Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Jaceksobczak: Dnia 21 października otrzymałem z Vectry maila w którym informowano o zmianach programowych i o wprowadzeniu od 1 grudnia Kino Polska Muzyka. Natomiast wczoraj otrzymałem pismo datowane 28 października z którego wynika że Kino Polska Muzyka będzie od stycznia . Vectro , więc jak to wreszcie będzie ?
Jaceksobczak: Kino Muzyka Polska dostępne będzie dla abonentów Vectry od 1 grudnia. Zdecydowaliśmy się uruchomić ten kanał o miesiąc wcześniej, aby nasi abonenci mogli oglądać go już w okresie przedświątecznym i świątecznym.

 

misiek1939: Odpowiedzi na moje pytania ,a także innych piszących są po prostu żenujące i bardzo pokrętne.Przecież Ty rzadko kiedy coś wiesz z wyprzedzeniem i potrafisz konkretnie o czymś poinformować.

Po co więc taki "autoryzowany Przedstawiciel Vectry",który zazwyczaj nic nie umie do końca wyjaśnić? Dochodzę do wniosku,że nie ma sensu o nic pytać na tym Forum,gdyż nigdy nie otrzyma się oczekiwanej ,dokładnej odpowiedzi.Mylnie sądziłem,że Forum jest po to,aby móc na nim swobodnie się wypowiadać i zaspokoić swą ciekawość,która chyba nie jest czymś nie właściwym...

 

A potrafisz przynajmniej odpowiedzieć na to:

 

1).Komu służy kanał Vectra Media TV-są tam na okrągło wyświetlane dosłownie 3 komunikaty,po co są kanały Vectra 200,Vectra 300 itp...-nic na nich nie ma,to marnowanie częstotliwości!

2).Dlaczego na kanale Vectra Info są mocno przestarzałe komunikaty,powinno się tam informacje pokazywać na bieżąco,czy żaden Wasz Pracownik nie odpowiada za to?

3).Kiedy włączycie EPG na kanałach,które go nie mają (naliczyłem takich 15),czyżby technicy Vectry nie umieli tego zrobić.?To jest obowiązek i kompetencje Vectry,aby żądać od nadawców zapewnienia

EPG,więc proszę nie spychać wszystkiego na nadawców.

4).Czy zmienicie w końcu ten okropny konfigurator paczek na taki,który pozwolił by dobierać indywidualnie pakiety usług wg. życzenia ?Czy takim problemem nawet w tym wypadku jest precyzyjna odpowiedź ?

5).Jesteście potężną siecią kablową i dobrą mimo niektórych niedociągnięć więc nie zastanawia Was to,dlaczego o wiele słabsi operatorzy już włączyli kanały,o które pytałem,a Wy nie.Nie macie am bicji aby być najlepszą TV kablową i zaspokajać całkiem realne do spełnienia.pragnienia swych abonentów

6).Czy nieudolność i opieszałość to muszą być najważniejsze cechy Waszej Firmy?

 

Uprzejmię proszę o niezwłoczną odpowiedź,która chyba nie wymaga olbrzymiego wysiłku i czasu do namysłu

misiek1939: Kto pyta nie błądzi - przecież nikt nie zabrania Tobie swobodnego wypowiadania się na dowolny temat. Pytać także możesz o wszystko :)

 

Kanały Vectra Media TV, Vectra Info pozwalają nam utrzymać kontakt z abonentami i informować ich o wprowadzanych zmianach. Nie każdy abonent ma dostęp do internetu. Dla wielu z nich, jest to jedyne źródło informacji na temat operatora. Niektóre komunikaty mogą być nadawane dłużej np. do czasu publikacji nowych.

 

Na temat EPG wypowiadałem się już wiele razy. Przyczyny i obecny stan rzeczy znasz. To samo dotyczy konfiguratora paczek.

 

Zdajemy sobie sprawę, że jest wiele rzeczy, które jeszcze musimy poprawić i systematycznie to robimy. Nieustannie rozwijamy jakość i ilość oferowanych przez nas usług. Mamy świadomość tego, że niektórych popularnych programów telewizyjnych brakuje u nas w ramówce. Jednak w ich miejsce wprowadzamy inne, równie atrakcyjne pozycje, których nie ma u konkurencji (np. nSport HD). Innymi słowy - bardzo ciężko wskazać, czy dana oferta jest lepsza lub gorsza, gdyż często jest to kwestia indywidualna. Na pewną są one różne - co dotyczy nie tylko kanałów, ale też cen.

