Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Zbliża się koniec roku i czas na podsumowanie. Mam do Was pytanie o jakie kanały powinna wzbogacić się Vectra. Mnie brakuje tylko Canal+ gol i weekend w HD oraz(a może przede wszystkim) kanałów sportowych Polsatu.

 

Zgadzam się z tobą Canal+ Gol i Weekend HD muszą być w ofercie tak samo kanały Polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu dylemat, internet 20Mb z Dialog mi się kończy i zastanawiam się nad netem od Vectry...

 

Ja osobiście w Kielcach na internet z Vectry nie narzekam i moge polecić. Zależy ile płacisz teraz w Dialogu za net 20mb. Sprawdz promocyjne ceny w Vectrze internetu w tych okolicach 8)

 

Spokojnie, nic za to nie płacisz.

A propo - pytanie do posiadaczy dekoderów z softem NOVO: lampka @ sie świeci, czyli podłączenie do neta jest, ale jak się wejście w MENU i dalej: Sieć lub Modem to wszelakie numery (IP, maski podsieci itp itd) są "nieznane". Też tak macie?

 

Powinny być te dane. Ja pamietam na swoich dekoderach PVR i HD Novo takie numery IP, maski itp były. Powinno też pisać czy jest dekoder zalogowany czy połączony 8) ale to też zalezy do dekodera. Wiem też, że te dane mogą bez problemu technicy sprawdzić np u siebie w domu czy jesteśmy zalogowani czy też nie do sieci poprawnie 8)

Niestety niema tych danych i to jest normalne tak przynajmniej powiedziano mi w BOK Vectry co do VOD też nie mają u siebie takiej opcji i nie wiadomo kiedy będzie aż dziw bierze, że mają tak ubogą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie do osób posiadających miernik zużycia prądu.

Czy ktoś może mi powiedzieć ile prądu zużywa dekoder SD TechniSat Digit MF4-K CXV w 2 opcjach:

- w trakcie pracy

- w stanie czuwania

Pytam, bo zastanawiam się, czy jest sens w ogóle wyłączać go z prądu. Bo dość dobrze służy jako zegar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się koniec roku i czas na podsumowanie. Mam do Was pytanie o jakie kanały powinna wzbogacić się Vectra. Mnie brakuje tylko Canal+ gol i weekend w HD oraz(a może przede wszystkim) kanałów sportowych Polsatu.

 

Zgadzam się z tobą Canal+ Gol i Weekend HD muszą być w ofercie tak samo kanały Polsatu

Canal+ Weekend HD na co to komu? nadaje tylko 2 dni a miejsce jako HD zajmie zapewne jak 4 SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się koniec roku i czas na podsumowanie. Mam do Was pytanie o jakie kanały powinna wzbogacić się Vectra. Mnie brakuje tylko Canal+ gol i weekend w HD oraz(a może przede wszystkim) kanałów sportowych Polsatu.

 

Zgadzam się z tobą Canal+ Gol i Weekend HD muszą być w ofercie tak samo kanały Polsatu

Canal+ Weekend HD na co to komu? nadaje tylko 2 dni a miejsce jako HD zajmie zapewne jak 4 SD

Z Twojego podpisu wynika, że masz tylko pakiet złoty w Vectrze, więc wnioskuję, że nie masz Canal+. Dlaczego według Ciebie Canal+ wprowadził wszystkie kanały w HD? Jakoś na transponderze Cyfry kanały się mieszczą, Toya ma więcej kanałów HD, a Vectra nie da rady? Najlepiej zrezygnujmy ze wszystkich kanałów HD, nie żądajmy kanałów sportowych Polsatu, bo po co? Kiedyś były tylko 2 kanały i ludziom wystarczyło??? Dla fanów sportu KAŻDY kanał HD jest ważny, tym bardziej, że płacimy niemałe pieniądze za dostęp do pełnej oferty Canal+, w tym WSZYSTKICH programów HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twojego podpisu wynika, że masz tylko pakiet złoty w Vectrze, więc wnioskuję, że nie masz Canal+. Dlaczego według Ciebie Canal+ wprowadził wszystkie kanały w HD? Jakoś na transponderze Cyfry kanały się mieszczą, Toya ma więcej kanałów HD, a Vectra nie da rady? Najlepiej zrezygnujmy ze wszystkich kanałów HD, nie żądajmy kanałów sportowych Polsatu, bo po co? Kiedyś były tylko 2 kanały i ludziom wystarczyło??? Dla fanów sportu KAŻDY kanał HD jest ważny, tym bardziej, że płacimy niemałe pieniądze za dostęp do pełnej oferty Canal+, w tym WSZYSTKICH programów HD.

No własnie dlatego zamiast dawać C+ Weekend można dac 4 SD lub porządny HD np FOX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golbi 84- gdybyś Ty miał wykupiony pakiet Canal+, to nie chciałbyś mieć wszystkich kanałów HD, jeśli wiedziałbyś, ze płacisz co najmniej tyle samo ile abonenci mający dostęp do pełnej oferty? Sorry, ale wydaje mi się, ze patrzysz bardzo krótkowzrocznie. Wg. mnie w Vectrze powinno być miejsce i dla Fox HD, Canal+ weekend HD, jak i kanałów sportowych Polsatu, nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowa w Vectrze i chyba nie wszystko rozumiem. W 5 minut po aktualizacji na obu telewizorach pojawił się czerwony komunikat sprawdź czy dekoder jest poprawnie podłączony. No pewnie, że jest, nikt nie grzebał ani nie przestawiał, każdy spokojnie oglądał swoje, raptem wszystko zdechło.Miernik sygnału pokazuje siła=0, jakość=0.Zdarzyło się to po raz drugi. To jakaś norma w Vectrze, że nigdy nie wiadomo kiedy przestanie działać.Też tak macie?Poprzednim razem po ok 2 godz zaczęło działać. Samo zdechło i samo ożyło. Co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd jesteś? ja Warszawa-Ursynów, ciekawe czy to lokalna rozrywka czy ma jakiś większy zasięg.Tak jest od północy.Poleciałam nawet na klatkę schodową sprawdzić czy jakiś dowcipniś nie majstruje w skrzynce, ale nie, wygląda wszystko ok.Wnerwiające w końcu płacimy za oglądanie tv kiedy chcemy w nocy też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Byłem wczoraj w BOK-u w Bielsku-Białej, żeby się upewnić odnośnie zmiany miejsca zamieszkania a zapłatą kary za zbyt wczesne zerwanie umowy. I jakże miło byłem zaskoczony, gdy dowiedziałem się, że nie będę ponosił kary i płacił tych wszystkich różnic za zerwanie umowy, tylko muszę przynieść dokument potwierdzający faktyczną zmianę adresu miejsca zamieszkania :). PS. I tak oto zyskali nowego klienta. Podpisałem umowę nie tylko na internet, na którym mi zalezało, ale także na cyfrowy pakiet złoty. Zapłaciłem za niego (tzn pakiet złoty cyfrowy + internet 16 mega) 69 zł z umową na 2 lata. Co sądzicie, czy to dobra umowa????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jutro kończy się umowa z Vectrą.miałem do tej pory paczkę.będąc BOK-u i siebie w mieście Pani nie zbyt miło powiedziała,że ceny są standardowe i że wcześniej nie chciałem przedłużyć umowy więc proponuje mi to co ma w ofercie dla nowych klientów.

Ale... zadzwonił właśnie Pan z infolinii Vectry i zaproponował sam internet (tylko to mnie interesowało),8 mega za 35zł.chyba dobra oferta? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...