Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

misiek1939: DO VECTRY 0-1

 

Proszę o udzielenie konkretnych i wiarygodnych odpowiedzi na moje pytania zawarte w poście z dnia 07.01.2012r o godz.09.41.

Chyba,jeśli się jest autoryzowanym "Przedstawicielem" Vectry,to ma się jakieś obowiązki i za coś bierze pieniądze? Proszę mnie i moich pytań nie lekceważyć!!

misiek1939: Drogi misiek1939 - nie lekceważymy Twoich pytań. Po prostu nie jestem w stanie powiedzieć nic więcej ponad to, co zostało już powiedziane. Jak tylko mogę przekazać coś ważnego, to od razu to robię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Od dobrych kilku (a może nawet -nastu) lat najpierw moja mama, a teraz ja jestem klientem Vectry. Nigdy nie wypowiadałyśmy umów, tylko kiedy kończyła się jedna prostu szło się do BOKu i pytało o jakąś promocję. Od pewnego czasu bardzo zależy nam na C+ oraz pakietach sportowych. Stąd, byłam zdecydowana na zmianę Vectry na platformę Cyfry+. Okazało się jednak, że po "wygaśnięciu" umowy podpisanej na ilość miesięcy przedłuża się ona kolejno o 6 miesięcy. I tak, obecną "umowę" mam do końca kwietnia. W dodatku C+ ma zamiar od marca podnosić ceny i zastanawiam się, czy nie lepiej ponegocjować warunki z Vectrą.

 

Reasumując, zależy mi na Platynie + Canal Plus + Sport na ostro + Internet (8 mb) + multiroom. Biorąc pod uwagę obecny cennik wychodzi ~ 164zł, za ile mogę próbować "wyrwać" taki pakiet? ;) Może ktoś ma podobny pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anoxee, a czy nie lepiej (a na pewno dużo taniej) byłoby wziąć, taką paczkę, ale bez platyny tylko ze złotym cyfrowym??? Jeżeli dobrze zrozumiałem zależy Ci przede wszystkim na sporcie. Nie wiem skąd jesteś, ale w Bielsku, za pakiet, który przedstawię poniżej zapłacisz prawie o 50 zł mniej:

- pakiet złoty cyfrowy + internet 16 mb - 69,00 ZŁ - umowa na 2 lata,

- CANAL PLUS 29,00 ZŁ,

- Sport na ostro - 9,91,00 ZŁ,

- MULTIROOM - 10,00 ZŁ.

W sumie płaciłbyś niecałe 118 zł, a tracisz tylko kilkanaście kanałów z platyny, za to masz internet 16 mb. A oszczędność rzędu prawie 50,00 zł drogą nie chodzi. Oferta warta uwagi, a na pewno przemyślenia.

Pozdrawiam - Jakub z Bielska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@james28

Kilkanaście kanałów z platyny ale jak ktoś chce mieć HD to w złotym ma tylko 2 kanały, a internet 16 mb czy taki ważny może przy więcej jak 3 komputerach

Platyna to jednak: TVP HD, FOX Life, TVP Seriale, Discovery HD czy BBC Knowledge

Przy platynie multiroom tańszy o 4 zł :)

Ja na przykład chce wziąć w niedalekiej przyszłości platynę z PVR + HBO + Canal+ + multiroom

 

@anoxee

platynowy HD z Flashnetem 24 mb według konfiguratora może być za 119 zł (dekoder HD)

wiec na 100% będzie taniej jak 164 . Myślę ze za nie wiecej jak 150 zł Ci coś w biurze zaproponują

 

