Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Will: W moim miejscowości pakiet podstawowy (tzw. stalowy) analogowy nie zawiera programów Polsat, TVN, TV puls.

Ciekawe kiedy nastąpią zmiany.

Ta wiadomośc ucieszy znajomych jeżeli nastapią zmiany

https://satkurier.pl/news/70324/krrit-po ... iecie.html

 

Vectra-01: will: Napisz proszę, z jakiej miejscowości jesteś.

 

Will: Świętochłowice

Aktualna oferta: TVP1, TVP2, TVP3, TVP Polonia, Mango, 3 lokalne programy (STM, zabrze, Rybnik), vectra info

Will: Pracujemy nad włączeniem tych programów do pakietu stalowego. Zajmie to trochę czasu ze względu na skalę w jakiej działamy. Musimy przeprowadzić dużą liczbę uzupełnień i przeprogramowań sprzętu.

 

Biorąc pod uwagę nasz obecny programming, Vectra działa zgodnie z obowiązującym prawem. Przytaczane stanowisko KRRiT jest tylko interpretacją istniejących uregulowań, mającą na celu zwiększenie satysfakcji abonentów z usług operatorów. Nam również na tym zależy, dlatego postulowane zmiany będziemy wprowadzać. Zwracamy jednak uwagę, że interpretacja KRRiT nie wprowadza ostatecznego terminu na dokonanie postulowanych zmian.

koksik1000: Czy wy tez na kanale kiono polska muzyka w epg macie program z jakimiś serialami bo co chwila u mnie w epg widnieje nash bridgesh a śpiewa Marylka

koksik1000: Problem został rozwiązany. Obecnie nie występuje. Potwierdź jeśli możesz.
Krissk: Mam pytanko, otóż zamierzam wykupić pakiet sport na ostro i chodzi mi o Eurosport HD, jakiś rok temu miałem ten kanał i była na nim zła synchronizacja dźwięku z obrazem tzn. dźwięk był opóźniony o ok. 1 sekundę. Czy teraz także jest takie zjawisko ? Jeśli tak to nie ma co brać tego pakietu hehe. Czekam na info.
Krissk: problem jest już rozwiązany - dźwięk jest prawidłowo zsynchronizowany z obrazem
Marcin1108: Co mam zrobić jak nagle mam wszystkie kanały zakodowane? W BOK zrobili odnowienie, ale dalej zakodowane. Na którym kanale ustawić dekoder, aby pobrało uprawnienia? Ma być włączony czy wyłączony?
Marcin1108: Dekoder możesz ustawić na dowolnym kanale - powinien być włączony.
Pawel1902: Vectra-01 Prosze abyście wkońcu dodali EPG do kanału CANAL+ WEEKEND.
Pawel1902: Tak jak pisaliśmy wcześniej - wprowadzenie EPG nie zależy tylko od nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kino Polska Muzyka miał być w styczniu włączyli w grudniu TV Disco pod koniec grudnia włączyli 19. Coś czuje że pojawi się coś na początku stycznia np TTV, Orange Sport, AXN Spin HD ewentualnie Polsat Sport News. Słyszałem że TTV ma trafić od początku do dużych kablówek niewykluczone że każdy kto ma TVN 24 włącza od razu TTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując,to Vectra się ładnie spisała - oby tak dalej.

Wprowadzając kanały, na które prawie nikt nie czeka? W N-ce mam TV6 od dawna i może 3 razy włączyłem z ciekawości- nuuuda! Tak naprawdę wydaje mi się, że większość(ja na pewno) czeka na wszystkie Canal+ w HD i kanały sportowe Polsatu, a nie typowe zapychacze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...