Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Tele5, Polonia 1 przecież tam jest tylko top shop

The Poker Channel granie w pokera trochę mi się znudziło wole euro sport 2hd

Zone Europa , Zone Romantica , Zone Reality może trochę przesadziłem ale tych kanałów nie oglądam

Al Jazeera dlatego że tam nic nie ma golbi_84 a czy ty na tym kanale coś oglądasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę napisać tylko tyle, że naszym celem jest systematyczne urozmaicanie oferty produktów, jak również programmingu telewizyjnego.

Wymienianie kanałów rozrywkowych, ogólnotematycznych, filmowych i innych na kanały stricte muzyczne trudno nazwać urozmaiceniem oferty czy polityką programmingu. Uszczęśliwia się grupę jednych, kosztem drugich. Fani sportu, właściwie nawet po wykupieniu wszystkiego dostępnego u was, mogą nadal kręcić nosem. Poza tym grzech powszedni - obecnych abonentów traktuje się gorzej niż nowych, którym włącza się szybsze pakiety czy dodatkowe usługi. Bardziej opłaca się zrywać umowy niż podpisywać wieloletnie kontrakty. Polityka biznesowa powszechna na rynku, ale niszczy to wizerunek. Bajkopisarstwo PRowców niewiele tu pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tele5, Polonia 1 przecież tam jest tylko top shop

The Poker Channel granie w pokera trochę mi się znudziło wole euro sport 2hd

Zone Europa , Zone Romantica , Zone Reality może trochę przesadziłem ale tych kanałów nie oglądam

Al Jazeera dlatego że tam nic nie ma golbi_84 a czy ty na tym kanale coś oglądasz

 

Tele5 - ma dużo filmów szczególnie w weekendy do tego czasem premiera seriali niekoniecznie z USA

Polonia 1 - w ramówce weekendowej jest mało TOP SHOP

Oba są w analogu w pakiecie srebrnym

 

Al Jazzera najlepiej poinformowana stacja w sprawach arabskich cytowana przez TVN 24 częściej niż choćby Euronews osobiście jeszcze bym Bloomberg czy n-tv widział w ofercie. Stacji informacyjnych nigdy za wiele jedynie zbędne jest powielenie wersji francuskiej i angielskiej kanału France 24 lepiej dać Polsat News

 

The Poker Channel stacja niszowa dlatego jest w osobnym pakiecie sportowym konkurencje maja podobnie UPC np Motors TV o innych kanałach w dodatkowych pakietach jak Sudance Channel czy myZen.TV HD.

 

Pakiet Sport na Ostro trzeba wzmocnić nie osłabiać Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra, Polsat Futbol czy Orange Sport a nawet wspomniany Motors TV

Przemyślał bym wprowadzenie Polsat Sport do złotego a przenieść Sport Klub do Sport na Ostro

 

FOX i Polsat'y to powinien być priorytet

Polsat News, Polsat Sport, Polsat Cafe i FOX - złoty (za France 24, Sport klub (przenieść do sport na ostro), RTPi i PRO7 EWTN wywalić Religia TV do złotego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Will: Od dnia wczorajszego na większości programów zauważyłem przycięcia.

Sygnał dźwiękowy cały czas jest tylko sam obraz przycina się (nie chodzi mi o pixeloze).

Przycięcia są rożnie czasem kilka razy w ciągu minuty, czasem raz na 30 minut.

W tym samym czasie na tym samym programie w analogu nie ma tych objawów.?

 

Will: Na podstawie Twojego opisu, ciężko mi jest cokolwiek powiedzieć o problemach, z jakimi się borykasz. O jakie miasto chodzi? Jaki typ STB posiadasz?

 

Od niedzieli troche lepiej ale nadal wystepuje (tu nie chodzi o to że jest czarny obraz tylko lecący program zacina się na ułamek sekundy i pojawia sie dalsza częśc programu). Sprawdziłem poziom sygnału, powinno działac prawidłowo

Siła 49-50 %

Jakośc 100 %

Tuner podłączony poprzez kabel HDMI, podłączyłem poprzez scart - ten sam objaw.

