Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

nie każdy ma najwyższy pakiet w vectrze i dla osoby która ma pakiet złoty to i TV6 dobre!!!ja mam platynowy i sie też naczekam chociażby na eurosport 2 bo dla mnie to śmiech na sali żeby taki kanał był w nadroższym pakiecie bo nie dość że i tak vectra ma chyba najsłabszy pakiet sportowy to jeszcze się sempią na eurosport 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując,to Vectra się ładnie spisała - oby tak dalej.

Wprowadzając kanały, na które prawie nikt nie czeka? W N-ce mam TV6 od dawna i może 3 razy włączyłem z ciekawości- nuuuda! Tak naprawdę wydaje mi się, że większość(ja na pewno) czeka na wszystkie Canal+ w HD i kanały sportowe Polsatu, a nie typowe zapychacze!

 

Co do Vectry to jakiś postęp jest 3 kanały dodali sami od siebie :brawo: i do do tego ID Discovery :brawo:

 

Arkon już niedługo wylądujemy we wspólnej platformie :lol2: a wczesniej coś narzekałeś na Cyfre :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek1939: Do Vectry 0-1

Znalazłem tą wypowiedź na stronie internetowej TVP.Czy Vectra będzie zobowiązana do włączenia tych programów?

 

........."Programy TVP1 i TVP2 w wersji HD będą dostępne od czerwca 2012.

W naziemnej telewizji cyfrowej program TVP1 w wersji HD pojawi się w MUX1, zaś TVP2 w MUX3.

 

Programy HD: TVP1 i TVP2 będą dostępne na stałe w naziemnej telewizji cyfrowej. Do rozprowadzania programów TVP1 i TVP2 w wersji HD będą zobowiązani operatorzy, którzy mają cyfrową sieć DVB-C lub IPTV........"

 

pawel1902: Jeszcze tylko EPG na Canal+ Weekend no i też jestem ciekaw czy Vectra wprowadzi odrazu kanały TVP w HD

 

syntex11: Witam,mam pakiet złoty i tuner SD.Chciałbym go wymienic na HD,czy jest to możliwe i jakie czekają mnie dodatkowe koszty.Jestem z Żor,pozdrawiam.

syntex11: Nasi abonenci mają możliwość podwyższenia standardu telewizji z SD na HD na bardzo korzystnych warunkach. Istnieje opłata aktywacyjna, a w niektórych pakietach opłata za dzierżawę dekodera (zgodnie z cennikiem i obowiązującą promocją). Instalacji dekodera HD w miejsce dekodera SD Abonent może dokonać samodzielnie. Do zestawu dołączona jest szczegółowa instrukcja montażu oraz obsługi dekodera HD (instrukcja instalacji zamieszczona jest również na stronie http://www.vectra.pl).
Rafiusz: Bardzo smutne, że Vectra zamiast coś zmienić w ofercie multiroom zasłania się słowami o tym, że inni operatorzy również pragną uniknąć nadużyć ze strony abonentów. Może ja czegoś nie zrozumiałem a Pan jako przedstawiciel Vectry to wyjaśni. Napisał Pan, że Vectra nie udostępnia kanałów Premium na drugim dekoderze, między innymi w obawie przed tym aby państwa abonenci nie udostępnili drugiego dekodera sąsiadowi aby w ten sposób ominąć płacenia drugiego pełnego abonamentu. Jak dla mnie i myślę, że według kodeksu karnego takie zachowanie abonenta to nic innego jak kradzież. Więc doprawdy nie wiem gdzie się Pan doszukał w moich słowach nadużycia. Pan jako przedstawiciel firmy Vectra sam o tym napisał. Toż ja tego nie wyssałem sobie z palca. Zastanawiam się nad jednym, czemu jako jedyni operatorzy wśród operatorów telewizji kablowej, aż tak bardzo nie ufacie swoim abonentom? Inni operatorzy wcześniej też nie udostępniali kanałów Premium na drugim dekoderze ale widocznie wielu z nich zmieniło swoje podejście i zaufało swoim abonentom... Tak sobie myślę, że w całej tej sprawie najzwyczajniej w świecie chodzi o pieniądze. Nie trzeba kończyć studiów ekonomicznych, żeby dojść do wniosków oczywistych. Otóż nie jesteście instytucją charytatywną a działacie na rynku dla zysku. Ameryki tym stwierdzeniem nie odkryłem . Miałem już nie poruszać tego wątku, stwierdziwszy, że Pan nadal będzie uprawiał swój "pijar" nazywając czarne białym a białe czarnym, przy równoczesnym wmawianiu abonentom, że robicie wszystko aby oferta była bogata i wszechstronna. Do napisania tego postu poniekąd skłoniło mnie przeczytanie dzisiejszych informacji, o tym, że kolejny operator telewizji kablowej - Multimedia Polska, wprowadził do swojej oferty opcję multiroom… Teraz pytanie retoryczne do Pana … proszę zgadnąć czy w tej ofercie abonenci mają dostęp do wszystkich kanałów łącznie z kanałami Premium…? Myślę, że odpowiedź na to pytanie znają wszyscy .