S93: Może ktoś zrobić screena z TV z informacją o tej promocji na Pakiet SPORT NA OSTRO. Bo u mnie teraz w kółko 3 plansze lecą i nie ma info o tym, a chciałbym skorzystać z tej promocji.
S93: Informacje na temat pakietu SPORT NA OSTRO w specjalnej promocji znajdują się na naszej stronie internetowej (poniżej link):

http://www.vectra.pl/telewizja/telewizj ... eurosport/

Arkon: Zawsze mi się wydawało, że bogatszą ofertę mają sieci kablowe, ale ostatnio zostaliście daleko w tyle. Przepraszam Cię Vectro-01, ale nie macie NfilmHD (niedługo NpremiumHD), który to kanał posiada choćby Toya. Poza tym mnie skłoniłaby do pozostania u Was informacja o szybkim włączeniu kanałów sportowych Polsatu, FoxHD, Canal+ gol i weekend HD i w/w NpremiumHD. A tak na razie macie dobry internet i pvr, ale ogromne braki w ofercie programowej. Naprawdę tak trudno dogadać się z Polsatem? WSZYSTKIM sieciom kablowym to się udało- może czas zmienić sposób negocjacji? Czasem odnoszę wrażenie, że nie zależy Wam na bardziej wymagających klientach.
Arkon: Zależy nam na wszystkich klientach. Oferta telewizyjna Vectry to obecnie 153 programy, w tym 23 w jakości HD. Brakuje w niej kanałów wymienionych przez Ciebie i niestety na dzień dzisiejszy nie mam wiedzy na temat tego czy i kiedy włączymy je do naszej oferty. Aby tego dokonać, musimy mieć podpisaną umowę z nadawcą lub dystrybutorem, a to wiąże się z negocjacjami cen, warunków technicznych emisji itp. Jeśli taki proces z którymkolwiek programem zostanie zakończony, na pewno informacje o zmianach będą publikowane z odpowiednim wyprzedzeniem. Proszę o cierpliwość. Na marginesie dodam, że nieprawdziwe są informacje, abyśmy zostali daleko w tyle. Vectra jako jedyna spośród swoich największych konkurentów posiada w ofercie wszystkie kanały filmowe Premium HD jakie są dostępne na rynku.
Scorpion: Dokladnie Arkon, jak Ty, wychodzilem z przekonania, ze kablowki maja ta przewage nad platformami satelitarnymi, ze moga laczyc w swojej ofercie to, co najlepsze w kazdej z platform satelitarnych. Tymczasem Vectra jest dumna ze swoich osiagniec i nie przyjmuje krytycznych uwag

 

Kiedy wybralem kilka lat temu Vectre, byli najlepsi, bo laczyli Polsat z TVN. Mialem i programy grupy Polsat (niedostepne w Cyfrze i Nce) i programy grupy TVN (niedostepne w Cyfrowym Polsacie). Vectra laczyla najlepsze pozycje rynku satelitarnego.

 

Minelo kilka lat, swiat poszedl do przodu. Platformy satelitarne sie dogadaly miedzy soba, roznice miedzy nimi zacieraja sie z miesiaca na miesiac. Konsolidacje na rynku przypieczetuje polaczenie Cyfry i Nki. Sieci kablowe (nie tylko Vectra) stracily swoje funkcje. Juz nie wyrozniaja sie na rynku laczeniem oferty operatorow satelitarnych, juz nie sa wyjatkowe, bo mozna je ogladac na dwoch telewizorach. Musza na nowo znalezc swoje atuty tak, by klient wybral ich oferte, a nie powiesil anteny na balkonie. Pakiety uslug? To dobry kierunek, ale Cyfrowy Polsat tez juz to ma. Uslugi dodatkowe? Konsola, telewizja online, mood? Dobra rzecz. Ale dla Klienta najwazniejsze sa dwie rzeczy:

 

1) Szeroka oferta. Lapcie do oferty wszystko, co interesuje klientow, i wrzucajcie jako pakiety dodatkowe. Polsat Sport za drogi u nadawcy? Nie szkodzi, kupcie i wrzuccie do oferty jako Premium za 10zl miesiecznie. Kto chce, zaplaci. Stancie sie unikalni, niech Wasza oferta sklada sie nawet z 30 cegielek, z ktorych kazdy zbuduje pakiet dla siebie.

