś.

Świętochłowice

Aktualna oferta: TVP1, TVP2, TVP3, TVP Polonia, Mango, 3 lokalne programy (STM, zabrze, Rybnik), vectra info

 

Do Vectra-01

Było pytanie - może jakaś odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjacje wymagają czasu i pracy. Zwłaszcza, jeżeli zależy nam nie tylko na poszerzaniu oferty programowej, ale również oferowaniu usług w przystępnych dla abonenta cenach. Z tego powodu też, chcemy unikać przedwczesnych deklaracji. To napisała Vectra 01

Ale Vectra to nie o to chodzi chodzi o to że takie kanały jak na przykład kanały polsatu do kanały które powinny być we wszystkich sieciach kablowych, jak myślicie czy wasz nowy abonent jak ma do wyboru vectra tanią kablówkę BEZ KANAŁÓW POLSATU czy Upc z kanałami polsatu to wybierze te drugie czyli UPC zrozumnie że lepiej dać więcej kasy za polsaty a nie tylko pisać że nie bo są za drogie. Vectra czy to nie prawda że kanały polsatu, eurosport 2 hd, czy nawet kanały canal + sportowe w hd to wy byście chcieli za pół darmo przecież nadawca nie da wam nic za darmo nadawca też ma jakieś koszty za swoje kanały więc chce pieniądze za swoje kanały chyba niedługo będzie tak że vectra jest najtańszą kablówką ale z najbardziej uboższą ofertą przecież abonent płaci więc wymaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisać wam coś śmiesznego ??

 

Otóż tak ja mam pakiet platynowy + Canal+ HD + Pakiet Sport Na ostro i 11 dni temu nieoczekiwanie miałem wszystkie kanały odkodowane nie wiem jakim cudem ale wszystkie kanały HBO Filmboxy Cinemaxy i Kanały Erotyczne wszystko miałem przez 11 dni włączone czyli cały pakiet VIP to jakiś błąd ??

 

Żaden błąd. Każdy kto staje się nowym abonentem vectry bądź wymienia sprzęt na nowy, dostaje klucz na pakiet vip. Nowe uprawnienia przychodzą na początku każdego nowego miesiąca, dlatego też Ci zgasło to, czego nie powinieneś mieć, ani oglądać :smile: Taka mała promocja i zachęta, abyś wziął u nich znacznie wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, otóż zamierzam wykupić pakiet sport na ostro i chodzi mi o Eurosport HD, jakiś rok temu miałem ten kanał i była na nim zła synchronizacja dźwięku z obrazem tzn. dźwięk był opóźniony o ok. 1 sekundę. Czy teraz także jest takie zjawisko ? Jeśli tak to nie ma co brać tego pakietu hehe. Czekam na info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisać wam coś śmiesznego ??

 

Otóż tak ja mam pakiet platynowy + Canal+ HD + Pakiet Sport Na ostro i 11 dni temu nieoczekiwanie miałem wszystkie kanały odkodowane nie wiem jakim cudem ale wszystkie kanały HBO Filmboxy Cinemaxy i Kanały Erotyczne wszystko miałem przez 11 dni włączone czyli cały pakiet VIP to jakiś błąd ??

Żaden błąd. Każdy kto staje się nowym abonentem vectry bądź wymienia sprzęt na nowy, dostaje klucz na pakiet vip. Nowe uprawnienia przychodzą na początku każdego nowego miesiąca, dlatego też Ci zgasło to, czego nie powinieneś mieć, ani oglądać :smile: Taka mała promocja i zachęta, abyś wziął u nich znacznie wiecej...

Mylisz się bo ja jestem już ponad 10 lat abonentem tej kablówki :D więc na to na 100% nie byla żadna promocja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...