Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

mam do was pytanko. mam vectre tv cyfrowa dek hd + internet 8mega, i od paru dni problem, mianowicie internet spadł mi do 1 czasem 2 mega, a w tv mam siłe sygnału 50-52%(wczesnie o ile dobrze pamietam 100%), jakość 100%, co to może byc, u mnie coś nie tak czy u operatora?? restartowałem modem, kable odłaczałem i podłaczałem jeszcze raz i dalej to samo...

Frantic85: moc sygnału na poziomie 50% wystarcza, by uzyskać wysoką jakość obrazu telewizji cyfrowej. W przypadku internetu, niestety ale wahania transferu mogą mieć miejsce. W godzinach szczytu, kiedy największa liczba abonentów jednocześnie serfuje po internecie, transfer może się obniżyć. W godzinach najmniejszego obciążenia będzie natomiast się odpowiednio zwiększał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam parę pytań :

1. Od kiedy kanał Kino Polska Muzyka będzie włączona od 1 grudnia czy od 1 stycznia ?

2.Vectra01 czyli kanałów polsatu nie będzie w waszej ofercie ?

3.Podobno w połowie listopada ma być kanały sportowe canal + w hd ?

4.Dlaczego w Siedlcach nie ma telegazety telewizji lokalnej ?

5.Czy będą kanały tvn - u w hd w ofercie ?

6.A kanały radiowe to są za darmo na satelicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii Polsatów pozwolę sobie przytoczyć moją poprzednią wypowiedź:

 

„Vectra wyłączyła ze swojej oferty emisję programów Polsat z powodu braku porozumienia z nadawcą. Telewizja Polsat SA wypowiedziała nam umowę na reemisję tych programów i pomimo długotrwałych negocjacji nie doszliśmy do porozumienia. Nie mogliśmy przyjąć nowych warunków emisji oraz wysokości opłat licencyjnych, których żądał nadawca."

 

Jednego nie rozumiem, małe osiedlowe kablówki stać na opłaty licencyjne a was nie! Przecież to paranoja! Można by uruchomić posaty jako dodatkową opcję, za dopłatą! Ale nie, bo po co! Założe się że żadnych rozmów już z Polsatem nie prowadzicie, a ta PR-owska gadka jest po to żeby abonentom nie odbierać nadzieji na Polsaty. Niestety ktoś mądry kiedyś powiedział "nadzieją matką głupich" i coś w tym jest!

 

Takie jest moje zdanie Panie Vectra01. Prosimy więc o szczerość a nie mydlenie oczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLO TV OD 1 GRUDNIA _ JAK POLO TV JAK ONO JEST JUŻ W OFERCIE ?

Bezniku: Na początek proponuję sprawdzić, czy nie jest ustawione inne nagrywanie (np. zaprogramowane czasowo). Przyczyną może być także uszkodzenie sprzętu lub zawieszenie, w tym wypadku może pomóc restart. Napisz czy te kroki pomogły.

WYGLĄDAŁO TO TAK MIAŁEM ZAPLANOWANE NAGRANIE TV BIZNES ( 3 AUDYCJE_ 1 po drugiej ale z 1 kanału (bo z waszym epg trudno frafić konkretnie _ i w miedzy czasie oglądałem dextera :) i nagle cyk _ wyłącz nagranie to se dalej będziesz oglądał :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezniku - miałeś do czynienia z pewnym mankamentem softu NOVO. Jeżeli nagrywasz kilka audycji emitowanych pod rząd na jednym kanale, to dekoder nie traktuje tego jako ciągłość tylko jako zupełne osobne nagrania. W ustawieniach nagrywania masz zapewne zaznaczone "Rozpocznij nagrywanie 3 min przed rozpoczęciem" oraz "Zakończ nagrywanie 3 min po zakonczeniu". Zatem w 3-ech ostatnich minutach pierwszej audycji TV Biznes włączyło się tak jakby drugie, osobne nagranie - zajęte zostały 2 tunery w dekoderze. W momencie nagrywania dwóch programów jednocześnie, można oglądać 3. kanał ale tylko taki który nadaje na częstotliwości kanału nagrywanego.