Idź do biura gdzieś w okolicach 8 - 9 luty podpisz umowę na platynę HD i 8 lub 16 mb net najprawdopodobniej dostaniesz pełna ofertę na miesiąc a na początku marca (9-10) idź po Sport i Canal+ możliwe ze znowu dostaniesz resztę na miesiąc. A jak nie chcesz czekać idź teraz podpisz a potem rozbij na 2 miesiąc Canal + i Sport na ostro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam bałagan panujący w Vectrze. Nie wie BOK co robi COK i na odwrót (a instalatorzy nic nie wiedzą). Właśnie dostałem absurdalnie wysoką fakturę (na ok. 350 zł :brawo: ). Prawie jednoczesne operacje przeniesienia usługi, wypowiedzenia przed terminem umowy i zawarcia nowej oraz wymiana dekodera przerasta możliwości ich systemu. Zobaczymy czy potrafią to rozplątać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golbi_84, masz w zupełności rację. Kanały w HD to kanały w Hd, ale jak komuś nie zależy na jakości HD, a może zaoszczędzić te prawie 50 złoty, to dlaczego nie podpowiedzieć. Sam do niedawna miałem Platynę z internetem 8mb, ale niedawno z niej zreygnowałem na rzecz pakietu złotego z internetem 16 mb, bo tak naprawdę programów w HD z pakietu platynowewgo nie oglądałem, a interesuje mnie głównie sport, a dodatkowego w "Platynie" ze sportu w jakości HD nie ma.Wszystko mam w pakiecie sport na ostro za 9,91 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą mnie formalnie HD nie interesuje no chyba że ma inna ramówkę jak SD a tak jest z Discovery HD a pozatym TVP Seriale, teleTOON+, Boomerang, BBC Knowledge czy Fox Life. Osobiście uważam że Sport na ostro jest mi zbędny ze sportowych SD wartościowych tam jest właściwie tylko Eurosport 2 :D Sportowo wystarczy to co ma złoty i Canal+ Bundesliga po pierwsze nie lubię a poza tym to nakłada się na ligę angielska i polską. Ale na razie nie mam kasy na więcej jak złoty :( Mnie do szczęścia potrzebny tylko Polsat Sport/Polsat Sport News dla Cafe Futbol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co miasto to obyczaj.

U mnie np. nie można wziąć pakietu złotego w paczce z internetem. Jeśli paczka TV+ internet to tylko platyna + internet 8Mb za 89,90.

Mi nie zależy na platynie, nie potrzebuję też szybszego netu ale wyboru innego nie miałem. Celem było płacić mniej niż do tej pory.

Jak ktoś chce obie te usługi to wyjścia nie ma bo gdyby wziął osobno pakiet złoty i internet to zapłaciłby więcej. Kanały z platynowego spokojnie powinny się znaleźć w złotym bo prócz DiscoveryShowcase i DMF to nie ma tam nic ciekawego i z tego punktu widzenia wybór tego pakietu jest niezbyt uzasadniony (kanały bajkowe są zbyteczne - dla mojego dziecka istnieje tylko mini mini+, AXN'y to merytorycznie serialowa nuda a jakościowo podłość tak obraz jak i dzwięk to zdecydowany najniższy możliwy poziom. Te kanały powinny zostać zbojkotowane przez operatorów ze względu na niską jakość. FOX life to merytorycznie bardzo słaby kanał podobnie jak cała reszta "stylów", "lifestylów i "kuchni" na których wkółko wałkują to samo co na TLC czy TVN Style. TVP Seriale to taka gorsza wersja TVP Polonia na której powtórki powtórek.

Chyba że ktoś ma "parcie" na HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arczi1280: SNadal nie posiadam kanału TV6. Z wpisów na Facebooku widzę, że nie jestem jedyną osobą pozbawioną dostępu do tego kanału. Może przedstawiciel Vectry w tym wątku zajmie się tą sprawą ponieważ konsultanci infolinii uparcie twierdzą, że jest to problem po stronie odbiorcy a nie operatora.
Arczi1280: Podaj proszę swoją lokalizację - postaramy się potwierdzić ten problem
james28: Witam Wszystkiech:) Mam pytanako odnośnie internetu. Chciałem się zapytać, czy jeżeli podpiszę umowę na internet na 3 lata (korzystając z promocji, w której płaciłbym 35 zł/m-c, to czy jeżeli się przeprowadzę do innego miasta w związku z zawarciem związku małżeńskiego, to będę musiał zapłacić karę za zerwanie umowy, czy to będzie traktowane jako niezależny czynnik ode mnie i nie będę musiał płacić kwoty kary za przedwczesne zerwanie umowy. Z góry dziękując za odpowiedź życzę WSZYSTKIEM rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