 

Proszę mnie dobrze zrozumieć. Pana rola na tym forum sprowadza się do „biernego dialogu” , czyli „informowania” i bronienia wizerunku firmy. Zdajemy sobie również sprawę z tego, iż nie robi Pan tego charytatywnie a pobiera za to wynagrodzenie. Czytając wątek poświęcony telewizji kablowej firmy Vectra, sprawa niepełnej oferty multiroom była poruszana już kilkukrotnie. Może warto przekazać swoim włodarzom oczekiwania abonentów co do rozszerzenia tej opcji nawet gdyby wiązałoby się to z podniesieniem opłat za jej korzystanie… byle nie do wysokości drugiego abonamentu za kanały Premium tak jak przewiduje to obecna oferta opcji multiroom. Poruszył Pan też temat zapisów umów z dostawcami kanałów Premium, które poniekąd ograniczają ich dostępność na drugim telewizorze bez płacenia dodatkowego abonamentu. Umowy i ich zapisy na pewno są negocjowalne więc do dzieła Vectro !

 

Teraz pytanie do forumowiczów. Czy naprawdę sprawa multiroom to błahostka ? Nie fajniej by było gdyby tak jak np. w Cyfrze w N czy w każdej innej kablówce w rozsądnej cenie można było oglądać wszystkie kanały łącznie z kanałami Premium bez płacenia drugiego abonamentu? Szkoda, że jak do tej pory na żadnym z portali internetowych czy to na satkurierze czy na innych portalach zajmujących się tematyką telewizji satelitarnej jak i kablowej szerzej nie poruszano jak do tej pory sprawy multiroom , może warto by było zrobić zestawienie za ile i co zawiera opcja multiroom w danej kablówce lub platformie cyfrowej? Co o tym sądzicie?

Rafiusz: Multiroom to dodatkowa usługa, którą nie wszyscy abonenci są nią zainteresowani. To na jakich zasadach dany operator ją oferuje jest nie tylko kwestią zaufania do abonentów, ale po prostu przyjętej strategii.

 

Co do Drugiego wątku Twojej wypowiedzi: moją rolą jest również pośredniczenie w dialogu pomiędzy Wami a osobami decyzyjnymi w Vectrze.

Scorpion: Odpowiem Ci tak (i jednocześnie dam wskazówkę Vectrze) : dla mnie multiroom jest bardzo istotny. Żyjemy w czasach, gdy drugi telewizor nie jest jakimś luksusem. Sam mam dwa odbiorniki - jeden w salonie, drugi w sypialni. Często jest tak, że Żona ogląda swoje programy, ja w tym czasie oglądam z dzieciakami bajki w sypialni. Gdy jednak dzieci idą spać, nie obejrzę już sobie meczu w sypialni, bo tam nie mam Canal+.

 

Jeśli tak bardzo boicie się "dawania dekoderów sąsiadom", to zróbcie tak: jeśli klient ma dwa dekodery, parujcie obie karty z obydwoma dekoderami. Chcę oglądać HBO na drugim dekoderze, zamieniam karty, wówczas na głównym mam kartę z multirooma i podstawową platynę. Mała niedogodność dla Abonenta, ale większa swoboda korzystania z pakietów premium. Może takie rozwiązanie było by rozsądnym kompromisem?

