Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

luk14144 Masz rację, większość naszych abonentów jest zainteresowana wyłącznie pakietem podstawowym po możliwie najniższej cenie. Robimy wszystko żeby dostosować pakiety dodatkowe do potrzeb abonentów, którzy zainteresowani są rozszerzoną ofertą programową. Do taki osób zaliczamy oczywiście kibiców sportowych, dla których przygotowaliśmy specjalny pakiet programowy.

Vectra 01 ale wy nie rozumiecie jednej żeczy że jesteście najwięcej zacofaną kablówką przepraszam za takie określenie ale jesteście bardzo daleko w sprawie oferty programowej bo brak : kanałów polsatu największy brak na pewno w naszej ofercie nie będzie kanałów tvn - ów i canal + w hd kanałów tematycznych od dnia startu ale czego wy się boicie że te kanały to nikt nie będzie oglądał na pewno nie .

Druga sprawa to jeżeli chodzi o infastrukturę to po co w ofercie analogowej kanały takie jak angielskie niemieckie itp. po co to wyłączyć i właczyć w to miejce kanały hd wyżej opisane jeżeli tego nie chcecie zrobić to może powywalać coś z cyfrowej tv takie kanały co nikt nie ogląda bo gdzie my mieszkamy w angli czy w polsce chcemy mieć dobry sport proszę was O KANAŁY POLSATU PRZYNAJMNIEJ DO PAKIETU PLATYNOWEGO LUB DO SPORT NA OSTRO BO TERAZ LUDZIE SĄ ROZGNIEWANI DLATEGO ŻE USUNELIŚCIE JEDEN Z NAJLEPSZYCH KANAŁÓW Z TEGO PAKIETU POLSAT SPORT HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dnia wczorajszego na większości programów zauważyłem przycięcia.

Sygnał dźwiękowy cały czas jest tylko sam obraz przycina się (nie chodzi mi o pixeloze).

Przycięcia są rożnie czasem kilka razy w ciągu minuty, czasem raz na 30 minut.

W tym samym czasie na tym samym programie w analogu nie ma tych objawów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra 01 ja się na tym nie znam ale czy nie można jakoś dokupić wolnego miejsca na nowe kanały ale no przecież z oferty cyfrowej można wyłączyć te kanały które się nie ogląda np. angielskie niemieckie itp.

Mam parę pytań dotyczące oferty programowej :

1. Czy do końca roku możemy liczyć na nowe kanały ?

2. Czy będą nowe kanały radiowe ?

3. Czy w Siedlcach możecie włączyć do oferty kanałów telegazetę telewizji lokalnej na pozycji 124 ?

4. Wyrzucić kanały angielskie niemieckie itp. ?

5. Czy od stycznia możemy liczyć na kanały Polsatów ?

6. Czy coś wiadomo o VOD ?

7. Czy możecie zrobić porządek na kanale Vectra Info bo takie informacje jak nowości w ofercie takie jak tvp hd itp. to można usunąć a poza tym nie ma polo tv w układzie kanałów ?

8. Usunąć kanały takie jak Vectra 200 300 400 500 600 700 800 albo na ich miejsce dać układ kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do powyższej listy dodałbym prośbe o zaprzestanie dublowania tych samych kanałów w SD i HD a wtedy miejsce na nowe kanały się znajdzie. Zresztą z brakiem miejsca to niedokońca jest prawda bowiem po niedawnym przestawianiu kanałów wolne są dwa kanały(multipleksy) a mianowicie 570 Mhz(C-33) i 834 Mhz (C-66) gdzie przecież można wrzucić 16 kanałów SD lub nawet 10 HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S93 - w jakim mieście masz taką fajną cenę?

 

Ja chyba poważnie zastanowię się nad rozwiązaniem paczki z powodu zmiany oferty programowej. Podejrzewam, że w grudniu Cyfra+ dowali jakąś konkretną promocją. Jeśli nie, to powrócę do Vectry na nową paczkę bez telefonu, bo straszliwie mi niepotrzebna ta usługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden podmiot świadczący usługi telewizji cyfrowej nie jest zobowiązany zapewniać dostępu do wszystkich stacji tematycznych które nadają w ojczystym języku i ma swobodę świadczenia usługi układania oferty telewizyjnej (pakiety, ilość stacji, rodzaj stacji) według własnego planu biznesowego, który ma zapewniać rentowność danej firmy, a jednoczesne dopasowanie tak oferty aby z niej mogła korzystać znaczna ilość osób po przystępnej cenie.