 

Qrczak1984: Mam problem z Vectrą, a mianowicie..Za kilka dni przeprowadzam się, mam umowe tv+internet na 24 miesiące od czerwca 2011 z ową firmą, niestety dzwoniąc dowiedziałam się ,że w miejscu mojego nowego zamieszkania nie mogę odbierać usługi, co mogę w tej sytuacji zrobić?Proszę o radę

James28, Qrczak1984: Jeżeli w mieście mamy zasięg to przeniesienie jest możliwe. Ważne aby ustalić czy pod danym adresem ten zasięg jest. Jeśli tak to należy iść do BOK aby zlecić przeniesienie usługi. Jeżeli abonent przeprowadza się do miejscowości, w której tego zasięgu nie ma wówczas są dwie możliwości: rozwiązanie umowy z naliczeniem kosztów w sytuacji gdy umowa jest z zobowiązaniem lub cesja na innego nowego abonenta. Wówczas cedent przenosi umowę na cesjonariusza i tym samym pozbywa się zobowiązania. A tutaj wilk syty i owca cała
Gregor406: mam pytanie dotyczące aktywacji c+ w vectrze , czekam już od 4 dni czy to normalne ? umowe zawarłem w piątek rano i do dzisiaj nie mam . Ile sie czeka na aktywacje ? Kto jej dokonuje vectra czy c+ ? Pozdrawiam i wszystkiego dobrego na swieta po świetach
gregor406: zazwyczaj aktywacja nowych pakietów przeprowadzana jest od ręki. W wyjątkowych przypadkach okres ten może się przedłużyć do kilku dni. Należy wtedy kontaktować się z infolinią i poinformować o problemie. Jak teraz wygląda sytuacja
Stachura: Jestem nowa w Vectrze i chyba nie wszystko rozumiem. W 5 minut po aktualizacji na obu telewizorach pojawił się czerwony komunikat sprawdź czy dekoder jest poprawnie podłączony. No pewnie, że jest, nikt nie grzebał ani nie przestawiał, każdy spokojnie oglądał swoje, raptem wszystko zdechło.Miernik sygnału pokazuje siła=0, jakość=0.Zdarzyło się to po raz drugi. To jakaś norma w Vectrze, że nigdy nie wiadomo kiedy przestanie działać.Też tak macie?Poprzednim razem po ok 2 godz zaczęło działać. Samo zdechło i samo ożyło. Co z tym zrobić?

 

Przemek866: U mnie tak samo. Co chwila mam proszę sprawdzić dekoder albo brak audio itp. Co to może być

 

Stachura: Skąd jesteś? ja Warszawa-Ursynów, ciekawe czy to lokalna rozrywka czy ma jakiś większy zasięg.Tak jest od północy.Poleciałam nawet na klatkę schodową sprawdzić czy jakiś dowcipniś nie majstruje w skrzynce, ale nie, wygląda wszystko ok.Wnerwiające w końcu płacimy za oglądanie tv kiedy chcemy w nocy też.

Stachura, Przemek866: Przyczyn może być wiele. Aby odpowiedzieć na to pytanie potrzebne są informacje o czasie wystąpienia problemu, kanale na jakim wystąpił i pod jakim adresem, w jakiej dzielnicy.