Miasto: Świętochłowice

STB: Dekoder HD VECTRA 3830CD

 

Ponowna weryfikacja (25.10)

Opisany problem występuje już tylko na niektórych kanałach HD - mało zauważalne.

Moje pytanie czy ktoś również zauważył podobny problem.

 

Zauważyłem jeżeli siła syganłu na danej częstotliwości spada poniżej 50 % to występują te problemy (dziwne bo w DVB-T wystarcza siła 20 % aby obraz był stabilny)

Wykonałem drobna modyfikacje.

Rozdzielacz sygnału był "przed" tunerem, dałem go "za" tuner i siła bardzo wzrosła (średnio 90%).

Problem już nie występuje, przynajmniej w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie nietypowe pytanie, czy można odłączać dekoder np. na noc od prądu? Czy lepiej żeby był ciągłe w stanie czuwania?

 

Możesz odłączać, ale dekodery są tak ustawione, że w nocy pobierają dane EPG, więc po kilku dniach nie będziesz informacji o programach po naciśnięciu EPG lub zmianie kanału. Możesz tego uniknąć zmieniając w menu godzinę, kiedy dekodera ma pobierać EPG na taką, kiedy jest on włączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Od niedawna postanowiłem zostać nowym abonentem cyfrowej Vectry(wybrałem pakiet złoty). Wcześniej bowiem byłem związany umową w TP. I tak chciałbym się podzielić z Wami moimi, pierwszymi wrażeniami odnośnie przejścia na Vectrę, które muszę przyznać, że są jak najbardziej pozytywne. Zanim jednak podjąłem decyzję, zastanawiałem się również nad innymi ofertami, przede wszystkim nad Cyfrą+. Miałem też na oku co prawda CP, ale ich oferta programowa była dla mnie jakoś mniej atrakcyjna, mają zdecydowanie mniej programów, aniżeli ma choćby Vectra w swej ofercie, no i brak przede wszystkim możliwości do oglądania Canal+. A mnie jako wieloletniemu kibicowi sportu, zwłaszcza piłki nożnej zależało przede wszystkim na tym, bym miał dostęp do LM, do oglądania najlepszych lig na świecie, a także do naszej, kochanej kopanej :jupi: . A tego CP czy nawet N, którego i tak bym nie chciał(nie będę pisał powodów)mi tego wszystkiego nie zagwarantują. Ważne dla mnie były też ceny, ale również i inne programy. Bo sport przecież to nie wszystko, a w pakiecie, który wybrałem można znaleźć bardzo dużo programów popularno-naukowych. Dlatego też mój wybór ostateczny padł na Vectrę. Innych znaczących kablówek, jak UPC, które często jest tutaj przez forumowiczów wywołane, w moim mieście nie ma. Poza tym podoba mi się w Vectrze to, że nie muszę tak, jak u innych operatorów zakładać i płacić za antenę satelitarną, jak i również za samą jej dzierżawę oraz męczyć się dodatkowo tak jak ja wcześniej w TP z jakimś śmiesznym Liveboxem po całym mieszkaniu. Natomiast odnośnie samej oferty, która osobiście mnie zadawala, bo nie mam jakichś tam specjalnie dużych wymagań, brakuje mi do szczęścia tutaj jedynie do tego pakietu złotego TVP HD i TVP Seriale. Gdyby było można z chęcią zamieniłbym je za National Geographic Channel HD i przykładowo Movies 24, którego ma ponoć niebawem nie być. Uważam bowiem, że programy telewizji publicznej powinny być obowiązkowo w najniższych pakietach. To tylko taka mała moja sugestia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kilka dni temu podpisałem umowę z Vectrą. Niestety jestem bardzo niezadowolony z jakości ich usług (chodzi o internet). Jako, że umowę podpisałem po za siedzibą firmy Vectra przysługuje mi prawo (10 dni) do rozwiązania umowy bez ponoszenia konsekwencji oprócz co ważne obowiązkowej opłaty za instalacje. I tu rodzi się pytanie czy muszę zapłacić koszty aktywacji i instalacji(ponad 150 zł) czy tylko samej instalacji (10 zł)?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra 01 ja rozumiem że piszecie że w waszej ofercie programowej nie może być wszystkich kanałów ale to powinno tylko dotyczyć w tedy np. nowego nadawców których w ofercie nie mamy jeszcze ich kanałów ale taki canal + jeżeli mamy na dzień dzisiejszy wszystkie kanały canal + to dlaczego nie włączyć tych dwóch kanałów canal + w hd czyli canal +gol hd i canal + weecend hd przecież te kanały to dodatek do pakietu sport canal + a w wy nie robicie tego żeby wasz klient czyli my tu piszący nie dostali uzupełnienia oferty telewizyjnej o te dwa kanały hd czy nie ładnie by było ja by w internecie była informacja że Vectra wprowadza nowe kanały Canal + w jakoście hd i dlatego ma teraz pełną ofertę kanałów z rodziny canal + zastanówcie się nad tym a i z 23 kanałów w ofercie byśmy mieli 23+2=25 kanałów hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Will: Zauważyłem jeżeli siła syganłu na danej częstotliwości spada poniżej 50 % to występują te problemy (dziwne bo w DVB-T wystarcza siła 20 % aby obraz był stabilny)

