Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Do Vectry 0-1

 

Do specjalistów od spraw technicznych z Vectry: Znając sprawność i szybkość działania tych z Bożej łaski specjalistów przypominam,że trzeba zmienić nazwy kanałów na belce.-ZIG Zap na teleTOON+ i MTVNHD na MTV Live HD. Pewnie zmiana następi za kilka miesięcy ale Ja wole o tym pisac już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się mieć wszystkiego przy niskich cenach.

Zgadzam się. Więc odpowiedzmy sobie na pytanie, czy warto mieć wszystkie możliwe kanały dostępne na rynku w języku polskim, płacić za nie a oglądać regularnie tylko kilka z nich ? Marzy mi się opcja gdzie mógłbym do woli konfigurować sobie pakiety i płacić faktycznie za kanały które oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej wizycie w BOK Kielce wnioskuje, że kupowanie paczek w Vectrze traci kompletnie sens. Kiedyś to była mocna strona oferty Vectry... Przykład: lokalna promocja na internet i tv - za pakiet Złoty 89 kanałow + 2 Mb internet trzeba zapłacić 73,90 zł, tymczasem przy odzielnym kupowaniu ofert zapłacimy za to samo 70 zł. To samo dotyczy oferty, którą wybrałem czyli Platyna + 8 Mb - zapłacę za to 89,90 zł, gdy przy kupowaniu ofert solo zapłaciłbym ... 90 zł. Wziąłem tę oferte, bo nie mam czasu teraz zajmować się zmianą operatora internetowego i telewizyjnego, jednak przy najbliższej okazji pożagnam się prawdopodobnie z Vectrą.

Dodam tylko, że przez ostatnie 2 lata płaciłem za Platynę i 8 Mb - ok. 78 zł, teraz kosztuje to ponad 10 zł drożej. Ktoś napisze, ale ta podwyżka to jest pryszcz i tak Vectra jest najtańsza. Mnie się jednak wydaje, że po 10 latach współpracy z Vectrą należą się lojalnemu klientowi większe bonusy , niż 10-złotowa podwyżka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Will: Dlaczego Vectra oszukuje.

Na stronie vectry jest informacja że można zamówic pakiet Złoty Cyfrowy z dekoderem SD, niestety takiej możliwości nie ma.

Można zamówić tylko z dekoderem HD oraz HD PVR (dodatkowo płatne).

Dzwoniąc na infolinie dowiedziałem sie że ta usługa jest dostępna tylko w 3 miejscowosciach - w mojej nie (tej informacji oczywiście nie ma na stronie)

 

koksik1000: Vectra-01 Wiadomości wysyłałem z waszej strony z elektronicznego formularzu zgłoszeniowego i podawałem dwa maila bo wysyłałem dwie wiadomosci,na odpowiedz już nie czekam bo dostałem ją na tym forum ale chodzi o to żebyście sprawdzili czy te elektroniczne formularze działają poprawnie bo po nacisnieciu wyślij wyskakuje że w ciągu 10 minut powinno przyjść potwierdzenie a nie przychodzi a maile podawałem poprawne

 

pawel1902: Vectra-01 Czy C+ GOL HD i C+ WEEKEND HD które będą 28 Października będą w Vectrze ?? prosze odpisać.

Arczi1280: Jasne, że nowe kanały C+ w jakości HD będą wprowadzone do oferty Vectry. Wydaje mi się, że źle postawiłeś pytanie.

Vectra-01 ile miesięcy potrwa wprowadzenie do oferty Vectry kanałów Canal+ Gol HD i Canal+ Weekend HD ?

 

Zbisul: Nie spodziewam się jakiejkolwiek odpowiedzi na to co napisze poniżej od Vectra-01, stwierdzam to po moich kontaktach z Call Center.

Otóż jestem już klientem Vectra S.A., mój numer klienta to 01010516. Zamówiłem w Vectrze kolejną usługę korzystając z promocji jaką Vectra lansuje od jakiegoś czasu na swojej stronie internetowej, jest to mobilny internet + tablet Huawei S7. Przy zamówieniu zapytałem jak długo trwa realizacja tego zamówienia ponieważ ma to być prezent dla córki na urodziny, Pan z Call Center poinformował mnie iż realizacja nastąpi w przeciągu 3 dni. Kłamstwo pierwsze, a właściwie dwa kłamstwa. Bo Pan wiedział że takie zamówienie nie może zostać właściwie przyjęte ponieważ Vectra nie posiada tych że tabletów, ba jak mi się udało ustalić nie wiadomo czy w ogóle będzie je posiadała, ale po kolei, bo wówczas o tym nie wiedziałem.