 

Jeżeli miało to miejsce po północy, to w grudniu były zgłaszane prace planowe od 24:00 związane z budową II linii metra w Warszawie. Cała Stolica była wówczas pozbawiona sygnału przez klika godzin, a później przez kilka dni problem dotknął poszczególne dzielnice, ponieważ trzeba było przespawać światłowody, które kolidowały z budową metra. Na podstawie Waszych informacji tyle mogę napisać. Czy teraz jest wszystko ok.?

 

Jeżeli nadal masz problemy - daj znać

Stachura: Przeglądam forum i widzę, że jest tu grupa kompetentnych osób, którym techniczna strona działania Vectry nie jest obca. Powiedzcie, proszę dlaczego po aktualizacji dekodera, następuje całkowite jego padnięcie, siła i jakość obrazu=0 dioda przy tuner DVB-C pali się na czerwono.Po ok 1,5h wszystko samo wraca do normalnego funkcjonowania. Miałam tak dwa razy, czy nikt oprócz przemka866 i mnie nie spotkał się z taką sytuacją na własnym dekoderze.O czym takie zjawisko świadczy, można je jakoś skorygować, to błąd czy norma w Vectrze a ja się czepiam.Ale to "gaśniecie" tv mnie wnerwia, to ja powinnam decydować kiedy wyłączę a nie jakieś siły tajemne.
Stachura: Ciężko jest mi powiedzieć dlaczego tak się dzieje. Proponuję żebyś skontaktowała się z naszą infolinią techniczną żeby wyjaśnić problem, jeśli nadal występuje.
SYSTEM: Dziś rano ukazał mi się komunikat że zginęło mi z pakietu kilka kanałów takich jak: C+ Weekend, RTL, AXN, kilka programów MTV z 3 czy 4. I jeszcze parę których obecnie nie pamiętam. Wiecie może co się dzieje? Pozabierali to już na stałe?
SYSTEM: mógłbyś napisać z jakiej jesteś miejscowości. Posiadając powyższe informacje nie jestem w stanie udzielić Ci precyzyjnej odpowiedzi na powstały problem.
pringels: piekny prezent noworoczny od vectry dla abo z warszawy, bez zadnego powiadomienia wylaczyliscie a z analogu polsat sport. laskawie trzeba bylo napisac o tym a nie robic nie fajne niespodzianki. brak profesjonalizmu. plus ze daliscie n sport za to a nie pusty kanal
pringels: Informowaliśmy klientów o wyłączeniu Plasat Sport z ramówki programowej jak również o zastąpieniu go kanałem nSport. Stosowna informacja dostarczana była do klientów pocztą.
Robinson: Vectra-01 napisał(a):

Robinson napisał(a):

Witam i zapytam o kwestię TVP Info.

Jak wiadomo, w kablówce analogowej, każdy region ma swoją wersję. Niestety w cyfrowej Vectrze dostępny jest jedynie TVP Warszawa. Trochę to bez sensu, że muszę przełączać się na analog lub na telewizję naziemną, żeby obejrzeć lokalne wiadomości. Dlaczego Vectra nie planuje wrzucenia regionalnej wersji kanału w poszczególnych województwach?

Robinson: Napisz proszę skąd jesteś (dostępność lokalnych programów zależy od lokalizacji).

Witam!

Krosno. W analogu Vectry mamy TVP Rzeszów i TV Obiektyw.

W wersji cyfrowej Vectry jest tylko TVP Warszawa i oczywiście brak krośnieńskiej TV Obiektyw.

 

will: Vectra-01 napisał(a):

Robinson napisał(a):

Witam i zapytam o kwestię TVP Info.

Jak wiadomo, w kablówce analogowej, każdy region ma swoją wersję. Niestety w cyfrowej Vectrze dostępny jest jedynie TVP Warszawa. Trochę to bez sensu, że muszę przełączać się na analog lub na telewizję naziemną, żeby obejrzeć lokalne wiadomości. Dlaczego Vectra nie planuje wrzucenia regionalnej wersji kanału w poszczególnych województwach?

Robinson: Napisz proszę skąd jesteś (dostępność lokalnych programów zależy od lokalizacji).