 

Rozwiązaniem tego jest wejście w ustawienia dekodera (Twoje preferencje | Opcje dla nagrywania) i wybór: "Rozpocznij nagranie o czasie" "Zakończ nagranie o czasie"

Albo...skoro uważasz że EPG nie trafia dokładnie z godzinami, zamiast nagrywać 3 audycje niepotrzebnie 1 po drugiej, zaznacz: Rozpocznij/zakończ 15 wcześniej / 15 minut później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Vectra wyłączyła ze swojej oferty emisję programów Polsat z powodu braku porozumienia z nadawcą. Telewizja Polsat SA wypowiedziała nam umowę na reemisję tych programów i pomimo długotrwałych negocjacji nie doszliśmy do porozumienia. Nie mogliśmy przyjąć nowych warunków emisji oraz wysokości opłat licencyjnych, których żądał nadawca."]

 

Z tej wypowiedzi wynika jedno, że nie ma co już pytać ich o kanały Polsatu. Decyzja zapadła Polsatów nie będzie. Widać że są zmęczeni od tych pytań na ten temat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzysz w to co piszesz? Własnie nie chcą dawać podwyżek stad wylatują kanały czy Polsatu czy Universal. Z Polsatem jest chyba mały pat bo Vectra chce kanały zapewne do sport na ostro a Polsat złoty i platyna. W przypadku Sport na ostro podwyżek by pewnie nie było. Po prostu Polsat Sport Extra jako premium do Sport na ostro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do VECTRY 0-1: http://media2.pl/media/85600-Canalplus- ... ne-HD.html --poczytaj to sobie dokładnie i ze zrozumieniem!

 

Dlaczego tak bezczelnie oszukujecie swych abonentów pobierając opłaty za Pakiet Premium Canal+ HD bez zapewnienia wszystkich jego składników,tzn.Canal+Gol HD i Canal+Weekend HD?

To jest zwykłe naciąganie,kiedy wreszcie macie zamiar włączyć te brakujące kanały? Czy wszystko u Was musi przebiegać tak powoli,nieudolne,jacy to pracownicy Vectry odpowiadają za te sprawy,chyba to ludzie bez odrobiny energii?Kiedy będą dostępne kanały TVN w wersji HD?

EPG na wielu kanałach dalej nie działa,konfigurator "paczek" jest beznadziejny, A Wy śpicie spokojnie...

Żądam tu na Forum natychmiastowej i bardzo konkretnej odpowiedzi na poruszone przeze mnie zagadnienia,proszę nie lekceważyć swego abonenta.I proszę odpowiadać bez wykrętów.Skoro jesteś wiarygodnym Przedstawicielem i nie masz pełnych informacji,to zwróć się do osoby odpowiedzialnej w Vectrze za TV cyfrową,czy nawet do Prezesa,czy Dyrektora tej Firmy.My jako abonenci mamy prawo żądać pełnej i dokładnej informacji z wyprzedzeniem,więc proszę bez wykrętów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/media/85600-Canalplus-i-HBO-w-kablu-Dodatkowe-oplaty-za-wybrakowane-HD.html

 

100% Racji czemu mamy płacić 6zł za CANAL+ HD skoro nie ma całej paczki C+ w ofercie VECTRY!!! niech sobie to poczytają....

Bo zapewne potem nie będziesz płacić 6 zł :D Pełna oferta C+ w wersji HD nadaje zaledwie od 10 dni. A HBO i Cinemax dostaliśmy jako jedna z pierwszych jeśli nie pierwsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za SD ale jak jest te 6zł to moge pare zł więcej płacić za te kanały HD a nie SD byle tylko żeby byli w ofercie dobra dajmy już spokój z tymi kanałami jak będą to będą trudno pozostaje nam czekać co napisze nasz przedstawiciel naszej wspaniałej kablówki heh :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.vectra.pl/telewizja/telewizj ... y_premium/

 

No tak jest drożej ale widzę że w tym są wszystkie HBO i Cinemax w HD dlatego drożej jest

 

Superfilm HD (Pakiet HBO + HD, Pakiet Cinemax – całość w HD):

 

Opłata aktywacyjna:

10 zł brutto

Abonament do Złotego i Platyny:

34,90 zł brutto

Zobowiązanie:

12 miesięcy

Abonament po zobowiązaniu:

aktualny cennik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gangrena: Nie no Vectra dowodzi ze w multiroomie musi być opłata za canal+ premium i jakby się obawiała że ludzie tego nie kupią i zgłoszą do UOKIK a ostatnio na portalu o mediach była wzmianka ze vectra dostałą jakąś karę za praktyki godzące w konsumentów więc pora ich zgłosić ponownie że łamią prawa abonentów i żądają opłat za canal + na 2 dekoderze zobaczcie jakie dostawała vectra kary od uokik http://media2.pl/media/83630-Vectra-nar ... lowej.html i zgłaszajcie praktyke pobierania 2 abonamentu za kanały premium w multiromie na ten adres uokik (malpka) uokik.gov.pl