Wykonałem drobna modyfikacje.

Rozdzielacz sygnału był "przed" tunerem, dałem go "za" tuner i siła bardzo wzrosła (średnio 90%).

Problem już nie występuje, przynajmniej w tym momencie.

 

Will: Cieszę się, że udało Ci się usunąć problem. Mam nadzieję, że nie będzie on się powtarzał. W przeciwnym wypadku nie wahaj się nas o tym poinformować.

 

Scorpion: Toya na trzy telewizory http://media2.pl/media/85082-Multiroom- ... izory.html

Nka na sześć telewizorów http://media2.pl/media/85035-Telewizja- ... derow.html

 

Vectro, działacie coś na tym polu? Kiedy jakieś poszerzenie oferty Multiroom?

Może wreszcie przestaniecie być "oryginalni" i dacie dostęp do kanałów premium w multiroom w ramach jednego abonamentu, a nie tak jak teraz?

 

Scorpion: Nasi abonenci mogą mieć dostęp do kanałów w formacie HD w opcji multiroom. Więcej informacji na ten temat znajdziesz pod adresem: http://www.vectra.pl/telewizja/telewizj ... multiroom/

 

misiek1939: Do Vectry 0-1

W odpowiedzi na wyjaśnienia z dnia 24.10 godz.14.36

 

........"KENZO, tester19, Misiek1939, luk14144: Widzę, że dotyczy to wszystkich, zatem po kolei omówię najważniejsze kwestie:

 

1. „Przesiadka” z telewizji analogowej na cyfrową to nie tylko kwestia zmiany dekodera, ale także telewizora. Nie wszyscy nasi abonenci są w stanie przejść na nową technologię. Nie wszyscy także tego chcą, gdyż najważniejsza jest dla nich cena.

 

Jesteśmy świadomi - także dzięki Wam, że istnieje zapotrzebowanie na pakiety dla osób o wyższych wymaganiach i ceniących sobie przede wszystkim jakość. Konstruując ofertę musimy jednak szukać kompromisu pomiędzy oczekiwaniami wszystkich abonentów.

 

2. Natomiast odnośnie kanałów, których „nikt nie ogląda". Była o tym mowa już wcześniej - nasze wyobrażenie o nich bywa weryfikowane przez badania ich oglądalności - czasem dość zaskakujące.

 

3. Dzisiaj nie jestem w stanie poinformować Was o zmianach i nowościach, które planujemy wprowadzić. Mogę napisać tylko tyle, że naszym celem jest systematyczne urozmaicanie oferty produktów, jak również programmingu telewizyjnego. Kiedy będę mógł - poinformuję Was o nich........"