 

Tak samo proszę o weryfikację na Śląsku

analogowo TVP Katowice

cyfrowo TVP Warszawa

 

S93: Ja też proszę o lokalną wersje TVP Info w Sieradzu, czyli TVP Łódź. Pewnie i tak Vectra powie, że nie ma takiej możliwości bo oni dają tylko to co jest dostępne na satelicie. Przecież mogą odbierać lokalną wersje TVP Info z nadajników naziemnych. W Sieradzu naziemnie można złapać w bardzo dobrej jakości TVP Info Łódź z nadajnika ŁÓDŹ KOMIN EC 4 kanał 43 i TVP Info Poznań z nadajnika KALISZ CHEŁMCE kanał 31. Lokalne wersje w telewizji cyfrowej są dostępne np. w UPC więc jak chce się to się da. Nie tłumaczcie się też tym, że w cyfrówce chcecie oferować kanały w bardzo dobrej jakości a nadajnik naziemny tego nie zapewni. Sam mam za oknem 16elementową antenę ustawioną na Łódź i jakość TVP INFO ŁÓDŹ jest około 5/6, a jakość TVP INFO POZNAŃ 3/6. Wystarczy zamontować dobre anteny kierunkowe na jakiś wysokich budynkach i będzie OK. Za jakiś czas wejdzie na większą skale NTC i wtedy z tego będzie też można brać.

Robinson, will, S93: Włączenie poszczególnych programów regionalnych TVP S.A. do cyfrowej oferty każdego operatora stanowi problem techniczny. Nadawca zaproponował pewne rozwiązania, które obecnie testujemy. Po ich pomyślnym zakończeniu z pewnością jak najszybciej włączymy wszystkie programy regionalne w wersji cyfrowej (niestety nie możemy na razie podać konkretnego terminu).
koksik1000: ja mam pytanie czy jak MOVIES 24 znikneło równiez z telewizji analogowej to czymś to zastąpią macie jakieś informacje na ten temat
koksik1000: Movies 24, które zniknęło z naszej oferty z przyczyn od nas niezależnych. Zzostało zastąpione pod koniec grudnia kanałem Kino Polska Muzyka. Dodatkowo włączyliśmy inne, nowe programy do oferty: ID - Investigation Discovery, TV Disco i TV6.
Szymon1999: Droga Vectro, jest problem z kanałami analogowymi w moim mieście (Żary). Posiadamy Pakiet Złoty i na niektórych programach (TVP1, TVP2, TVN7, Eska TV) obraz jest rozciągnięty do formatu 16:9 (prawidłowo się wyświetla na takich telewizorach) i na klasycznych 4:3 po prostu jest ściśnięty na całym ekranie. Źle to wygląda na telewizorach 4:3 (większość odbiorców TV Analogowej to właśnie osoby z takimi telewizorami). Dodatkowo na kanale AXN i Euronews obraz jest przycięty do 4:3, lepiej ustawić Letterbox.

 

O to lista kanałów, na których występują problemy:

Kod: Zaznacz cały

Lp. Kanał Częstotliwość Nazwa programu

3. K6 175,25 TVP 1

4. K7 183,25 TVP 2

10. S10 239,25 TVN Siedem

13. S14 271,25 Euronews

21. HS23 343,25 Eska TV

35. K41 631,25 AXN

 

 

Liczę na rozwiązanie problemu...

Szymon1999: Problem, który opisujesz nie jest zależny od nas. Vectra nie ingeruje w sygnał tylko retransmituje go dokładnie w takiej postaci w jakiej otrzymuje go od nadawców. Czy nadal masz wyżej opisane utrudnienia?
Robert03: A ja mam notorycznie problem z Vectrą który polega na tym że nie informują o zmianach progamowych: Nie informowali o dodaniu nowych kanałów, nie poinformowali o zakończeniu emisji Mowies24.