Gangrena: UOKiK nałożył karę uznając, że informacje o zmianie regulaminu naszych usług przekazaliśmy abonentom w terminie krótszym niż wymagany jeden okres rozliczeniowy. Wprowadzone na wniosek UOKiK zmiany regulaminów poprawiają sytuację abonentów. Informowaliśmy naszych klientów, iż w związku z tym nie przysługuje im możliwość rezygnacji z umów terminowych. Jednakże nie naliczaliśmy opłat karnych, jeśli któryś z naszych abonentów rezygnację z usług uzasadniał zmianą regulaminu. Dlatego decyzję Urzędu uważamy za krzywdzącą, dodatkowo jej wygórowana wysokość budzi podejrzenie o usilne działanie pro-budżetowe. Z tych względów podjęliśmy decyzję o odwołaniu się od niej.

 

Gangrena: nie zabraniamy nikomu składać skarg do UOKiK, gdyż po to ta instytucja funkcjonuje. Istnieją jednak przypadki doniesień uzasadnione i nieuzasadnione. Korzystamy z prawa przedstawienia własnego stanowiska, a to co uczynisz zależy wyłącznie od Ciebie.

 

Scorpion: Oj dajcie spokój z tymi praktykami godzącymi. Po prostu kiepsko dogadali się z dostawcami kanałów premium i przez to wołają o drugą opłatę za drugi dekoder.

 

Szkoda tylko, że Vectra nie widzi tego, że takie podejście jest błędne, bo inni operatorzy dają premium na drugi dekoder w ramach JEDNEJ opłaty. A tłumaczenie się tym, że to dla bezpieczeństwa, bo Klient może dać drugi dekoder sąsiadowi, jest śmieszne. A teraz drugiego dekodera z pakietem złotym albo platynowym nie może dać sąsiadowi???

Scorpion: Porównywanie pojedynczych aspektów umowy pomiędzy operatorami nie jest sprawiedliwe. Warunki na jakich świadczy swoje usługi Vectra są pod wieloma względami różne od innych dostawców.

 

W momencie kiedy na drugi dekoder nakładana jest dodatkowa opłata, przekazanie dekodera sąsiadowi nie jest już tak opłacalne. Usługa multiroomu jak wspominałem skierowana jest dla bardziej wymagających abonentów, dla których dopłata tego rodzaju nie stanowi dużego obciążenia finansowego.

 

Luk14144: Ja mam parę pytań :

1. Od kiedy kanał Kino Polska Muzyka będzie włączona od 1 grudnia czy od 1 stycznia ?

2.Vectra01 czyli kanałów polsatu nie będzie w waszej ofercie ?

3.Podobno w połowie listopada ma być kanały sportowe canal + w hd ?

4.Dlaczego w Siedlcach nie ma telegazety telewizji lokalnej ?

5.Czy będą kanały tvn - u w hd w ofercie ?

6.A kanały radiowe to są za darmo na satelicie ?

Luk14144: Kanał telewizyjny Kino Polska Muzyka zostanie włączony do ramówki dnia 1-go grudnia 2011.

 

Tak jak było tutaj już pisane wielokrotnie, kanałów Polsatu w ramówce jak na razie nie będzie.

 

Nieznana nam jest dokładaną data włączenia kanału Canal+ HD do ramówki. O tym fakcie abonenci dowiedzą się korespondencyjnie.

 

Kanał teletekstowy TV Siedlce nadawany jest w sieci analogowej, w sieci cyfrowej pojawi się ona w I kwartale przyszłego roku.

 

Jak na razie nie wiadomo, czy TVN w formacie HD zostanie włączony do oferty programowej. O włączeniu go do ramówki zostaniesz poinformowany jak tylko zapadnie takowa decyzja.

 

Pawel1902: Vectra-01 skoro na facebooku napisali że prowadzą rozmowy w sprawie C+ GOL i WEEKEND HD to kiedy te kanały konkretnie będą w ofercie ??

Pawel1902: To zależy od wyniku tych rozmów :). Takie detale można podać dopiero po ich zakończeniu. Zapewniam Cię - sami cieszymy się, kiedy możemy wprowadzić nowości do oferty, dlatego nie przegapimy okazji, by wszystkich o tym poinformować. Za wszelką cenę chcemy uniknąć sytuacji składania deklaracji bez pokrycia.