Po trzech dniach zadzwoniłem do Call Center Vectry i zapytałem jak wygląda status mojego zamówienia. Otrzymałem odpowiedź iż "jest już w realizacji" i problem leży nie ze strony Vectry, a zewnętrznej firmy która realizuje dla Vectry przesyłki. Firmą tą jest : Arvato Services Bertelsmann oddz. w Błoniach pod Warszawą, (ustaliłem to samodzielnie ponieważ informacji takiej nie można uzyskać w Vectrze).

Po kolejnych kilku dniach po raz kolejny zadzwoniłem do Call Center Vectry by znów usłyszeć iż Vectra przekazała do realizacji moje zamówienie. Oczywiście nikt nie jest w stanie udzielić mi informacji jaki jest numer przewozowy przesyłki kurierskiej.

Od wczoraj postanowiłem dowiedzieć się jak jest naprawdę z tymi przesyłkami Vectry. Wygląda więc to tak, vectra przekazuje firmie Arvato Services Bertelsmann niezbędne przedmioty do wysyłki (w moim wypadku powinien być to wspomniany tablet Huawei). Firma Arvato Services Bertelsmann na podstawie zleceń Vectry, pakuje i wysyła za pośrednictwem firm kurierskich (przede wszystkim DPD oraz Opek) do klientów, firmy kurierskie dostarczają sprzęt do klienta. Niestety by Arvato Services Bertelsmann mógł realizować zlecenia przesyłek musi otrzymać od Vectry przedmiotowy towar. Jak sie okazało Vectra nie posiada tabletów Huawei S7, tym samym przyjmuje zamówienia o których z góry wie że nie może ich zrealizować.

W dniu wczorajszym po moich wielokrotnych monitoringach słyszałem że ktoś się ze mną skontaktuje (w ciągu jednej dwóch godzin) słyszałem to również w dniu dzisiejszym. Niestety Vectra ma w głębokim poważaniu swoich klientów. Nie skontaktował się nikt.

W momencie gdy udało mi się ustalić kilka szczegółów jeden z konsultantów zaproponował mi zmianę zamówienia na nooteboka, lub internet z modemem, zaczynam więc podejrzewać iż taka jest właśnie polityka firmy, że będzie klientom później na siłę wciskać coś zupełnie innego niż chcieli nabyć, i pewnie kilku da się nabić w butelkę, dzięki czemu sprzedaż wzrośnie.

Zadzwoniłem również do rzecznika prasowego firmy Vectra i zapytałem się go dlaczego firma Vectra wprowadza w błąd swoich klientów oferując usługę której nie jest w stanie zrealizować, oraz dlaczego taka oferta jest prezentowana na jej stronie. Dlaczego również w dalszym ciągu przyjmuje się zamówienia na tę usługę pomimo posiadanej wiedzy o tym że firma nie może jej zrealizować (pytanie postawione dlatego, ponieważ jeden z konsultantów powiedział że zamówienia nie są już przyjmowane, co sprawdziłem dzwoniąc godzinę później z pytaniem czy takie zamówienie zostanie przyjęte : Pani oczywiście chciała je przyjąć z zapewnieniem że przesyłka dotrze w ciągu tygodnia.) Rzecznik odpowiedział... nic nie odpowiedział, po prostu Pan K. Stefaniak milczał i poinformował mnie że odpowiedzi na wszelkie pytania udzieli na piśmie. Nic więcej. Czyli co ? Brak wiedzy czy wiedza o tym że się pogrywa z klientami.

Może był bym mniej zawiedziony firmą Vectra gdyby ktokolwiek powiedział mi prawdę, lub powiedział mi o braku sprzętu przy drugim kontakcie, albo może gdy miał się ze mną skontaktować... skontaktował się. Niestety, cały czas mydlono mi oczy, zapewniano że to nie jest wina Vectry a wina leży po stronie Arvato Services Bertelsmann (poinformowałem ich jaką opinie wyrabia im Vectra). podano mi również jakiś "lewy" numer zlecenia dla tej firmy (78289727), który jak ustaliłem nie istnieje.