 

I znowu odpowiedź traktująca to co poruszałem jest bardzo wybiórcza,broniąca zachowawczej polityki i marazmu Vectry:

Ad 1).Cena nowoczesnego telewizora LCD jest dziś dość niska.TV analogowa i tak niebawem kończy swój żywot,więc ta "przesiadka " i tak będzie konieczna.A Ci,których nie stać na nowe technologie nie muszą w ogóle mieć kablówki,usługi trzeba dostosowywać nie dla najbiedniejszych ,ale do ludzi sytuowanych na poziomie średnim.Więc śmiało można wywalać ten analog.

Ad 2).Nikt nie ogląda np.Vectry 200,Vectry 300.....itp,bo są one puste po prostu,a wiele innych to kompletne dno-to opinie wielu,wielu abonentów.A jakie to badania oglądalności Vectra robi-nie słyszałem o czymś takim.

Ad 3).Widocznie kierownictwo Vectry odpowiedzialne za układ programów nic nie robi z wyprzedzeniem,nie ma żadnych planów na przyszłość,bo i Ty i konsultanci zawsze nie jesteście w stanie poinformować o zmianach i nowościach z wyprzedzeniem-nic nie wiecie na ten temat.Jest to ogromnie żenujące.

 

Reasumując-czy żąda się tak wiele i czy nie możliwe jest do szybkiego wprowadzenia to,aby programy w lepszej jakości ,tzn, w wersji HD,oraz bardzo dobre programy Polsatu (co w ogóle pominąłeś milczeniem) były dostępne od razu po ich wejściu wzorem innych słabszych sieci w Vectrze? Każda szanująca się Firma powinna kierować się dobrem abonenta i brać naprawdę pod uwagę wypowiedzi tychże abonentów.

 

Z poważaniem.

 

misiek1939: Dla wielu, cena nawet taniego telewizora HD jest po prostu zbyt wysoka. Usługę trzeba dostosowywać do większości, a nie do statusu materialnego wybranej grupy. Wiemy, że jest grupa klientów, których stać na więcej i oczekują więcej.

 

Nie poruszę natomiast tematu Polsatów, bo mam wrażenie, że wszystko w tej kwestii zostało już powiedziane.

 

Podsumowując - Misiek1939, nie mogę udzielić odpowiedzi na każde pytanie, gdyż nie są to informacje dostępne na zawołanie. Brak odpowiedzi nie oznacza braku planów.

 

Luk14144: śmiech śmiech śmiech macie vectra bałagan w układzie kanałów dlaczego nie ma kanału takiego samego sd koło hd np. jak ja chce oglądać kanał canal + sd to jest na 314 kanale a kanał canal + hd jest na 330 kanale dlaczego nie można zrobić żeby te kanały były np. na 314 wersja sd a na 315 wersja hd i tak samo z innymi kanałami i niech będzie jeżeli tego samego nadawcy kanały to niech będą razem koło siebie tak jak ngc sd potem ngc hd potem ngc wild sd i potem ngc wild hd i jeszcze jedno kanał tvp seriale i tcm dać wyżej na wyższę pozycje bo komu się chce szukać kanałów które są w złocie tak jak tcm lub w platynie tvp seriale gdzieś w kręgu kanałów premium.

