Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Do Vectry 0-1 Kiedy włączycie EPG na kilkunastu programach,na których go jeszcze nie ma,np.TRAVEL CH HD,POLO TV...itp..Pisałem o tym do B.O. i wymieniłem, te wszystkie programy,ale niestety na odpowiedź czeka się ogromnie długo.I ile razy trzeba Was monitować w tej sprawie.?

Czy ktoś zajmuje się Waszą stroną internetową.? Najwyższy czas,aby ją zaktualizować.Podany jest tam stary "Układ kanałowy telewizji cyfrowej do wydruku."(nie uwzględniono np.programu POLO TV).Podob nie kanał TV-Vectra info chyba powinien służyć do podawania na bieżąco różnych informacji,a nie zawierać przestarzałe i w kółko powtarzane rzeczy.Chyba jakiś pracownik Vectry bierze za to pieniądze,więc niech zacznie dbać o te sprawy na bieżąco.

Misiek1939: Informacja na temat sugerowanych poprawek została przekazana do działu technicznego, dziękujemy za zwrócenie uwagi. Tak jak pisałem wcześniej, kwestia EPG nie jest zależna tylko od nas. Reasumując - EPG zostanie włączone tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

 

Ja jestem ciekaw dlaczego przełożyliście aktualizację układu kanałów na przyszły rok. NA profilu Facebook kiedyś była mowa, że zrobicie to jesienią.

CYFROmaniak: Brak aktualizacji układów kanałowych jeszcze w tym roku związany jest z aktualizacją oprogramowania na dekoderze. Obecnie trwają prace nad softem.

 

Vectra 01

ja mam parę pytań dotyczące waszej strony internetowej :

Comedy Central Famili powinno być w układzie kanałów za kanałami filmowymi

http://www.vectra.pl/telewizja/telewizj ... programow/

Usunąć napis że TVP HD - dostępny od 1 października chodzi mi o usunięcie dostępny od 1 października

http://www.vectra.pl/telewizja/telewizj ... ogramy_hd/

na waszej stronie po kliknięciu na napis telewizja pojawia się link do telewizji cyfrowej i analogowej w telewizji cyfrowej piszę że mamy w ofercie 22 kanały hd a mamy 23 kanały hd

http://www.vectra.pl/telewizja/

na waszym programie na stronie vectra.pl brakuje programu takich stacji jak : tvp hd , tvp seriale jest ikonka traver chanel hd ale nie ma programu

http://www.program.vectra.pl/index.php

w zakładce vod już od parę lat piszę że usługa będzie niebawem czyli u was 2 lata

http://www.vectra.pl/telewizja/telewizja_cyfrowa/vod/

na waszej stronie powinny być link do magazynu abonenta

Luk14144: Dziękujemy za pomoc w zlokalizowaniu błędów. Strona powinna zostać zaktualizowana niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić żeby użytkować TV online w Vectra?

 

aby urzytkownik był abonentem Vectry i posiadał wykupiony co najmniej złoty pakiet TV i co najmniej 16 Mb/s dostęp do Internetu.

 

Poza oczywistym błędem ortograficznym, szkoda że podnieśliście wymagania. 8 Mb/s spokojnie wystarczało.

 

Obecnie udostępniamy MOOD Mini.

 

W tej wersji serwisu masz dostęp do 100 utworów miesięcznie. Limit jest odnawiany co miesiąc. Odsłuchiwanie tego samego utworu w danym miesiącu nie pomniejsza pakietu. Wersja dostępna bezpłatnie dla Abonentów Vectry posiadających obecnie minimum Internet 24 Mb/s oraz nowych abonentów Internetu 16Mb/s

 

Nowi zawsze mają lepiej... Wymagane szybkości też są IMHO lekkim nieporozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw dlaczego przełożyliście aktualizację układu kanałów na przyszły rok. NA profilu Facebook kiedyś była mowa, że zrobicie to jesienią.

CYFROmaniak: Brak aktualizacji układów kanałowych jeszcze w tym roku związany jest z aktualizacją oprogramowania na dekoderze. Obecnie trwają prace nad softem.