I myślę że na tym można zakończyć lamentowanie na temat marzeń o nowych stacjach tematycznych.

PS: niekodowany w przekazie satelitarnym kanał CSB TV zastał zastąpiony innym niekodowanym satelitarnie kanałem Polo TV,

podobnie w przypadku Movies 24 który jako kanał kodowany zostanie zastąpiony innym kodowanym kanałem Kino Polska Muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Vectry 0-1:

 

....."Odnośnie zmian pakietów/oferty: Wasze sugestie ulepszenia oferty są przez nas skrupulatnie gromadzone . Musicie wiedzieć, że ich wprowadzenie nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać.

 

Misiek1939: Chętnie odpowiem na wszystkie pytania - pod warunkiem, że jest to możliwe. Jestem pośrednikiem w dostarczaniu informacji i zaufaj mi - jeżeli będę wiedzieć coś nowego i będzie to dla Was (abonentów) korzystne, to nie przepuszczę okazji, żeby was o tym powiadomić .

 

Misiek1939: to, co mówi CYFROmaniak jest prawdą. Zamiany kanałów są wynikiem brakiem wolnych częstotliwości. Jak zapewne wiesz - nie wszędzie infrastruktura jest tej samej jakości. Nie wszyscy abonenci mają sprzęt tej samej klasy. Innymi słowy - nie można zwolnić częstotliwości zajmowanych przez telewizję analogową "nagle", tylko stopniowo,

 

Tak jak pisałem już wcześniej - o nowych programach, które będą wprowadzone do ramówki zostaniesz poinformowany listownie. Aktualne informacje z tej dziedziny znajdują się również na naszej stronie internetowej albo na profilu firmowym na facebooku https://www.facebook.com/media/albums/? ... rowavectra.

 

Luk14144L: Masz rację, większość naszych abonentów jest zainteresowana wyłącznie pakietem podstawowym po możliwie najniższej cenie. Robimy wszystko żeby dostosować pakiety dodatkowe do potrzeb abonentów, którzy zainteresowani są rozszerzoną ofertą programową. Do taki osób zaliczamy oczywiście kibiców sportowych, dla których przygotowaliśmy specjalny pakiet programowy....."

 

Twoja odpowiedź z dnia21.10 godz.16.13 jak zwykle nie jest w pełni wyczerpująca i bardzo pobieżna.gdyż :

1).-macie chyba więcej nawet w tej chwili częstotliwości niż na 153 kanały (tyle jest w pakiecie VIP).

2).-można wywalić wreszcie ten analog,kto dzisiaj mając dostęp do TV cyfrowej ogląda kanały w analogu?

3).-nie dublować tych samych kanałów w SD i HD-każdy racjonalnie myślący abonent woli za niewielką dopłatą za dzierżawę dekodera HD mieć chyba kanał w lepszej jakości.

4).-powywalać nieoglądane nigdy albo nader rzadko badziewskie kanały,takie jak np.ETWN,ITV,jakieś z muzycznych i dziecięcych (których jest od metra..)

5).-usunąć kanały Vectra 200,Vectra300...itd,Vectra Media TV (przecież na nich nic nie ma)

 

 

I w ten sposób bez długotrwałych przygotowań i zabiegów zwolniło by się masę częstotliwości na nowe kanały w wersji HD :TVN-u i,Canalu+ i w przyszłośći Polsatu (z którym to Wy nie chcecie się dogadać),które abonenci przyjęli by z wielkim zadowoleniem.Trzeba tylko chcieć coś zrobić dla dobra abonentów,a nie robić tak mało i pisać,że zmiany kanałowe nie są tak proste.Są bardzo proste,ale osoba odpowiedzialna u Was za programy cyfrowe pani Małgorzata Wojtaszko powinna działać bardziej energicznie i z rozmachem,a nie spoczywać na laurach.Nie rozumiem dlaczego w Vectrze panuje taki marazm.Wprowadzenie do oferty takich programów,jak POLO ,czy KINO POLSKA MUZYKA to szczyt Waszych możliwości? Przecież programów muzycznych jest już dostatecznie dużo,przydały by się raczej informacyjne i filmowe.

