Jump to content

Robinson

Users
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Robinson

 • Rank
  Amator

Informacje o profilu

 • Location
  Podkarpackie
 1. OK, szkoda tylko, że takiego nagrania nie odtworzymy potem w komputerze albo na odwrót - nie można odtworzyć nagrania z pendriva na boxie. Mając odbiornik na Enigmie, trudno się z tym faktem pogodzić.
 2. OK, dzięki, czyli lipa. W takim razie do czego to USB służy? To z tyłu to tylko do wifi? A to z przodu?
 3. To zadam jeszcze jedno pytanie. Z przodu jest USB, do którego można pewnie podpiąć tylko pendriva zakupionego W Polsacie? I teraz wątpliwość: a) Czy na takiego pena można coś nagrać z satelity, a potem odtworzyć np. na kompie? Podejrzewam, że nie. b) Czy na takim penie można nagrać na kompie film mp4 lub mkv, a następnie odtworzyć go przez PVR 7000?
 4. Niestety w sprzęcie, o którym mowa w temacie (TC7230) nie ma możliwości filtrować MAC. W ogóle prawie nic nie da się ustawić oprócz trybu router lub bridge. Rozwiązaniem byłoby chyba przestawić TC7230 na bridge i kupić własny router (o dobrych parametrach) w celu ustawienia filtrowania MAC czy otwieranie portów na zewnątrz. Ciekawe jaki router miałby parametry upload/download takie jak ten router i złącza 1Gbps?
 5. No cóż, temat ma 79 stron, więc pozwolę sobie zadać krótkie pytanie bez dokładnego szukania. Otóż mam odbiornik na Enigmie2, ale ostatnio ktoś z rodziny wziął abonament Polsatu i dostał PVR HD 7000. Moje pytanie jest proste. Czy jest tam jakakolwiek szansa komputerowej edycji list ulubionych kanałów? Chyba nie? Pewnie trzeba się męczyć ręcznie? Albo przynajmniej czy jest możliwość zaznaczenia wielu kanałów i grupowego ich przenoszenia?
×
×
 • Create New...