 

2) Cena. Jesli przestaniecie byc konkurencyjni cenowo, Klienci odejda. Za rzeczy, ktore chce ogladac na dwoch TV, u Was musze zaplacic 170zl (w paczce z Internetem). U konkurencji bede to mial 30zl taniej (rocznie oszczedze 360zl). Zlozylem wiec wypowiedzenie. I co? I nic. Nikt nie zadzwonil i watpie, czy zadzwoni.

 

Pomysl Vectro o tym. Albo nie mysl. Twoj wybor.

Scorpion: Moja obecności na forum jest dowodem tego, że krytyczne uwagi naszych abonentów są dla nas ważne. Pomagają one nam w szybkim identyfikowaniu problemów i pozwalają poprawić jakość naszych usług.

 

Trudno się z Tobą nie zgodzić - klienci oczekują jak najwięcej, za jak najmniej - sztuką jest sprostać tym oczekiwaniom.

 

Widzę, że powtarza się pomysł zwiększenia możliwości konfiguracyjnych paczek, a wręcz tworzenia indywidualnego pakietu programowego . Chciałbym jednak, abyście mieli świadomość, że brak takich możliwości nie wynika z naszej opieszałości bądź lekceważenia klienta. Jest wiele przyczyn, które powodują, że oferta na dzień dzisiejszy wygląda w ten sposób jak ją widzicie.

rtl7fan: pamiętam jak w Vectrze jeszcze w zeszłym roku za tv+net płaciłem jakieś 170zł i także nie miałem nawet jednego telefonu po złożeniu wypowiedzenia, ale cóż każdy operator ma swoją strategię

 

will: W moim miejscowości pakiet podstawowy (tzw. stalowy) analogowy nie zawiera programów Polsat, TVN, TV puls.

Ciekawe kiedy nastąpią zmiany.

Ta wiadomośc ucieszy znajomych jeżeli nastapią zmiany

https://satkurier.pl/news/70324/krrit-po ... iecie.html

will: Napisz proszę, z jakiej miejscowości jesteś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob1969:--->Vectra-01

 

Czy każdy kto złożył wypowiedzenie umowy otrzymuję "ofertę utrzymaniową"? Bo ja wysłałem rezygnację z tydzeń temu, ale może jednak bym pozostał w Vectrze

combigan: scorpion-->>nie przejmuj się,bo na pewno ktoś z vectry w końcu zadzwoni do Ciebie,z jakąś propozycją.

 

Ja jak złożyłem rezygnację pod koniec sierpnia,to w ciągu 6 dni do mnie oddzwonili z propozycją lepszej oferty.

 

do jednego odezwą się wcześniej,do drugiego później,ale nie sądzę żeby komuś odpuścili bez żadnej próby negocjacji.Poza tym w Vectrze panuje totalny bałagan i całkowity brak organizacji pracy i współpracy pomiędzy działami - jednym słowem totalne dno.Więc pewnie chwilowy brak odzewu jest spowodowany głównie i tylko tymi czynnikami.

 

D107: @combigan nie byłbym tego taki pewien. Kiedy ja złożyłem wypowiedzenie, nikt nawet "nie [beep]" z biura obsługi, a tym bardziej z infolinii z sprawie zatrzymania mojej osoby. A paczka moich usług była łakomym kąskiem dla Vectry. M.in. dlatego postanowiłem zakończyć z nimi współpracę. Teraz mam święty spokój. Nie muszę się bać, czy operator łaskawie zabierze mój ulubiony kanał. A to, że oni mają tzw. "Stajnię Augiasza" to jest to tajemnica Poliszynela

 

combigan: Teraz niedawno mój znajomy,co prawda z innej dzielnicy,ale też z Warszawy,również wypowiedział umowę,z powodu zmiany w ofercie progr. i też zadzwonili do niego w ciągu kilku dni.

 

W takim razie nie mam pojęcia,dlaczego jest tak że do jednych dzwonią a do innych nie.

 

d107--->>już nie chce mi się tego wszystkiego ze szczegółami opisywać,ale wiedz że ja już dwa razy,w krótkim czasie,wypowiadałem umowę z Vectrą i za każdym razem do mnie dzwonili,z propozycją pozostania.

 

A jak tam Ci się wiedzie w UPC? - zadowolony jesteś?