Scorpion: Rozumiemy, że jest grupa abonentów, dla których ta usługa jest ważna. Tak jak pisałem wcześniej - nie jest to tylko kwestia zaufania czy możliwości technicznych. Jest to również kwestia przyjętej przez nas strategii.
CYFROmaniak: Sam jestem ciekaw jak te multiroomy wychodzą cenową u innych operatorów. Jeśli dobrze kojarzę, to w wielu sieciach kablowych jest to kwota ok. 20zł. Zauważcie że w Vectrze jest to średnio 12zł (5,95 przy platynie, ale biorą drugie 5,95 za dekoder HD, platyna be dekodera HD nie ma sensu ).

 

Na obecność kanałó premium na drugim dekoderze "ot tak" bym nie liczył. To już bym chociaż sugerował Vectrze utworzenie dodatkowego pakietu Multiroom. Obecnie jest pakiet złoty za 10zł, platynowy za 5,95, to może złoty+premium i platynowy+ premium o 5-10zł drożej ?

 

Scorpion: Sprawdziłem to. A więc tak:

 

Telewizja N: 10zł lub 20zł miesięcznie (w drugim przypadku możliwość nagrywania na obu dekoderach, wspólna baza nagrań). W obu przypadkach pakiety premium dostępne na obu dekoderach (obu lub więcej - nawet do 5!)

 

Cyfra: w chwili obecnej promocja 5zł miesięcznie. Dekoder do multiroom trzeba zakupić: od 1zł do 149zł. W najdroższej opcji dekoder z możliwością nagrywania po USB. Na drugim dekoderze zawsze dostępne pakiety premium.

 

Cyfrowy Polsat: od 0 do 10zł miesięcznie. Dostęp do tych samych kanałów premium, co na dekoderze głównym.

 

UPC: bez promocji multiroom 25-46zł. Najdroższa opcja z dekoderem PVR. Brak informacji o dostępności pakietów premium na drugim dekoderze. Może d107 się wypowie?

 

Toya: 10-20zł miesięcznie. Maksymalnie 2 dekodery dodatkowe (w sumie 3). Dostęp do kanałów premium na wszystkich dekoderach.

 

W satelicie więc jest bajka, jeśli chodzi o multiroom. W kablu gorzej ma tylko UPC...chyba że mają premium na drugim dekoderze. Wtedy Vectra jest na szarym końcu... Jak oni to robią, Panie Vectra, że nie mają problemu z "dawaniem dekodera sąsiadowi"???

 

 

EDIT: W UPC na drugim dekoderze również jest dostęp do wszystkich pakietów premium, zakupionych na dekoder podstawowy!!! Więc jesteście UNIKALNI, VECTRO. Szkoda, że w negatywnym tego słowa znaczeniu.

 

CYFROmaniak: No to rzeczywiście, Vectra blado wypada. Wprowadziła multiroom jako jedna z pierwszych - wtedy to była oferta elegancka. No ale nie tylko w tej dziedzinie Vectra pozwoliła się przegonić wszystkim ;]

 

CYFROmaniak: Logicznym chyba jest że im szersza oferta tym większe ceny. Od wielu lat śledzę fora dyskusyjne poświęcone płatnym telewizjom i ciągle jest to samo, każdy chce coraz to więcej i więcej, a jak cena skoczy do góry to nagle ogromne oburzenie...

 

Vectra-01, jestem bardzo rozczarowany tym, że nadal nie udostępniacie usług VOD czy kanałów na żądanie ani jakichkolwiek usług interaktywnych. W wielu Waszych komunikatach prasowych pojawiała się już notka o planowanym uruchomieniu VOD na przełomie miesięcy, a tu kolejny rok mija z niczym...

Uważam, że powinni Państwo wyjaśnić brak realizacji oficjalnych zapowiedzi (wieloletnich). Skoro są one oficjalnie podawane to klient ma prawo wiązać się z wami umową mając nadzieję na rozwój usługi w danym kierunku. Nie chcę być niemiły, ale po prostu postępujecie nie fair.

 

Na potwierdzenie:

-artykuł prasowy z 14 września 2007 !!!

http://www.vectra.pl/pdf/aktualnosci/te ... elcach.pdf napisał(a):

VECTRA planuje jeszcze w roku 2007 udostępnić abonentom telewizji cyfrowej

możliwość korzystania z telewizji wysokiej rozdzielczości (HDTV). Natomiast

w roku przyszłym abonenci zyskają dostęp do interaktywnych usług, takich jak

między innymi wideo na Ŝądanie (Video on Demand VoD)

 

- 16 listopad 2009

http://www.vectra.pl/pdf/aktualnosci/cy ... rka_HD.pdf napisał(a):

Kolejnym krokiem zmierzającym do zwiększenia

interaktywności oferty Vectry będzie wprowadzenie usługi VoD (video na życzenia) planowane

w 2010 r

 

 

-6 lipca 2010

http://www.vectra.pl/pdf/aktualnosci/Ko ... Vectry.pdf napisał(a):

W najbliŜszej

przyszłości Vectra udostępni Video on Demand (VoD – moŜliwość korzystania z wypoŜyczalni

filmów i programów bez wychodzenia z domu

 

A za 3 tygodnie mamy rok 2012...