 

 

Druga sprawa vectra 01 pisała że Dzisiaj nie jestem w stanie poinformować Was o zmianach i nowościach, które planujemy wprowadzić. Mogę napisać tylko tyle, że naszym celem jest systematyczne urozmaicanie oferty produktów, jak również programmingu telewizyjnego. Kiedy będę mógł - poinformuję Was o nich. ja wiem że to może jest zawcześnie ale czy w planach macie włączyć coś z tych kanałów nie chodzi mi o ten konktetnie tylko z tej grupy wypisanej czy będą te kanały tylko powiedz vectra 01 tak lub nie

 

a kanały to :

kanały polsatu

kanały tematyczne tvn i canal + w hd

vh1 classic

tv disco

 

i trzecie sprawa dla mnie nie wiem jak inni takie kanały jak :

Tele 5 , Polonia 1 , The Poker Channel , Zone Europa , Zone Romantica , Zone Reality , Edusat , France 24 , Deutsche Music Fernsehen , Russia Today , LTV , Al Jazeera , EWTN

są do usunięcia a zastąpić je tymi z góry co napisałem i jeszcze trzeba zrobić pożądek w sieciach analogowych bo u mnie w Siedlcach jest dwa razy kanały tvp info jak zmieniali format nadawania to jeden był w 16/9 a drugi był w 4/3

 

 

i czwarta sprawa czy możecie w Siedlcach z analogu wyżucić jakiś kanał angielski lub niemiecki a włączyć w zamian kanał polo tv bo to jest prośba moich rodziców.

 

Misiek1939, Luk14144: Co do układu kanałów - sami widzicie, że każdy ma na to jakiś własny pomysł. Po prostu nie ma możliwości sprostowania oczekiwaniom wszystkich w tym obszarze.

 

Luk14144: Na to, czy wspominane kanały będą włączone do ramówki czy nie, wpływa wiele czynników. Nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie.

 

Marcin1108: Mam takie nietypowe pytanie, czy można odłączać dekoder np. na noc od prądu? Czy lepiej żeby był ciągłe w stanie czuwania?

 

Marcin1108: Lepiej, aby był w stanie czuwania ale oczywiście można go wyłączyć na noc. Jeżeli martwisz się o zużycie prądu, to dekoder zużywa go bardzo niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra 01 ale nie lepiej napisać że poslatów w sieci kablowej nie będzie macie nas w [beep]ie i koniec ale ja tylko chce info czy przynajmniej prowadzicie rozmowy na temat dołączenia canal + hd i tvn w hd tak lub nie i kiedy będzie vod

 

ale dlaczego JEDYNA kablówka w Polsce nie ma kanałów polsatów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpion: Nasi abonenci mogą mieć dostęp do kanałów w formacie HD w opcji multiroom. Więcej informacji na ten temat znajdziesz pod adresem: http://www.vectra.pl/telewizja/telewizj ... multiroom/

 

Hmmmm Scorpion o białym a Vectra o czarnym... toż nie trzeba kończyć podstawówki, żeby się domysleć iż Scorpion miał na myśli to, że oferta Vectry multiroom nie obejmuje wszystkich kanałów filmowych Premium czyli (Canał+ i HBO). Za mozliwosć ogladania na drugim telewizorze tychże właśnie kanałów filmowych premium w innych kablówkach i platformach cyfrowych nie ponosi się dodatkowych kosztów. Czyli łopatologicznie droga Vectro jeszcze raz: multiroom to opcja gdzie u innych operatoów płaci się raz i w cenie można oglądac wszystkie kanały, łącznie z kanałami filmowymi a nie tak jak u was trzeba dodatkowo płacić drugi abonament za kanały premium (Canal+ i HBO). Rozmawiałem z Powiatowym Rzecznikiem Konsumenta , który stwierdził, że jest to sprawa do zbadania, czemu tak własnie jest, że abonenci posiadający wykupioną opcję multiroom, która z założenia pozwala ogladać kanały z wykupionego abonamentu na drugim telewizorze nie pozwala ogladać kanałów filmowych premium na drugim telewizorze i pobierane sa za to dodatkowe opłaty. Wygląda to tak że zmuszacie obanoentów do płacenia podwójnego haraczu.... stwierdził również, że dziwne, ze do tej pory UOKiK sie tym nie zainteresowało ponieważ wygląda na to że zmuszacie do podwójnego abonamentu a to jest chyba zabronione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra argumentowała że umowy z dostawcami ma skonstruowane w ten sposób, że na drugim dekoderze trzeba płacić drugi abonament za pakiet np Canal+ Jednak u innych operatorów np UPC, N, czy Cyfra+ , jest tylko jedna opłata za pakiet i umożliwia oglądanie tych kanałów na obydwu dekoderach, a nie tylko na jednym.