Proszę moje uwagi potraktować serio i z należytą uwagą,sądzę,że wielu abonentów pragnie tego samego.Podałem Państwu nie tylko pobożne życzenia ,ale i wskazałem sposoby ich rozwiązania.Jeśli mam do pewnych spraw zastrzeżenia-nie znaczy to absolutnie,że nic mi się nie podoba.Ogólnie jestem z usług Vectry całkowicie zadowolony.

 

Z głębokim szacunkiem

Długoletni abonent Vectry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z miskiem 1939 bo on ma racje każda kablówka co im zależy żeby mieli co do oglądania dodaje kanały które chcą abonenci a my nawet nie mamy KANAŁÓW POLSATU WSTYD

1).-macie chyba więcej nawet w tej chwili częstotliwości niż na 153 kanały (tyle jest w pakiecie VIP).

2).-można wywalić wreszcie ten analog,kto dzisiaj mając dostęp do TV cyfrowej ogląda kanały w analogu?

3).-nie dublować tych samych kanałów w SD i HD-każdy racjonalnie myślący abonent woli za niewielką dopłatą za dzierżawę dekodera HD mieć chyba kanał w lepszej jakości.

4).-powywalać nieoglądane nigdy albo nader rzadko badziewskie kanały,takie jak np.ETWN,ITV,jakieś z muzycznych i dziecięcych (których jest od metra..)

5).-usunąć kanały Vectra 200,Vectra300...itd,Vectra Media TV (przecież na nich nic nie ma)

ja bym jeszcze dodał że w analogu w moim mieście naliczyłem 18 kanałów których można śmiało wyłączyć oczywiście kanałów angieliskich itp. i inne,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek1939: to, co mówi CYFROmaniak jest prawdą. Zamiany kanałów są wynikiem brakiem wolnych częstotliwości. Jak zapewne wiesz - nie wszędzie infrastruktura jest tej samej jakości. Nie wszyscy abonenci mają sprzęt tej samej klasy. Innymi słowy - nie można zwolnić częstotliwości zajmowanych przez telewizję analogową "nagle", tylko stopniowo,

 

Osobo z Vectry wytłumacz Mi jaki jest sens utrzymywania w analogu dubli kanałów. National Geografic, TLC, Discovery World w Kielcach są nadawane na podwójnych częstotliwościach.Przecież to jest bez sensu żeby kanały były po dwa razy. 3 pasma do zwolninia czekają. Wniosek przychodzi sam : Jesteście amatorami którzy prowadzą firme i nie potraficie kontrolować to co się dzieje w poszczególnych sieciach, a jest syf i [beep] który firma Vectra nie potrafi uporządkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Will: Od dnia wczorajszego na większości programów zauważyłem przycięcia.

Sygnał dźwiękowy cały czas jest tylko sam obraz przycina się (nie chodzi mi o pixeloze).

Przycięcia są rożnie czasem kilka razy w ciągu minuty, czasem raz na 30 minut.

W tym samym czasie na tym samym programie w analogu nie ma tych objawów.

 

e

 

Will: Na podstawie Twojego opisu, ciężko mi jest cokolwiek powiedzieć o problemach, z jakimi się borykasz. O jakie miasto chodzi? Jaki typ STB posiadasz?

 

Luk14144: Vectra 01 ja się na tym nie znam ale czy nie można jakoś dokupić wolnego miejsca na nowe kanały ale no przecież z oferty cyfrowej można wyłączyć te kanały które się nie ogląda np. angielskie niemieckie itp.