CYFROmaniak: Usługi VOD jeszcze nie udostępniamy z wielu powodów, jednakże na pewno zostanie ona uruchomiona w przyszłym roku (dokładny termin podamy z wyprzedzeniem).

 

Na razie można korzystać z TVOnline z wybranymi programami telewizyjnymi (bezpłatnie dla abonentów posiadających conajmniej pakiet złoty i Flashnet 16 Mb). Wkrótce, jedną z pozycji TVOnline będzie comiesięczny, filmowy „Magazyn Abonenta Vectry”, dostępny do tej pory abonentom mającym dostęp do któregoś z programów lokalnych.

Rafiusz: @Scorpion

Bardzo Ci dziękuję, że poświęciłeś swój czas i zebrałeś wszystkie informacje dotyczące funkcjonowania jak i kosztów opcji multiroom u innych operatorów telewizji kablowej. Tak jak podejrzewałem wygląda na to, że Vectra to jedyna kablówka, która nie udostępnia kontentu Premium w cenie podstawowej multiroom. Tak trochę pisząc żartobliwie to pewnie nie rozchodzi się o pieniądze ani o umowy z właścicielami kanałów Premium tylko o stronę techniczną... pewnie nie potrafilby tego ogarnąć... VOD zapowiadają od 2007 roku... a co dopiero mówić o możliwości udostępnienia kanałów Premium na drugim dekoderze :D:D! Umarłem ze śmiechu jak zobaczyłem wpis CYFROmaniaka (wielkie dzięki ze przypomnienie komunikatów prasowych!) z ktrórych jasno wynika, że pracują nad VOD od 2007 roku :D:D! Nie zdziwię się jak te komunikaty zostaną w niedługim czasie usunięte ze strony Vectry przez "niewidzialną rękę" !.

 

Wracając jeszcze na chwilę do tematu oferty multiroom i komantarza Powiatowego Rzecznika Praw Konsumenta. Zasugerował, że czytając literalnie informacje zawarte na stronie www Vectry, gdzie zostało jano i wyraźnie napisane: "Masz w domu dwa telewizory? Chcesz na obu oglądać naszą pełną ofertę cyfrową? Czas na multiroom"..., iż przytoczone słowa można traktować jako ofertę i pewne zobowiązanie dotyczące opcji multiroom wobec swoich abonantów. Zwrócił uwagę przede wszystkim na "PEŁNA OFERTA CYFROWA"..., która jak sami wiemy wcale nie jest pełna. Vectra słowo pełna rozumie zupełnie inaczej czyli po swojemu czyli owszem umożliwia oglądanie kontentu Premium ale nie w cenie, która jest podana na stronie a to juz według Rzecznika nie fair wobec swoich Abonentów. Zasugerował żeby z tym "fantem" zwrócić sie do Urzęd Ochrony Konkurencji i Konsumentów i bardzo prawdopodobne, że zaiteresuja się tym tematem. . No czekamy teraz na "pijar" pana z Vectry, który będzie nam wciskał, że stawiane przez na Fakty to nadużycie baaa nawet poważne nadużycie :D:D. Miłej nocy i do usłyszenia Vectrowicze . !

 

misiek1939: http://media2.pl/media/86900-Nowy-kanal ... mowki.html

 

Ciekawe jak długo będziemy czekać zanim Vectra wprowadzi ten kanał do swej oferty,może do lipca poczekamy?

koksik1000: Ja mam podobny problem co scorpion z tym że:

Przyszła do mojej mamuśki pani przedstawiciel z vectry juz jakiś czas temu nie wiem dokładnie może 3 miesiace!!

no i namówiła nas na promocje która w tamtym czasie była czyli 89 zł za platyne z dekoderem hd + internet 8mb w tym aktywacja gratis i za dekoder tez nic bo już jesteśmy abonentami sieci vectra a oni przechodza na sieć cyfrowa czy jakos tak no i dla tego ta promocja dla mnie bomba zwłaszcza że wczesniej płaciłem za sam analog 60 zł + internet z mojej miesciny za 70zł wiec mi sie opłacało umowa na 3 lata to sobie pomyślałem co mi tam i tak pewnie bedzie kilka okazji na rozwiazanie umowy w razie co!!