Śmieszne jest też to że Vectra wcale nie wyciąga z tego wniosku bo rok temu uznali moją reklamację podwyżki abonamentu i zwrócili różnicę za cały kwartał gdyż odmówiłem zgody na podwyżkę bez informacji - reklamacja była zasadna gdyż podnieśli abonament nie informując mnie o tym. Mija rok i nic się nie zmienia. Mało tego. Od września 2011 Przestali też przysyłać rachunki do zapłaty ( nie mam i nie chcę opcji E-faktura) więc traktuję że jest promocja za IV kwartał 2011 i I kwartał 2012. Nie pomagają telefony do centrali tam rozmowa przypomina dialog "dziada z obrazem". Mają taki [beep] że się w głowie nie mieści.

Nie odpowiadają też na wysłane im pisma i korespondencje reklamacyjne dotyczące płatności, nie rozpatrują reklamacji. Już czekam trzeci miesiąc. Ponieważ oczekuję zwrotu poniesionych przez nich kosztów zwlekają pewnie jak się tylko da.

Żeby było ciekawej w 2011 zostali za to ukarani przez UOKiK karą prawie 0,5 mln. PLN. Od momentu ukrania Vectry stan rzeczy jeszcze bardziej się pogorszył zamiast polepszyć. Widać chcą dostać kolejną karę a mi ta współpraca przestaje się podobać.

Robert03: zawsze informujemy klientów o zmianach programowych wieloma kanałami– spełniając w ten sposób obowiązek wynikający z przepisów prawa.

Co do nałożonej przez UOKiK kary to uważamy, że jest ona krzywdząca. Z tych względów odwołaliśmy się od decyzji i czekamy na odpowiedz. Do dnia dzisiejszego decyzja nie zapadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robert03

No patrz a ja od wtorku na Fox Life (Czarodziejki, Zaklinacz dusz a dziś odkryłem Prawdziwe powołanie a wiec fantastyka) zdecydowanie się nie zgadzam bo FOX i FOX life to najlepsze seriale. TVP Seriale gorsza wersja TVP Polonia to znajdź mi na TVP Polonia aż tyle powtórek seriali a przede wszystkim Z archiwum X? Chyba jednak lepsza wersja TVP Polonia bo ta jest dla zagranicy i powtarza seriale odcinkami równolegle do TVP1 i TVP2 no chyba ze jesteś fanem serwisu Polonia 24

 

@Vectra-01

Kiedy będzie EPG na nowych kanałach?

I czy jest szansa na MUX'y DVB-T w analogu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra-01.

Byłem przed podpisaniem umowy i specjalnie zapytałem o to, czy będę mógł zerwać umowę, bez ponoszenia kosztów, w związku z przeprowadzką do innej miejscowości, w której VECTRY nie ma. Pani, jak również 2 dni później Pan W BOK-U poinformowali mnie, że nie będę ponosił kosztów zerwania umowy, pod warunkiem przedłożenia stosownych dokumenów potwierdzających fakt przeniesienia się do innej miejscowości.

Tak poinformowno mnie w BOK-U W Bielsku-Białej. Więc po której stronie leży prawda?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączenie poszczególnych programów regionalnych TVP S.A. do cyfrowej oferty każdego operatora stanowi problem techniczny. Nadawca zaproponował pewne rozwiązania, które obecnie testujemy. Po ich pomyślnym zakończeniu z pewnością jak najszybciej włączymy wszystkie programy regionalne w wersji cyfrowej (niestety nie możemy na razie podać konkretnego terminu).

Dziękuję za informacje i jakiś promyk nadziei na włączenie regionalnych kanałów do wersji cyfrowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra-01.

Jako Wasz długoletni klient potwierdzam że nie informujecie o zmianach programowych i podwyżkach abonamentu a po nałozonej karze jest jeszcze gorzej bo obsługa klienta pod tym względem siadła o 100% w dół: nie ma jej wcale ! Rozumiem że całe siły Vectry skupiły się obecnie na odwołaniu od kary a kienci niech się walą... Przepraszam za mocne słowa ale niestety jest to krzyk rozpaczy.

