Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie w sprawie kanału Playboy TV.

Zarówno w programie TV na stronie Vectry jak EPG podaje co leci na tym kanale, a w rzeczywistości od 6 do 21 na tym kanale jest co innego.

Na stronie nie podano informacji że program jest tylko w godzinach nocnych, więc vectra powinna dać całodobowy zgodnie z EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz sportu na ostro za 2 zeta i troszkę niższej ceny za aktywację drugiego dekodera, to konsultant uznał, ze mam super ofertę. Próbował też wciskać kity, że nigdzie nie znajdę lepszej oferty, pozwoliłem się z nim nie zgodzić. Ma zadzwonić pod koniec listopada, chociaż ja chciałem odłożyć rozmowę na połowę grudnia- cały czas liczę na fajne ceny po połączeniu cyfry z N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel1902: http://media2.pl/media/85600-Canalplus- ... ne-HD.html

 

100% Racji czemu mamy płacić 6zł za CANAL+ HD skoro nie ma całej paczki C+ w ofercie VECTRY!!! niech sobie to poczytają....

 

misiek1939: Do VECTRY 0-1: http://media2.pl/media/85600-Canalplus- ... ne-HD.html --poczytaj to sobie dokładnie i ze zrozumieniem!

 

Dlaczego tak bezczelnie oszukujecie swych abonentów pobierając opłaty za Pakiet Premium Canal+ HD bez zapewnienia wszystkich jego składników,tzn.Canal+Gol HD i Canal+Weekend HD?

To jest zwykłe naciąganie,kiedy wreszcie macie zamiar włączyć te brakujące kanały? Czy wszystko u Was musi przebiegać tak powoli,nieudolne,jacy to pracownicy Vectry odpowiadają za te sprawy,chyba to ludzie bez odrobiny energii?Kiedy będą dostępne kanały TVN w wersji HD?

EPG na wielu kanałach dalej nie działa,konfigurator "paczek" jest beznadziejny, A Wy śpicie spokojnie...

Żądam tu na Forum natychmiastowej i bardzo konkretnej odpowiedzi na poruszone przeze mnie zagadnienia,proszę nie lekceważyć swego abonenta.I proszę odpowiadać bez wykrętów.Skoro jesteś wiarygodnym Przedstawicielem i nie masz pełnych informacji,to zwróć się do osoby odpowiedzialnej w Vectrze za TV cyfrową,czy nawet do Prezesa,czy Dyrektora tej Firmy.My jako abonenci mamy prawo żądać pełnej i dokładnej informacji z wyprzedzeniem,więc proszę bez wykrętów.

 

Pawel1902: misiek1939 zgadzam się z tobą mam takie same zdanie na to wszystko jak ty.

 

Arczi1280: @pawel1902 ceny które podajesz za paczkę HBO i Cinemax są w normalnej cenie. Chciałem ci przypomnieć, że pakiet Cinemax do pakietu HBO w Vectrze kosztował zawsze 10 zł a samo HBO u większości operatorów było w cenie 24,90 zł.

 

Misiek1939, pawel1902: Zgadzam się z tym co pisze Arczi1280. Opłata za pakiet Premium Canal+ HD jest proporcjonalna w stosunku do oferowanego w tym pakiecie zestawu programów. Nie pobieramy opłaty za usługi których nie świadczymy. Skład pakietu jest ustalany przez nas i otwarcie informujemy o tym co wchodzi w jego skład. Nie jesteśmy zobligowani do tego, żeby włączać wybrane programy do oferty, nie można więc powiedzieć, że jakichś programów „brakuje”.

 

golbi_84: Bo zapewne potem nie będziesz płacić 6 zł Pełna oferta C+ w wersji HD nadaje zaledwie od 10 dni. A HBO i Cinemax dostaliśmy jako jedna z pierwszych jeśli nie pierwsza

golbi_84: Ta to powiedz mi dlaczego HBO kosztowało 19,90 a dziś na stronie jest 34,90 to jest to parę zł?

 

golbi_84: Tak jak słusznie zauważa pawel1902, zwiększenie abonamentu jest konsekwencją rozszerzenia oferty programowej. W ramach pakietu HBO i Cinemax masz dostęp do sześciu kanałów HBO oraz czterech kanałów Cinemax. W pakiecie w tym jest 5 programów w jakości HD (HBO HD, HBO2 HD, HBO Comedy HD, Cinemax HD i Cinemax2 HD).

 

Rambo72: A z mojej nie.Musimy naciskać Vectrę bo spocznie na laurach.

Rambo72: To, że pewne kanały nie są jeszcze włączone do oferty nie wynika z naszej opieszałości czy złej woli. Włączenie nowego programu do oferty to długi proces, często związany z trudnymi negocjacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Vectry 0-1

Znowu nie doczekałem się odpowiedzi na zadane pytania dotyczące:

1).brakującego EPG na 15 kanałach.

2).zmiany tego bezsensownego konfiguratora paczek.

Nie pisał bym tylu postów,gdybym mógł wreszcie otrzymać konkretną i dokładną,wyczerpującą odpowiedź,a nie wymijające,cząstkowe odpowiedzi.Tak trudno odpowiadać na temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze to Canal+ oferuje kanały Vectra jest tylko pośrednikiem to C+narzuca opłaty itd Wiec pretensje do Canal+ Cyfrowy. Kanały dopiero ruszyły i formalnie chyba nie ma ich chyba w żadnej kablówce pierwszy miesiąc zawsze platforma chce kanały na wyłączność. Nikt wam nie każe brać wersji HD sami się rzucanie 2 kanały były i już się rzucali nigdy nie brałby wersji HD dopóki nie będzie głównego Canal+ HD a na Canal+ Weekend to szkoda tracić miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golbi_84: Tak jak słusznie zauważa pawel1902, zwiększenie abonamentu jest konsekwencją rozszerzenia oferty programowej. W ramach pakietu HBO i Cinemax masz dostęp do sześciu kanałów HBO oraz czterech kanałów Cinemax. W pakiecie w tym jest 5 programów w jakości HD (HBO HD, HBO2 HD, HBO Comedy HD, Cinemax HD i Cinemax2 HD).

 

Tylko ze HBO chyba nadal nie jest pełna ofertą gdzie jest HBO OD czy HBO GO?

A czy trzeba koniecznie brać wersje HD czy nie można podzielić tego na HBO SD i HBO HD jakoś N posiada tylko wersje HD a wiec można rozdzielić i oferować tylko SD lub tylko HD

 

 

EUROSPORT 2 jest odkodowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telekomunikacja Polska rozszerza dostępność kanału telewizyjnego Orange sport. Zainteresowane telewizje kablowe będą go mogły włączyć do swojej oferty bez ponoszenia opłat. "pod adresem: podkabluj@orangesport.pl stacja przyjmuje zgłoszenia od widzów, którzy chcieliby oglądać Orange sport w "swojej" telewizji kablowej. Wystarczy podać jej nazwę - przedstawiciele handlowi Orange sport skontaktują się z operatorem.

http://media2.pl/media/85884-Orange-spo ... -domu.html

 

Jak myślicie Vectra włączy nam ten kanał w złotym? Lobbujcie w Vectrze i Orange sport ja już to robię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...