Wszystko było ładnie pieknie moja mamuśka podpisała umowe z pania przedstawiciel, przyszedł pan podłączył dekoder hd dał do podpisania liste że odebrałem dekoder,no i sie zaczeło jak przyszła pierwsza fakturka wyszło na to że mam doliczone do faktury 49 zł no sie zastanawiałem za co, moze pomyłka czy coś i zniknie na następnej fakturze ale na tej to samo,wiec poszliśmy do BOK i pani mało rozgranieta sprawdziła ta zaległość i stwierdziła że to nie jest niedopata tylko nadpłata i że teraz trzeba wpłacić 49 zł zamiast 89 zł i wszystko sie wyrówna w duchu ją wyśmiałem i pomyślałem ,,ta jasne wkręcać to my a nie nam"

zostawiłem sprawe w spokoju bo miałem inne sprawy do załatwienia ale teraz po jakims czasie moja mamuśka zadzwoniła do vectry okazało się że:

opłata 49 zł to opłata za dekoder bo sa tacy łaskawi że nie pobierają mi 10 zł miesięcznie za dekoder tylko to jest opłata jednorazowa(przypomne że pani przedstawiciel mówiła że za dekoder nic nie trzeba płacić w sumie to był jeden z podstawowych warunków jakie jej postawiliśmy żeby nie było dodatkowych kosztów wiec sytuacje bardzo dobrze pamietam)

pani przedstawiciel nawet nie wspomniała o jakiej kolwiek opłacie za dekoder a pan z telefonu powiedział że to za dekodaer hd o czym pani przedstawiciel tez nie wspomniała ani nie dała mi wyboru miedzy dekoderem sd a hd

Pan telefon (tak sobie go nazwałem a co mi tam:P)powiedział że jeżeli pani nic nie wspomniała to napewno podpisywalismy cos u aktywatora dekodera owszem podpisywałem coś ja(osoba nieupoważniona do tego), jakąs liste moim zdaniem liste odbioru dekodera bo gdymym podpisywał jakąś umowe aktywacyja z kosztami 49zł to bym dostał kopie a po za tym nie byłem upowazniony do podpisywania czego kolwiek bo to nie ja podpisywałem umowe z przedstawicielem tylko moja mama i to ona równiez powinna podpisywać wszystkie inne papiery

pan telefon kazał zadzwonic do przedstawiciela z ktorym była podpisana umowa ale z kąd wziac nr do tego przedstawiciela bo nie ma go na umowie a i pan telefon też go nie ma i on nie ma mozliwości go odnalezć wiec mamy tzw rodzaj przedstawiciela pod fachowa nazwą CACPER.

Pan telefon kazał mi napisac odwołanie ale sie zastanawiam czy wogóle warto i czy to coś da bo moim zdaniem z vectrą nie wygrasz wiec czekam na najblizszą zamianę kanałow a Vectra lubi to robic i zmykam z tego bajzlu POZDRAWIAM

ps.czy mogę liczyć na jakąś fachowa odpowiedz ze strony VECTRA0-1

koksik1000: W tego typu przypadkach należy zawsze odwoływać się do podpisanej umowy. Upewnij się na jakie kwoty za poszczególne usługi została ona podpisana. W przypadku, kiedy stawki w niej zawarte są różne od tych pobieranych w rzeczywistości, należy złożyć pisemne odwołanie
misiek1939: DO VECTRY 0-1:

 

Macie państwo taką paczkę: TV Platynowy HD+internet 8 MB- za dobrą cenę 89,90 zł. Czy nie możecie dodać do niej :rozmowy 100 (już od 10 zł w paczce)

,czy rozmowy 300 (już od 20 zł w paczce)-była by wtedy świetna paczka za ok. 100-110 zł dla tych,którzy nie chcą internetu mobilnego, WI-FI itp. innych dodatków.

Cieszyła by się ona dużym powodzeniem.Proszę mi odpisać czy to jest możliwe ?