Jako klient ostatnią informację o zmianach programowych otrzymałem jak wyłączane były kanały: Polsat2, Polsat Sport Extra i Polsat Sport z oferty analogowej w Świeciu a włączane Eska TV, NSport, TVP Sport.

Od tamtego czasu jakiejkolwiek korespondencji w takich tematach brak.

Więc jako klient potwierdzam z cała stanowczością że nie informujecie klientów i nie rozumiem dlaczego tak Wam trudno się do tego przyznać.

Nie dość tego nie rozpatrujecie reklamacji i nie odpowiadacie na pisma które się do Was wysyła. To ujemny progres który obserwuję od roku 2011 czyli po nałożeniu kary.

Obecnie czekam na odpowiedz w bardzo ważnej dla mnie sprawie od września 2011 roku. To bardzo ważna dla mnie sprawa ponieważ nie lubię sytuacji niejasnych i nierozwiązanych. Piętno dłużnika nie jest dla mnie sprawą komfortową i źle się z tym czuję zwłaszcza że domniemana zaległość dotyczy 2009 roku i jest nieprawdziwa.

Nie pomogły 3 telefony do centrali i wysłane dowody wpłaty. Co mam jeszcze zrobić żeby łaskawie Vectra zechciała odpowiedzieć i zwrócić należne mi pieniądze ? Prócz rozwiązania umowy nie ma chyba innej możliwości zakończenia tej farsy ?

Nie zgadzam się z obecną formą obsługi klienta która polega na ignorowaniu go i traktowaniu jak złodzieja który nie płaci rachunków.

Brakuje też elastyczności z Waszej strony - na prośbę klienta o to byście podawali na rachunku składowe odpowiadacie że tego nie możecie zrobić a jak klient chce wiedzieć za co płaci to ma sobie zamówić usługę E-Faktura. Tymczasem jeszcze rok temu było to możliwe a ilość papieru przesyłanego w rachunkach się nie zmniejszyła, bo obecnie w miejscu tabelki jest puste miejsce... :-)

Ja utraciłem do Was zaufanie i E-Faktury nie zamówię z obawy iż nie będzie ona przesyłana tak jak nie są przesyłane rachunki papierowe.

 

Jako klient nie mam wątpliwości że kara była słuszna ale rozumiem Wasze stanowisko. Rozumiem też brak troski Vectry o rzetelną obsługę klienta ponieważ wszelka konkurencja nie ma także na tym polu zbyt wielkich osiągnięć więc klient może uciec z deszczu pod rynnę. Wiecie to Wy i wiedzą to Wasi klienci. No coż takie mamy czasy że siermięga stała się standardem a jakość obsługi jest nieopłacalna...

 

@Robert03

No patrz a ja od wtorku na Fox Life (Czarodziejki, Zaklinacz dusz a dziś odkryłem Prawdziwe powołanie a wiec fantastyka) zdecydowanie się nie zgadzam bo FOX i FOX life to najlepsze seriale. TVP Seriale gorsza wersja TVP Polonia to znajdź mi na TVP Polonia aż tyle powtórek seriali a przede wszystkim Z archiwum X? Chyba jednak lepsza wersja TVP Polonia bo ta jest dla zagranicy i powtarza seriale odcinkami równolegle do TVP1 i TVP2 no chyba ze jesteś fanem serwisu Polonia 24

golbi_84

Oczywiście rozumiem. Na tym polu każdy będzie miał inne zdanie bo każdy lubi coś innego. Ja wyraziłem swoje i zdaję sobie sprawę że ktoś inny będzie miał inne zdanie i się ze mną nie zgodzi. Oczywiście operator kablowy powinien zapewnić jak najszerszemu gronu odbiorców ciekawe kanały i tutaj kablówka ma większe możliwości bo nie musi ograniczać się jedynie do programów z jednego transpondera-satelity. Cieszę się że one są chociaż nie widzę powodu by za nie płacić dodatkową kasę bo dla mnie one nie są tego warte.