Szanowni Państwo, gdy zamawiacie więc coś z Vectry i wydaje się być to atrakcyjna oferta, możecie spodziewać się iż po jakimś czasie Vectra poinformuje Was iż (oczywiście nie z jej winy) nie może zrealizować zamówienia, ale proponuje w zamian... mniej atrakcyjną ofertę.... pewnie się skusicie, bo już tak długo czekaliście, a Vektrze wzrośnie sprzedaż.

 

Vectra - Dajemy więcej wku........

 

misiek1939: Do Vectry 0-1

 

Do specjalistów od spraw technicznych z Vectry: Znając sprawność i szybkość działania tych z Bożej łaski specjalistów przypominam,że trzeba zmienić nazwy kanałów na belce.-ZIG Zap na teleTOON+ i MTVNHD na MTV Live HD. Pewnie zmiana następi za kilka miesięcy ale Ja wole o tym pisac już.

 

Will: Dostępność usługi możesz łatwo zweryfikować korzystając z formularza do zamawiania usługi - po podaniu niezbędnych danych adresowych, system wskaże czy instalacja danej usługi jest możliwa.

 

koksik1000: cieszę się, że udało Ci się rozwiązać sytuację. W kwestii formularza, to często awaria modułu znajduje się po stronie przeglądarki internetowej. Spróbuj wysłać wiadomość za pomocą innej przeglądarki (Chrome, Ppera, Firefox, Safari, Internet explorer).

 

Pawel1902, Arczi1280: na dzień dzisiejszy nie mogę ani potwierdzić ani zaprzeczyć. Jeżeli zdecydujemy się włączyć wymienione przez Was kanały na pewno poinformujemy o tym z wyprzedzeniem naszych abonentów.

 

Zbisul: przyczyną wszystkich problemów było duże zainteresowanie ofertą z tabletem, które doprowadziło do przejściowych braków magazynowych. Zwracam uwagę - przejściowych - gdyż braki zostały już uzupełnione, a Twoja przesyłka powinna dojść w najbliższych dniach (najprawdopodobniej jutro).

Przy lawinowym przyroście liczby zamówień mogą wystąpić problemy z komunikacji na linii konsultanci-magazyn i nasz pracownik mógł zwyczajnie nie być świadomy, że czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.

Pozostaje nam przeprosić za całą sytuację.

 

misiek1939: Informacja na temat sugerowanych poprawek została przekazana do działu technicznego i zmiany zostały już wprowadzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra 01 a czy możemy liczyć w ty roku na nowe kanały radiowe są takie kanały radiowe które są za darmo na satelicie a w vectrze ich nie ma i szkoda że nie mamy eski , eski rock , chili zet , tok fm , oraz lokalnych rozgłośni a i dlaczego w siedlcach na pozycji 124 nie ma telegazety chodzi mi o kanał lokalny telegazeta na nim lecą informację np. przegląd prasy , info z vectry itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Will: Dostępność usługi możesz łatwo zweryfikować korzystając z formularza do zamawiania usługi - po podaniu niezbędnych danych adresowych, system wskaże czy instalacja danej usługi jest możliwa. "

 

Podczas wypełniania "formularza do zamawiania usług" nie ma mowy o wyborze tunera i takowy wniosek wysłałem bez odzewu z Vectry.

Musiałem sam zadzwonić.

Więc nadal twierdze że jest to oszustwo - w moim mieście nie mogłem zamówić cyfrowej vectry (pakiet złoty z dekoderem SD).

Można z tunerem HD lub PVR (koszt 10 lub 20 zł dodatkowo do abonamentu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra 01 a czy możemy liczyć w ty roku na nowe kanały radiowe są takie kanały radiowe które są za darmo na satelicie a w vectrze ich nie ma i szkoda że nie mamy eski , eski rock , chili zet , tok fm , oraz lokalnych rozgłośni a i dlaczego w siedlcach na pozycji 124 nie ma telegazety chodzi mi o kanał lokalny telegazeta na nim lecą informację np. przegląd prasy , info z vectry itp.