 

Pozdrawiam:)

 

Scorpion, Bob1969, D107, combigan: Złożenie propozycji oferty utrzymaniowej jest zawsze kwestią indywidualną i wymaga oceny historii współpracy z abonentem - pod uwagę bierze się wiele czynników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie w powiatowych BOK-ach mogłyby już tego nie ogarnąć, bo mam wrażenie że aktualna zawiłość technologiczna usług przerasta ich percepcję.

Zresztą to niszowa usługa (dystrybucja CI) i nie każdy właściciel nowego tv wie że coś takiego posiada ... jakaś tam szparka z tyłu. Ważne że tv *ebie kolorami po oczach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe będzie modułow w Vectrze gdyż ta firma twierdzi, że abonenci oszukiwali by np dająć moduł sąsiadowi :D

:lol: dziwne, że jakoś inni dostawcy Tv kablowej inaczej do tego podchodzą.A może nie dziwne tylko normalne.

 

A jeżeli nawet do takiego procederu by doszło, to co w tym złego, sąsiad ogląda ale ja w tym czasie nie oglądam . Pobór sygnału i ilość korzystających odbiorników nie zwiększyłby się przez takie postępowanie. Ja zapłaciłem za usługę i co komu do tego kto ogląda program TV.

Jeżeli goście do mnie przyjdą to co, też mają siadać tyłem do telewizora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

will: W moim miejscowości pakiet podstawowy (tzw. stalowy) analogowy nie zawiera programów Polsat, TVN, TV puls.

Ciekawe kiedy nastąpią zmiany.

Ta wiadomośc ucieszy znajomych jeżeli nastapią zmiany

https://satkurier.pl/news/70324/krrit-po ... iecie.html

will: Napisz proszę, z jakiej miejscowości jesteś.

 

Świętochłowice

Aktualna oferta: TVP1, TVP2, TVP3, TVP Polonia, Mango, 3 lokalne programy (STM, zabrze, Rybnik), vectra info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjacje były ciężkie, okazało się że nie jest tak różowo, ale w końcu podpisałem umowę za 103 zeta na pakiet złoty+pvr+canal HD+sport na ostro+net8MB+wifi. Umowa jest na 24 miesiące, canal Hd na 18 miesięcy. Cena za sport na ostro to 1 zł na cały okres umowy. Muszę pochwalić konsultanta z Vectry- bardzo rzeczowy i kompetentny. Przy okazji spekulowaliśmy trochę i stwierdził, że na dniach powinny być dołączone canal gol i weekend w HD, natomiast w okolicach stycznia 2012 powinna wyjaśnić się kwestia kanałów sportowych Polsatu. Oczywiście nie jest to nic pewnego to były tylko podkreślam SPEKULACJE i nie biorę za nie odpowiedzialności, ale mam nadzieję, że okaże się to prawdą.

Pozdrawiam, teraz czas na negocjacje z N-ką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Istnieje jeszcze jedna przyczyna, dla której nasza usługa jest tak skonfigurowana - chcemy unikać sytuacji, kiedy abonent płaci raz i daje urządzenie np. sąsiadowi, który już nie musi wykupywać regularnego abonamentu....

Hmmm, wiecie co, ręce opadaja jak sie czyta takie posty... toż oficjalnie przedstawiciel Vectry przyznał, że jako jedyni w Polsce traktuja swoich abonentów jako potencjalnych złodziei... to by było nawet śmieszne gdyby nie było tragiczne :( :( :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Vectry 0-1"

 

Cytuję fragment z Twojej ostatniej odpowiedzi-...."Kanały Vectra Media TV, Vectra Info pozwalają nam utrzymać kontakt z abonentami i informować ich o wprowadzanych zmianach. Nie każdy abonent ma dostęp do internetu. Dla wielu z nich, jest to jedyne źródło informacji na temat operatora. Niektóre komunikaty mogą być nadawane dłużej np. do czasu publikacji nowych....."

Zgadzam się z tym,ale trudno mi zaakceptować to że na 1-szym z tych kanałów lecą na okrągło tylko 3 nikogo nie obchodzące komunikaty, a na kanale Vectra Info zbyt rzadko dodaje się aktualne wiadomości.