Niektórzy abonenci piszą że "sprawe z płaceniem dwóch abonamentów za pakiet premium trzeba by było zgłosić do UOKIK. Pachnie przekrętem na nas Abonentach"

Wzywam wszystkich posiadaczy pakietu Canal+ i mających po 2 dekodery o NAPISANIE skargi do UOKiK

Kontakt do UOKIK

http://www.uokik.gov.pl/kontakt.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpion: Toya na trzy telewizory http://media2.pl/media/85082-Multiroom- ... izory.html

Nka na sześć telewizorów http://media2.pl/media/85035-Telewizja- ... derow.html

 

Vectro, działacie coś na tym polu? Kiedy jakieś poszerzenie oferty Multiroom?

Może wreszcie przestaniecie być "oryginalni" i dacie dostęp do kanałów premium w multiroom w ramach jednego abonamentu, a nie tak jak teraz?

 

Scorpion: Nasi abonenci mogą mieć dostęp do kanałów w formacie HD w opcji multiroom. Więcej informacji na ten temat znajdziesz pod adresem: http://www.vectra.pl/telewizja/telewizj ... multiroom/

 

Ja piszę o kozie, a Wy o wozie. Ja piszę o braku dostępu do kanałów PREMIUM na drugim dekoderze, a nie do kanałów HD... PREMIUM to np. pakiet CANAL+, HBO, SPORT NA OSTRO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Vectry 0-1:

 

......"misiek1939: Dla wielu, cena nawet taniego telewizora HD jest po prostu zbyt wysoka. Usługę trzeba dostosowywać do większości, a nie do statusu materialnego wybranej grupy. Wiemy, że jest grupa klientów, których stać na więcej i oczekują więcej.

 

Nie poruszę natomiast tematu Polsatów, bo mam wrażenie, że wszystko w tej kwestii zostało już powiedziane.

 

Podsumowując - Misiek1939, nie mogę udzielić odpowiedzi na każde pytanie, gdyż nie są to informacje dostępne na zawołanie. Brak odpowiedzi nie oznacza braku planów......."

 

Zmuszasz mnie do ciągłych odpowiedzi,gdyż nie mogę się pogodzić z Twoimi wymijającymi ,nie zawsze logicznymi i bardzo dziwnymi wyjaśnieniami.Od Przedstawiciela reprezentującego Vectrę (chociaż Twoja rola jest trochę mało przejrzysta,określił byś dokładnie swój status,bo ma się wrażenie,że działasz na wpół legalnie) spodziewałem się więcej profesjonalizmu. Otóż każda kablówka,a więc i Vectra świadczy różne usługi-nie tylko telewizyjne.Skoro więc wielu abonentów ma u Was jeszcze internet ( nieraz o dość dużej szybkości ) i telefon -są to ludzie średnio sytuowani,których stać na takie usługi,więc cena wysokości 1200-1800 zł za niezły,nowoczesny telewizor nie jest właśnie dla tej większości ceną zaporową,więc nie mów głupot.Oni właśnie stanowią tą większość do której trzeba dostosowywać usługi-nie do biedoty i nie do bardzo bogatych.I to poprzednio pisałem,więc dziwi mnie Twoje uparcie powtarzane stanowisko w sprawie dostosowywania usług dla większości,to przecież robicie.

A analog to przeżytek i można śmiało go zacząć wyłączać i zwalniać częstotliwości,chyba u Was po to ludzie mają dekodery,aby nie oglądać analogu,a za dzierżawę dekodera HD płaci się niewiele ,podobnie za Pakiet Platynowy (optymalny i bardzo dobry) w paczce płaci się o 5-10 zł więcej niż za o wiele słabszy Złoty.I większość to wybiera i czeka na nowości i usprawnienia.