Mam parę pytań dotyczące oferty programowej :

1. Czy do końca roku możemy liczyć na nowe kanały ?

2. Czy będą nowe kanały radiowe ?

3. Czy w Siedlcach możecie włączyć do oferty kanałów telegazetę telewizji lokalnej na pozycji 124 ?

4. Wyrzucić kanały angielskie niemieckie itp. ?

5. Czy od stycznia możemy liczyć na kanały Polsatów ?

6. Czy coś wiadomo o VOD ?

7. Czy możecie zrobić porządek na kanale Vectra Info bo takie informacje jak nowości w ofercie takie jak tvp hd itp. to można usunąć a poza tym nie ma polo tv w układzie kanałów ?

8. Usunąć kanały takie jak Vectra 200 300 400 500 600 700 800 albo na ich miejsce dać układ kanałów

 

KENZO: Do powyższej listy dodałbym prośbe o zaprzestanie dublowania tych samych kanałów w SD i HD a wtedy miejsce na nowe kanały się znajdzie. Zresztą z brakiem miejsca to niedokońca jest prawda bowiem po niedawnym przestawianiu kanałów wolne są dwa kanały(multipleksy) a mianowicie 570 Mhz(C-33) i 834 Mhz (C-66) gdzie przecież można wrzucić 16 kanałów SD lub nawet 10 HD...

 

tester19: Osobo z Vectry wytłumacz Mi jaki jest sens utrzymywania w analogu dubli kanałów. National Geografic, TLC, Discovery World w Kielcach są nadawane na podwójnych częstotliwościach.Przecież to jest bez sensu żeby kanały były po dwa razy. 3 pasma do zwolninia czekają. Wniosek przychodzi sam : Jesteście amatorami którzy prowadzą firme i nie potraficie kontrolować to co się dzieje w poszczególnych sieciach, a jest syf i [beep] który firma Vectra nie potrafi uporządkować.

 

Misiek1939: I w ten sposób bez długotrwałych przygotowań i zabiegów zwolniło by się masę częstotliwości na nowe kanały w wersji HD :TVN-u i,Canalu+ i w przyszłośći Polsatu (z którym to Wy nie chcecie się dogadać),które abonenci przyjęli by z wielkim zadowoleniem.Trzeba tylko chcieć coś zrobić dla dobra abonentów,a nie robić tak mało i pisać,że zmiany kanałowe nie są tak proste.Są bardzo proste,ale osoba odpowiedzialna u Was za programy cyfrowe pani Małgorzata Wojtaszko powinna działać bardziej energicznie i z rozmachem,a nie spoczywać na laurach.Nie rozumiem dlaczego w Vectrze panuje taki marazm.Wprowadzenie do oferty takich programów,jak POLO ,czy KINO POLSKA MUZYKA to szczyt Waszych możliwości? Przecież programów muzycznych jest już dostatecznie dużo,przydały by się raczej informacyjne i filmowe.

Proszę moje uwagi potraktować serio i z należytą uwagą,sądzę,że wielu abonentów pragnie tego samego.Podałem Państwu nie tylko pobożne życzenia ,ale i wskazałem sposoby ich rozwiązania.Jeśli mam do pewnych spraw zastrzeżenia-nie znaczy to absolutnie,że nic mi się nie podoba.Ogólnie jestem z usług Vectry całkowicie zadowolony.

 

Z głębokim szacunkiem

Długoletni abonent Vectry

 

luk14144: zgadzam się z miskiem 1939 bo on ma racje każda kablówka co im zależy żeby mieli co do oglądania dodaje kanały które chcą abonenci a my nawet nie mamy KANAŁÓW POLSATU WSTYD

1).-macie chyba więcej nawet w tej chwili częstotliwości niż na 153 kanały (tyle jest w pakiecie VIP).

2).-można wywalić wreszcie ten analog,kto dzisiaj mając dostęp do TV cyfrowej ogląda kanały w analogu?

3).-nie dublować tych samych kanałów w SD i HD-każdy racjonalnie myślący abonent woli za niewielką dopłatą za dzierżawę dekodera HD mieć chyba kanał w lepszej jakości.

4).-powywalać nieoglądane nigdy albo nader rzadko badziewskie kanały,takie jak np.ETWN,ITV,jakieś z muzycznych i dziecięcych (których jest od metra..)