 

SOLI: Jednego nie rozumiem, małe osiedlowe kablówki stać na opłaty licencyjne a was nie! Przecież to paranoja! Można by uruchomić posaty jako dodatkową opcję, za dopłatą! Ale nie, bo po co! Założe się że żadnych rozmów już z Polsatem nie prowadzicie, a ta PR-owska gadka jest po to żeby abonentom nie odbierać nadzieji na Polsaty. Niestety ktoś mądry kiedyś powiedział "nadzieją matką głupich" i coś w tym jest!

 

tester19: Z tej wypowiedzi wynika jedno, że nie ma co już pytać ich o kanały Polsatu. Decyzja zapadła Polsatów nie będzie. Widać że są zmęczeni od tych pytań na ten temat

tester19: No i o Polsatach możecie zapomnieć Wypowiedzi Vectry wskazuja na jedno : Nie dla kanałow Polsatu !!!

 

golbi_84: Wierzysz w to co piszesz? Własnie nie chcą dawać podwyżek stad wylatują kanały czy Polsatu czy Universal. Z Polsatem jest chyba mały pat bo Vectra chce kanały zapewne do sport na ostro a Polsat złoty i platyna. W przypadku Sport na ostro podwyżek by pewnie nie było. Po prostu Polsat Sport Extra jako premium do Sport na ostro

 

luk14144: a ja ci powiem że vectra chciała taniej płacić za kanały polsaty i dlatego podała mniejszą liczbę abonentów jak polsat zobaczył to się zdenerwował i podyktował większe warunki a vectra powiedziała że rezygnuje i czesc

 

Bezniku: odnośnie samych Polastow _ to czytałem kiedyś nie wiem gdzie ze vectra przekłamywała odnośnie ilości osób posiadających platynę _ stad Polsat zrezygnował z udostępniania im kanałów.

 

Luk141444: z tymi polsatami to może się już dogadali ale chcą poczekać do nowego roku aby wprowadzić podwyżki

SOLI, tester19: obecność kanałów Polsatu w ramówce jest kwestią otwartą, jednak nie nastawiałbym się na zmianę sytuacji w najbliższym czasie. Nie oznacza to jednak, że nie zależy nam na włączeniu kanałów Polsatu do naszej oferty.

 

Bezniku, luk14144, golbi_84, tester19: jak już pisaliśmy, powodem wycofania kanałów Polsat z ramówki była zbyt wysoka cena, jakiej zażądał nadawca. Wysuwacie bardzo daleko idące wnioski, nie podając źródła tych zarzutów, z którym z chęcią bym się zapoznał.

 

Bezniku: WYGLĄDAŁO TO TAK MIAŁEM ZAPLANOWANE NAGRANIE TV BIZNES ( 3 AUDYCJE_ 1 po drugiej ale z 1 kanału (bo z waszym epg trudno frafić konkretnie _ i w miedzy czasie oglądałem dextera i nagle cyk _ wyłącz nagranie to se dalej będziesz oglądał

 

CYFROmaniak: Bezniku - miałeś do czynienia z pewnym mankamentem softu NOVO. Jeżeli nagrywasz kilka audycji emitowanych pod rząd na jednym kanale, to dekoder nie traktuje tego jako ciągłość tylko jako zupełne osobne nagrania. W ustawieniach nagrywania masz zapewne zaznaczone "Rozpocznij nagrywanie 3 min przed rozpoczęciem" oraz "Zakończ nagrywanie 3 min po zakonczeniu". Zatem w 3-ech ostatnich minutach pierwszej audycji TV Biznes włączyło się tak jakby drugie, osobne nagranie - zajęte zostały 2 tunery w dekoderze. W momencie nagrywania dwóch programów jednocześnie, można oglądać 3. kanał ale tylko taki który nadaje na częstotliwości kanału nagrywanego.

 

Rozwiązaniem tego jest wejście w ustawienia dekodera (Twoje preferencje | Opcje dla nagrywania) i wybór: "Rozpocznij nagranie o czasie" "Zakończ nagranie o czasie"

Albo...skoro uważasz że EPG nie trafia dokładnie z godzinami, zamiast nagrywać 3 audycje niepotrzebnie 1 po drugiej, zaznacz: Rozpocznij/zakończ 15 wcześniej / 15 minut później.

 

Bezniku, CYFROManiak: - bardzo dzięĸujemy za wsparcie. Mam nadzieję, że to pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...