 

Z poważaniem

 

 

butcher23: Podpinając się pod misiek1939 chciałbym, aby zostały dodane paczki np. tylko i wyłącznie TV + internet.

Paczki przygotowane na stronie są zrobione chaotycznie .... Wolałbym, żeby były podzielone od najdroższych do najtańszych (z różnymi dodatkami)

Paczki moim zdaniem powinny wyglądać tak:

 

TV Złoty HD + 8mb

TV Złoty HD + 16mb

 

TV Złoty HD + 8mb + rozmowy 30

TV Złoty HD + 16mb + rozmowy 100 z telefonem

 

TV Złoty HD + 8mb + rozmowy 30 + mobilny + wifi

TV Złoty HD + 16mb + rozmowy 30 + mobilny + wifi

itd.

 

Rozumie, że nie mogą być przygotowane paczki szczątkowe, gdyż firma też musi zarobić

Ale też chodzi o przejrzystość oferty i jej ulepszenie

Myślę, że przygotowanie w Dziale Marketingu nie trwa zbyt długo. Analiza i koszty abonamentu są do szybkiego obliczenia i skonsultowania

Wracając do mojej prośby to chciałbym aby pojawiła się paczka:

 

TV Platynowy HD + internet 24 lub 16 MB za ok. 99zł - 109zł

 

Obecnie posiadam: TV Złoty + internet 24 MB + Canal Plus - 129,88zły

 

Jestem abonentem przeszło 4lata i nie raz prosiłem o wymiane dekodera SD na HD, ale oczywiście jest dzierżawa, gdzie po prostu ręce mi opadają....

Mama ma Polsat Cyfrowy z dekoderem HD i abonament 39zł. Nie pisze, żeby coś było za darmo, ale niech będzie uczciwie

 

Najważniejszy jest klient, bo on płaci za wszytsko i ma być zadowolony

misiek1939, butcher23: Dziękujemy za wasze uwagi i sugestie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usługi VOD jeszcze nie udostępniamy z wielu powodów, jednakże na pewno zostanie ona uruchomiona w przyszłym roku (dokładny termin podamy z wyprzedzeniem).

 

Na razie można korzystać z TVOnline z wybranymi programami telewizyjnymi (bezpłatnie dla abonentów posiadających conajmniej pakiet złoty i Flashnet 16 Mb). Wkrótce,

 

A cóż ma wspólnego TVOnline z VOD??? To ma być jakiś substytut? TVOnline byłby atrakcyjny, gdybyście, śladami Cyfry+, umożliwili oglądanie z dowolnego miejsca i łącza internetowego, a nie tylko w miejscu świadczenia usługi. Pewnie nie zrobicie tego, bo:

1) Abonenci dawaliby loginy i hasła sąsiadom, albo

2) Nie jest to zgodne z Waszą strategią.

 

Bardzo ładna nowa wymówka się widzę pojawia w Waszych odpowiedziach - niezgodność ze strategią :brawo:

 

Do yogut: Nie czekaj na odpowiedź Vectry. Pewnie Ci napiszą, że "wprowadzenie EPG nie jest zależne od nich"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy nie mamy w planie wprowadzenia do oferty programu, o który pytasz.

Misiek1939

 

Kanał (TTV) startuje za dwa tygodnie a oni nic nie myślą aby wprowadzić go do oferty! Przecież normalnie ręce opadają czytając [beep]ny przedstawiciela Vectry. Niby nowoczesna firma na jaką się kreują a na każdym kroku pokazują swoie zacofanie. Nie mają żadnych planów wprowadzenia kanału który każdy będzie mógł oglądać naziemnie!!! Czy człowiek który pisze w imieniu Vectry nie widzi że on i jego firma kompromitują się w oczach swoich klientów wrzucając na forum takie info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj założyli mi cyfrową telewizje(pakiet platynowy),mam wszystkie kanały.Ale wyczytałem gdzieś że tylko przez miesiąc a potem znikną te które mnie najbardziej interesują czyli canal+ sport i hd,eurosport 2.Czy to prawda że znikną one po miesiącu?Jeżeli tak czy da się jakoś wynegocjować odblokowanie ich??Czy jest szansa że vectra o mnie zapomni i zostawi mi wszystkie kanały?

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanaly spoza pakietu sa wlaczane do konca miesiaca, pozniej wylaczaja i zostawiaja te, za ktore placisz.