5).-usunąć kanały Vectra 200,Vectra300...itd,Vectra Media TV (przecież na nich nic nie ma)

ja bym jeszcze dodał że w analogu w moim mieście naliczyłem 18 kanałów których można śmiało wyłączyć oczywiście kanałów angieliskich itp. i inne,

 

 

KENZO, tester19, Misiek1939, luk14144: Widzę, że dotyczy to wszystkich, zatem po kolei omówię najważniejsze kwestie:

 

1. „Przesiadka” z telewizji analogowej na cyfrową to nie tylko kwestia zmiany dekodera, ale także telewizora. Nie wszyscy nasi abonenci są w stanie przejść na nową technologię. Nie wszyscy także tego chcą, gdyż najważniejsza jest dla nich cena.

 

Jesteśmy świadomi - także dzięki Wam, że istnieje zapotrzebowanie na pakiety dla osób o wyższych wymaganiach i ceniących sobie przede wszystkim jakość. Konstruując ofertę musimy jednak szukać kompromisu pomiędzy oczekiwaniami wszystkich abonentów.

 

2. Natomiast odnośnie kanałów, których „nikt nie ogląda". Była o tym mowa już wcześniej - nasze wyobrażenie o nich bywa weryfikowane przez badania ich oglądalności - czasem dość zaskakujące.

 

3. Dzisiaj nie jestem w stanie poinformować Was o zmianach i nowościach, które planujemy wprowadzić. Mogę napisać tylko tyle, że naszym celem jest systematyczne urozmaicanie oferty produktów, jak również programmingu telewizyjnego. Kiedy będę mógł - poinformuję Was o nich.

 

 

Rafiusz: Witam a ja mam pytanie troszkę z innej "beczki" dotyczące usługi multiroom. Nie wiem czy akurat powinienem poruszyć ten temat w tym wątku ale może ktoś z Was forumowiecze będzie znał odpowiedż na moje pytanie. W Vectrze w opcji multiroom aby mozna było oglądać kanały filmowe premium (paczka HBO lub Canal+) trzeba dodatkow do opcji multiroom dokupić drugi abonament na te kanały Premium. Czy w innych kablówkach i platformach telewizji cyfrowej też tak jest? Czy tylko u nas pobiera się podwójne opłaty. Płacę przecież za mozliwość oglądania kanałów na drugim telewizorze więc dlaczego muszę dokupywać drugi abonament?

 

e

 

Rafiusz: Konieczność opłacania drugiego abonamentu za te pakiety wynika z zapisów w naszych umowach z nadawcami tych programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Will: Od dnia wczorajszego na większości programów zauważyłem przycięcia.

Sygnał dźwiękowy cały czas jest tylko sam obraz przycina się (nie chodzi mi o pixeloze).

Przycięcia są rożnie czasem kilka razy w ciągu minuty, czasem raz na 30 minut.

W tym samym czasie na tym samym programie w analogu nie ma tych objawów.?

 

Will: Na podstawie Twojego opisu, ciężko mi jest cokolwiek powiedzieć o problemach, z jakimi się borykasz. O jakie miasto chodzi? Jaki typ STB posiadasz?

 

Od niedzieli troche lepiej ale nadal wystepuje (tu nie chodzi o to że jest czarny obraz tylko lecący program zacina się na ułamek sekundy i pojawia sie dalsza częśc programu). Sprawdziłem poziom sygnału, powinno działac prawidłowo

Siła 49-50 %

Jakośc 100 %

Tuner podłączony poprzez kabel HDMI, podłączyłem poprzez scart - ten sam objaw.

Miasto: Świętochłowice

STB: Dekoder HD VECTRA 3830CD

 

Ponowna weryfikacja (25.10)

Opisany problem występuje już tylko na niektórych kanałach HD - mało zauważalne.

Moje pytanie czy ktoś również zauważył podobny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toya na trzy telewizory http://media2.pl/media/85082-Multiroom- ... izory.html

Nka na sześć telewizorów http://media2.pl/media/85035-Telewizja- ... derow.html

 

Vectro, działacie coś na tym polu? Kiedy jakieś poszerzenie oferty Multiroom?