 

Luk14144: Vectra nie podjęła decyzji w sprawie wprowadzenia wymienianych przez Ciebie kanałów radiowych do ramówki. O pojawiających się nowych pozycjach będziemy informowali wszystkich abonentów na bieżąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pojawiających się nowych pozycjach będziemy informowali wszystkich abonentów na bieżąco

 

My to wiemy Panie Vectro. Zawsze wszędzie to powtarzacie i tym samym brzmicie jak automatyczna sekretarka. Jest Pan na forum to może Pan do nas mówić po ludzku a nie PR-owym tonem ;)

 

Ja jestem ciekaw dlaczego przełożyliście aktualizację układu kanałów na przyszły rok. NA profilu Facebook kiedyś była mowa, że zrobicie to jesienią.

Osobiście nie korzystam z Waszego układu kanałów (układ setkowy jest BAAAARDZO niewygodny) ale zapewne duża część (jeśli nie większość) posiadaczy Waszych dekoderów męczy się z tą Jedynką na 101 i TVN24 na 801. Do tego bałagan tematyczny (CC Family koło muzyki nadal, BBC Entertainment gdzieś wokół lifestyle).

Wśród znajomych moich i rodziny kilkakrotnie już układałem kanały bo sami za bardzo nie umieli, a chcieli po prostu mieć TVP1 na 1, TVP2 na 2 i tak dalej. Wielu abonentom, głównie starszym, nie zależy na płatnych kanałach. Mimo iż płacą grube pieniądze to i tak u nich leci głównie publiczna, polsat, tvn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra 01 a czy możemy liczyć w ty roku na nowe kanały radiowe są takie kanały radiowe które są za darmo na satelicie a w vectrze ich nie ma i szkoda że nie mamy eski , eski rock , chili zet , tok fm , oraz lokalnych rozgłośni a i dlaczego w siedlcach na pozycji 124 nie ma telegazety chodzi mi o kanał lokalny telegazeta na nim lecą informację np. przegląd prasy , info z vectry itp.

Luk14144: Vectra nie podjęła decyzji w sprawie wprowadzenia wymienianych przez Ciebie kanałów radiowych do ramówki. O pojawiających się nowych pozycjach będziemy informowali wszystkich abonentów na bieżąco

Vectra 01 wy zawsze robicie problem najlepiej napisać że O pojawiających się nowych pozycjach będziemy informowali wszystkich abonentów na bieżąco a takie kanały co są za darmo jak : polsat sport news , tv 6 , czy darmowe kanały radiowe to ciężko włączyć

 

a zmiany w pozycjach kanałach miały być na jesień a teraz się dowiadujemy że dopiero mają być po nowym roku KŁAMSTWO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Vectry 0-1 Kiedy włączycie EPG na kilkunastu programach,na których go jeszcze nie ma,np.TRAVEL CH HD,POLO TV...itp..Pisałem o tym do B.O. i wymieniłem, te wszystkie programy,ale niestety na odpowiedź czeka się ogromnie długo.I ile razy trzeba Was monitować w tej sprawie.?

Czy ktoś zajmuje się Waszą stroną internetową.? Najwyższy czas,aby ją zaktualizować.Podany jest tam stary "Układ kanałowy telewizji cyfrowej do wydruku."(nie uwzględniono np.programu POLO TV).Podob nie kanał TV-Vectra info chyba powinien służyć do podawania na bieżąco różnych informacji,a nie zawierać przestarzałe i w kółko powtarzane rzeczy.Chyba jakiś pracownik Vectry bierze za to pieniądze,więc niech zacznie dbać o te sprawy na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra 01

ja mam parę pytań dotyczące waszej strony internetowej :

Comedy Central Famili powinno być w układzie kanałów za kanałami filmowymi

http://www.vectra.pl/telewizja/telewizj ... programow/

Usunąć napis że TVP HD - dostępny od 1 października chodzi mi o usunięcie dostępny od 1 października

http://www.vectra.pl/telewizja/telewizj ... ogramy_hd/

na waszej stronie po kliknięciu na napis telewizja pojawia się link do telewizji cyfrowej i analogowej w telewizji cyfrowej piszę że mamy w ofercie 22 kanały hd a mamy 23 kanały hd

http://www.vectra.pl/telewizja/

na waszym programie na stronie vectra.pl brakuje programu takich stacji jak : tvp hd , tvp seriale jest ikonka traver chanel hd ale nie ma programu

http://www.program.vectra.pl/index.php

w zakładce vod już od parę lat piszę że usługa będzie niebawem czyli u was 2 lata

http://www.vectra.pl/telewizja/telewizja_cyfrowa/vod/

na waszej stronie powinny być link do magazynu abonenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...