Jest pewna furtka, o ktorej wiedza nieliczni i mozesz ja wykorzystac: musisz isc do BOK, podpisac umowe na kanaly premium i wowczas Ci ich nie wylacza. Niezle co? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa omg -,- ale byłem głupi że się na to zgodziłem,można rozwiązać umowę?Naprawdę zależy mi na canal+ sport i hd i eurosport na starej anologowej miałem eurosport 2,a teraz nawet tego nie będzie.

 

Nadzieja matką głupich może mi nie odłączą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakim czasie od włączenia elektronicznej faktury, można się zalogować na stronie Vectry? Włączyłem w tamtym tygodniu, dziś chciałem sprawdzić, a tutaj ciągle wychodzi, że zły login lub hasło.

Rachunek na e-fakture dostaniesz dopiero za miesiąć przy nastepnym rachunku.

 

Ale lipa omg -,- ale byłem głupi że się na to zgodziłem,można rozwiązać umowę?Naprawdę zależy mi na canal+ sport i hd i eurosport na starej anologowej miałem eurosport 2,a teraz nawet tego nie będzie.

 

Nadzieja matką głupich może mi nie odłączą.

 

Hmm zerwać umowe możesz jeśli dostaniesz info na temat zmian programowych. Bo tak to płacił będziesz kare :P Trzeba czekać a w Vectrze często jest otwarta furtka do zerwania umowy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO VECTRY 0-1:

 

Znalazłem tą wypowiedź na stronie internetowej TVP.Czy Vectra będzie zobowiązana do włączenia tych programów?

 

........."Programy TVP1 i TVP2 w wersji HD będą dostępne od czerwca 2012.

W naziemnej telewizji cyfrowej program TVP1 w wersji HD pojawi się w MUX1, zaś TVP2 w MUX3.

 

Programy HD: TVP1 i TVP2 będą dostępne na stałe w naziemnej telewizji cyfrowej. Do rozprowadzania programów TVP1 i TVP2 w wersji HD będą zobowiązani operatorzy, którzy mają cyfrową sieć DVB-C lub IPTV........"

 

Nie dostałem odpowiedzi na to,czekam nadal cierpliwie....

..." http://media2.pl/media/86900-Nowy-kanal ... mowki.html

Ciekawe jak długo będziemy czekać zanim Vectra wprowadzi ten kanał do swej oferty,może do lipca poczekamy?...."

Proszę o konkretną,a nie wymijającą odpowiedź na ten post!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czekaliście na uruchomienie dodatkowego pakietu. Zamówiłem Sport Na Ostro i chciałbym wiedzieć czy jest szansa, że będzie uruchomiony na święta?

 

S93 jak ja wykupiłem SNO to może 30 minut i już było, jak zamawiałem Vipa przez telefon to nim odłożyłem słuchawkę to już działało wszystko.

 

Więc jak do godziny Ci nie włącza to dzwoń, ewentualnie wyłącz i włącz dekoder :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie jak ja włączyłem dekoder sd to nie wiem czemu ale zobaczyłem listę 3 kanałów nowych do dodania i to bez automatycznego szukania gdzie wcześniej tak nie miałem i musiałem tak jak wielu z was tez ręcznie szukać kanały by je dodać a tu pokazało się okno w którym miałem podgląd na tv6 ID Discovery i TV disco a na dole ok i jak nacisnąłem ok dodały się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i zapytam o kwestię TVP Info.

Jak wiadomo, w kablówce analogowej, każdy region ma swoją wersję. Niestety w cyfrowej Vectrze dostępny jest jedynie TVP Warszawa. Trochę to bez sensu, że muszę przełączać się na analog lub na telewizję naziemną, żeby obejrzeć lokalne wiadomości. Dlaczego Vectra nie planuje wrzucenia regionalnej wersji kanału w poszczególnych województwach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat regionalnych TVP w cyfrowej Vectrze był wielokrotnie poruszany przeze Mnie na faceboku. Tam przedstawiciel Vectry oświadczył że nie mają możliwości technicznych by udostępnić TVP regionalne. Oni pobierają sygnał z satelity i koniec kropka innych rozwiązań nie znają / dla nich nie ma.

 

Na pytanie o te kanały poprzez kontakt internetowy odpowiedz była podobna plus do tego tekst że mamy lokalne stacje vectrowskie i to powinno nam starczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...