Może wreszcie przestaniecie być "oryginalni" i dacie dostęp do kanałów premium w multiroom w ramach jednego abonamentu, a nie tak jak teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Vectry 0-1

W odpowiedzi na wyjaśnienia z dnia 24.10 godz.14.36

 

........"KENZO, tester19, Misiek1939, luk14144: Widzę, że dotyczy to wszystkich, zatem po kolei omówię najważniejsze kwestie:

 

1. „Przesiadka” z telewizji analogowej na cyfrową to nie tylko kwestia zmiany dekodera, ale także telewizora. Nie wszyscy nasi abonenci są w stanie przejść na nową technologię. Nie wszyscy także tego chcą, gdyż najważniejsza jest dla nich cena.

 

Jesteśmy świadomi - także dzięki Wam, że istnieje zapotrzebowanie na pakiety dla osób o wyższych wymaganiach i ceniących sobie przede wszystkim jakość. Konstruując ofertę musimy jednak szukać kompromisu pomiędzy oczekiwaniami wszystkich abonentów.

 

2. Natomiast odnośnie kanałów, których „nikt nie ogląda". Była o tym mowa już wcześniej - nasze wyobrażenie o nich bywa weryfikowane przez badania ich oglądalności - czasem dość zaskakujące.

 

3. Dzisiaj nie jestem w stanie poinformować Was o zmianach i nowościach, które planujemy wprowadzić. Mogę napisać tylko tyle, że naszym celem jest systematyczne urozmaicanie oferty produktów, jak również programmingu telewizyjnego. Kiedy będę mógł - poinformuję Was o nich........"

 

I znowu odpowiedź traktująca to co poruszałem jest bardzo wybiórcza,broniąca zachowawczej polityki i marazmu Vectry:

Ad 1).Cena nowoczesnego telewizora LCD jest dziś dość niska.TV analogowa i tak niebawem kończy swój żywot,więc ta "przesiadka " i tak będzie konieczna.A Ci,których nie stać na nowe technologie nie muszą w ogóle mieć kablówki,usługi trzeba dostosowywać nie dla najbiedniejszych ,ale do ludzi sytuowanych na poziomie średnim.Więc śmiało można wywalać ten analog.

Ad 2).Nikt nie ogląda np.Vectry 200,Vectry 300.....itp,bo są one puste po prostu,a wiele innych to kompletne dno-to opinie wielu,wielu abonentów.A jakie to badania oglądalności Vectra robi-nie słyszałem o czymś takim.

Ad 3).Widocznie kierownictwo Vectry odpowiedzialne za układ programów nic nie robi z wyprzedzeniem,nie ma żadnych planów na przyszłość,bo i Ty i konsultanci zawsze nie jesteście w stanie poinformować o zmianach i nowościach z wyprzedzeniem-nic nie wiecie na ten temat.Jest to ogromnie żenujące.

 

Reasumując-czy żąda się tak wiele i czy nie możliwe jest do szybkiego wprowadzenia to,aby programy w lepszej jakości ,tzn, w wersji HD,oraz bardzo dobre programy Polsatu (co w ogóle pominąłeś milczeniem) były dostępne od razu po ich wejściu wzorem innych słabszych sieci w Vectrze? Każda szanująca się Firma powinna kierować się dobrem abonenta i brać naprawdę pod uwagę wypowiedzi tychże abonentów.

 

Z poważaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to jest pytanie dlaczego UPC już w lipcu zrobiło miejsce w dekoderach na kanały C+ GOL HD i C+ WEEKEND HD ...i na 100% będą te kanały odrazu już teraz w piątek w UPC jednak można jesli sie chce czemu tak Vectra nie może zrobić odrazu przecież wiadomo że dużo ludzi będzie chciało te kanały odrazu i oglądać mecze w HD a nie w zwykłym SD... napewno oglądalność była by duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiech śmiech śmiech macie vectra bałagan w układzie kanałów dlaczego nie ma kanału takiego samego sd koło hd np. jak ja chce oglądać kanał canal + sd to jest na 314 kanale a kanał canal + hd jest na 330 kanale dlaczego nie można zrobić żeby te kanały były np. na 314 wersja sd a na 315 wersja hd i tak samo z innymi kanałami i niech będzie jeżeli tego samego nadawcy kanały to niech będą razem koło siebie tak jak ngc sd potem ngc hd potem ngc wild sd i potem ngc wild hd i jeszcze jedno kanał tvp seriale i tcm dać wyżej na wyższę pozycje bo komu się chce szukać kanałów które są w złocie tak jak tcm lub w platynie tvp seriale gdzieś w kręgu kanałów premium.