 

Po za tym mam prośbę do Vectry:

Do Vectry:

Opracowaliście nowe propozycje paczek,ale czy nie możecie Państwo dla tych,którzy nie potrzebują internetu mobilnego i WiFi dodać paczkę:TV Platynowy HD+internet 16 MB+telefon 100 (lub 300 min.).Była by ona nie wiele droższa od paczki za 89,90 zł występującej obecnie w zestawie-TV Platynowy HD+internet 8 MB ,a na pewno cieszyła by się dużym powodzeniem.Wystarczy do niej dodać telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nowości .... żałosne lepiej gdyby zamiast tych kanałów dodali do oferty pozostałe kanały C+ w HD Orange Sport Eurosport 2 HD Npremium HD i inne ale w szczególności wszystkie kanały POLSATU !!! to są kanały na które dużo ludzi czeka a oni tylko wymieniają kanały na inne ...... gdy systuacja sie nie zmieni to ja odchodze od Vectry lepiej brać Cyfrę lub N zwłaszcza że będzie fuzja i tam to będzie dopiero oferta 48 kanałów HD mówi wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał dwie umowy? Z Vectrą i N ?

A co w tym dziwnego? Za ok. 170 zł będę miał dostęp do WSZYSTKICH kanałów filmowych premium, w Vectrze za pakiet VIP z internetem płaciłem kiedyś 210 PLN. Teraz mam dostęp do wielu kanałów, których brak w Vectrze(Fox HD, n Premium HD, orange sport, Polsat HD,Polsat sport news, Wojna i Pokój, MGM HD, BBC HD itd. itp.), za dużo mniejsze pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóz z usmiechem na twarzy odliczam kiedy skończy się umowa z Vectrą, niestety trochę sie to opózni bo do Marca (złodziejski zapis wumowie przedłużyl ją jescze o pół roku) ale je..ć ich. Moje pytanie brzmi do speców jaka platformę cyfrową wziąć. Plan jest taki że wezme tv z którejś z platform a internet albo zostane u złodziei (zalezy mi na braku limitu danych) albo jakie sinne rozwiazanie. co proponujecie?

Jak chodzi o tv to priorytety:

- najlepszy odbiór SD i HD - chyba N

- bogata oferta - chyba Polsat (ze wzgledu na Polsat Sport)

Razem z internetem chciałbym przeznaczyć ok. 120zł

Jak chodzi o inter. nie jest dla mnie istotna predkosc. Moze byc i nawet 2mb.

Co doradzicie??

Czywziac jeszcze w tym roku w ktorejs ze swiatecznych promocji czy poczekać?

Aha co do Vectry to kurcze powinien ktos z kierownictwa przegladac takie fora. W 21 wieku takie podejscie do klienta, taka obsluga, taka oferta, taka ignorancja to ja [beep]ziele.

Pomijam zamowiona walke Adamka ktorej nie wlaczyli, pomijam kolejki w BOK jak w PRL 1,5 godziny stania bo 2 "okienka" czynne na 6, pomijam złodziejskie zapisy w umowie, stosunkowo słaba jakość obrazu.

jak sobie przypomnę dzień walki Adamka i sproszonych zanjomych specjalnie do mnie na PPV i to rozcarowanie to mnie ziemniaki gniją, dobrze że BOK telefoniczny specjanie wyłączyli już o 19 w sobotę bo bym chyba sprawę sądowa miał (rozmowy nagrywane) a 2 razy dzwoniłem, raz zamówic a na drugi dzień potwierdzić. PRL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na marginesie dodam, że nieprawdziwe są informacje, abyśmy zostali daleko w tyle.

VOD - brak, HBO GO - brak, HBO OD - brak, telewizja na życzenie - brak, wszystkie programy Canal+ - brak, Polsaty Sport - brak, Eurosport 2 HD - brak, pakiety premium w multiroom - brak, możliwość podłączenia dekodera do internetu - brak, ipla czy inne w odbiorniku - brak, długo można wymieniać dalej.

Oj tak, jesteście daleko w tyle za konkurencyjnymi sieciami kablowymi. Właściwie to nie licząc ostatnich zmian w oprogramowaniu dekoderów i lekkiego odświeżenia oferty internetowej/telefonicznej to stoicie w miejscu. Usługi typu TVOnline czy Mood cieszą, ale zostały one bardzo szybko wprowadzone przez konkurentów.

Podsumowując - osoby wypowiadające się w tym wątku dalszego bajkopisarstwa o konkurencyjności Vectry po prostu nie strawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...