Dla mnie seriale to zabijacze czasu którego nikt z nas nie ma zbyt wiele. Ja wolę przeznaczyć go na inne - przyjemniejsze rzeczy niż ślęczenie przed TV :-). Nigdy nie widziałem dobrego serialu, nawet te najlepsze podobno wciągające nie były specjalnie ciekawe, a kolejne sezony to już wymyślane na siłę :-). Dobrych filmów fabularnych też jest z resztą jak na lekarstwo nawet w płatnych kanałach typu C+ czy HBO.

Skoro tak piszesz to może przyjrzę się temu Fox life uważniej aczkolwiek ilekroć przeskakuję po kanałach to tam jakieś [beep]oły lecą - zagraniczne programy rozrywkowe niskich lotów: jakaś porażka wielka :-).

 

Ja czekam na czasy kiedy będzie można wybrać taki pakiet:

- AZART ( w którego skład wchodzić będą kanały dostępne w naziemnym DVB-T) - 5 PLN

- Mini Mini, Boomerang - paczka - 5 PLN

- Informacyjne Paczka (TVN24, Polsat News, TVN Meteo, TV Biznes, Edusat, BBC World, CNN, Euronews) - 5 PLN

- HBO paczka za 30 PLN

Mam nadzieję że kiedyś taka możliwość będzie: 45 PLN na miesiąc i płacę za to co oglądam. Reszty nie chcę. :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra-01: tak, nadal tak jest. To nie moja wina, ale każdy prawie odbiorca TV Analogowej ma telewizory 4:3. A pewnie, że ingerujecie - bo sygnał TVP1 leci z Waszego dekodera - sam widziałem, jak jakaś osoba dała format obrazu 16:9 i koniec. A TVP2 leci z MUX-1, też ustawiliście 16:9 format i nic kompletnie nie da się zrobić. Jak nie rozumiesz, to niedługo wkleję zdjęcia i zaznaczam, ŻE NIKT NIE MOŻE ZMIENIĆ FORMATU, KTÓRY SAMI NARZUCILIŚCIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gregor406: mam pytanie dotyczące aktywacji c+ w vectrze , czekam już od 4 dni czy to normalne ? umowe zawarłem w piątek rano i do dzisiaj nie mam . Ile sie czeka na aktywacje ? Kto jej dokonuje vectra czy c+ ? Pozdrawiam i wszystkiego dobrego na swieta po świetach

gregor406: zazwyczaj aktywacja nowych pakietów przeprowadzana jest od ręki. W wyjątkowych przypadkach okres ten może się przedłużyć do kilku dni. Należy wtedy kontaktować się z infolinią i poinformować o problemie. Jak teraz wygląda sytuacja"

Masz rację vectra 01

Po 5 dniach wkurzony po raz kolejny zadzwoniłem na infolinię i oświadczyłem ze jak do godziny nie będzie aktywacji to rezygnuje z usługi - i odziwo aktywacja była po półgodziny . Jak takie cos sie nazywa ? Bo ja mam na to nazwe ale nie nadaje się do napisania bo by moderador dał mi popalic . No comment ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Czy Vectra blokuje porty?

Gdy gram przez Internet w gry za pomocą programów Hamachi, Gameranger Tungle, i tworzę pokój gry (tzw swoj Host) to zaproszeni gracze nie mogą się ze mną połączyć Natomiast gdy oni mnie zapraszają do swojego pokoju bezproblemowo łączę się z nimi i gram

Wychodzi na to że Vectra blokuje porty przychodzące połączenia bo u wcześniejszego operatora nie było takich problemów

Oczywiście wszystkie firewalle antywirusy są powyłączane

Czy da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...