Skocz do zawartości

Robinson

Użytkownicy
 • Zawartość

  133
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O Robinson

 • Tytuł
  Amator

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Podkarpackie
 1. Robinson

  Ferguson T650i

  Ale do kogo to pytanie? Jeśli do mnie, to nie ma związku ze sprawą. Mam wgrane najnowsze oprogramowanie.
 2. Robinson

  Ferguson T650i

  Czy ktoś wie jak to zgłosić producentowi, żeby poprawił oprogramowanie w części dotyczącej pasków sygnału?
 3. Robinson

  Ferguson T650i

  Czy nie macie wrażenie, w porównaniu z Wiwą, że T650i ma schrzanione paski sygnału?
 4. Robinson

  Ferguson T650i

  Czy są gdzieś informacje o poprawkach w kolejnych wersjach oprogramowania?
 5. Robinson

  JAMBOX

  A da się oglądać jeden kanał, a nagrywać inny? Jak to wygląda?
 6. Robinson

  JAMBOX

  Pierwszy raz mam do czynienia z Jamboxem. Używam MAG 250 i funkcja przenoszenia kanałów działa moim zdaniem źle. Otóż zamiast domyślnie rozsuwać kanały w celu dodania nowego, to dekoder oczekuje zastąpienia starego kanału tym nowym, ewentualnie można sobie ten poprzedni kanał też przenieść zamiast jeszcze innego kanału i tak w kółko. A druga rzecz to pytanie. Czy do tego MAGA można podpiąć pendriva w celu nagrania czegoś czy musi to być normalny dysk twardy?
 7. Robinson

  Dekoder HD 6000

  OK, dzięki za info. Na co dzień używam boxa z Enigmą, a z dekoderem Polsatu mam do czynienia średnio raz na rok, więc trochę się męczę.
 8. Robinson

  Dekoder HD 6000

  OK, czyli nie ma innego wyjścia jak usunięcie każdego kanału z tej listy? A jak się usuwa poszczególne kanały ze swojej listy?
 9. Robinson

  Dekoder HD 6000

  Mam ustawione kilka ulubionych list kanałów, ale jednej z tych list już nie potrzebuję (HD 6000). Jak ją usunąć, żeby niepotrzebnie nie trzeba było przez nią przeskakiwać niebieskim przyciskiem?
 10. Robinson

  beIN SPORTS

  http://pl.kingofsat.net/find.php?questi ... Submit=Zap
 11. Witam, Nie miałem wcześniej do czynienia z dekoderami DVB-T. Ferguson T650i to pierwszy, z którym mam do czynienia. Podłączyłem go i zapuściłem automatyczne wyszukiwanie. Dekoder znajduje 3 multilpleksy na właściwych kanałach, ale pokazuje "brak kanałów". Czyżby sygnał z anteny pokojowej z zasilaczem był za słaby? Dodam, że ta sama antena pokojowa jest wykorzystywana do odbioru DVB-T na telewizorze Samsung LED (bez konieczności stosowania zewnętrznego dekodera DVB-T) i tam sygnał jest 100%. Czy może w związku z tym, że używam anteny pokojowej z zasilaczem powinienem coś zmienić w opcjach Fergusona? Czy może czułość dekodera T650i jest znacznie niższa od TV Samsung? Myślę, że udało mi się rozwiązać problem. Poruszałem nieco anteną i kablami i zaskoczyło.
 12. Robinson

  Obrotnica

  Z opisu wygląda na to, że ustawiasz to prawidłowo. Ja mam podobny problem i podejrzewam u mnie luzy na obrotnicy. Wschód u mnie leży (ale ten dalszy wschód, 60-85E), antena jak gdyby zajeżdża za daleko na wschód. Natomiast co do zachodu to jest lepiej niż na wschodzie, ale też tak jakby antena lekko przejeżdżała zachód. Pośrednie satelity odbiera raczej prawidłowo, dlatego tłumaczę to sobie luzami na obrotnicy, bo szerokość geograficzną na obrotnicy mam ustawioną prawidłowo.
 13. Robinson

  Obrotnica

  Spróbuj się "dobrać" do 45E - tam jest mocny sygnał.
 14. Robinson

  Obrotnica

  To wygląda na to jakbyś punkt 0 miał całkowicie źle ustawiony. A to w zasadzie pierwsza czynność przy ustawianiu obrotnicy. Oczywiście główny warunek to idealny pion masztu.
 15. Robinson

  Obrotnica

  Zdjęcia tego "niedopasowania" uchwytu anteny, cybanta i obrotnicy.
×