 

 

Druga sprawa vectra 01 pisała że Dzisiaj nie jestem w stanie poinformować Was o zmianach i nowościach, które planujemy wprowadzić. Mogę napisać tylko tyle, że naszym celem jest systematyczne urozmaicanie oferty produktów, jak również programmingu telewizyjnego. Kiedy będę mógł - poinformuję Was o nich. ja wiem że to może jest zawcześnie ale czy w planach macie włączyć coś z tych kanałów nie chodzi mi o ten konktetnie tylko z tej grupy wypisanej czy będą te kanały tylko powiedz vectra 01 tak lub nie

 

a kanały to :

kanały polsatu

kanały tematyczne tvn i canal + w hd

vh1 classic

tv disco

 

i trzecie sprawa dla mnie nie wiem jak inni takie kanały jak :

Tele 5 , Polonia 1 , The Poker Channel , Zone Europa , Zone Romantica , Zone Reality , Edusat , France 24 , Deutsche Music Fernsehen , Russia Today , LTV , Al Jazeera , EWTN

są do usunięcia a zastąpić je tymi z góry co napisałem i jeszcze trzeba zrobić pożądek w sieciach analogowych bo u mnie w Siedlcach jest dwa razy kanały tvp info jak zmieniali format nadawania to jeden był w 16/9 a drugi był w 4/3

 

 

i czwarta sprawa czy możecie w Siedlcach z analogu wyżucić jakiś kanał angielski lub niemiecki a włączyć w zamian kanał polo tv bo to jest prośba moich rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiech śmiech śmiech macie vectra bałagan w układzie kanałów dlaczego nie ma kanału takiego samego sd koło hd np. jak ja chce oglądać kanał canal + sd to jest na 314 kanale a kanał canal + hd jest na 330 kanale dlaczego nie można zrobić żeby te kanały były np. na 314 wersja sd a na 315 wersja hd i tak samo z innymi kanałami i niech będzie jeżeli tego samego nadawcy kanały to niech będą razem koło siebie tak jak ngc sd potem ngc hd potem ngc wild sd i potem ngc wild hd i jeszcze jedno kanał tvp seriale i tcm dać wyżej na wyższę pozycje bo komu się chce szukać kanałów które są w złocie tak jak tcm lub w platynie tvp seriale gdzieś w kręgu kanałów premium.

 

Przecież po to masz swoja listę by ułożyć po swojemu. Ja już dawno pisałem by kanały premium były osobno. Zreszta już jest zapowiedziany porządek na listach w 2012

 

i trzecie sprawa dla mnie nie wiem jak inni takie kanały jak :

Tele 5 , Polonia 1 , The Poker Channel , Zone Europa , Zone Romantica , Zone Reality , Edusat , France 24 , Deutsche Music Fernsehen , Russia Today , LTV , Al Jazeera , EWTN

Podaj mi chodź jeden powód dla którego mieliby usnąć Tele5, Polonia 1, The Poker Channel, Zone Europa , Zone Romantica , Zone Reality i Al Jazeera?

 

Koniecznie dodać FOX (SD i HD), Movies 24 zaraz ma zakończyć nadawanie wycofano Universal, Scifi Universal w zamian dodano tylko TVP Seriale bo TVP HD to raczej ogólny wiec koniecznie FOX w zamian

 

Wycofując France 24 eng , Deutsche Music Fernsehen, LTV World, EWTN, DW, RTPi, PRO7, Movies 24 robi się miejsce na Kino Polska Muzyka, FOX i FOX HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...