 

 

 

vectra 01 a czy możecie ułożyć kanały żeby np. było 314 canal + 315 canal + hd i tak dalej żeby wersja kanałów sd była przy hd

 

 

to co będzie ta aktaulizacja w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Vectry 0-1: "Misiek1939: Informacja na temat sugerowanych poprawek została przekazana do działu technicznego, dziękujemy za zwrócenie uwagi. Tak jak pisałem wcześniej, kwestia EPG nie jest zależna tylko od nas. Reasumując - EPG zostanie włączone tak szybko, jak tylko jest to możliwe."

 

Płacę abonament za kompleksową usługę w skład której wchodzi i dostęp do EPG.Jak to nie zależy to tylko od Was? Waszym obowiązkiem jest żądanie EPG od nadawców!I proszę zrobić to jak najszybciej,a nie tak jak wszystko obiecywać w nieokreślonej przyszłości.Czy o każdym Waszym niedociągnięciu,czy opóźnieniu muszą przypominać abonenci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectro - rozwiązanie jest proste: jak podpisujecie nową umowę z nadawcą, jako jeden z punktów tej umowy wpiszcie zobowiązanie do przekazywania danych do EPG do firmy z którą macie umowę na dostarczanie EPG (w formacie w jakim sobie ta firma życzy). Wtedy nie będzie problemu z dołączaniem EPG do nowych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ... jestem tu nowy i nie wiem czy gdzieś był poruszany podobny temat ale mam pytania

1) Mam od 2 dni cyfrowa vectre (przeszedłem z analogowej) i zauważyłem ze na TVP info o 18 mam Tvp Warszawa a jestem z Bydgoszczy... a nie powiem ze zależy mi na informacjach lokalnych!!! wiecie czym to spowodowane i czy będę miał regionalne wiadomości jakoś niedługo?

2) Mimo że od 2 dni ma cyfrową tv to cały czas mogę przełączać na analogową - czy taki stan rzeczy będzie długo trwał czy analogową w końcu wyłączą

Jeśli ktoś mógłby odp będę wdzięczny ! z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ... jestem tu nowy i nie wiem czy gdzieś był poruszany podobny temat ale mam pytania

1) Mam od 2 dni cyfrowa vectre (przeszedłem z analogowej) i zauważyłem ze na TVP info o 18 mam Tvp Warszawa a jestem z Bydgoszczy... a nie powiem ze zależy mi na informacjach lokalnych!!! wiecie czym to spowodowane i czy będę miał regionalne wiadomości jakoś niedługo?

2) Mimo że od 2 dni ma cyfrową tv to cały czas mogę przełączać na analogową - czy taki stan rzeczy będzie długo trwał czy analogową w końcu wyłączą

Jeśli ktoś mógłby odp będę wdzięczny ! z góry dziękuje

 

Leszek124: jak pisał już Q.bak w naszej ofercie programowej cyfrowej Vectry znajduje się TVP Info Warszawa. Regionalnej telewizji bydgoskiej w ramówce nie posiadamy.

 

Przejście na telewizję cyfrową nie oznacza rezygnacji z telewizji analogowej. Pakiet cyfrowy można potraktować jako rozszerzenie oferty telewizji analogowej. W ramach opłaty za telewizję cyfrową otrzymujesz zarówno kanały cyfrowe jak i analogowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Wszystkim za pomoc dotycząca tv cyfrowej i analogowej

 

Mam jeszcze jedno pytanie. Otóż zamówiłem pakiet złoty+ jeden pakiet premium... a jak zainstalowałem dekoder to okazuje się ze mam wszystkie kanały jakie udostępnia Vectra czyli pakiet VIP(osobiście mi to nie przeszkadza:) ale rozumiem że to jakaś promocja która się skończy ktoś zna jakiś deadline? bo nigdzie o tym nie wyczytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Media2.pl W piątek - 4 listopada 2011 roku - na polskim rynku telewizyjnym zadebiutują nowe kanały Grupy TVN nadawane w wysokiej rozdzielczości - TVN Turbo HD, TVN Style HD oraz TVN7 HD. W przyszłości nadawca planuje uruchomienie kolejnych swoich stacji w jakości HD, w tym informacyjny TVN24.