Na czym do licha Wam zależy żeby nie działać na bieżąco tak jak np.Cyfra+ i w miejsce np. kanałów TVN-u SD dać te kanały w jakości HD dla dobra tej większości.?Tego właśnie nie mogę zrozumieć.Powtarzam,po co są takie kanały jak Vectra 200,Vectra 300 itp....... na których nic nie ma,po co zajmują częstotliwości,które można zagospodarować.?

Odnośnie programów Polsatu-nic konkretnie nie powiedziano,unikacie tego tematu,niczym ..."diabeł święconej wody..."

Przekaż te opinie swym szefom,bo sam jak widać nic nie możesz...i jeśli masz zamiar mi odpisać to oczekuję wreszcie profesjonalnej i konkretnej odpowiedzi na wszystkie poruszone kwestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli martwisz się o zużycie prądu, to dekoder zużywa go bardzo niewiele.

Tu bym bardzo polemizował. 20W w trybie stand-by to gruba przesada.

Do vectra-01 Dobry temat, w instrukcji nie ma słowa na temat poboru prądu w stanie stand by oraz w trakcie pracy.

Może warto byłoby takie informacje umieścic w instrukcjach

Proszę o informacje czy rzeczywiscie jest taki pobór pradu w stand by oraz jaki jest w trakcie pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem rozwiązałem z vectrą umowę ze względu na zmiany programowe.

Chciałem mieć canal+ i byłem zdecydowany zamontować antenę sat.

 

W zeszłym tygodniu zadzwonili z BOK i zaproponowali mi coś na co przystałem.

Miałem Platynę + 8Mb za 89zł

 

Będe miał:

Złoty + 8Mb + Canal+(pakiet) + Sport na ostro za 99 zł.

 

Trochę mi dziecięcych szkoda ale przynajmniej syn mniej przed telewizorem spędzi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra-01 Ciągle tylko pan pisze że nic narazie nie może powiedzieć ale przecież napewno ktoś coś wie na temat czy C+ GOL HD i WEEKEND HD które już są czy będą w ofercie Vectry ?? czy chociaż macie jakieś plany wprowadzenia tych kanałów ? nie wierze w to że nikt nic nie wie.. albo nikt nie chce nic powiedzieć jedno z dwóch przecież w Vectrze muszą coś wiedzieć czy chcą dodać te kanały czy nie jak długo będziemy czekać na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Vectro, przeglądałem wcześniejsze posty i zwróciła moja uwagę Wasza wpadka:

 

KENZO, tester19, Misiek1939, luk14144: Widzę, że dotyczy to wszystkich, zatem po kolei omówię najważniejsze kwestie:

 

1. „Przesiadka” z telewizji analogowej na cyfrową to nie tylko kwestia zmiany dekodera, ale także telewizora. Nie wszyscy nasi abonenci są w stanie przejść na nową technologię. Nie wszyscy także tego chcą, gdyż najważniejsza jest dla nich cena.

 

 

Jaka zmiana telewizora? O czym Pan mówi? Owszem, mogą być pojedyncze przypadki telewizorów bez wejścia Euro (scart), ale proszę nie mówić, że jest to jakaś bariera w rozwoju telewizji cyfrowej.

Swego czasu przejście z analogu na cyfrę było u was bezpłatne. Cena Złotego Cyfrowego równała się cenie Złotego analogowego. Czyżby się coś zmieniło? Gdy wchodzicie z Cyfrową Vectrą do nowych miast to już nie instalujecie dekoderów wszystkim chętnym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz drugi babol przedstawiciela vectry na tym forum (druga ciemnota to nierozroznienie pakietow premium od kanalow hd)

 

Panie Przedstawicielu: tutaj nie jest infolinia Vectry. Tutaj w wiekszosci sa swiadomi uzytkowicy z ogromna wiedza. Formulkami z Call Center tutaj nie uda sie nikogo zbyc :]

Prosimy sie doszkolic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...