 

 

Na chwilę obecną wiadomo, że od samego początku dostęp do wszystkich nowych kanałów HD otrzymają abonenci satelitarnej telewizji "n", gdzie TVN Style HD oraz TVN Turbo HD dostępne będą na prawach wyłączności wśród platform satelitarnych.

 

Cieszyć się mogą natomiast abonenci sieci kablowych, bo Grupa TVN wszystkie swoje kanały HD chce wprowadzić do ofert operatorów telewizji kablowych. Na razie nie wiadomo który z operatorów kablowych wprowadzi do swojej oferty nowe kanały TVN w jakości HD. Nadawca obecnie prowadzi rozmowy z kablówkami w tej sprawie.

 

Także nowe kanały nPremium , które w połowie grudnia dołączą do satelitarnej telewizji "n", będą oferowane operatorom sieci kablowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra-01 CANAL+ GOL HD i CANAL+ WEEKEND HD jak długo będziemy czekać na te kanały ? czemu nie możecie odrazu od 28 października wprowadzić ich do oferty ? przecież to będzie cała Paczka Canal+ w HD pewnie UPC tak zrobi a wy nie ... te kanały oprócz Sportowych kanałów Polsatu to Priorytet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Gol HD, Canal+ Weekend HD, Polsat HD, Polsat 2, Polsat News, Polsat Film, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat JimJam, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport HD, Polsat Futbol, Polsat Sport News, Orange Sport, AXN HD, FOX HD, Eurosport 2 HD, Eurosport News, TV6, heh to tylko te najważniejsze kanały których nie ma a powinny być może nie wszystkie ale ponad połowa z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norma czy pech?

Dzisiaj mieli przyjść tzw fachowcy podłączyć tv+internet+telefon nie przyszli.Usługa na konkretny dzień była zamawiana z wyprzedzeniem ok dwóch tygodni, trzy godzinny przedział czasowy.Tak sobie zwyczajnie olali,zero informacji, zero kontaktu ze strony Vectry.Ani przepraszam ani pocałuj nas w de. Pani z działu sprzedaży nie wie dlaczego tak się stało.Wyznaczyła nowy termin.Powiedzcie to norma w wykonaniu Vectry, jeśli tak to może nie warto się starać o ich usługi i poszukać innego dostawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały pierwszej potrzeby to wprowadzenia to : Canal+ Gol HD, Canal+ Weekend HD, Polsat HD, Polsat 2, Polsat News, Polsat Film, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat JimJam, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport HD, Polsat Futbol, Polsat Sport News

Kanały drugiej potrzeby do wprowadzenia to : Orange Sport, AXN HD, FOX HD, Eurosport 2 HD, Eurosport News, TV6

a ja myślę że kanałem za kanał movies 24 będzie kino polska muzyka

 

Vectra 01 co ty na to o naszych z pawłem 1902 propozycjami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luk14144: vectra 01 czy do końca roku mamy jeszcze jakoś nadzieje na nowe kanały może na kanały canal + i tvn w hd

 

Pawel1902: Vectra-01 CANAL+ GOL HD i CANAL+ WEEKEND HD jak długo będziemy czekać na te kanały ? czemu nie możecie odrazu od 28 października wprowadzić ich do oferty ? przecież to będzie cała Paczka Canal+ w HD pewnie UPC tak zrobi a wy nie ... te kanały oprócz Sportowych kanałów Polsatu to Priorytet.

 

 

Luk14144: o wszystkich kanałach, które planujemy wprowadzić do oferty, abonenci informowani są na bieżąco. W przypadku wspomnianych przez Ciebie nie podjęliśmy jeszcze decyzji.

 

Pawel1902: Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu naszych abonentów wprowadzenie tych pozycji do ramówki jest niezwykle ważne. Musimy jednak kierować się oczekiwaniami wszystkich, którzy mimo wszystko najbardziej cenią sobie niskie opłaty za telewizję kablową. Z tego powodu poszerzanie ramówki nie jest kwestią tak prostą, jak mogłoby się wydawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...